Je bedenkt het niet hèquote:Op woensdag 8 juni 2016 11:57 schreef Quoi het volgende:
Een SEO ín de Prenatal?
Fijn dat alles in orde is!
Slimme combi, zeg! Maar 't is ook wel een mooie prenatal (incl grote koopjeshoek bovenquote:Op woensdag 8 juni 2016 12:04 schreef Burdie het volgende:
[..]
Je bedenkt het niet hè. De Prénatal hier (hoofdkantoor) heeft op de eerste etage kantoren, waarin onder andere het echobureau zit.
Dat is bij Amersfoort toch? Vond het enorm tegenvallen wat ze daar hadden. Groot oppervlakte, maar geen groter assortiment dan de Prenatal hier om de hoek.quote:Op woensdag 8 juni 2016 12:04 schreef Burdie het volgende:
[..]
Je bedenkt het niet hè. De Prénatal hier (hoofdkantoor) heeft op de eerste etage kantoren, waarin onder andere het echobureau zit.
Dat ligt eraan hoe snel ze er bij waren. Bij mij was de blinde darm al geperforeerd en dan moet je langer blijven, krijg je antibiotica infuzen en duurt het herstel veel langer.quote:Op woensdag 8 juni 2016 05:51 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Vooral veel spierpijn in mn buik en alles voelt zwaar!!
Ik dacht idd ook dat er langer voor stond om te blijven maar dat schijnt niet zo te zijn.
Hoe is de nacht bij jou gegaan?
Oh gets.. hier waren ze idd op tijd , was al wel aan het lekken. Nu vooral last vh gas..quote:Op woensdag 8 juni 2016 14:08 schreef Arja het volgende:
[..]
Dat ligt eraan hoe snel ze er bij waren. Bij mij was de blinde darm al geperforeerd en dan moet je langer blijven, krijg je antibiotica infuzen en duurt het herstel veel langer.
Ik ben blij dat dat bij jou niet het geval is. Doe rustig aan. Niet tillen, niet stofzuigen. Al je organen moeten weer hun plek vinden.
Burdie een goede seo![]()
Ooi niet meer onderaan![]()
En Sull "fijn" dat je mijn gevoelens herkent. Ik heb me de hele zwangerschap zo nuchter en luchtig gevoeld dat deze vlagen soms even schakelen zijn.
Ik heb trouwens geen pijn met omdraaien. Is dat sinds juliie baby is ingedaald? Wordt ook wel eens tijd hier dan.
Nouk en Svane hoe gaat het?
En Sprotje?
Meisje is mijn gok! En als ik de nub goed zie waar ik hem denk te zien ben ik best overtuigd.quote:Op woensdag 8 juni 2016 16:08 schreef Ooi86 het volgende:
Go Sprotje!!Verse babyaanwas
![]()
Gewoonmezelluf, wat heftig dat je nu nog geopereerd bent. Gelukkig hoef je voorlopig nog niet te bevallen en heb je nog alle tijd om te herstellen.
Grappig dat jullie het hebben over de Prenatal in Amersfoort. Ik rij er meerdere malen per week langs en dan vraag ik me altijd af hoe die winkel van binnen is enzo. Ben er nog nooit geweest! Is het de moeite waard om de afslag te nemen? Ter referentie; ik woon op 15 minuten vanaf Babypark Zaanstad.
En idd Arja, ik sta niet meer onderaanHopelijk klim ik snel steeds verder in de lijst want het duurt me allemaal een beetje lang.
O trouwens, kunnen jullie wat met deze echo qua nub? Ik ben zo verrotte nieuwsgierig!!!
[ afbeelding ]
ik denk dat je bij nader inzien gelijk hebt:quote:Op woensdag 8 juni 2016 16:15 schreef Mariposas het volgende:
Ik vind het een beetje twijfelachtig wat nu precies de nub is (ik denk dat meest witte streepje), maar ik zeg jongen.
Hint: een van jullie heeft gelijkquote:Op woensdag 8 juni 2016 15:45 schreef Svane het volgende:
Burdie, wat fijn van je goede SEO! En wat ben je opeens al ver in je zwangerschap! Ik gok echt heel erg op een meisje bij jou, geef eens een hint.![]()
quote:
Alleen denk ik dat de nub het streepje daarboven is.quote:Op woensdag 8 juni 2016 16:26 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik denk dat je bij nader inzien gelijk hebt:
[ afbeelding ]
Haha, ja dat sowiesoquote:Op woensdag 8 juni 2016 16:28 schreef Burdie het volgende:
[..]
Hint: een van jullie heeft gelijk.
[..]
Of een meisjequote:Op woensdag 8 juni 2016 16:35 schreef Mienepien het volgende:
Ik gok ook op een jongen, Ooi!
Burdie, een jongen dus?
Hoe dan ook: een baby!quote:Op woensdag 8 juni 2016 16:37 schreef Burdie het volgende:
[..]
Of een meisje.
Maar wel één van die twee, ja.
Da's dan toch ook een jongen?quote:Op woensdag 8 juni 2016 16:36 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Alleen denk ik dat de nub het streepje daarboven is.
quote:Op woensdag 8 juni 2016 16:57 schreef sprotje het volgende:
Snelle melding om 14:09 is onze Bram geboren een flinke jongen van 4300 gram! Het was heftig en intens en mooi en
Jaaaaaaaaa daar is hij dan!quote:Op woensdag 8 juni 2016 16:57 schreef sprotje het volgende:
Snelle melding om 14:09 is onze Bram geboren een flinke jongen van 4300 gram! Het was heftig en intens en mooi en
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |