Shaggydog was toch de direwolf die samen met Rickon bij Ramsey gebracht werd? Rickon iets levendiger dan de wolf?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:30 schreef Tanin het volgende:
[..]
Ja, en arya/nymeria hebben we al seizoenen niet gezien. Van rickon/shaggydog is ook nog niet zeker dat ie dood is.
we zullen het gaan mee maken.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:44 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ik las ergens ook weer iets over iemand die speculeerde dat Hodor als wight door Bran ook 'overgenomen' kon worden en dan zo goed als onverslaanbaar zou zijn.
daar leek het wel op, maar is niet bevestigd dat hij dood is.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:45 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Shaggydog was toch de direwolf die samen met Rickon bij Ramsey gebracht werd? Rickon iets levendiger dan de wolf?
het zal wel aan mij liggenquote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:48 schreef byah het volgende:
Voor mij is het verhaal rond Hodor wel echt een van de beste verhaallijnen ooit in een serie, wat een emoties maakte die laatste scene los.
Haha, idem hier hoor. Ik vond het ook mooi gedaan, maar had er vrij weinig emotie bij.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:44 schreef Ang3l het volgende:
Het lijkt wel of ik 1 van de weinige ben die de dood van Hold-the-door niet zo emotioneel vond. Als je op internet rondkikt heft iedereen het over hartverscheurend, emotioneel einde, tranen met tuiten. Uhm. Neuh. Het deed me vrij weinig. Behalve dan dat ik t holdthedoor/hodor wel leuk gevonden vond.
Ik had ook niet heel veel met Hodor als karakter moet ik zeggen. En t feit dat ie een seizoen weg was en dit seizoen niet heel veel deed nog, hielp niet bij m'n emo factor. En ik jank gvd om alles normaliter!
Ik was dit weekend begonnen met het lezen van het eerste boek en had toevallig gisteren die passage gelezen, moest er direct aan denken na het zien van deze ep.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:43 schreef yozd het volgende:
[..]
Ik denk zelf dat die visions de clou zijn van het verhaal.
Ik las gister ergens een theorie over dat Bran verleden en heden probeert te beïnvloeden, maar dat hij de vaardigheid niet goed beheerst. Zo zou hij voor gezorgd kunnen hebben dat de Mad King mad geworden is, omdat hij hem bijvoorbeeld wilde waarschuwen voor de white walkers en de mad king steeds alleen maar gefluister hoorde. Bran heeft dan eigenlijk alles wat er nu is gebeurd in gang gezet.
De naam Bran komt ook vaker voor in huize Stark (the wall is bijvoorbeeld gebouwd door Bran de builder). De theorie is dat dat allemaal dezelfde Bran is... Passage uit het eerste boek:
[..]
Eyy ik noemde het een A-Ha momentje maar werd al snel door een fanboy op mijn plek gewezen.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:44 schreef Ang3l het volgende:
Het lijkt wel of ik 1 van de weinige ben die de dood van Hold-the-door niet zo emotioneel vond. Als je op internet rondkikt heft iedereen het over hartverscheurend, emotioneel einde, tranen met tuiten. Uhm. Neuh. Het deed me vrij weinig. Behalve dan dat ik t holdthedoor/hodor wel leuk gevonden vond.
Ik had ook niet heel veel met Hodor als karakter moet ik zeggen. En t feit dat ie een seizoen weg was en dit seizoen niet heel veel deed nog, hielp niet bij m'n emo factor. En ik jank gvd om alles normaliter!
The interwebs is er ook goed in om dat soort shit te overdrijven. Zullen ook wel weer 262682 reactie-filmpjes op YouTube verschijnen.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:44 schreef Ang3l het volgende:
Het lijkt wel of ik 1 van de weinige ben die de dood van Hold-the-door niet zo emotioneel vond. Als je op internet rondkikt heft iedereen het over hartverscheurend, emotioneel einde, tranen met tuiten. Uhm. Neuh. Het deed me vrij weinig. Behalve dan dat ik t holdthedoor/hodor wel leuk gevonden vond.
Ik had ook niet heel veel met Hodor als karakter moet ik zeggen. En t feit dat ie een seizoen weg was en dit seizoen niet heel veel deed nog, hielp niet bij m'n emo factor. En ik jank gvd om alles normaliter!
Ja, de Starks denken gewoon net even een stapje minder. Het blijven ook mensen uit 'North'.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:55 schreef Ang3l het volgende:
Verder liet de aflevering me weer zien hoe de Starkjes toch best wel fuck-ups zijn en te impulsief.
Sansa reageert vanuit emotie en wraak op Littlefinger, ipv hem te gebruiken voor politieke doeleinden en allianties.
En Bran kan z'n nieuwsgierigheid niet bedwingen en gaat lekker solo tijdhoppen, waardoor de Night King hem grijpt en de magie van de cave verbroken wordt (en later die van The Wall?).
Goddammit Starks!!!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Words are, of course, the most powerful drug used by mankind.
- Rudyard Kipling
quote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:18 schreef DestroyerPiet het volgende:
ik heb wel het idee dat ze bij Game of Thrones aan het bezuinigen zijn op acteurs kosten. Dit seizoen vallen er wel heel veel doden.ik vind dit anders een aardig groot acteur om zomaar even te castenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.
ik zit op mijn werk dus kan geen youtube kijken maar over welke acteur gaat hetquote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:21 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik vind dit anders een aardig groot acteur om zomaar even te casten
Ze zitten nu in een klassieke tijdsparadox, een oneindige loop die zichzelf in stand houdt. De hele situatie waar ze in zitten (het ontsnappen en eindigen in de boom met het tijdreizen en beïnvloeden van het verleden) had niet kunnen ontstaan zonder de bescherming van Hodor, en de hele situatie waar ze in zitten is tegelijkertijd de oorzaak van het onstaan van Hodor.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:25 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Volgens mij kan Bran helemaal niet het verleden beinvloeden. Hij had daar volgens mij helemaal de hand niet in, het leek er meer op dat in zijn visioen werd uitgelegd wat er met Hodor gebeurd is. Willys / Hodor lijkt een soort te zijn voorbestemd op zijn toekomstige rol als redder van Bran.
quote:“We watch, we listen, and we remember. The past is already written. The ink is dry,”
In Inside the episode werd verteld dat dit vanaf het begin de idee van GRRM was. De schrijvers hebben het niet zelf bedacht.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 07:04 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Precies. Bran kan het verleden beinvloeden, maar dit is al allemaal verwerkt in het heden. De toekomst staat dus ook al vast, want Hodor werd Hodor omdat hij in de toekomst de deur moest dichthouden. Maar dat zei iemand al in de show (weet niet meer wie) 'alles is al geschreven' oid.
Ik vond het slim gedaan. Nu vraag ik mij af, was dit al vanaf het begin het idee van George? Dat Hodor een verbastering is van Hold the Door. Of hebben heeft hij (of HBO?) dit later bedacht en zou deze laatste scene niet bestaan hebben als Hodor een andere naam had.
The Black Knightquote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:22 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
ik zit op mijn werk dus kan geen youtube kijken maar over welke acteur gaat het
misschien omdat bran wargt in hodor terwijl hij in de tijd van wilys is.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:24 schreef maho_91 het volgende:
[..]
In Inside the episode werd verteld dat dit vanaf het begin de idee van GRRM was. De schrijvers hebben het niet zelf bedacht.
Ook zeiden ze dat Wylis z'n eigen dood zag en hierdoor dus Hodor werd. Weet alleen niet waardoor hij z'n eigen dood in de toekomst zag.
quote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:21 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik vind dit anders een aardig groot acteur om zomaar even te casten
Er werd ooit geopperd dat de Stark kinderen een sterke band hadden met hun eigen direwolf. Robb ging dood, Greywind werd op dezelfde manier gedood. Summer verdedigde en offerde zich op voor Bran. Lady werd gedood ipv Nymeria, offert Sansa zich ooit op voor Arya? Shaggydog werd gedood als overtuiging dat het Rickon was. Gaat Ramsay Rickon tentoon stellen om Jon op het slagveld te overtuigen dat het de echte Rickon is en geen nepperd?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:28 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
De wolven gaan er de laatste tijd in een rap tempo doorheen. Alleen die van Jon en Arya leven toch nog?
het zijn pubers hequote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:15 schreef xzaz het volgende:
[..]
Ja, de Starks denken gewoon net even een stapje minder. Het blijven ook mensen uit 'North'.
daar ben ik niet van overtuigd, is dit ergens bevestigd?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:47 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Er werd ooit geopperd dat de Stark kinderen een sterke band hadden met hun eigen direwolf. Robb ging dood, Greywind werd op dezelfde manier gedood. Summer verdedigde en offerde zich op voor Bran. Lady werd gedood ipv Nymeria, offert Sansa zich ooit op voor Arya? Shaggydog werd gedood als overtuiging dat het Rickon was. Gaat Ramsay Rickon tentoon stellen om Jon op het slagveld te overtuigen dat het de echte Rickon is en geen nepperd?
Nymeria is on the run, vrijgelaten door Arya nabij de Trident in seizoen 1. Arya is voorlopig nog niet on the run. Gaan die twee elkaar weer tegen komen zodra Arya terug in Westeros is als volleerd faceless assassin? Ghost en Jon hebben een diepere band met elkaar omdat Jon zijn ziel een tijdje zich verscholen kon houden in Ghost (das tenminste een theorie/aanname) Nadat Jon neergestoken werd in seizoen 5 moest zijn ziel een nieuw lichaam vinden om in te overleven. En aangezien alle Stark kinderen in min of meerdere mate kunnen wargen (al weten ze het niet allemaal) wargde Jon in zijn dying seconds in Ghost. En vice versa.
Zodra die twee van elkaar gescheiden worden loopt het snel af zo lijkt het. Al weet Sansa enkel van de regen in de drup te komen, maar ze overleeft nog wel het langste zonder direwolf. Ben benieuwd wat dat voor Brandon gaat betekenen nu ie zonder Summer en Hodor en alleen Meera verder moet.
Dit is echt pure speculatie die nergens op gebaseerd is.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:47 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Nadat Jon neergestoken werd in seizoen 5 moest zijn ziel een nieuw lichaam vinden om in te overleven. En aangezien alle Stark kinderen in min of meerdere mate kunnen wargen (al weten ze het niet allemaal) wargde Jon in zijn dying seconds in Ghost. En vice versa.
Interessant. Zijn dit jouw eigen gedachten of heb je dit ergens gelezen?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:23 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ze zitten nu in een klassieke tijdsparadox, een oneindige loop die zichzelf in stand houdt. De hele situatie waar ze in zitten (het ontsnappen en eindigen in de boom met het tijdreizen en beïnvloeden van het verleden) had niet kunnen ontstaan zonder de bescherming van Hodor, en de hele situatie waar ze in zitten is tegelijkertijd de oorzaak van het onstaan van Hodor.
Het is onmogelijk dat die situatie zomaar uit het niets ontstaan is, dus het is altijd al zo geweest. Alles wat zich afspeelt GOT universum is altijd al zo geweest en alle gebeurtenissen zullen zich tot in het oneindige blijven herhalen.
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Scratch a liberal and you will find a fascist
boekenquote:Op dinsdag 24 mei 2016 11:15 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Dit is echt pure speculatie die nergens op gebaseerd is.
Jon heeft wel een (warg) connectie met Ghost, maar nergens komt naar voren dat hij zijn ziel in Ghost heeft gestopt door te wargen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eigen gedachten, gebaseerd op het verhaal van Donnie Darko en de paradox waar je altijd tegenaan loopt met tijdreizen eigenlijk.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 11:17 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Interessant. Zijn dit jouw eigen gedachten of heb je dit ergens gelezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |