Wens niet, inderdaad. Levensfase echter wel. En iemand van 31 zit over het algemeen gewoon in een andere levensfase dan iemand van 17quote:Op maandag 30 mei 2016 12:10 schreef Dven het volgende:
[..]
Maar het is niet dat je wens aan leeftijd kan koppelen. Intrinsiek staat het er volledig los van. Daarmee is het dan ook compleet zinloos van meneer om het te omschrijven als een 'relatie gedoemd om te mislukken'. Ik wil eerlijk gezegd niet weten hoeveel perfecte koppeltjes er niet bestaan zouden hebben op het moment dat ze achter zijn advies aanlopen.
Mijn 'wat als' opmerkingen zijn alles behalve nietszeggend.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:12 schreef Dven het volgende:
[..]
Nee, je 'wat als' opmerkingen zijn wederom nietszeggend. Wat kan een mens daar nu mee? Of moet ik jou soms vragen 'wat als ze over 10 jaar al 5 jaar gelukkig getrouwd zijn en al twee koters hebben en op het punt staan om hun tweede huwelijksreis van start te laten gaan.'
Maar niet noemenswaardig meer of minder. Werkt ook beide kanten op. Vriend van me is onlangs na een jaar of 4 uit elkaar gegaan met zijn vriendin (zij 22 hij 35) omdat hij zichzelf niet al snel met kinderen zag en zij wel een kinderwens heeft in de nabije toekomst. Kan allemaal gebeuren hequote:Op maandag 30 mei 2016 12:58 schreef Samzz het volgende:
[..]
Wens niet, inderdaad. Levensfase echter wel. En iemand van 31 zit over het algemeen gewoon in een andere levensfase dan iemand van 17. En dat is niet erg, nogmaals, maar wel iets om rekening mee te houden/over te praten.
Absoluut. Maar laten we eerlijk zijn, de kans dat er grote verschillen zijn in verwachtingen is bij zo'n leeftijdsverschil gewoon veel groterquote:Op maandag 30 mei 2016 13:26 schreef Dven het volgende:
[..]
Maar niet noemenswaardig meer of minder. Werkt ook beide kanten op. Vriend van me is onlangs na een jaar of 4 uit elkaar gegaan met zijn vriendin (zij 22 hij 35) omdat hij zichzelf niet al snel met kinderen zag en zij wel een kinderwens heeft in de nabije toekomst. Kan allemaal gebeuren he
Tsja, kansen en statistiek. Om daar je hele leven nu rondom te bouwen.. Dan had ik ook niet meer samen geweest met mijn vriendin omdat we in feite sinds de eerste date al samenwonen.quote:Op maandag 30 mei 2016 13:32 schreef Samzz het volgende:
[..]
Absoluut. Maar laten we eerlijk zijn, de kans dat er grote verschillen zijn in verwachtingen is bij zo'n leeftijdsverschil gewoon veel groter.
Gedoemd te mislukken zeg ik niet. Plaats wat ik zeg even los van wat een ander zegtquote:Op maandag 30 mei 2016 13:34 schreef Dven het volgende:
[..]
Tsja, kansen en statistiek. Om daar je hele leven nu rondom te bouwen.. Dan had ik ook niet meer samen geweest met mijn vriendin omdat we in feite sinds de eerste date al samenwonen.
Gedoemd om te mislukken hoor ik dan. 't Zal allemaal wel.
N=1 ? Als geleerde graag even rekening houden met je publiek, niet iedereen is cum laude afgestudeerdquote:Op maandag 30 mei 2016 13:35 schreef Samzz het volgende:
[..]
Gedoemd te mislukken zeg ik niet. Plaats wat ik zeg even los van wat een ander zegt.
En N=1, dus sja.
Voor jou is de leeftijd hier een belangrijkere factor dan TS' obsessie?quote:Op maandag 30 mei 2016 13:06 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Mijn 'wat als' opmerkingen zijn alles behalve nietszeggend.Het zal het voornaamste struikelblok zijn bij relaties tussen 17-jarigen en 31-jarigen. Nogmaals: je bent behoorlijk naïef als je denkt dat leeftijd 'maar een getal is'.
Ja maar als een gemiddelde 31-jarige iets op een bepaalde manier doet, dan betekent dat toch dat dit voor alle 31-jarigen het geval is?!?quote:Op maandag 30 mei 2016 13:38 schreef Chai het volgende:
[..]
Voor jou is de leeftijd hier een belangrijkere factor dan TS' obsessie?
Is natuurlijk samen ook een optelsom, maar het veelgebruikte argument tegen leeftijd is hier dat de voorwaarden aan de voorkant misschien iets minder gunstig zijn.
Dat een kind hier wellicht de dupe wordt van TS' obsessie spreekt mij ook niet aan, maar dat is wel enigszins voorbarig van me.
Ik dacht dat je me wel snapte, sorryquote:Op maandag 30 mei 2016 13:37 schreef Dven het volgende:
[..]
N=1 ? Als geleerde graag even rekening houden met je publiek, niet iedereen is cum laude afgestudeerd
'Gedoemd om te mislukken' was ook om even terug te komen op waar de discussie over begon, waren inderdaad jouw woorden niet. Excuusjes.
Hij klinkt inderdaad wel érg zweverig, die leeftijd zegt ook niet alles dat vind ik eigenlijk ook wel.quote:Op maandag 30 mei 2016 13:38 schreef Chai het volgende:
[..]
Voor jou is de leeftijd hier een belangrijkere factor dan TS' obsessie?
Is natuurlijk samen ook een optelsom, maar het veelgebruikte argument tegen leeftijd is hier dat de voorwaarden aan de voorkant misschien iets minder gunstig zijn.
Dat een kind hier wellicht de dupe wordt van TS' obsessie spreekt mij ook niet aan, maar dat is wel enigszins voorbarig van me.
Sorry, ik kom van de universiteit van het levenquote:Op maandag 30 mei 2016 13:44 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik dacht dat je me wel snapte, sorry. N=1, 1 onderzoeksobject, referentie is 1 persoon/situatie. Dus in dit geval niet prepresentatief voor de gehele populatie
.
En je hebt gelijk, kwam voort uit gedoemd te mislukken en ik ben het met je eens dat dat niet per se waar is.
De obessie vind ik nog steeds zorgelijker.
Inderdaad, maar gaf dat voorbeeld ter illustratie om aan te geven waar ik het wel beperkend voor het meisje haar jeugd zou vinden.quote:Op maandag 30 mei 2016 13:47 schreef FANN het volgende:
[..]
Hij klinkt inderdaad wel érg zweverig, die leeftijd zegt ook niet alles dat vind ik eigenlijk ook wel.
En aan al die statistieken welke relatie's nou wél of niet goed gaan heb je ook niks aan.
Ik was ook pas 17 jaar toen ik ging samenwonen n ik ben er nog steeds mee getrouwd, maar hij
is maar twee jaar ouder.
Maar ik zie nergens in de OP staan dat hij meteen wil samenwonen, trouwen of kinderen krijgen
dus ik zie het probleem niet zo eigenlijk, als het wat wordt dan wordt het wat en anders niet.
Als ze eenmaal een relatie zouden hebben zou hij misschien ook wel van zijn roze wolk af
kunnen donderen, zou ook nog kunnen, of het gewoon allemaal wat realistische zien óf
ze zijn over 20 jaar nog steeds samen.
álles kan...
quote:Op maandag 30 mei 2016 13:49 schreef Dven het volgende:
[..]
Sorry, ik kom van de universiteit van het levenOm het rijtje afschuwelijke uitdrukkingen in dit topic nog wat aan te vullen
Maar inderdaad, de obsessie is meer zorgelijk. Ze wordt nog net niet als moeder Theresa weggezet
Gelukkig is dat ook maar een fase, binnen een paar maanden is die 17-jarige supergirl weer iets meer sterfelijk.quote:Op maandag 30 mei 2016 13:50 schreef Samzz het volgende:
[..].
Is geen gezond uitgangspunt voor een relatie, naar mijn mening. Natuurlijk is de persoon waar je verliefd op bent de leukste en de liefste en de knapste, maar dit is wel dat in het infinity.
áls ze meteen zouden gaan samenwonen zou het weer een heel ander verhaal zijn, maar ze moeten eerst nog verkering krijgen dus we denken al véél te ver vooruit vrees ikquote:Op maandag 30 mei 2016 13:50 schreef Chai het volgende:
[..]
Inderdaad, maar gaf dat voorbeeld ter illustratie om aan te geven waar ik het wel beperkend voor het meisje haar jeugd zou vinden.
and beyondquote:Op maandag 30 mei 2016 13:50 schreef Samzz het volgende:
[..].
Is geen gezond uitgangspunt voor een relatie, naar mijn mening. Natuurlijk is de persoon waar je verliefd op bent de leukste en de liefste en de knapste, maar dit is wel dat in het infinity.
Ooit zal ze toch eens een windje moeten latenquote:Op maandag 30 mei 2016 13:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Gelukkig is dat ook maar een fase, binnen een paar maanden is die 17-jarige supergirl weer iets meer sterfelijk.
Een beetje vent snuift dat weg als een frisse zeebriesquote:Op maandag 30 mei 2016 13:54 schreef FANN het volgende:
[..]
Ooit zal ze toch eens een windje moeten laten''poef'' weg zeepbel
als je nog zo verliefd bent wel misschienquote:Op maandag 30 mei 2016 13:55 schreef Dven het volgende:
[..]
Een beetje vent snuift dat weg als een frisse zeebries
Uiteraard werken relaties tussen een 31-jarige en 17-jarige over het algemeen niet. Daarom komen ze ook niet zo vaak voor. Maar is de relatie er eenmaal dan geloof ik niet dat het zoveel meer of minder kansrijk is dan wanneer het een relatie tussen een 17- en 18-jarige of 30- en 31-jarige betreft.quote:Op maandag 30 mei 2016 13:57 schreef Bananenpap het volgende:
Mijn woorden 'gedoemd om te mislukken' waren niet echt letterlijk bedoeld, excuses dat dit niet duidelijk was. Ik ben gewoon van mening (vanuit eigen perspectief) dat een relatie tussen een 17-jarige en 31-jarige over het algemeen gewoon niet werkt. Niet perse vanwege het leeftijdsverschil maar verschillende levensfase. Als 17-jarige ben je in mijn ogen nog gewoon een kind, als 31-jarige kan ik je dan ook weinig serieus nemen als je met zo'n jong iemand een relatie aangaat. Ik vind het naïef en ergens ook niet echt normaal.
Misschien ontbreekt het bij mij een beetje aan inlevingsvermogen. Ik kan mij moeilijk voorstellen dat je daar als 31-jarige behoefte aan hebt. Ikzelf ben pas 23 en vind 17 eigenlijk te jong. Gelukkig mag iedereen zijn eigen leven leiden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |