Rot op uit m'n dm dan, dikkequote:
Hoor je vaak "nummertje"- grapjes?quote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:31 schreef Zosk het volgende:
[..]
Mijn ouders hebben een Chinees restaurant
Niks eisen, kutjongquote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:30 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
haha jezus ondankbaar wijf ben je zeg, krijg stapels cadeau's eist nog even een keukenmachine
nee dat isquote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:30 schreef Chai het volgende:
[..]
Is dit die vrouw van onze forumbeheerder?
Ja.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:32 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Hoor je vaak "nummertje"- grapjes?
Haha, aan zijn recente PoHi te zien is het waar, maar wie weet komt hij zo binnenvallen met een poepgrap.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:18 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Mooi
Met mij tja
Ik moet wennen aan mijn nieuwe fok afdeling
KLB ban, onbepaalde tijd
mag ik gratis komen eten?quote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:31 schreef Zosk het volgende:
[..]
Mijn ouders hebben een Chinees restaurant
Een 4 jarig meisje zit dagenlang liefdevol de perfecte tekening te maken voor haar favoriete tante Chloro, offert zelfs haar lievelingsdisneystickers op aan de mooiste tekening die ze ooit gemaakt heeft. Maar nee, tante Chloro heeft liever een keukenmachine.quote:
Ja met een tekening kan ik toch niksquote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:35 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Een 4 jarig meisje zit dagenlang liefdevol de perfecte tekening te maken voor haar favoriete tante Chloro, offert zelfs haar lievelingsdisneystickers op aan de mooiste tekening die ze ooit gemaakt heeft. Maar nee, tante Chloro heeft liever een keukenmachine.
Cadeau gaat om het gebaar niet om de inhoud, stommerdquote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:36 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja met een tekening kan ik toch niks
quote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:36 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Cadeau gaat om het gebaar niet om de inhoud, stommerd
wat moet je met gekrabbel. ik flikker de tekeningen die kinderen ook meteen in de prullen bak na stagequote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:35 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Een 4 jarig meisje zit dagenlang liefdevol de perfecte tekening te maken voor haar favoriete tante Chloro, offert zelfs haar lievelingsdisneystickers op aan de mooiste tekening die ze ooit gemaakt heeft. Maar nee, tante Chloro heeft liever een keukenmachine.
Ik zou het allergelukkigst zijn als jij me had gefeliciteerd maar zelfs dat gunde je me nietquote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:36 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Cadeau gaat om het gebaar niet om de inhoud, stommerd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |