Nou open maar een enquête dan en veel succes met BB zijn hielen likken.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:46 schreef Ashqelon het volgende:
Jezus zit je tampon scheef ofzo, die antwoorden werden pas gegeven nadat de vraag werd gesteld, verduidelijkte daarna alleen de vraag en bovendien zijn niet al je redenen valide aangezien Tilburg geen bruisende studentenstad is en niet iedereen bij een studentenvereniging wil en veel van de andere redenen zoals zelfstandigheid net zo goed opgaan voor studenten die op zichzelf gaan wonen in een andere stad dan ze studeren.
Kan dat soort posts van Bart wel hebben want baas maar van jou niet.
Ben volgens jou de persoon die Bart's hielen lit terwijl jij degene bent die zijn grap herhaalt?quote:Op donderdag 26 mei 2016 21:08 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Nou open maar een enquête dan en veel succes met BB zijn hielen likken.
Ik herhaal niks, ik fix alleen even de quote.quote:Op donderdag 26 mei 2016 21:20 schreef Ashqelon het volgende:
[..]
Ben volgens jou de persoon die Bart's hielen lit terwijl jij degene bent die zijn grap herhaalt?
Oja, hier houdt niemand zich aan maar bij mij is het een punt?quote:Op donderdag 26 mei 2016 21:12 schreef DoubleDip het volgende:
Oh en een samenvatting van het arrest zou wel chill zijn, luie TS ook weer.
Niet even de gedag gezegd?quote:Op vrijdag 27 mei 2016 21:47 schreef Paxcon het volgende:
Ik zou toch zweren dat ik net Yreal zag op Leiden CS
klopt. Kut autist dat je bentquote:Op vrijdag 27 mei 2016 21:47 schreef Paxcon het volgende:
Ik zou toch zweren dat ik net Yreal zag op Leiden CS
waarom niet? Weinig mensen met zo'n rotkop dus de kans dat ik het ben is vrij hoog.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 21:53 schreef Paxcon het volgende:
Ja jongens
Ik ken je alleen van foto's. Ik ga dan niet iemand vragen: ben jij misschien airiel van het FOK!forum?![]()
![]()
ja daar was ik dus net ook. En jij apt ook niet.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 21:57 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
Zit ook in trein nu, net van Amsterdam vandaan. Wordt weer een latertje vanavond.
Hoe dan ook, ik heb werk
Ik heb toch meteen geantwoord, jij koekwausquote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:05 schreef Yreal het volgende:
[..]
ja daar was ik dus net ook. En jij apt ook niet.
zou jij mij wel durven aanspreken?quote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:14 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Ik heb toch meteen geantwoord, jij koekwaus
Ik ben nu in Zwolle, nog n uurtje
ook nog even gecommentquote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:17 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
De likes blijven maar ook binnenstromen hè. 121 nu.Wel goed voor m'n ego
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |