En net zoals in Stuttgart, nu bij Frankfurt ook een dubbele degradatie.quote:Op zondag 15 mei 2016 17:11 schreef MCH het volgende:
Wow, Duisburg gaat directe degradatie ontlopen.
quote:Op zondag 15 mei 2016 18:35 schreef Idisrom het volgende:
[..]
En net zoals in Stuttgart, nu bij Frankfurt ook een dubbele degradatie.
Kwestie van tijd.quote:Op zondag 15 mei 2016 19:37 schreef MCH het volgende:
[..]![]()
Eintracht is natuurlijk nog niet gedegradeerd.
Als je een speler als Castagnos koopt omdat je linker rijtje BL wil eindigen dan zijn je scouts gewoon blind.quote:
Ben er nu 3x geweest. Laatste keer begin van het seizoen tegen ik geloof Greuther Furth. Zaten er ook 12.000 - 13.000 ong.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 11:57 schreef MCH het volgende:
Vol huis ook. Toen ik er was waren er rond de 15.000 mensen, zondag meer dan 28.000.
Hier is Ralf Seuntjes het niet mee eens.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 12:27 schreef XL het volgende:
Relegation is gewoon echt gaaf. Ze moeten gewoon stoppen met die onnozele zondag wedstrijden ten behoeve van Sky en de relegation lekker achter de decoder stoppen.
Dan doe je 1 directe degradatie en de nummer 15,16,17 in de relegation tegen de nummer 2,3,4 uit de 2. BL. Die wedstrijden spreid je uit over 6 dagen en je hebt 6 extra wedstrijd dagen met sexy affiches voor Sky en daarvoor in ruil wij als fans dan de laatste 6 speeldagen iedereen op zaterdagmiddag tegelijk ipv laatste 2. Lekker Tor in wattenscheid spelen
Hahn speelde de laatse weken echt fantastisch inderdaad. Die Löw is ook een laffe hond. Bang om de grote namen die het hele seizoen al falen (vooral Schweinie en Schürrle) te laten vallen omdat hij dan commentaar krijgt.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 17:36 schreef XL het volgende:
Mogen we in dit topic over de Duitse EK selectie klagen?
Schweinsteiger???
Schürrle???
Podolski???
waarom hahn niet?
Schweinsteiger heeft überhaupt alleen maar blessureleed gekend.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 17:40 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Hahn speelde de laatse weken echt fantastisch inderdaad. Die Löw is ook een laffe hond. Bang om de grote namen die het hele seizoen al falen (vooral Schweinie en Schürrle) te laten vallen omdat hij dan commentaar krijgt.
Ik klaag niet eens over weigl, brandt, rudy en dat soort tikkie breed selectie opvulling...quote:Op dinsdag 17 mei 2016 17:40 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Hahn speelde de laatse weken echt fantastisch inderdaad. Die Löw is ook een laffe hond. Bang om de grote namen die het hele seizoen al falen (vooral Schweinie en Schürrle) te laten vallen omdat hij dan commentaar krijgt.
Je voelt gewoon dat het sukkelbestuur in Stuttgart denkt dat Luhukay een goede 2. BL trainer is en nu pas denken ze aan hem, terwijl ze de afgelopen jaren in de BL de ene na de andere flierenfluiter voor de ploeg zette.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 18:24 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik zat net deze week aan hem te denken. Wanneer komt er weer een club voor hem?
quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:52 schreef MCH het volgende:
Come on Nurnberg!!! Speelt Galasek basis trouwens???
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 19 mei 2016 22:17 schreef Anoonumos het volgende:
Bolasie zal hem wel weer flippuh.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vreemd, Bert van Marwijk lijkt mij niet geschikt, omdat hij destijds bij HSV ook steeds vanuit Nederland naar diep in Duitsland ging autorijden doordeweeks.quote:
1860 München wil Van Marwijk
De nieuwe investeerder Hasan Ismail zou graag Bert van Marwijk als nieuwe hoofdtrainer presenteren bij 1860 München. Dat meldt de Duitse krant Bild. Van Marwijk was eerder trainer bij Borussia Dortmund en HSV bij onze Oosterburen. De 39-jarige Jordaniër redde de cllub in de Tweede Bundesliga afgelopen weekend door met de beloofde 4,2 miljoen euro over de brug te komen.
Staat op hier. Bij gebrek aan beter @ this moment.quote:Op maandag 23 mei 2016 20:34 schreef Tagliano het volgende:
Wat blijft dit een walgelijk lelijk stadion met die muur
Gezelligquote:Op maandag 23 mei 2016 20:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Staat op hier. Bij gebrek aan beter @ this moment.
Ja. Ik heb overigens liever Frankfurt in de BLquote:Op maandag 23 mei 2016 20:42 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Gezellig
Duitse PO zijn volgens mij ieder jaar als er niks anders is, ergens wel slim
Ik moet eerlijk bekennen dat het mij niet eens veel uitmaakt. Sowieso veel te weinig Duits voetbal gekeken dit jaarquote:Op maandag 23 mei 2016 20:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ja. Ik heb overigens liever Frankfurt in de BL
Ik ook omdat Eurosport en Ziggo de rechten niet meer hebben.quote:Op maandag 23 mei 2016 20:43 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Sowieso veel te weinig Duits voetbal gekeken dit jaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |