Zaterdag begon het te kriebelen en gister in de Efteling zag ik nog wat dragers. Toen wilde ik echt weer. Ik zal eens kijken of ik iemand kan meeten die me kan helpen.quote:Op maandag 20 juni 2016 08:07 schreef Selvaria het volgende:
Idem, had het zaterdag even gevraagd.Een doek is als je nog niet zo ervaren bent in het knopen sowieso meer gedoe.
Fap, passen bij een consulent een idee? Of verbroedert inderdaad als het qua rugpand nog wel past.
*Steekt hand op*quote:Op maandag 20 juni 2016 08:12 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Zaterdag begon het te kriebelen en gister in de Efteling zag ik nog wat dragers. Toen wilde ik echt weer. Ik zal eens kijken of ik iemand kan meeten die me kan helpen.
Wil je een keer oefenen samen? Ik krijg F wel alleen op mn rug, en heb hier een Tula en een emeibaby om te oefenen met Sjaak. Komen we gezellig op de fiets, of julliequote:Op maandag 20 juni 2016 06:58 schreef MevrouwCactus het volgende:
Kan je niet iets met verbreders Fap?
Sinds de meeting van zaterdag wil i ook weer dragenIk wil weer een Tula en Sjaak lekker op m'n rug, ik mis dat zo! Maar ik krijg hem nog steeds niet alleen op mijn rug geslingerd. Zit zelfs een doek te overwegen... Moeilijk moeilijk...
quote:
Ik weet het. Ook hiermee kreeg ik het niet echt voor elkaar zonder dat ik het idee had dat Sjaak zou vallen. En dan word ik onzeker en dan durf ik niet meer. Enzo. Spiraaltje... Je kent het welquote:
neequote:Op maandag 20 juni 2016 16:50 schreef LadyBlack het volgende:
Kan t zijn dat ik jou laatst in Burgers' Zoo zag Stippel?
Helaas alleen de Toddler en de tai tai is al uitverkocht.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 07:54 schreef McLaura het volgende:
Bij Limango hebben ze vanaf vandaag de Kokadi toddler Rubin Stars, roze Tai Tai en Flip in de aanbieding. Nu ¤99,99- en als je een account aanmaakt via deze link, dan krijg je ¤10,- korting, incl. verzendkosten betaal je dan ¤93,94
Ik zag er iemand met (dacht ik) een Yaro en een ongeveer even oud zoontje, en ze leek wel op je jaquote:
mijn haar gelijk geknipt vandaag.. ^^, zal asap een foto uploaden voor de spottersquote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:19 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik zag er iemand met (dacht ik) een Yaro en een ongeveer even oud zoontje, en ze leek wel op je ja
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus ik ga maar eens oefenen op de ruck, misschien boek ik wel een draagconsult. Iemand nog aanraders voor consulenten omgeving Almere? (Cassandra?).
Hij mag nog niet op de rug in de Bondolino, neem ik aan?
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 30-06-2016 14:17:47 ]
quote:Op donderdag 30 juni 2016 14:17 schreef Razztwizzle het volgende:
LB en Szo lief! En mooie doek!
Ik deed Tas gisteren weer eens in de doek. Met z'n 8 kilo wordt het wel een pietsje beetje zwaar op de buik:
hij moet zelfstandig kunnen zitten voor de Bondolino. Ik pb je straks evenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus ik ga maar eens oefenen op de ruck, misschien boek ik wel een draagconsult. Iemand nog aanraders voor consulenten omgeving Almere? (Cassandra?).
Hij mag nog niet op de rug in de Bondolino, neem ik aan?
Ik ben een groot fan van de Marsupiquote:Op zondag 3 juli 2016 09:36 schreef lunamatic het volgende:
Heeft iemand hier ervaring met de marsupi plus draagzakken? Ik merk dat ik een doek toch nog wat onhandig vind soms en mijn vriend vindt het helemaal niets. Nu benieuwd dus op zoek naar een draagzak. Als ik op plaatjes van het internet af ga twijfel ik tussen een tula en de marsupi plus, puur gebaseerd op het uiterlijk.
Sjaak vond de Tula leuk, Sjaak vond F leuk, en Sjaak vond J ook leuk (of eigenlijk vooral hun speelgoedquote:Op zondag 3 juli 2016 14:25 schreef MevrouwCactus het volgende:
Sjaak vond in de Tula zitten weer leuk! Hij wilde gelijk nog een keer. En door mousemickey kan ik hem nu zelf op mijn rug slingerenDus ik ga weer op zoek naar een Tula
![]()
Heeft iemand een leuke Tula Standaard te koop?
Alles was leukquote:Op zondag 3 juli 2016 17:27 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Sjaak vond de Tula leuk, Sjaak vond F leuk, en Sjaak vond J ook leuk (of eigenlijk vooral hun speelgoed) Wij vonden Sjaak ook heel leuk, want Sjaak is tof (en z'n mama ook
)
Voor wanneer heb je 'm nodig??quote:Op maandag 4 juli 2016 09:36 schreef MevrouwCactus het volgende:
Helaas zijn de Tula's overal al verhuurd (vakantietijd he). Is er hier iemand van wie ik er eentje mag lenen/huren?
Nja, ik zou graag de komende 3 weken ofzo uitproberen of het echt weer iets voor ons is.quote:
Oh!quote:Op maandag 4 juli 2016 09:54 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Nja, ik zou graag de komende 3 weken ofzo uitproberen of het echt weer iets voor ons is.
Oh er is er toch eentje beschikbaar deze weekSjaak dragen
Lief van jequote:Op maandag 4 juli 2016 11:49 schreef BlueEyes het volgende:
[..]
Oh!
Nou anders weet je me te vinden he?
Bij een framedrager zit het zwaartepunt achter je, waardoor je sneller last van je rug/nek/schouders kunt krijgenquote:Op zondag 3 juli 2016 21:31 schreef SaskiaR het volgende:
Vraagje: wij hebben nu zo'n babydraagrugzak te leen, deze
[ afbeelding ]
Maar hoe zit dat nou met de ergonomie? De heupen zitten hiermee natuurlijk niet in M-vorm. Verder is het wel een erg comfi ding, voor baby en ouder
Dat vermoedde ik al een beetje, maar waarom zou iemand dan 250 euro aan zo'n ding uitgeven?quote:Op maandag 4 juli 2016 11:56 schreef McLaura het volgende:
[..]
Bij een framedrager zit het zwaartepunt achter je, waardoor je sneller last van je rug/nek/schouders kunt krijgen
Het zitvlak is te smal, waardoor het kind niet tot minimaal 3/4 van bil-knie wordt ondersteund.
Voor even leuk en comfy, voor lang niet echt een aanrader.
nou, de voordelen die ik heb gehoord:quote:Op maandag 4 juli 2016 12:15 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Dat vermoedde ik al een beetje, maar waarom zou iemand dan 250 euro aan zo'n ding uitgeven?
Ik ben wel een hiker... voordat ik zwanger werd wandelde ik echt heel veel (toen ik in Engeland woonde regelmatig 100 km per week in de heuvels...). Nu mis ik dat echt.... ik kan nog niet de hele dag weg van N, want ze krijgt nog bv.quote:Op maandag 4 juli 2016 12:30 schreef Mariposas het volgende:
De nieuwere framedragers hebben wel een breder zitvlak en zijn wel ergonomischer.
Voordeel van een framedrager is dat je er spullen ook in kan opbergen, vaak kan je 'm neerzetten als zitje, en het kind zit vaak wat hoger. Ik vind het echter maar een lomp ding, iets voor hikende draagpapa's / ex-backpackers die dat stoer vinden.
Da's waarquote:Op dinsdag 5 juli 2016 07:35 schreef McLaura het volgende:
Maar als ze gedragen worden saai vindt, dan zal het toch niet uitmaken waarin?
Dan zou ik mooi voor de (meest) ergonomische optie gaan......
En spelen met het spiegeltje! Dat is hier echt een hit. Zodra ik 'm omhoog trek, begint ze al te hikken en te wiebelenquote:Op dinsdag 5 juli 2016 12:53 schreef Moppert het volgende:
Als je een doek of drager hoog genoeg doet dan kunnen ze ook over je schouder heen kijken.
En verder is er ook nog zoiets als links en rechts kijken.
Was het eerste wat ik dacht. Het zou bij mij echt grandioos mis gaan.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 15:29 schreef Stormqueen het volgende:
Je moet alleen wel alert zijn met deurposten en dergelijke
Check. Ik zou het ook geheid vergeten.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 12:17 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Was het eerste wat ik dacht. Het zou bij mij echt grandioos mis gaan.Wel handig voor festivals, intochten en weet ik wat.
Bedankt voor deze tip! Heb daar de droolpads besteld en ze zijn inmiddels binnen. Super netjes en mooi!quote:Op donderdag 16 juni 2016 12:33 schreef BlueEyes het volgende:
Kom ik weer es met mn 'reclame'
Voor droolpads: SewBabySays op etsy en FB.
En indien gewenst kijkt ze of ze aan het benodigde stofje kan komen.
Ongeveer 3 weken verzendingstijd.
Ik ben al 2 keer erg tevreden, voor m'n rockets en m'n sidekick
quote:Op dinsdag 12 juli 2016 18:00 schreef Malteser het volgende:
[..]
Bedankt voor deze tip! Heb daar de droolpads besteld en ze zijn inmiddels binnen. Super netjes en mooi!
Oké, dankjewel!quote:Op maandag 18 juli 2016 12:56 schreef Moppert het volgende:
ja in een kussensloop met vloeibaar wasmiddel zonder optische bleekmiddelen.
wat betreft de droolpads zou ik zeggen wassen wanneer vies, zonder optische bleekmiddelen is er ook minder verwassing.
Dat is wel een goede tip! Heb de Slowride dus donkerblauwe banden en gebroken witte stof.quote:Op maandag 18 juli 2016 13:18 schreef mousemicky het volgende:
Malteser, ik weet niet welke Tula je hebt qua kleurstelling (hier licht en donker combi, vandaar) maar om zeker te zijn dat de kleuren mooi blijven zou je er zo'n colourcatcherdoekje bij kunnen doen.
Bedankt nog voor dit filmpjequote:
En speciaal daarvoor geregistreerd op fok!quote:Op zondag 24 juli 2016 13:03 schreef Ikzoekeentula het volgende:
@ Tante Soesa: Heb je de Tula nog te koop? Ik ben op zoek naar een Tula standard grey zigzag! 😊
ik heb mijn slow ride 2x uitgewassen volgens mij voor de zekerheid met colorcatcher maar was geen kleur afgegeven, bij mijn aperture het zwlfde verhaal ging goed in de wasquote:Op maandag 18 juli 2016 13:20 schreef Malteser het volgende:
[..]
Dat is wel een goede tip! Heb de Slowride dus donkerblauwe banden en gebroken witte stof.
Ik heb 'm nog te koop ja. Ik wil er graag ¤ 90 voor, is dat akkoord? Ik heb de originele doos nog erbij, de draagzak is misschien 10x gebruikt. Waarvan 5x met tegenzinquote:Op zondag 24 juli 2016 13:49 schreef Ikzoekeentula het volgende:
Inderdaad, had nog geen account. Kwam via een Google zoektocht op een link naar dit topic. 😁
ik geef je graag dibs hoorquote:Op dinsdag 26 juli 2016 16:53 schreef Unihipili het volgende:
Ohhhh die is op deze foto's nog gaver.
Nou had ik 'm ook willen hebben.
jij en je inhouden?quote:Op dinsdag 26 juli 2016 17:21 schreef Moppert het volgende:
hehehe ik heb 3920029 doeken en dan ben ik me al aan het inhouden voor 8 jaar!
Dude. Ik heb er één met pindakaas en madeliefjesquote:Op dinsdag 26 juli 2016 17:35 schreef Skittles het volgende:
Whut?! Melk, nettle (?) en zeewier? In een doek?![]()
[ afbeelding ]
Ik ga morgen nog een keer proefdragen met Sjaak. Als hij het dan wel leuk vindt, neem ik hem graag van je over.quote:Op maandag 25 juli 2016 10:14 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Ik heb 'm nog te koop ja. Ik wil er graag ¤ 90 voor, is dat akkoord? Ik heb de originele doos nog erbij, de draagzak is misschien 10x gebruikt. Waarvan 5x met tegenzin
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |