Het komt voort uit geloven in main stream propaganda en trappen in verdeeldheid en haat die word gezaaid . Angst voor andersdenkenden en willen dat die opgesloten moeten worden is laag , het pvv denk en reactievermogen maar dan in een ander onderwerp .quote:Op zaterdag 4 juni 2016 07:58 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ik vind het zo mooi mainstream, het zegt eigenlijk niks meer, steeds meer mensen kijken geneens tv meer of lezen geen krant etc, en die zijn net als jij en ik online.
Tja en wei dan kaatst in dit geval kan ook een bal verwachten, jij vind en CAD vinden de opmerking laag, ik totaal niet.
Reden zie hier boven!
Plus het gaat niet gebeuren!
Als iets niet zal gaan gebeuren, dan is het ook niet laag om te zeggen!
Als mijn buurman een berichtje stuurt op facebook " morgen ga ik de supermarkt in rennen en ik knal iedereen kapot " dan snap ik wel degelijk dat hij uit zijn bed gelicht word.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 10:09 schreef Summers het volgende:
[..]
Het komt voort uit geloven in main stream propaganda en trappen in verdeeldheid en haat die word gezaaid . Angst voor andersdenkenden en willen dat die opgesloten moeten worden is laag , het pvv denk en reactievermogen maar dan in een ander onderwerp .
Niks geleerd van de geschiedenis , in 2016 nog net zo hard trappen in oude kunstjes en er overtuigt van zijn dat je eigen wereldbeeld je wel het recht geeft mensenrechten te schenden met behulp van geweld .
En er dan ook nog van uitgaan dat alleen de ander er last van zou krijgen met het " verkeerde wereldbeeld " als men mensenrechten beknopt en afpakt .
Slaap maar verder hoor alleen je buurman word dan opgepakt
Niet echt nieuws, in Nederland werd jaren geleden door de overheid al aangeraden om een rampenkit in huis te halen.quote:
Handig!quote:En jawel een fema app.
Je slaat de plank weer finaal mis. Dat is totaal iets anders dan iemand aangeven omdat de mening van betreffende perso(o)nen je niet aanstaat.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 10:52 schreef theguyver het volgende:
[..]
Als mijn buurman een berichtje stuurt op facebook " morgen ga ik de supermarkt in rennen en ik knal iedereen kapot " dan snap ik wel degelijk dat hij uit zijn bed gelicht word.
Mja als jij dat soort dingen op je Facebook wil zetten, prima!
Dat is ook geen reden om iemand aan te houden.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 11:04 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Je slaat de plank weer finaal mis. Dat is totaal iets anders dan iemand aangeven omdat de mening van betreffende perso(o)nen je niet aanstaat.
Leuke van mainstream is dat je met pek en veren wordt afgeserveerd als je die als bron gebruikt in een discussie op BNW, tenzij mainstream een BNW-onderwerp bevestigd. Dan opeens is dat onderwerp dus waar, want mainstream bericht er over!!!quote:Op zaterdag 4 juni 2016 07:58 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ik vind het zo mooi mainstream, het zegt eigenlijk niks meer, steeds meer mensen kijken geneens tv meer of lezen geen krant etc, en die zijn net als jij en ik online.
Niet haatdragend? maar je keurt Homo's wel af!quote:Op zaterdag 4 juni 2016 11:04 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Je slaat de plank weer finaal mis. Dat is totaal iets anders dan iemand aangeven omdat de mening van betreffende perso(o)nen je niet aanstaat.
Ik ben niet haatdragend dus fijne zaterdag iedereen, geniet van het mooie weer voor zolang het duurt
Dat is weer een dooddoener, een bepaalde agenda (LGTB-agenda) bekritiseren is iets anders dan homo's afkeuren.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 12:06 schreef theguyver het volgende:
[..]
Niet haatdragend? maar je keurt Homo's wel af!
Maar verder sla je de plank totaal mis uit mijn uitleg!
Soms. Op BNW doorgaans niet. De (verzonnen) agenda's worden voornamelijk gebruikt om niet zelf te hoeven toe lichten waarom ze homo's eng vinden. Het is een makkelijk schild om je achter te verstoppen, meer niet.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 12:09 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Dat is weer een dooddoener, een bepaalde agenda (LGTB-agenda) bekritiseren is iets anders dan homo's afkeuren.
Dat is inderdaad een tactiek die nogal eens gebruikt wordt , waar ik het niet mee eens ben , ben zelf van mening dat MSM een goed uitgangspunt is waar je wat mee kan ,ook in BNWquote:Op zaterdag 4 juni 2016 11:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Leuke van mainstream is dat je met pek en veren wordt afgeserveerd als je die als bron gebruikt in een discussie op BNW, tenzij mainstream een BNW-onderwerp bevestigd. Dan opeens is dat onderwerp dus waar, want mainstream bericht er over!!!
Yup doe ik ook om bij te houden welke leugens er verspreid worden.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 12:15 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Dat is inderdaad een tactiek die nogal eens gebruikt wordt , waar ik het niet mee eens ben , ben zelf van mening dat MSM een goed uitgangspunt is waar je wat mee kan ,ook in BNW
Doe ik ook. Je hoeft geen 'conspiracy' vids te kijken - de leugenaars duidelijk in de MSM beelden te zien zijn.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 12:41 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Yup doe ik ook om bij te houden welke leugens er verspreid worden.
Ik heb nergens beweerd dat ik homo's haat (!) dat wordt er snel van gemaakt zodra je de agenda achter de LGBTQP-etc-beweging aankaart. Ik haat helemaal niemand en niks behalve kakkerlakken en muggen. Zelfde aanpak trouwens zodra iemand het over Zionisten gaat hebben de antisemietkaart getrokken wordt. Zo doorzichtig allemaal
Als sommige users hier algemene info posten krijgen ze ook hostiel en/of snerende reacties van de MSM kliek leden. Dan is er ook de stomme persoonlijke vragen natuurlijk, om 'n beetje interessant te doen.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 09:20 schreef controlaltdelete het volgende:
Dit is BNW dus het lijkt me logisch dat zulke zaken worden besproken, het heeft niets te maken met het beschimpen van eventuele slachtoffers want voor een aantal users steken de zaken anders in elkaar dan de media ons wil laten geloven. Omdat die mening je niet aanstaat is het te verdedigen dat iemand als eerste roept mocht die mogelijkheid er zijn ga ik ze aangeven?
Jukkie, niemand heeft het op verraders of je moet er zelf ene zijn. Ik vraag me af waar dit forum voor bedoeld is als je die wanpraktijken niet mag aankaarten? Maar wees blij, vanwege al dit soort gasten die hier elke dag rondhangen vermijden een hoop complotters het forum.
Of de zionistenkaart trekken om de jodenhaat die er achter zit te verstoppen.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 12:41 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Yup doe ik ook om bij te houden welke leugens er verspreid worden.
Ik heb nergens beweerd dat ik homo's haat (!) dat wordt er snel van gemaakt zodra je de agenda achter de LGBTQP-etc-beweging aankaart. Ik haat helemaal niemand en niks behalve kakkerlakken en muggen. Zelfde aanpak trouwens zodra iemand het over Zionisten gaat hebben de antisemietkaart getrokken wordt. Zo doorzichtig allemaal
Natuurlijk maak jij dat ervan, de weg van de minste weerstand bovendien weer de bekende kaart die getrokken word. Maar daar heeft het niks mee te maken. Althans voor mij niet, ik heb geen hekel aan Joden, Moslims of wie dan ook.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 13:53 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Of de zionistenkaart trekken om de jodenhaat die er achter zit te verstoppen.
Godsamme, werkelijk?quote:Op zaterdag 4 juni 2016 14:32 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
We kunnen ons beter druk maken over de moslimhaat die hebben het harder te verduren momenteel dan de Joden. Ik vind het verbazend dat deze gemeenschap zich nog zo rustig houdt met wat ze allemaal over zich heen krijgen.
Nepaanslagen, hoaxes en valse vlaggen bedoel je. Gros van de moslims weten ook wel dat er een poppenkast wordt opgevoerd, nogal wiedes dat ze hun mond houden en niet op komen draven in mediashows om mee te heulen met de beul om zo hun leugens te verdedigen. Ik vind het knap dat ze zich rustig houden. Niets mis met die lui. Inshallahquote:Op zaterdag 4 juni 2016 14:34 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Godsamme, werkelijk?
Ja, de moslim gemeenschap houd zich erg rustig. Na al die aanslagen uit hun naam, hoor je er niets van, verschijnen 'vertegenwoordigers' niet in allerlei programma's, is er totaal geen publiciteit voor, etc.
Jij volgt echt niets he?
Je hebt vast honderden moslims uitgevraagd neem ik aan.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 14:50 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Nepaanslagen, hoaxes en valse vlaggen bedoel je. Gros van de moslims weten ook wel dat er een poppenkast wordt opgevoerd, nogal wiedes dat ze hun mond houden en niet op komen draven in mediashows om mee te heulen met de beul om zo hun leugens te verdedigen. Ik vind het knap dat ze zich rustig houden. Niets mis met die lui. Inshallah
Je begrijpt mijn sarcasme/cynisme niet. Geeft niets, ik had niet beter van je verwacht.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 14:50 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Nepaanslagen, hoaxes en valse vlaggen bedoel je. Gros van de moslims weten ook wel dat er een poppenkast wordt opgevoerd, nogal wiedes dat ze hun mond houden en niet op komen draven in mediashows om mee te heulen met de beul om zo hun leugens te verdedigen. Ik vind het knap dat ze zich rustig houden. Niets mis met die lui. Inshallah
Daarom wil ik wel graag weten wat voor werk sommige doen, bedoel de meeste hier, hebben jaren ervaring als psycholoog hebben dus de opleiding al afgerond en in die opleiding zat ook video analyze anders kan dat natuurlijk niet.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 13:04 schreef ems. het volgende:
Grappig dat hier altijd gedragspsychologen en telepathische mensen aanwezig zijn.
Vaak veroordelen ze het gelijk, er zijn ook moskeeen die hun deuren open zetten zodat buitenstaanders kunnen zien dat zij zich er totaal niet mee bezig houden.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 14:34 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Godsamme, werkelijk?
Ja, de moslim gemeenschap houd zich erg rustig. Na al die aanslagen uit hun naam, hoor je er niets van, verschijnen 'vertegenwoordigers' niet in allerlei programma's, is er totaal geen publiciteit voor, etc.
Jij volgt echt niets he?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |