Hier is een artikel wat ik snel vond op Google, vooral dit stuk is dan interessant. Gaat wel over Duitsland. In Nederland claimt men dat één derde academisch is opgeleid, maar ik heb daar twijfels bij, denk dat het meer richting de Duitse statistieken gaat.quote:
http://www.elsevier.nl/ne(...)ar-te-zijn-2689313W/quote:In Duitsland ziet de asielzoekersstroom er wellicht iets anders uit, maar daar komen toch echt andere berichten vandaan. Omroep ARD meldt, op basis van eigen mededelingen van de asielzoekers, dat 11 procent geen enkele school heeft bezocht, 25 procent alleen een lagere school en dat een derde een vorm van middelbare opleiding, 16% ‘gymnasium’ – VWO – en 15 % hoger onderwijs (HBO en WO) heeft afgemaakt. Dat is dus wat deze immigranten er zelf van zeggen.
Hey ik vroeg je iets manquote:
Is dus nog niet eens zo veel gek lager dan in Nederland w.b.t. hogeropgeleiden.quote:Op donderdag 12 mei 2016 18:49 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Hier is een artikel wat ik snel vond op Google, vooral dit stuk is dan interessant. Gaat wel over Duitsland. In Nederland claimt men dat één derde academisch is opgeleid, maar ik heb daar twijfels bij, denk dat het meer richting de Duitse statistieken gaat.
[..]
http://www.elsevier.nl/ne(...)ar-te-zijn-2689313W/
Is een probleempje waar meer van dat soort figuren last van lijken te hebben.quote:Op donderdag 12 mei 2016 18:52 schreef zeer het volgende:
[..]
Als Juup's wereld te ingewikkeld wordt, leest hij graag selectief.
maar wat dan welquote:Op donderdag 12 mei 2016 18:56 schreef SR4 het volgende:
Dat het grootste deel van de Syrische vluchtelingen hiet met goede bedoelingen komt wil niet zeggen dat het opnemen van enorme aantallen vluchtelingen per se goed is voor Nederland.
We vangen vluchtelingen ook niet op omdat dat "goed" is voor Nederland.quote:Op donderdag 12 mei 2016 18:56 schreef SR4 het volgende:
Dat het grootste deel van de Syrische vluchtelingen hiet met goede bedoelingen komt wil niet zeggen dat het opnemen van enorme aantallen vluchtelingen per se goed is voor Nederland.
Dat die ene vluchteling een goede gozer is kennelijk.quote:
Maar het kan wel slecht zijn voor Nederland.quote:Op donderdag 12 mei 2016 18:57 schreef deadprez het volgende:
[..]
We vangen vluchtelingen ook niet op omdat dat "goed" is voor Nederland.
En wat is je punt nou precies?quote:Op donderdag 12 mei 2016 18:59 schreef SR4 het volgende:
[..]
Maar het kan wel slecht zijn voor Nederland.
Maar dat is toch helemaal niet het punt dat ik wil maken?quote:Op donderdag 12 mei 2016 18:59 schreef SR4 het volgende:
[..]
Dat die ene vluchteling een goede gozer is kennelijk.
Dat "ik ken een vluchteling die wel aardig is dus rechtse mensen zijn dom" wat kort door de bocht is.quote:
Ja oké, dat kan. Maar dan heb je de OP niet helemaal begrepen.quote:Op donderdag 12 mei 2016 19:05 schreef SR4 het volgende:
[..]
Dat "ik ken een vluchteling die wel aardig is dus rechtse mensen zijn dom" wat kort door de bocht is.
quote:Op donderdag 12 mei 2016 19:05 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ja oké, dat kan. Maar dan heb je de OP niet helemaal begrepen.
quote:Verward over deze nieuwe realiteit besefte ik mij dat die rechtse realisten eigenlijk gewoon leugenachtige vreemdelingenhaters zijn.
Misschien moet je de hele OP even lezen.quote:
Meh meer niet te veel vooroordelen hebben. Denk ik.quote:Op donderdag 12 mei 2016 19:05 schreef SR4 het volgende:
[..]
Dat "ik ken een vluchteling die wel aardig is dus rechtse mensen zijn dom" wat kort door de bocht is.
quote:Op donderdag 12 mei 2016 17:58 schreef liesje1979 het volgende:
Goed topic, leuk geschreven en met plezier gelezen. Complimenten TS.
heb ik niet gedaan, halverwege ben ik gestoptquote:Op donderdag 12 mei 2016 19:07 schreef deadprez het volgende:
[..]
Misschien moet je de hele OP even lezen.
niet te veel vooroordelen hebben lijkt me sowieso handigquote:Op donderdag 12 mei 2016 19:07 schreef kree het volgende:
[..]
Meh meer niet te veel vooroordelen hebben. Denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |