quote:Op maandag 6 juni 2016 15:09 schreef Erasmo het volgende:
Een groot gedeelte van de overlast ligt denk ik ook meer bij lui als Isdatzo die met een zwart colablikje als uitlaat rond rijden.
Ik heb zelf een motorjas van Büse (3-delig). Doet prima zijn werk.quote:Op maandag 6 juni 2016 16:30 schreef Elegy het volgende:
Net gekeken naar een doorwaai jas maar ze hadden maar twee exemplaren, de Revit Airforce en de Held nogwat. Vond het toch niet helemaal wat dus verder zoeken. Zit nu te kijken naar de Airwave 2. Knox protectie en dan er een Seesoft rugbeschermer in. Heb wel een paddockstand gekocht. Kan ik makkelijker de ketting smeren en spannen enzo
En juist daarom maken de grote merken nog wel verschil. Dit weet ik niet zeker, maar ik ga er van uit dat die Chinese meuk kleinere en mindere sensoren gebruiken. Er moet immers ergens iets van de prijs af.quote:Op zondag 5 juni 2016 20:47 schreef Catch22- het volgende:
Zoals genoemd, met zo'n kleine sensor is het verschil in beeldkwaliteit tussen 1080p en 4k niet zo groot met zo'n apparaat
Ik had zelf een IXS Airflow. Prima ding, maar dat is verder een all-seasonjas. Dus als je echt wat kleins wilt, geen ideequote:Op maandag 6 juni 2016 16:30 schreef Elegy het volgende:
Net gekeken naar een doorwaai jas maar ze hadden maar twee exemplaren, de Revit Airforce en de Held nogwat. Vond het toch niet helemaal wat dus verder zoeken. Zit nu te kijken naar de Airwave 2. Knox protectie en dan er een Seesoft rugbeschermer in. Heb wel een paddockstand gekocht. Kan ik makkelijker de ketting smeren en spannen enzo
Pas op hoor, straks komen ze ons allemaal weer saaie ouwe lullen noemenquote:Op maandag 6 juni 2016 15:09 schreef Erasmo het volgende:
Een groot gedeelte van de overlast ligt denk ik ook meer bij lui als Isdatzo die met een zwart colablikje als uitlaat rond rijden.
Airwave 2 heb ik ook, puike jas, ik gebruik em alleen niet meer doordat m'n leren jas ook doorwaai isquote:Op maandag 6 juni 2016 16:30 schreef Elegy het volgende:
Net gekeken naar een doorwaai jas maar ze hadden maar twee exemplaren, de Revit Airforce en de Held nogwat. Vond het toch niet helemaal wat dus verder zoeken. Zit nu te kijken naar de Airwave 2. Knox protectie en dan er een Seesoft rugbeschermer in. Heb wel een paddockstand gekocht. Kan ik makkelijker de ketting smeren en spannen enzo
zit die tas niet een beetje dicht bij je uitlaat?quote:Op maandag 6 juni 2016 14:35 schreef Sarasi het volgende:
[ afbeelding ]
Eindelijk bagagemogelijkheden!En het is niet eens heel erg spuuglelijk.
Oh ja, en rimstriping, die is ook nieuw. Kutklusje dat zeg.
Overal 10cm speling tussen, ook volgeladen. Voor de zekerheid is de bijrijdervoetsteun uitgeklapt, maar daar komt 'ie niet eens tegenaan. Lijkt me voldoende.quote:Op maandag 6 juni 2016 18:39 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
zit die tas niet een beetje dicht bij je uitlaat?
En hoe voorkom jij krassen?
Krassen op je plastic dus.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:55 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Overal 10cm speling tussen, ook volgeladen. Voor de zekerheid is de bijrijdervoetsteun uitgeklapt, maar daar komt 'ie niet eens tegenaan. Lijkt me voldoende.![]()
Hoe voorkom ik krassen? Krassen waar?Onder de rits waar ik de tas mee af kan ritsen, zit nog klittenband, dus die raakt de motor niet. En verder is er niks aan de tassen wat kan krassen of iets raakt, en de motor heeft daar alleen die zijpanelen van plastic met stickers.
Ah. Nou. Dat plastic heeft toch al krassen van toen ik 'm neergelegd heb, en ik heb niet het idee dat de tassen daar echt aan bijdragen. Ze zitten loeistrak vastgesnoerd en er zitten geen scherpe dingen tegen het plastic aan.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:58 schreef mjan het volgende:
[..]
Krassen op je plastic dus.
Ik plak overigens boeklon tegen schuren.
En verder: hoera voor de post van moblo
Het is meer schuren door de druk dan door scherpe voorwerpen. Maar ach, als je je er niet druk over maakt is het zo prima. Boeklon ziet er ook niet uit als je dat er steeds op hebt zittenquote:Op maandag 6 juni 2016 20:11 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Ah. Nou. Dat plastic heeft toch al krassen van toen ik 'm neergelegd heb, en ik heb niet het idee dat de tassen daar echt aan bijdragen. Ze zitten loeistrak vastgesnoerd en er zitten geen scherpe dingen tegen het plastic aan.En het kan me eigenlijk niet heel erg veel schelen als ze wat zouden krassen, zou me verbazen als ik de extra krasjes op zou merken.
Brabant, woensdag.quote:Op maandag 6 juni 2016 20:58 schreef mjan het volgende:
[..]
Het is meer schuren door de druk dan door scherpe voorwerpen. Maar ach, als je je er niet druk over maakt is het zo prima. Boeklon ziet er ook niet uit als je dat er steeds op hebt zittenWaar gaat de reis heen?
Brabant is ook wel het einde van de wereld, dat is waarquote:Op maandag 6 juni 2016 21:35 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Brabant, woensdag.Maar verder is het vooral met het oog op lange weekenden Duitsland oid.
Stiekem wel natuurlijk. En ik ga drie dagen, dus denk kleren, kettingslot, laptop, kettingspray, makeup, extra schoenen, etc. Inb4 vrouw.quote:Op maandag 6 juni 2016 22:19 schreef mjan het volgende:
[..]
Brabant is ook wel het einde van de wereld, dat is waar
Fietsers zijn ook vaak gewoon mongolen. Zelfs op de fiets erger ik me aan het feit dat ze vaak totaal geen verkeersbeleid hebben en totaal niet in de gaten hebben wat er om hen heen gebeurt. Net zoals voetgangers die oversteken zonder te kijken.quote:Op maandag 6 juni 2016 15:05 schreef Tunafish het volgende:
[..]
Heb via die dijk wel eens een omweggetje naar huis genomen, geen vervelende weg. Was wel aardig druk toen, auto's reden al net zo mongolide als de motorrijders waartegen deze mensen zo ageren, dus begrijp wel dat er iets moest gebeuren. Ben wel benieuwd of er over een jaar ook een autoverbod komt als blijkt dat het aantal ongevallen met fietsers niet zo drastisch afneemt als verwacht.
Dat is vaak onzin. Ik koop producten via Alibaba die je met overnight shipping voor bijv ¤60 euro al thuis kunt hebben direct van de fabrikant. Een paar dagen/weken later heeft een "bekend" merk of retailer precies hetzelfde product met een ander stickertje erop voor ¤150 euro te koop. Vaak worden daarin ook gewoon componenten van bijv. Samsung of LG gebruikt. Dit is geen uitzondering maar komt heel vaak voor. Tenzij GoPro hun eigen sensors in huis ontwerpt en maakt zullen het gewoon sensoren zijn die ze van andere partijen opkopen en in hun eigen doosje stoppen. GoPro staat ook alweer een tijdje stil trouwens qua ontwikkelingen lijkt wel.quote:Op maandag 6 juni 2016 16:35 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
En juist daarom maken de grote merken nog wel verschil. Dit weet ik niet zeker, maar ik ga er van uit dat die Chinese meuk kleinere en mindere sensoren gebruiken. Er moet immers ergens iets van de prijs af.
En 4k is peanutswerk momenteel aan een project met 8K op een 12 meter wand haha render farm required!
Mijn open koppeling is luider dan mijn open uitlaat. Brb even de db killer monteren zodat het oorverdovende gekletter nog beter aan te horen is.quote:Op maandag 6 juni 2016 16:46 schreef motorbloempje het volgende:
Ik heb ook een schurfthekel aan extra luide pijpen. Wat een gemeuk zeg. Ik heb nu zelf een motor met een iets minder standaard uitlaat, maar ik overweeg alweer om die als ik de kans krijg in te ruilen voor een originele. Vooralsnog rijd ik vooral woon-werk enzo, en ga ik niet ubervroeg werk en kom ik niet echt laat thuis, maar als ik er weer plezierritjes mee ga rijden is dat wel iets wat ik graag wil doen.
"Loud pipes save lives"
en de mensen die aan de dijk wonen maar jankerds noemen 'die geen rekening met andermans plezier kunnen houden'. De hypocrisie in dat soort statements is te zielig voor woorden.
Maargoed, ik ben dan ook een nepmotorrijder.
/rant
Ik doe wel echt lang met mijn voorband ja, viel me bij de laatste bandenwissel ook al opquote:Op maandag 6 juni 2016 16:31 schreef Daantke het volgende:
[..]
En lui als drinky die bang zijn voor slijtage aan hun voorbanden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas
Heeft die ZZR nog steeds twee kleuren spiegels?quote:Op maandag 6 juni 2016 22:31 schreef einschtein het volgende:
Binnenkort een andere motor.Overstappen van de Kawasaki ZZR600 naar de Honda CBR 600 F.
Hmm. Ja. Dat probeert men hier ook wel eens door te voeren in het land van Maas en Waal.quote:Op maandag 6 juni 2016 14:50 schreef Erasmo het volgende:
Mijn dijk gaat dicht
http://www.gelderlander.n(...)et-meer-op-1.6075693
Beste koop voor weinig geld is een telefoonhouder.quote:Op woensdag 8 juni 2016 09:46 schreef Nouri het volgende:
Beste allemaal,
Mijn papa heeft naar zijn nare ervaringen met de Garmin Zumo 500 behoefte aan een nieuw navigatiesysteem.
Hij wilt het beste van het beste of de beste koop voor weinig geld.Het hangt erbij hem heel erg af wat het prijsverschil is.
Nu loop ik te kijken naar de Tomtom Rider 410 en ik vroeg mij af of jullie daar ervaring mee hebben? Of misschien weten jullie betere opties?
Of gewoon de telefoon in de binnenzak houden en een helm-headset gebruiken voor spraakinstructiesquote:Op woensdag 8 juni 2016 11:00 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Beste koop voor weinig geld is een telefoonhouder.
Ik doe beide.quote:Op woensdag 8 juni 2016 11:06 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Of gewoon de telefoon in de binnenzak houden en een helm-headset gebruiken voor spraakinstructies
Dat is ook wel waar natuurlijk. Maar probeer dat maar een oude man van 50 wijs te maken.quote:Op woensdag 8 juni 2016 11:00 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Beste koop voor weinig geld is een telefoonhouder.
Maak zelf ook gebruik van een bluetooth communication set (ook radio en mp3) en een telefoonhouder aan mijn stuur (waterproof tasje). Werkt perfect.quote:Op woensdag 8 juni 2016 11:08 schreef Nouri het volgende:
[..]
Dat is ook wel waar natuurlijk. Maar probeer dat maar een oude man van 50 wijs te maken.
quote:Op woensdag 8 juni 2016 02:17 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Heeft die ZZR nog steeds twee kleuren spiegels?
Dit deed ik altijd. Maar ik wil binnenkort even een ram-mount kopen.quote:Op woensdag 8 juni 2016 11:06 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Of gewoon de telefoon in de binnenzak houden en een helm-headset gebruiken voor spraakinstructies
Welke telefoon gebruik je als ik vragen mag? en dan gewoon Google Maps?quote:Op woensdag 8 juni 2016 13:29 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Maak zelf ook gebruik van een bluetooth communication set (ook radio en mp3) en een telefoonhouder aan mijn stuur (waterproof tasje). Werkt perfect.
Ik gebruik voor navigatie in Nederland Google Maps.quote:Op woensdag 8 juni 2016 13:54 schreef Nouri het volgende:
[..]
Welke telefoon gebruik je als ik vragen mag? en dan gewoon Google Maps?
Mijn vader heeft alleen een Windowsphone dus dan zou er een nieuwe telefoon moeten komen.
Ja jongen. Ik vergeet niks.quote:
Ik gebruik die van je linkje. Voelt enorm stevig aan als je hem vastklikt. Ook op hoge snelheden en in de regen blijft ie stevig zitten.quote:Op woensdag 8 juni 2016 14:38 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Ik gebruik voor navigatie in Nederland Google Maps.
Voor uitgestippelde routes (via Tyre) gebruik ik OSMAnd. Dit programma kan je ook gebruiken om normaal te navigeren.
In het buitenland gebruik ik Nokia Here (beste navigatie app die er is). Deze app werkt waanzinnig goed (de oude nokia navigatie). Volgens mij kan je die juist op de Windows Phone ook krijgen.
Alle bovenstaande apps zijn gratis waarbij alleen OSMAnd en Nokia Here zonder internetverbinding blijven en kunnen werken.
Ik heb de Samsung S5, maar ik heb bovenstaande ook op de Jiayu G4s gebruikt.
Dit is de houder die nu onderweg is (ik gebruik momenteel nog een andere)
http://m.aliexpress.com/i(...)ail2mobilesitedetail
Ik blijf gewoon lekker bij mijn Zumoquote:Op woensdag 8 juni 2016 14:38 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Ik gebruik voor navigatie in Nederland Google Maps.
Voor uitgestippelde routes (via Tyre) gebruik ik OSMAnd. Dit programma kan je ook gebruiken om normaal te navigeren.
In het buitenland gebruik ik Nokia Here (beste navigatie app die er is). Deze app werkt waanzinnig goed (de oude nokia navigatie). Volgens mij kan je die juist op de Windows Phone ook krijgen.
Alle bovenstaande apps zijn gratis waarbij alleen OSMAnd en Nokia Here zonder internetverbinding blijven en kunnen werken.
Ik heb de Samsung S5, maar ik heb bovenstaande ook op de Jiayu G4s gebruikt.
Dit is de houder die nu onderweg is (ik gebruik momenteel nog een andere)
http://m.aliexpress.com/i(...)ail2mobilesitedetail
Mijn vriendin die mijn handschoen weer aandeed tijdens het rijden en nadat ik een paar knoppen ingedrukt had op mijn telefoon werkte ook primaquote:Op woensdag 8 juni 2016 16:44 schreef Salatrel het volgende:
[..]
Ik blijf gewoon lekker bij mijn Zumodie kan ik tenminste bedienen met mijn handschoenen aan
Ik gebruik zelf Waze. Heerlijke app! Heb het mijn neef ook aangeraden en die is er ook enthousiast over.quote:Op woensdag 8 juni 2016 13:54 schreef Nouri het volgende:
[..]
Welke telefoon gebruik je als ik vragen mag? en dan gewoon Google Maps?
Mijn vader heeft alleen een Windowsphone dus dan zou er een nieuwe telefoon moeten komen.
Lekker rechtuit planken met z'n allenquote:Op woensdag 8 juni 2016 22:31 schreef Catch22- het volgende:
Ik heb zondag mijn eerste groepsrit, hoop dat het niet zo saai is als ik denk.
Hoewel t wel met grotendeels racers is en alleen maar mannen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |