Sainz? Zoiets zou Ferrari nooit doenquote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Alsjeblieft niet zeg... ik zie hooguit Sainz daar nog naartoe gaan, maar verder zijn erg geen serieuze kandidaten.
Onzin. Hij heeft een kans gehad en niet gegrepen. Hij was duidelijk minder consistent in zijn resultaten bij McLaren dan Button. En eindigde meestal achter Button als beiden finishten.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:35 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Perez is een sympathieke coureur die absoluut een aanwinst zou zijn voor Ferrari. Hij heeft bij McLaren helaas nooit een eerlijke kans gekregen en die verdient hij wel.
In het verleden behaalde resultatenquote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Perez wordt zwaar overschat door je nu... helemaal om de oren gereden door elke teamgenoot die hij tot dusver heeft gehad. Dit seizoen lijkt alles wat beter op z'n plek te vallen, maar we zijn pas op een kwart.
Dat geldt ook voor Hamilton.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:42 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Onzin. Hij heeft een kans gehad en niet gegrepen. Hij was duidelijk minder consistent in zijn resultaten bij McLaren dan Button.
Het was pas zijn derde seizoen in de F1. De auto was niet best. Button scoorde wel 23 hele punten meer toen, poe poe.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:42 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Onzin. Hij heeft een kans gehad en niet gegrepen. Hij was duidelijk minder consistent in zijn resultaten bij McLaren dan Button. En eindigde meestal achter Button als beiden finishten.
Mooiquote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:47 schreef caspervc het volgende:
Toch maar hier een autosport nieuwtje. Frijns krijgt een kans in de indycars.
https://www.instagram.com/p/BHmAXb9AjOX/
Sainz kan beter eerst een tussenstop maken bij een team van het kaliber van williams ofzo, misschien renault. Beter dan Perez vind ik hem niet.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Alsjeblieft niet zeg... ik zie hooguit Sainz daar nog naartoe gaan, maar verder zijn erg geen serieuze kandidaten.
Het gaat niet om de punten maar hoe vaak de een voor de ander eindigt. En dat was bij Button 2x zoveel als bij Perez. Duidelijk de mindere dus.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:47 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Het was pas zijn derde seizoen in de F1. De auto was niet best. Button scoorde wel 23 hele punten meer toen, poe poe.
En niet consistent genoeg? Button had dat seizoen ook een aantal tegenvallende resultaten. Magnussen een seizoen later was nog slechter.
Allemaal prima.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:50 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Het gaat niet om de punten maar hoe vaak de een voor de ander eindigt. En dat was bij Button 2x zoveel als bij Perez. Duidelijk de mindere dus.
Perez en Hulkenberg gaan op onderling resultaat redelijk gelijk op. Het verschil is dat Hülkenberg door de mand valt in de races dat de FI wel sterk is, en dat Perez door de mand valt in de andere races.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:54 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Allemaal prima.
Feit is dat Hulkenberg in het verleden wel eens is gelinkt aan Ferrari en dat hij vorig jaar voldoende aandacht kreeg door zijn winst in Le Mans. Dit jaar heeft Perez al 2x op het podium gestaan en al 7 keer in zijn carrière. Dus om nou te stellen dat Perez een prutser is vind ik niet terecht.
Ook Hulkenberg zal niet voor Ferrari rijden. Net als Perez niet constant genoeg. Er is een reden dat beiden nog steeds 'maar' bij FI rijden.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 10:54 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Allemaal prima.
Feit is dat Hulkenberg in het verleden wel eens is gelinkt aan Ferrari en dat hij vorig jaar voldoende aandacht kreeg door zijn winst in Le Mans. Dit jaar heeft Perez al 2x op het podium gestaan en al 7 keer in zijn carrière. Dus om nou te stellen dat Perez een prutser is vind ik niet terecht.
Fix'dquote:Op vrijdag 8 juli 2016 11:02 schreef opreis het volgende:
Kimi mocht van mij prima blijven, maar laten we hopen dat Massa optyft, Button met hem mee gaat en dat Stoffel dan ook een kansje krijgt (des noods bij een ander team nog)
Nee... die is klaar in de F1. Maak plek voor de nieuwe generatie.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 11:15 schreef opreis het volgende:
[..]
Waarom moet button weg? Behoort wat mij betreft tot de betere helft van het veld
Je weet dat de GP2 gewoon helemaal leeg is op dit moment?quote:Op vrijdag 8 juli 2016 11:35 schreef Rossdale het volgende:
Het wordt inderdaad tijd dat de oudere garde langzaam gaat afzwaaien en er nieuwe talenten een kans krijgen. Het veld is al jarenlang veel te statisch.
Sowieso is Massa echt zwaar op zijn retour, Button kan naar Williams maar mag van mij ook wel lekker gaan WEC'en. Alonso blijft nog wel even hangen maar is over 2 jaar ook wel echt klaar.
Kimi helaas nog een jaartje, mooi figuur maar ook duidelijk over zijn hoogtepunt heen.
Verder hebben Nasr, Ericcson, Gutierrez, Palmer en Haryanto ook weinig meerwaarde maar die zullen volgend jaar allemaal wel verdwenen zijn.
Wat het dus nog lachwekkender maakt dat je Button weg wil hebben terwijl hij beter is dan de helft van het huidige F1 veldquote:Op vrijdag 8 juli 2016 11:46 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je weet dat de GP2 gewoon helemaal leeg is op dit moment?
Dat zegt meer over het huidige veld, dan over Buttonquote:Op vrijdag 8 juli 2016 11:53 schreef opreis het volgende:
[..]
Wat het dus nog lachwekkender maakt dat je Button weg wil hebben terwijl hij beter is dan de helft van het huidige F1 veld
Vandoorne. Opgelost.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 11:53 schreef opreis het volgende:
[..]
Wat het dus nog lachwekkender maakt dat je Button weg wil hebben terwijl hij beter is dan de helft van het huidige F1 veld
Wat los je daar precies mee op? Het niveau van het deelnemers veld is nog steeds hoger met button erbij dan zonderquote:Op vrijdag 8 juli 2016 12:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Vandoorne. Opgelost.
Bij WIlliams heb je Lynn (één van de betere in de GP2), dus ook opgelost.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |