Mijn dochter vloog onlangs met een verlopen paspoort (kwam daar op Schiphol pas achter). Een dame aan de KLM balie wist me te vertellen dat een verlopen paspoort tot drie maanden na het verlopen ook als identiteitsbewijs geaccepteerd wordt binnen Schengen.quote:Op maandag 6 juni 2016 14:30 schreef Hojdhopper het volgende:
Korte versie:
Is het mogelijk om met een verlopen paspoort (twee maanden) en een bewijs dat je een nieuwe hebt aangevraagd, te vliegen binnen Schengen (MUC-EHV)?
Lange versie:
Als Nederlander die in het buitenland woont ben ik vorige week teruggekomen voor een week in NL om een nieuw paspoort aan te vragen (ambassade aldaar was meer moeite dan even terug naar NL met de auto). Nu duurt de aanvraag langer dan voorzien (paspoort was al verlopen) maar ik moét terug naar Duitsland vanwege werk.
Over drie weken vlieg ik weer naar NL voor een festival en kan dan ook mijn paspoort ophalen. Vraag is alleen of ik dus met verlopen paspoort (twee maanden) en een bewijs dat ik een nieuw paspoort heb aangevraagd zou mogen vliegen (Transavia van München naar Eindhoven).
Heb bij het boeken geen paspoortnummer hoeven invullen.
Iemand die weet hoe het zit met zulke issues? Logisch antwoord lijkt me 'nee, kan niet' maar wellicht weten jullie af van bepaalde uitzonderingen?
Ik weet niet hoe snel je een antwoord wil hebben, maar ik vlieg vrijdag naar Canada en heb een eTA. Als ik eraan denk zal ik na aankomst posten of dit enig verschil heeft gemaakt.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 09:02 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Ik begreep dat het verplicht aanvragen van de (en betalen voor een) ETA voor Canada is uitgesteld tot het najaar, dus op dit moment heb je deze nog niet nodig als je die kant op wil maar je kan het al wel aanvragen mocht je het wel willen. Weet iemand of er een voordeel is dit alsnog wel te doen, is er bijvoorlbeeld een kortere rij bij de Douane als je het al wel aangevraagd hebt?
Ook als je geen status hebt kun je vaak wel lounge toegang cash betalen. Je vliegt Etihad neem ik aan? Ik zou zeggen kijk er eens naar. In veel lounges kun je douchen en ook wel prima even relaxen en ook nog eens wat eten e.d.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:11 schreef Flylib het volgende:
Zowel ik als mijn wederhelft zijn totaal geen vliegtuigslapers, vandaar dat we ergens voor een paar uurtjes willen blijven puur voor de powernap en een douche. Met meer dan 15 uur wachttijd is dat prima te doen i.c.m. een flitsbezoekje aan Abu Dhabi.
Lounge toegang is natuurlijk ook nog een optie, mits de toegang goedkoper is dan het tarief voor het transit hotel (113 USD voor 6 uur). We hebben verder geen status oid.
Gaat me er ook meer om dat we het luchthaventerrein gewoon afmogen, ook al zijn we nog gewoon in transit. Tijdens een soortgelijke transit in Doha was er veel welles/nietes gedoe waardoor het me alsnog 2 uur kostte voor ik de luchthaven kon verlaten.
Je kunt eenvoudig vanaf airside weer in het publieke gedeelte komen, want hoewel bij terminal 3 een centrale security check is kan je vanaf daar weer in terminal 1 komen waar de security check aan de gate plaatsvindt, en dat is ook de plek waar je aankomt en vanaf daar door de immigratie kan. Je kunt vanaf terminal 1 ook in terminal 3 komen, uiteraard wel met een extra security check om daar te komen.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:11 schreef Flylib het volgende:
Zowel ik als mijn wederhelft zijn totaal geen vliegtuigslapers, vandaar dat we ergens voor een paar uurtjes willen blijven puur voor de powernap en een douche. Met meer dan 15 uur wachttijd is dat prima te doen i.c.m. een flitsbezoekje aan Abu Dhabi.
Lounge toegang is natuurlijk ook nog een optie, mits de toegang goedkoper is dan het tarief voor het transit hotel (113 USD voor 6 uur). We hebben verder geen status oid.
Gaat me er ook meer om dat we het luchthaventerrein gewoon afmogen, ook al zijn we nog gewoon in transit. Tijdens een soortgelijke transit in Doha was er veel welles/nietes gedoe waardoor het me alsnog 2 uur kostte voor ik de luchthaven kon verlaten.
Prijsalarm instellen bij Skyscanner?quote:Op dinsdag 7 juni 2016 15:43 schreef Yasmin23 het volgende:
Weten jullie toevallig wanneer Emirates aanbiedingen naar Bangkok heeft zoals bv de Werelddeal dagen van KLM?
Ja die heb ik al aan en ook bij Emirates zelf maar dacht misschien hebben ze bepaalde periodes die al bekent zijn.quote:
Ik ben er al. Heeft geen voordeel, er is maar 1 rijquote:Op maandag 6 juni 2016 21:01 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe snel je een antwoord wil hebben, maar ik vlieg vrijdag naar Canada en heb een eTA. Als ik eraan denk zal ik na aankomst posten of dit enig verschil heeft gemaakt.
Duurt het überhaupt lang of gaat het allemaal vrij vlotjes?quote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:17 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
Ik ben er al. Heeft geen voordeel, er is maar 1 rij
Ze serveren het aan boord, dus het zou mij verbazen als ze er een probleem van maken.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:19 schreef terrorsjaak het volgende:
Weet iemand hoe het zit als je met een paar biertjes op het vliegtuig in wil? Niet aangeschoten of dronken maar wellicht te ruiken aan de adem.
Ging vrij vlotjes. Ben op Calgary gevlogen en ik stond na aankomst van het vliegtuig binnen een half uur buiten.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:20 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Duurt het überhaupt lang of gaat het allemaal vrij vlotjes?
Afhankelijk hoe goed jij tegen alcohol kan. Als je normaal doet mag je mee.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:19 schreef terrorsjaak het volgende:
Weet iemand hoe het zit als je met een paar biertjes op het vliegtuig in wil? Niet aangeschoten of dronken maar wellicht te ruiken aan de adem.
Gewoon inschrijven op de nieuwsbrief van Emirates. Ik dacht dat je je dan eerst bij hun miles programma moet aanmelden.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 15:43 schreef Yasmin23 het volgende:
Weten jullie toevallig wanneer Emirates aanbiedingen naar Bangkok heeft zoals bv de Werelddeal dagen van KLM?
Heb de opties die je aangeeft bij Emirates al gedaan. Vanaf januari voor 3 maanden staat het op 675 nu.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:40 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Gewoon inschrijven op de nieuwsbrief van Emirates. Ik dacht dat je je dan eerst bij hun miles programma moet aanmelden.
Maar twee andere opties zijn, op hun site een vlucht zoeken met flex data, dan krijg je een hele week of maand overzicht in een matrix. Kun je zelf de goedkoopste combinatie er uit pikken. Of op Kayak een prijsalert met een filter op een paar maatschappijen en max. stopover tijd instellen. Want kijk uit, Emirates heeft vaker goedkope tickets naar BKK, maar dan wel met een 10 uur stopover op de heen- of terugreis.
Ik drink regelmatig een paar biertje voor vertrek, gezien alle sterke drank die ze aanboord schenken kunnen een paar biertjes geen probleem zijn. Als je 6 halve liters gaat drinken voor vertrek is dat natuurlijk een ander verhaalquote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:19 schreef terrorsjaak het volgende:
Weet iemand hoe het zit als je met een paar biertjes op het vliegtuig in wil? Niet aangeschoten of dronken maar wellicht te ruiken aan de adem.
quote:
Dank beiden.quote:
Dat inderdaad. Zolang je gewoon rustig bent en niet moeilijk doet is er eigenlijk weinig aan de hand.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 23:02 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik drink regelmatig een paar biertje voor vertrek, gezien alle sterke drank die ze aanboord schenken kunnen een paar biertjes geen probleem zijn. Als je 6 halve liters gaat drinken voor vertrek is dat natuurlijk een ander verhaal
Mijn alcoholtolerantie ligt vrij hoog, dus dan moet het goedkomenquote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:26 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
Afhankelijk hoe goed jij tegen alcohol kan. Als je normaal doet mag je mee.
Daar noem je ook een volkquote:Op dinsdag 7 juni 2016 23:52 schreef static het volgende:
Zoek voor de gein eens op Britten en dronken in een vliegtuig.
Thanxquote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:11 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Je kunt eenvoudig vanaf airside weer in het publieke gedeelte komen, want hoewel bij terminal 3 een centrale security check is kan je vanaf daar weer in terminal 1 komen waar de security check aan de gate plaatsvindt, en dat is ook de plek waar je aankomt en vanaf daar door de immigratie kan. Je kunt vanaf terminal 1 ook in terminal 3 komen, uiteraard wel met een extra security check om daar te komen.
Tip, in terminal 3 zijn, als je halverwege de relatief lange pier bent, gratis douches welke je kunt gebruiken, al moet je wel eigen handdoek en toiletartikelen meenemen en afhankelijk van het tijdstip kan het daar druk zijn en de kracht van de waterstraal is ehm niet heel sterk.
Je kunt daarnaast eenvoudig van de terminal af, niet aangeven bij het ingaan van de immigratie rij dat je een doorv lucht hebt, gewoon doorlopen en vooral niet vermelden dat je in transit bent. Ik ga zelfs met een overstap van 2,5 uur door de immigratie, al is het maar voor de frisse lucht en de betere mogelijkheden qua eten.
Je zou natuurlijk ook kunnen overwegen om juist een hotel overdag in de stad te nemen, of bijvoorbeeld het Premier Inn op de luchthaven. Die is qua prijs relatief goed. Wel moet je in dit geval, omdat je een kamer voor overdag wilt, mailen met hun over de mogelijkheden, want anders mag je er pas om 14:00 uur in, maar mogelijkheden zijn er zeker, want ik mocht ook om 09:00 uur inchecken, maar dat was wel vooraf geregeld en koste mijn werkgever ongetwijfeld wat extra, maar niet de volledige dagprijs.
Ik heb de shuttle wel genomen en dat is in 45 minuten prima te doen. Maar gezien de tijd van aankomst mis je de shuttle niet net, je mist de shuttle ruim, want als je om 00:05 land moet je ook nog door de immigratie, en als je dan ook nog op bagage moet wachten ben je rond 01:00 uur in het publieke gedeelte.quote:Op woensdag 8 juni 2016 09:08 schreef tofastTG het volgende:
Iemand ervaring met wisselen van vliegveld in Bangkok (BKK naar DMK)?
Mis de shuttle waarschijnlijk net (24:05 bkk landen, 4:45 DMK vertrekken.)
Ik snap het gevoel, maar waarom eigenlijk buiten Europa extra tijd erbij, kost het dan meer tijd van in check balie naar de gate?quote:Op woensdag 8 juni 2016 20:18 schreef HanSchwulo het volgende:
Dat ligt eraan waar je heen gaat. Ik neem altijd iets ruimer de tijd. Binnen Europa anderhalf tot twee uur van te voren, buiten Europa uurtje erbij.
Wat de precieze reden is weet ik niet, maar de procedure kan per land verschillen.quote:Op woensdag 8 juni 2016 20:25 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Ik snap het gevoel, maar waarom eigenlijk buiten Europa extra tijd erbij, kost het dan meer tijd van in check balie naar de gate?
Maar dat an sich is geen reden om extra op tijd aanwezig te zijn, sterker nog, je zou dan juist niet extra op tijd aanwezig moeten zijn, want daarmee 'faciliteer' je eigenlijk zelf het 'controlegesprek' door de extra tijd welke men heeft. En hoewel ik beroepshalve maar niet in zal gaan op de kwaliteit van dit 'controlegesprek' laten we het zo zeggen, dit is echt windowdressing ten top, het voegt niets, maar dan ook helemaal niets aan veiligheid toe.quote:Op woensdag 8 juni 2016 20:30 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Wat de precieze reden is weet ik niet, maar de procedure kan per land verschillen.
Als je bijvoorbeeld naar de VS vliegt, moet ieder reisgezelschap bij de gate eerst een soort controlegesprek voeren (wat ga je doen, waarom ga je dat doen, hoe heb je je ticket betaald et cetera). Dat kost beduidend meer tijd dan de reguliere procedure.
Heeft er volgens mij niets mee te maken. Bij een overboekte vlucht is vantevoren al bepaald wie een instapkaart zonder stoelnummer krijgt met de mededeling dat het vliegtuig "behoorlijk" (ze bedoelde natuurlijk ONBEHOORLIJK) vol zit. En dan mag je aan de gate afwachten of er wel of niet een stoel over is.quote:Op woensdag 8 juni 2016 21:49 schreef Kansenjongere het volgende:
Iemand enig idee of de kans op overboeking groter is bij intercontintentale vluchten dan bij continentale? Dat zou een goede reden kunnen zijn om er wat eerder te zijn, zodat jij niet degene bent die de lul is.
Ligt aan airline, geografie, dag, seizoen en nog meer factoren.quote:Op woensdag 8 juni 2016 21:49 schreef Kansenjongere het volgende:
Iemand enig idee of de kans op overboeking groter is bij intercontintentale vluchten dan bij continentale? Dat zou een goede reden kunnen zijn om er wat eerder te zijn, zodat jij niet degene bent die de lul is.
Met taxi moet dat makkelijk kunnen, wel hele andere kant van stad. Zoals ozzietukker al zei, normaal is er een gratis shuttle. Er is wel heel weinig bij DMK, en is te hopen voor jou dat het een en ander open is. Binnen DMK heb je alleen 7-Eleven en wat koffiebarretjes oid na inchecken+douane. Als je dan nog wil eten en het open is kan je beter daarvoor naar Subway of Burger King.quote:Op woensdag 8 juni 2016 09:08 schreef tofastTG het volgende:
Iemand ervaring met wisselen van vliegveld in Bangkok (BKK naar DMK)?
Mis de shuttle waarschijnlijk net (24:05 bkk landen, 4:45 DMK vertrekken.)
Ze hebben er een groot belang bij om jou op tijd op de plaats van bestemming af te leveren want de vergoedingen die ze op basis van Europese regelgeving moeten betalen bij een vertraging van minimaal 3 uur zijn niet mals:quote:Op woensdag 8 juni 2016 23:28 schreef vive_la_france het volgende:
Ik hoorde op t journaal dat men bij EasyJet ook gaat staken. Nu heb ik volgende week een vlucht, weet iemand wat er gebeurt als je vlucht wegens staking geannuleerd wordt?
Gisteren bij aankomst in Montréal was er nog altijd één grote rij; geen verschil of je wel of geen ETA hebt. Immigration ging niet sneller dan anders (wat al vrij snel is) met van tevoren een landingcard invullen, afgeven, scan van paspoort, standaardvragen (waar verblijf je, hoe lang, geen eten bij je, wat ga je dien), stempel in paspoort en dan bagage ophalen en langs douane om de helft van je landingcard daar weer af te geven.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 09:02 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Ik begreep dat het verplicht aanvragen van de (en betalen voor een) ETA voor Canada is uitgesteld tot het najaar, dus op dit moment heb je deze nog niet nodig als je die kant op wil maar je kan het al wel aanvragen mocht je het wel willen. Weet iemand of er een voordeel is dit alsnog wel te doen, is er bijvoorlbeeld een kortere rij bij de Douane als je het al wel aangevraagd hebt?
Dan zal het overal in Canada nog zo zijn. Aanvragen heeft dus geen toegevoegde waarde totdat het verplicht wordt in het najaar.quote:Op donderdag 9 juni 2016 13:38 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Gisteren bij aankomst in Montréal was er nog altijd één grote rij; geen verschil of je wel of geen ETA hebt. Immigration ging niet sneller dan anders (wat al vrij snel is) met van tevoren een landingcard invullen, afgeven, scan van paspoort, standaardvragen (waar verblijf je, hoe lang, geen eten bij je, wat ga je dien), stempel in paspoort en dan bagage ophalen en langs douane om de helft van je landingcard daar weer af te geven.
International terminal op DMK is onlangs geheel vernieuwd. Daar zijn voldoende restaurants, zowel vóór als na de immigration/security. Of die midden in de nacht ook allemaal open zijn, geen idee, want op zulke onzalige tijden ben ik zelden, en dan nog in transfer, op een vliegveld. Dubai uitgezonderd dan.quote:Op woensdag 8 juni 2016 23:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Met taxi moet dat makkelijk kunnen, wel hele andere kant van stad. Zoals ozzietukker al zei, normaal is er een gratis shuttle. Er is wel heel weinig bij DMK, en is te hopen voor jou dat het een en ander open is. Binnen DMK heb je alleen 7-Eleven en wat koffiebarretjes oid na inchecken+douane. Als je dan nog wil eten en het open is kan je beter daarvoor naar Subway of Burger King.
Zie reactie 123.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:26 schreef Joezi het volgende:
Iemand ervaring met staking, vlieg maandag met airfrance
Lufthansa had wel overal folders liggen om je te wijzen op je rechten en linkte bij mijn weten zelf ook door naar die Europese regelgeving, maar mijn hoogste prioriteit had op tijd in Nieuw Zeeland komen, niet de eventuele schadevergoeding. Dat hebben ze gelukkig prima geregeld, dus was een schadevergoeding ook niet aan de orde. Al scheelde het dus wel dat ik direct 's morgens vroeg naar Schiphol was gegaan, want een half uur later sloot Lufthansa daar de balie en moest je het telefonisch regelen waarbij ik aanneem dat die lijnen overbelast waren.quote:
Ja probeer ook te bellen, niet door te komen, wacht morgen nog wel even afquote:Op donderdag 9 juni 2016 17:54 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Lufthansa had wel overal folders liggen om je te wijzen op je rechten en linkte bij mijn weten zelf ook door naar die Europese regelgeving, maar mijn hoogste prioriteit had op tijd in Nieuw Zeeland komen, niet de eventuele schadevergoeding. Dat hebben ze gelukkig prima geregeld, dus was een schadevergoeding ook niet aan de orde. Al scheelde het dus wel dat ik direct 's morgens vroeg naar Schiphol was gegaan, want een half uur later sloot Lufthansa daar de balie en moest je het telefonisch regelen waarbij ik aanneem dat die lijnen overbelast waren.
quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:26 schreef Joezi het volgende:
Iemand ervaring met staking, vlieg maandag met airfrance
Krijg online de optie om te rebooken, zonder omboekingskosten maar wel de hogere ticket prijs
Hoe zit het met vergoedingen?
http://www.airfrance.nl/N(...)affic_air_france.htmquote:Op donderdag 9 juni 2016 17:26 schreef Joezi het volgende:
Iemand ervaring met staking, vlieg maandag met airfrance
Krijg online de optie om te rebooken, zonder omboekingskosten maar wel de hogere ticket prijs
Hoe zit het met vergoedingen?
quote:You may anticipate your trip from June 9 to June 10, 2016 included, or postpone your trip from June 15 to June 21, 2016 included, at no extra cost in the same ticketed cabin.
You can make these changes on this website*, in the "Your reservations" section, on our mobile sites or from your travel agent.
En de reden dat Lufthansa je bij haar stakingen wel kon en wilde helpen is dat ze dus daadwerkelijk aansprakelijk zijn omdat aangekondigde stakingen van eigen personeel geen overmacht zijn en dus er alles aan gelegen is om je te kunnen overboeken.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:54 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Lufthansa had wel overal folders liggen om je te wijzen op je rechten en linkte bij mijn weten zelf ook door naar die Europese regelgeving, maar mijn hoogste prioriteit had op tijd in Nieuw Zeeland komen, niet de eventuele schadevergoeding. Dat hebben ze gelukkig prima geregeld, dus was een schadevergoeding ook niet aan de orde. Al scheelde het dus wel dat ik direct 's morgens vroeg naar Schiphol was gegaan, want een half uur later sloot Lufthansa daar de balie en moest je het telefonisch regelen waarbij ik aanneem dat die lijnen overbelast waren.
Ligt aan de luchtvaartmaatschappij.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 15:12 schreef Fluffypinkcupcake het volgende:
Kan ik naast mijn handbage nog een laptop meenemen of moet de laptop dan ook in de handbagagekoffer?
Daar heb ik nog nooit mee gevlogen, maar ik denk wel dat het mag. Kijk even in de bagageregels op de website van UA.quote:
Moet ik het alsnog zelf opzoekenquote:Op vrijdag 10 juni 2016 15:15 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Daar heb ik nog nooit mee gevlogen, maar ik denk wel dat het mag. Kijk even in de bagageregels op de website van UA.
Het is wat meidquote:Op vrijdag 10 juni 2016 15:20 schreef Fluffypinkcupcake het volgende:
[..]
Moet ik het alsnog zelf opzoeken![]()
https://www.united.com/CM(...)BaggageCarry-On.aspxquote:Op vrijdag 10 juni 2016 15:20 schreef Fluffypinkcupcake het volgende:
[..]
Moet ik het alsnog zelf opzoeken![]()
Op de Eurobonus staat dat uitgelegd. Meestal op basis van ticketnummer, soms nog door het opsturen van de boardingcard. Werkt uiteraard alleen voor de toepasselijke boekingsklassen; ieder ff-programma heeft daar weer zijn eigen regels voor.quote:Op woensdag 15 juni 2016 18:55 schreef Yreal het volgende:
Hoe kan ik nou precies vluchten van de ene club toevoegen aan de ff van een andere maatschappij? In dit geval Aegean naar bijvoorbeeld sas.
ahja. Maar hoe weet ik nou of aegean vluchten kwalificeren voor eurobonus?quote:Op woensdag 15 juni 2016 19:01 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Op de Eurobonus staat dat uitgelegd. Meestal op basis van ticketnummer, soms nog door het opsturen van de boardingcard. Werkt uiteraard alleen voor de toepasselijke boekingsklassen; ieder ff-programma heeft daar weer zijn eigen regels voor.
Gewoon op 'claim missing miles' drukken en gegevens invullen, max een minuut werk. Dan zoeken ze het aan de andere kant maar uit of en zo ja hoeveel punten je krijgt.quote:Op woensdag 15 juni 2016 19:19 schreef Yreal het volgende:
[..]
ahja. Maar hoe weet ik nou of aegean vluchten kwalificeren voor eurobonus?
maar ik probeer juist een beetje te plannen van tevoren. Als ik op mijn bevestiging van de sas kijk zie ik enkel economy discounted, en dat vind ik weer niet bij aegean en omgekeerd. Lastig ditquote:Op woensdag 15 juni 2016 19:28 schreef Fogel het volgende:
[..]
Gewoon op 'claim missing miles' drukken en gegevens invullen, max een minuut werk. Dan zoeken ze het aan de andere kant maar uit of en zo ja hoeveel punten je krijgt.
Er staat ook een tabel van welke boekingscategorien bij welke van de partnerairlines punten opleveren, is vrij makkelijk te vinden via www.sas.no/eurobonus (maar dan in je lokale taal). Heb onlangs nog een retro claim gedaan voor een TAP vlucht, die punten stonden er binnen een week bij.
https://www.flysas.com/nl(...)nts/airlines/aegean/quote:Op woensdag 15 juni 2016 20:18 schreef Yreal het volgende:
[..]
maar ik probeer juist een beetje te plannen van tevoren. Als ik op mijn bevestiging van de sas kijk zie ik enkel economy discounted, en dat vind ik weer niet bij aegean en omgekeerd. Lastig dit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |