En? Overleefd? 😉quote:Op dinsdag 17 mei 2016 10:15 schreef PenetratorNL het volgende:
Geregeld :-) morgen beginnen om 10:30
Goed gezien! Maar dan nog vindt ik het een betere deal.quote:Op woensdag 18 mei 2016 19:43 schreef regenworm het volgende:
[..]
Ik zat er ook aan te denken je betaald nog wel ¤20 inschijfkosten. Ik ga toch liever met mijn eigen telefoon dit soort zaken doen. Want anders loopt ik met twee telefoons op zak,
Sorry :pquote:
Heb ik ook al aan gedacht, als het inderdaad bij 30 MB blijft (maar op welke uitspraak kun je nog vertrouwen?). Moet ik wel een nieuwe telefoon aanschaffen, want de mijne blijkt alweer te oud. Simyo (die ik nu gebruik voor bellen) staat goed bekend en je kunt de bundel makkelijk aanpassen.quote:Op woensdag 18 mei 2016 22:50 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Wat wellicht ook een optie voor wie niet z'n eigen smartphone wil gebruiken, geen vertrouwen heeft in Hollands Nieuwe, ook geen abbo op eigen naam wil zetten, maar ook niet meer dan 8 euro per maand kwijt wil zijn, is prepaid. Voorwaarde is wel dat je de telefoon alleen voor de Mijn Werk App gebruikt. Naar ik heb begrepen verbruikt deze hooguit 30 MB per maand, als je 5 dagen per week werkt.
Simyo Prepaid heeft een internet-maandbundel van 100 MB voor 4 euro. Als je verder niet of nauwelijks telefoneert hou je elke maand een paar euro over, wat je kunt gebruiken als vergoeding voor de los aan te schaffen telefoon.
Een andere optie die ik tegenkwam is Simpel: prepaid kost 5 cent per minuut/sms/MB. Voor die 30 MB ben je dus maar EUR 1,50 per maand kwijt. Zet de resterende 6,50 vergoeding opzij, en na een jaar heb je de los aan te schaffen smartphone (uitgaande van de goedkoopste Huawei) terugverdiend.
Disclaimer: Ik heb de ballen verstand van smartphones en tarieven, dus misschien loop ik hier wel volstrekte wartaal uit te slaan. Corrigeer me gerust.
In van die prijsstunters (Lebara, Lyca, etc) heb ik geen trek. Google er op, en de haren rijzen je te berge. Nog erger dan Hollands Nieuwe. Simpel scoort al wat beter.quote:Op woensdag 18 mei 2016 23:44 schreef V__L_N het volgende:
Bij telfort en kpn kun je een prepaid bundel van 50mb doen voor 2,50. Bij t-mobile kun je voor 5 cent per mb ook prepaid. Dat is ook prima.
Punt is alleen dat ze het steeds wisselend hebben gehad over 30 mb. Maar ook dat het misschien wel 100 of 150 kan zijn omdat de proeven nog niet zijn afgerond.
500mb prepaid heb je bij lebara voor 5 euro en 1 gb bij lycra ook voor 5 euro.
Als je echt heel goedkoop wil ga je voor: www.bliep.nl/. Maar of het altijd een top provider is, dat is even de vraag.
Jij kleine deugnietquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:35 schreef VixenFromHell het volgende:
Fijn... zo'n collega in de voorbereiding (denk ik dan?) die "Groetjes, postbode xxx" op een poststuk schrijft
Gaat ook gebeuren, maar PostNL zit (weer eens) op de dokterstoel, en gaf al aan wat er ging gebeurenquote:
Grappig want de melding is er niet, maar staat, iig nu, wel onlinequote:Waarom is er nog geen salarisstrookje als de uitbetaling morgen al is?
In mijn loopwijk staat er een die ze weg gaan halen en ik heb al gezien dat in sommige wijken hier straks helemaal geen brievenbussen te vinden zullen zijn.quote:Op woensdag 18 mei 2016 20:00 schreef the_X het volgende:
[..]
Het wordt binnenkort trouwens zoeken naar een brievenbus: http://www.rtlnieuws.nl/n(...)00-brievenbussen-weg
Ik denk ook dat ik daarom de eerste tijd voor t-mobile ga. 5 cent per mb is niet gek. Als het in de toekomst blijkt dat het meer nodig is zijn telfort en kpn altijd nog goede oplossingen.quote:Op donderdag 19 mei 2016 00:25 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
In van die prijsstunters (Lebara, Lyca, etc) heb ik geen trek. Google er op, en de haren rijzen je te berge. Nog erger dan Hollands Nieuwe. Simpel scoort al wat beter.
Het mijne naar de vakantie van de fietsenmaker, das tenminste nog ietsquote:Op donderdag 19 mei 2016 17:46 schreef Thomas-sama het volgende:
Flink deel van vakantiegeld naar belasting
Dan niet die telefoon uit je poten laten vallen als je straks in de winter in de vrieskou met verkleumde vingers een pakje staat te scannen, want PostNL vergoedt de schade maar tot ten hoogste de nieuwprijs van het op dat moment allergoedkoopste toestel bij Hollands Nieuwe.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:36 schreef Globetrottertje het volgende:
Ik ga gewoon mijn eigen mobiel met abbo gebruiken. Ik heb een sim only abonnement met losse smartphone die 13 eueo per maand kost. Dan mag Postnl daar dan 8 euro van betalen. Ik gebruik hem dan wel voor prive en werk, maar dat boeit me niet.
Aan deze projectleider zou de online cursus "Gewoon goed Nederlands" ook wel besteed zijn.....quote:Op donderdag 19 mei 2016 20:55 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Dit is ook wel mooi op die website van PostNL. Er heeft iemand van het project een reactie geplaatst. Komt er op neer: niet ziek worden! Oh ja, ook niet een maand op vakantie gaan gok ik.
Ik ben meer dan een maand ziek krijg ik dan vergoeding?
Nee, in principe ontvang je alleen vergoeding indien je minimaal 1 dag in de maand bezorgd.
*Er kunnen zich uitzonderlijke situaties voordoen, waarin besloten kan worden af te wijken van de basis afspraken
Ik heb op het moment wel een telefoon met abbo. Probleem is, hij is vol. En dan zou ik er privé apps moeten afgooien om de app erop te krijgen. Tweede probleem: hij gaat niet verder dan android versie 4.4. En binnenkort moet je 5.0 hebben. Op het moment dat die eis werkelijkheid wordt moet ik een nieuwe telefoon hebben puur voor die appquote:Op donderdag 19 mei 2016 21:38 schreef VixenFromHell het volgende:
Ik denk dat ze er ook op gokken dat de meesten zelf wel een redelijk abo hebben en die er voor willen gebruiken. Als ik dat had, zou ik dat ook niet zo'n probleem gevonden hebben. Maar ja, die heb ik niet
Volgens mij betekent dat artikel alleen maar dat ze je mogen verplichten met een smartphone te werken, niet dat ze je mogen verplichten er zelf een aan te schaffen met abonnement op eigen naam.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:46 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Overigens is dit ook erg kromme argumentatie:
De vraag die veel collega's bezig houdt is, of PostNL de smartphone kan verplichten?
We hebben onderzocht of de medewerker verplicht kan worden om voor zijn werk zijn eigen smartphone te gebruiken of er een te kopen. Uiteindelijk is de conclusie dat de wetgeving hierover niet duidelijk is. We vinden wel dat PostNL een werknemer mag vragen om tegen een vergoeding gebruik te maken van zijn eigen smartphone of er een te kopen. We baseren ons daarbij op de cao voor postbezorgers:
ARTIKEL 7 LID 3:
“De medewerker zal voldoen aan in redelijkheid aan een postbezorger te geven opdrachten, ook wanneer deze betrekking hebben op het verrichten van andere dan zijn gebruikelijke werkzaamheden.”
Ik hoop met dit antwoord meer duidelijkheid te geven ook al realiseer ik me dat dit niet misschien voor ieder een gewenst antwoord is.
Klopt. Die man lijkt de echte problemen ook niet echt te beantwoorden. Hij lijkt meer antwoorden te geven alsof de postbezorgers geen telefoon willen gebruiken. Maar dat is niet het probleem, het gaat er meer om dat je als bezorger met de risico's zit.quote:Op donderdag 19 mei 2016 22:01 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Volgens mij betekent dat artikel alleen maar dat ze je mogen verplichten met een smartphone te werken, niet dat ze je mogen verplichten er zelf een aan te schaffen met abonnement op eigen naam.
Oooh, nou ja, doe maar dan.quote:Wat gebeurt er met je abonnement als je uit dienst gaat?
Als je voor je werk een abonnement bij hollandsnieuwe hebt afgesloten, kun je dit stopzetten als je uit dienst gaat. Je moet wel hebben gekozen voor het goedkoopste abonnement. Houd hier alvast rekening mee in je keuze.
Alleen onder bepaalde voorwaarden kun je het abonnement stopzetten. Namelijk als je met pensioen gaat, vertrekt met een oprotregeling uit het Sociaal Plan, of als je contract niet wordt verlengd.quote:Op donderdag 19 mei 2016 22:48 schreef VixenFromHell het volgende:
Wat? Ik dacht dat ik gelezen had dat dit niet mogelijk was als je er zelf voor gekozen had om uit dienst te gaan?
Heb ik nou niet goed genoeg gelezen of is eea nu alweer aangepast?
Of bedoelen ze met uit dienst gaan, alleen dat onder die bepaalde voorwaarden..
Wat een kolder. Ik betaal nu grof geld voor een windows phone, dus ik heb werkelijk niks aan die Y6 meuk..quote:Op donderdag 19 mei 2016 23:37 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Alleen onder bepaalde voorwaarden kun je het abonnement stopzetten. Namelijk als je met pensioen gaat, vertrekt met een oprotregeling uit het Sociaal Plan, of als je contract niet wordt verlengd.
Wie gewoon opstapt omdat íe elders leuker of beter betaald werk heeft gevonden, zit nog tot het einde van het contract vast aan zijn toestel.
Klopt. En dat zullen velen niet goed, of helemaal niet, hebben gelezen.quote:Op donderdag 19 mei 2016 23:37 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Alleen onder bepaalde voorwaarden kun je het abonnement stopzetten. Namelijk als je met pensioen gaat, vertrekt met een oprotregeling uit het Sociaal Plan, of als je contract niet wordt verlengd.
Wie gewoon opstapt omdat íe elders leuker of beter betaald werk heeft gevonden, zit nog tot het einde van het contract vast aan zijn toestel.
Ja idd. Het is dus niet veranderd, de quote miste dus wat info. Dat vermoeden had ik alquote:Op donderdag 19 mei 2016 23:37 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Alleen onder bepaalde voorwaarden kun je het abonnement stopzetten. Namelijk als je met pensioen gaat, vertrekt met een oprotregeling uit het Sociaal Plan, of als je contract niet wordt verlengd.
Wie gewoon opstapt omdat íe elders leuker of beter betaald werk heeft gevonden, zit nog tot het einde van het contract vast aan zijn toestel.
Ware het niet dat PostNL nu al aangeeft dat je beter een telefoon met Android 5.0 kunt nemen. Niet voor niets is de eerder via Hollands Nieuwe aangeboden Y3 vervangen voor de Y6. Het kan dus best zijn dat tegen de tijd dat jouw regio aan de beurt is, die 4.4 van jou niet meer voldoet.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 08:51 schreef PenetratorNL het volgende:
Mijn telefoon is een chinabuy Alcatel C7, met Android 4.4, die app draait gewoon op deze schrale telefoon hoor, zoveel stelt de app ook niet voor, aangezien het niet meer dan een link is naar de webpagina van mijnpostnl en word de browser geopend in de app zelf. Te zielig voor woorden eigelijk.
over mijnpostnl gesproken:
We are Sorry!
You requested a Internetpage / function that cannot be found.
It could be removed, or it's name changed or is temporarily unavailable.
Sincerely,
PostNL IT
Gelukkig ben ik dan nog zo handig dat het installeren van een andere versie van Android niet echt een issue is, maar ik begrijp niet waarom 5.0 lollipop nodig is voor zo'n simpele app.. De vereiste versie word bij het schrijven van de app bepaald (het is de allereerste regel aan code die word geschreven) , en alle functies die deze app aanroept zijn ook beschikbaar vanaf 4.2.2.. ik vind het vreemd, alsof postnl wil zeggen "onze app is zo goed", als het nou een technisch hoogstandje was die de SAP Netweaver omgeving direct kon aanroepen, met een mooi ontworpen gebruikersomgeving had ik nog gezegd, ok.. zit wat in. maar dit..quote:Op vrijdag 20 mei 2016 09:13 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ware het niet dat PostNL nu al aangeeft dat je beter een telefoon met Android 5.0 kunt nemen. Niet voor niets is de eerder via Hollands Nieuwe aangeboden Y3 vervangen voor de Y6. Het kan dus best zijn dat tegen de tijd dat jouw regio aan de beurt is, die 4.4 van jou niet meer voldoet.
Het probleem in dit hele verhaal ligt niet bij de app of het toestel. Het probleem is dat PostNL ons wil verplichten om privémiddelen in te zetten voor het werk, waarbij alle risico's bij de werknemer komen te liggen.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 09:27 schreef PenetratorNL het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik dan nog zo handig dat het installeren van een andere versie van Android niet echt een issue is, maar ik begrijp niet waarom 5.0 lollipop nodig is voor zo'n simpele app.. De vereiste versie word bij het schrijven van de app bepaald (het is de allereerste regel aan code die word geschreven) , en alle functies die deze app aanroept zijn ook beschikbaar vanaf 4.2.2.. ik vind het vreemd, alsof postnl wil zeggen "onze app is zo goed", als het nou een technisch hoogstandje was die de SAP Netweaver omgeving direct kon aanroepen, met een mooi ontworpen gebruikersomgeving had ik nog gezegd, ok.. zit wat in. maar dit..
Die Huawei Y6, is dat wat?
Mocht er interesse voor zijn, ik kan een poging wagen om via "reverse engineering" de app te herschrijven met een versienummer die voor iedereen werkt.. 4.2 ofzo. Kan niet met 100% zeggen dat het werkt, maar het is een poging waard, toch?
er wordt duidelijk een richting op gedacht,we gaan naar een tijd dat als je daar werkt/ komt werken geld mee moet brengenquote:Op vrijdag 20 mei 2016 09:56 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Het probleem in dit hele verhaal ligt niet bij de app of het toestel. Het probleem is dat PostNL ons wil verplichten om privémiddelen in te zetten voor het werk, waarbij alle risico's bij de werknemer komen te liggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |