abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_162083683
quote:
Amsterdam bouwt duizend tijdelijke woningen voor vluchtelingen en studenten

De gemeente Amsterdam gaat bijna duizend tijdelijke woningen bouwen, voor de helft bestemd voor erkende vluchtelingen.
Het is voor het eerst dat een gemeente op dergelijke schaal woonruimte creëert voor vluchtelingen met een erkende status, meldt Trouw.

Daarvoor zijn vier verschillende locaties in de stad uitgekozen, voornamelijk in Amsterdam-Oost.

De oplevering staat gepland voor juni 2017. De nieuwbouw is in principe tijdelijk en bedoeld voor een periode van tien jaar.

Studenten
Om te voorkomen dat vluchtelingen geïsoleerd van de rest van de stad komen te leven, worden op die plekken vijfhonderd woningen toegewezen aan jongeren, vooral studenten.

Het is de bedoeling dat er communities ontstaan, waarin studenten zich mengen met de vluchtelingen.

Amsterdam moet van het Rijk dit jaar tweeduizend statushouders opvangen, maar de stad streeft ernaar 2400 vluchtelingen te huisvesten. Daarmee wil de gemeente een deel van de opgelopen achterstand van de voorgaande jaren goedmaken.

Door: NU.nl
Hoe zit het met de rest van de Nederlanders die soms wel tot 10 jaar ingeschreven staan?

Waarom die asielzoekers mengen met studenten? Willen die dat zelf ook?

[ Bericht 5% gewijzigd door Frutsel op 11-05-2016 09:54:22 ]
pi_162083730
Met de kamernood in Amsterdam denk ik dat studenten nog bereid zouden zijn om tussen de bejaarden of ex-gedetineerden of iets dergelijks te gaan wonen om maar een kamer te kunnen hebben.
:N
pi_162083754
quote:
13s.gif Op woensdag 11 mei 2016 08:10 schreef syndroom het volgende:

Waarom die asielzoekers mengen met studenten? Willen die dat zelf ook?
waarom niet?
pi_162083757
Amsterdam Oost, nee hè? Waarom niet een beetje verdelen? Wat dachten we van Zuid?
Vrouwelijke studenten gaan zich echt niet mengen met vluchtelingen uit gebieden waar vrouwen helemaal niets zijn. Dat kun je vergeten.
pi_162083815
Dat geforceerd de multiculturele samenleving opleggen, terwijl de geschiedenis ons duidelijk maakt dat en multiculturele samenleving niet meer dan een utopie is.
I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.
pi_162083887
Die mannelijke asielzoekers lachen zich rot dat ze in het vrije Nederland ook nog lekker tussen die jonge studentes worden gestopt. Dit had in een land als Syrië nooit gekund waarbij mannen en vrouwen totaal gescheiden opgroeien.
pi_162083888
Amsterdam gaat vier grote complexen bouwen waarin in totaal duizend erkende vluchtelingen en studenten komen te wonen, voornamelijk in Oost. Naar nog eens vier plekken wordt nader onderzoek gedaan.

De gemeente maakt woensdag drie van de vier locaties bekendt: Van Lohuizenlaan in Oost, vlakbij The Harbour Club, Daguerrestraat op IJburg en het trainingsveld van Zeeburgia aan de Kruislaan. Over de vierde plek wordt nog gesproken.

Omwonenden ontvangen een brief van de gemeente, die ook bewonersavonden organiseert.

Op de uitgekozen plekken verrijzen complexen van vier of vijf bouwlagen, met daarin in totaal duizend woningen van 21 vierkante meter. De helft hiervan gaat naar vluchtelingen die de asielprocedure met succes hebben afgerond en in Nederland mogen blijven, de zogenoemde statushouders. De overige vijfhonderd zijn bestemd voor studenten. Oplevering staat gepland voor juni 2017. De nieuwbouw is in principe tijdelijk en bedoeld voor een periode van tien jaar.

Momenteel is een vergelijkbaar complex al in aanbouw in Riekerhaven, waar komende zomer 560 jongeren gaan wonen, waarvan de helft erkend vluchteling is.

De gemeente onderzoekt momenteel nog vier plekken voor dit soort nieuwbouw en zal nog voor de zomervakantie met een voorstel komen.

Amsterdam heeft de opgave om dit jaar 2400 statushouders aan onderdak te helpen. Dat is 2,5 keer zoveel als vorig jaar. Hiervoor zijn 1600 extra woningen nodig. Voor de komende drie jaar wil de gemeente in totaal 9900 woningen beschikbaar stellen voor alle kwetsbare groepen, onder wie erkende vluchtelingen en daklozen.

De corporaties stellen hiervoor 30 procent beschikbaar van de sociale huurwoningen die vrijkomen, maar dit is te weinig. Extra woningen zijn dus nodig. De stad staat erop dat de vluchtelingen verspreid over de stad gaan wonen en mengen met andere Amsterdammers.

Naast deze vier grote wooncomplexen, bouwt corporatie De Alliantie 114 huizen op de Louwesweg, bij het voormalige ACTA-gebouw, waarvan de helft is gereserveerd voor statushouders. Ook deze woningen zijn in principe bedoeld voor tien jaar.

Op het NDSM-terrein in Noord staan al enige tijd containerwoningen voor studenten. Hiervan blijven 250 containers langer staan, tot uiterlijk 2020. Vrijkomende woningen, maximaal 125, worden toegewezen aan erkende vluchtelingen.

Omdat de huisvesting van vluchtelingen druk veroorzaak op de sociale woningmarkt, zullen corporaties versneld vijfhonderd betaalbare huurwoningen realiseren op vijf plekken in Noord, Nieuw-West en Zuidoost. De bouw hiervan start eind dit jaar.
http://www.parool.nl/amst(...)tushouders~a4298298/
pi_162083960
Studenten mengen met islamitische testosteronbommetjes, dat kan niet fout gaan :')
  woensdag 11 mei 2016 @ 08:52:48 #9
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_162084050
Het feit dat men nieuwe huizen moet gaan bouwen om statushouders te huisvesten is al genoeg bewijs dat de grens qua opvang nu wel bereikt is.
pi_162084062
Amsterdam is heel goed in het bouwen van de meest unheimlische plekken voor studentenbouwingen, vlak bij de Bijlmerbajes bijvoorbeeld.
http://www.parool.nl/4288431/

In Utrecht is het ook bar en boos:
Leroy laat zijn vriendin de laatste weken niet meer in haar eentje in het donker van station Overvecht naar zijn studentenkamer lopen. De route langs een voetbalveldje, vindt hij te gevaarlijk.
Het is maar één van de vele voorbeelden van de toegenomen criminaliteit bij studentencomplexen in de Utrecht. Bij alle studentenwoningen worden bedreigingen en intimidaties gemeld. Zo is een vrouw door een aantal jonge mannen ingesloten in een fietshok en een ander moest haar huissleutels onder bedreiging afgeven. ,,Dit soort incidenten hebben een enorme impact op het gevoel van veiligheid voor deze vrouwen,'' meent VVD-raadslid Queeny-Aimee Rajkowski. ,,Ik ben vooral erg geschrokken van de intimidaties.''
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)entencomplexen.dhtml

[ Bericht 38% gewijzigd door Loekie1 op 11-05-2016 09:08:57 ]
pi_162084463
Oké, dit zullen wel gewoon containerwoningen zijn. Die 1000 containerwoningen bij de Bijlmerbajes gaan eind 2017 na 10 jaar weg.

"Momenteel is een vergelijkbaar complex al in aanbouw in Riekerhaven, waar komende zomer 560 jongeren gaan wonen, waarvan de helft erkend vluchteling is."

Even gegoogled:
"Nieuwe bestemming
De zelfstandige jongerenwoning heeft een eigen keuken, badkamer en toilet en beslaat in totaal 24 m2. De huur zal rond de 400 euro zijn.

De studentenwoningen staan momenteel in de Houthavens, maar moeten daar wijken. Nu er een nieuwe locatie is gevonden, zijn de woningen van de sloop gered."
- http://www.parool.nl/amst(...)iekerhaven~a4148004/

Er is helemaal niks "in aanbouw". Containers die eerst voor alleen studenten waren worden verplaatst en voor de helft aan statushouders aangeboden. Er komt dus geen enkele extra woning bij, en het aantal studentenwoningen neemt af.
"This is your world in which we grow. And we will grow to hate you."
pi_162084532
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 09:22 schreef Celebritarian het volgende:
Oké, dit zullen wel gewoon containerwoningen zijn. Die 1000 containerwoningen bij de Bijlmerbajes gaan eind 2017 na 10 jaar weg.

"Momenteel is een vergelijkbaar complex al in aanbouw in Riekerhaven, waar komende zomer 560 jongeren gaan wonen, waarvan de helft erkend vluchteling is."

Even gegoogled:
"Nieuwe bestemming
De zelfstandige jongerenwoning heeft een eigen keuken, badkamer en toilet en beslaat in totaal 24 m2. De huur zal rond de 400 euro zijn.

De studentenwoningen staan momenteel in de Houthavens, maar moeten daar wijken. Nu er een nieuwe locatie is gevonden, zijn de woningen van de sloop gered."
- http://www.parool.nl/amst(...)iekerhaven~a4148004/

Er is helemaal niks "in aanbouw". Containers die eerst voor alleen studenten waren worden verplaatst en voor de helft aan statushouders aangeboden. Er komt dus geen enkele extra woning bij, en het aantal studentenwoningen neemt af.
Dat is oud nieuws. Het gaat nu om echte woningen, geen containers. Ik zou eerder voor containers zijn omdat je met het bouwen van echte woningen speciaal voor vluchtelingen weer een gigastroom van nieuwe vluchtelingen aantrekt. Al moeten ze de alpen overklimmen, in Amsterdam alles aangeboden krijgen is onweerstaanbaar.
  woensdag 11 mei 2016 @ 09:27:52 #13
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_162084544
Wonen er in Amsterdam tegenwoordig nog andere mensen dan buitenlanders en wannabe hipsters?
pi_162084566
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 08:35 schreef syndroom het volgende:
Die mannelijke asielzoekers lachen zich rot dat ze in het vrije Nederland ook nog lekker tussen die jonge studentes worden gestopt. Dit had in een land als Syrië nooit gekund waarbij mannen en vrouwen totaal gescheiden opgroeien.
Zo dan, hoe is het daar in je hokje? Lekker bekrompen hoor jongen.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_162084580
quote:
14s.gif Op woensdag 11 mei 2016 08:52 schreef Twiitch het volgende:
Het feit dat men nieuwe huizen moet gaan bouwen om statushouders te huisvesten is al genoeg bewijs dat de grens qua opvang nu wel bereikt is.
Uhuh

Of je kan dit anders zeggen: Doordat er nieuwe tijdelijke huizen voor die vluchtelingen komen kunnen wij ook eens kans maken op een normaal huis.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_162084655
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 09:27 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Dat is oud nieuws. Het gaat nu om echte woningen, geen containers. Ik zou eerder voor containers zijn omdat je met het bouwen van echte woningen speciaal voor vluchtelingen weer een gigastroom van nieuwe vluchtelingen aantrekt. Al moeten ze de alpen overklimmen, in Amsterdam alles aangeboden krijgen is onweerstaanbaar.
Een container is ruimer dan de hokjes die ze nu blijkbaar neerzetten.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_162084662
Uitwonende studenten zijn toch eigenlijk ook vluchtelingen ? Ze vluchten weg van hun abominabele thuissituatie.
U MAD?
pi_162084667
quote:
13s.gif Op woensdag 11 mei 2016 08:10 schreef syndroom het volgende:

[..]

Hoe zit het met de rest van de Nederlanders die soms wel tot 10 jaar ingeschreven staan?

Waarom die asielzoekers mengen met studenten? Willen die dat zelf ook?
Als je op zoek bent naar een serieuze woning voor de lange termijn, wil je niet in een wijkje wonen dat over tien jaar weer wordt afgebroken.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  woensdag 11 mei 2016 @ 09:39:15 #19
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_162084687
Dat worden leuke ghettos dan. Echt slim, al die mensen maar bij elkaar proppen. Prima voor de integratie. ^O^
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
pi_162084696
quote:
7s.gif Op woensdag 11 mei 2016 09:39 schreef MPC60 het volgende:
Dat worden leuke ghettos dan. Echt slim, al die mensen maar bij elkaar proppen. Prima voor de integratie. ^O^
Dat is toch de reden waarom ze studenten erbij stoppen?
Hoeren neuken, nooit meer werken.
  woensdag 11 mei 2016 @ 09:42:47 #21
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_162084735
quote:
5s.gif Op woensdag 11 mei 2016 09:40 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Dat is toch de reden waarom ze studenten erbij stoppen?
Nou als ik de nieuwsberichten in dit topic lees waar dit al gebeurt werkt dat dus niet. Je moet die mensen gewoon verspreiden onder de normale bevolking. Maar ja dan beginnen alle tokkies gelijk te gillen DAT ZUH GEEN WONINGUH KENNE KRIJGUH.
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
pi_162084787
Lijkt me geen verkeerd plan.

Als dit in Utrecht zou zijn had ik daar een kamer genomen.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 11-05-2016 09:47:36 ]
pi_162084835
Lekker allemaal in de randstad, top idee!
Heb ik er tenminste geen last van
pi_162085002
quote:
9s.gif Op woensdag 11 mei 2016 09:29 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Zo dan, hoe is het daar in je hokje? Lekker bekrompen hoor jongen.
Waarom komen al die jongemannen dan naar Europa? :r :(
pi_162085042
quote:
18s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:01 schreef syndroom het volgende:

[..]

Waarom komen al die jongemannen dan naar Europa? :r :(
Dit is een vreselijke onderbuik uitspraak. Al die jonge mannen komen niet maar naar Europa maar hebben inderdaad wel de beste overlevingskans met vluchten in plaats van zwangere vrouwen of vrouwen met een kindje. Deze komen dus ook later, door middel van gezinshereniging. Dat gaat dan allemaal net wat minder moeilijk en met net wat minder kans om vermoord of mishandeld te worden.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_162085116
Hebben jullie dan echt niet door dat het vanuit die mannen vooral om de gewillige westerse dames te doen is? :')
pi_162085134
quote:
1s.gif Op woensdag 11 mei 2016 09:31 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Uhuh

Of je kan dit anders zeggen: Doordat er nieuwe tijdelijke huizen voor die vluchtelingen komen kunnen wij ook eens kans maken op een normaal huis.
Geloof je het zelf? o|O
pi_162085151
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:08 schreef Elzies het volgende:

[..]

Geloof je het zelf? o|O
Jup. Maar het is nooit goed.

En wat ze ook doen, het zijn toch nare mensen die ook 10 jaar moeten wachten op een huis net als wij, want wij hebben het zo slecht.

/sarcasme uit.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_162085183
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:07 schreef syndroom het volgende:
Hebben jullie dan echt niet door dat het vanuit die mannen vooral om de gewillige westerse dames te doen is? :')
Aha, want toen ze hun thuisland besloten te ontvluchten, wisten ze al dat ze in Amsterdam naast studentes geplaatst zouden worden.

Juist.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_162085293
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:11 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Aha, want toen ze hun thuisland besloten te ontvluchten, wisten ze al dat ze in Amsterdam naast studentes geplaatst zouden worden.

Juist.
Zoiets horen ze wel van vrienden of bekenden. Op internet staan genoeg artikelen waarin die asielzoekers beloofd werd, een huis, auto, en jawel een blonde dame.
pi_162085357
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:19 schreef syndroom het volgende:

[..]

Zoiets horen ze wel van vrienden of bekenden. Op internet staan genoeg artikelen waarin die asielzoekers beloofd werd, een huis, auto, en jawel een blonde dame.
Een blonde dame die jou rechtmatig toekomt, vergeet dat niet te vermelden.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_162085410
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:19 schreef syndroom het volgende:

[..]

Zoiets horen ze wel van vrienden of bekenden. Op internet staan genoeg artikelen waarin die asielzoekers beloofd werd, een huis, auto, en jawel een blonde dame.
Nee, precies. Met de oorlog heeft het allemaal niets van doen. Die gasten waren gewoon berig en op zoek naar een snelle wip met een blonde Hollandse.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_162085480
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:19 schreef syndroom het volgende:

[..]

Zoiets horen ze wel van vrienden of bekenden. Op internet staan genoeg artikelen waarin die asielzoekers beloofd werd, een huis, auto, en jawel een blonde dame.
Je hoort de afgunst gewoon. Prachtig.
"Pools are perfect for holding water"
pi_162085498
Eén van de nieuwsberichten in 2018: "Grote stijging van verkrachtingen studentes in Amsterdam".

Durf er een kratje bier op te zetten :7
pi_162085566
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:30 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Eén van de nieuwsberichten in 2018: "Grote stijging van verkrachtingen studentes in Amsterdam".

Durf er een kratje bier op te zetten :7
Zozo, een heel kratje bier. Big spender.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_162085605
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:34 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Zozo, een heel kratje bier. Big spender.
Hij heeft nog twee jaar om ervoor te sparen.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_162085618
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:09 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Jup. Maar het is nooit goed.

En wat ze ook doen, het zijn toch nare mensen die ook 10 jaar moeten wachten op een huis net als wij, want wij hebben het zo slecht.

/sarcasme uit.
Ik vind het oneerlijk en onverteerbaar dat Nederlanders die hier al jaren staan ingeschreven beschikbare woningen moeten afstaan aan buitenlanders die hier net binnenkomen.

Dat we al jaren roepen dat lege kantoorpanden moeten worden omgebouwd tot appartementen, maar dat daar jarenlang geen gehoor aan is gegeven. Nu kan het ineens wel voor de buitenlander en hiervoor mag de hardwerkende belastingbetaler de portemonnee trekken.

Nederland is vol. Vol is vol. Er zijn te weinig huizen, onze sociale voorzieningen zijn verstopt geraakt en de gezondheidszorg is overbelast. Er is een enorme werkloosheid en de multiculturele integratie staat zwaar onder druk.

Maar toch blijven importeren, terwijl andere lidstaten allang hun grenzen hebben gesloten of dicht houden. Dat heeft niets te maken dat ik iedere buitenlander een slecht mens zou vinden. Maar het zijn er teveel. Echte vluchtelingen zijn nauwelijks meer te onderscheiden van economische gelukzoekers. Alles halen we maar binnen.

Waarom leren we niet van eerdere fouten? Dat de wet op gezinshereniging in de jaren zeventig averechts is uitgevallen en dat het de hedendaagse polarisatie juist in de hand heeft gewerkt? Dat open grenzen en visumvrij kunnen reizen niet werkt en dat je simpelweg als klein en overbevolkt land niet iedereen meer kan opnemen? Dat heeft niets met racisme te maken maar met het gebruiken van het gezonde verstand.
  woensdag 11 mei 2016 @ 10:37:15 #38
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_162085638
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:30 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Eén van de nieuwsberichten in 2018: "Grote stijging van verkrachtingen studentes in Amsterdam".

Durf er een kratje bier op te zetten :7
Amsterdam is al meer dan 50% allochtoon, die paar vluchtelingen gaan weinig verschil maken in wat dan ook.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  woensdag 11 mei 2016 @ 10:40:12 #39
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_162085679
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 09:38 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Als je op zoek bent naar een serieuze woning voor de lange termijn, wil je niet in een wijkje wonen dat over tien jaar weer wordt afgebroken.
Maar dat gaat niet gebeuren. Na de oorlog in Indonesi?e zijn kampementen gebruikt om Molukkers in onder te brengen. Die staan er nu nog steeds en die mensen gaan en willen daar niet weg!
The End Times are wild
pi_162085702
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:36 schreef Elzies het volgende:

[..]

Ik vind het oneerlijk en onverteerbaar dat Nederlanders die hier al jaren staan ingeschreven beschikbare woningen moeten afstaan aan buitenlanders die hier net binnenkomen.

Dat we al jaren roepen dat lege kantoorpanden moeten worden omgebouwd tot appartementen, maar dat daar jarenlang geen gehoor aan is gegeven. Nu kan het ineens wel voor de buitenlander en hiervoor mag de hardwerkende belastingbetaler de portemonnee trekken.

Nederland is vol. Vol is vol. Er zijn te weinig huizen, onze sociale voorzieningen zijn verstopt geraakt en de gezondheidszorg is overbelast. Er is een enorme werkloosheid en de multiculturele integratie staat zwaar onder druk.

Maar toch blijven importeren, terwijl andere lidstaten allang hun grenzen hebben gesloten of dicht houden. Dat heeft niets te maken dat ik iedere buitenlander een slecht mens zou vinden. Maar het zijn er teveel. Echte vluchtelingen zijn nauwelijks meer te onderscheiden van economische gelukzoekers. Alles halen we maar binnen.

Waarom leren we niet van eerdere fouten? Dat de wet op gezinshereniging in de jaren zeventig averechts is uitgevallen en dat het de hedendaagse polarisatie juist in de hand heeft gewerkt? Dat open grenzen en visumvrij kunnen reizen niet werkt en dat je simpelweg als klein en overbevolkt land niet iedereen meer kan opnemen? Dat heeft niets met racisme te maken maar met het gebruiken van het gezonde verstand.
Ja hoor schat. 1% van de huurwoningen gaat naar vluchtelingen. En dat is ook ongeveer het gedeelte wat er wordt uitgegeven aan de zorg voor hen.

En niet enorm veel lidstaten hebben hun grenzen dicht gegooid hoor? En we halen niet maar alles binnen. Ieder persoon wordt gescreend. Maar daar moet je inderdaad even verder voor kijken dan je neus lang is.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_162085802
Ze kunnen voor de studenten beter een paar commieblokken neerzetten.

Zwitser, woont vaak in Amsterdam, rijdt RaR en i8, is arts, woest aantrekkelijk en geeft modellen.
pi_162085921
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:40 schreef LXIV het volgende:

[..]

Maar dat gaat niet gebeuren. Na de oorlog in Indonesi?e zijn kampementen gebruikt om Molukkers in onder te brengen. Die staan er nu nog steeds en die mensen gaan en willen daar niet weg!
Tijden zijn wel redelijk veranderd. Als wordt afgesproken om de huizen te laten staan voor een periode van tien jaar, dan is de kans heel groot dat die afspraak na wordt geleefd.

In mijn woonplaats hebben ze bijvoorbeeld soortgelijke plannen. En daar worden de tijdelijke woonunits gebouwd op een terrein dat op termijn een hoogwaardige wijk moet worden.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_162085939
Op zich een prima idee, alleen jammer dat er een hippe term op wordt geplakt (communities) waardoor het (vermoedelijk alleen voor Amsterdammers) opeens hip en verantwoord is.
FOK! verstandig, lees een P.I.
pi_162085988
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:34 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Zozo, een heel kratje bier. Big spender.
Moet wel realistisch blijven he :P
pi_162086045
Wat mij stoort is dat er huizenhoge geldbedragen gaan naar huizen voor vluchtingen en alles wat erbij komt en naar veiligheid in de wijken - lijkt synchroon te lopen - en het verenigingsleven ontmanteld wordt en op alle andere gebieden wordt bezuindigd omdat er geen geld meer voor is. Huurders betalen steeds hogere huren, juist om die huizen voor vluchtelingen te kunnen bekostigen. Dus de huren zullen voorlopig niet omlaag gaan.
Nu moeten die studentenhuizen weer beveiligd worden, of de route ernaartoe. Gaat veel geld kosten.
En waar leidt dit allemaal toe? Dat er nog veel meer Afrikanen en vluchtelingen onze kant op willen komen.
Ondertussen is er voor kritische journalisten al geen plek meer in Amsterdam: te onveilig.
pi_162086134
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:41 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Ja hoor schat. 1% van de huurwoningen gaat naar vluchtelingen. En dat is ook ongeveer het gedeelte wat er wordt uitgegeven aan de zorg voor hen.

En niet enorm veel lidstaten hebben hun grenzen dicht gegooid hoor? En we halen niet maar alles binnen. Ieder persoon wordt gescreend. Maar daar moet je inderdaad even verder voor kijken dan je neus lang is.
Met open grenzen kun je niet screenen, want dan zijn ze al binnen. Kijk alleen al naar die uitgeprocedeerde asielzoekers in Amsterdam die daar al jaren rondzwerven. Zijn die al niet eerder gescreend en beoordeeld? In plaats van uitzetting krijgen ze op kosten van de Nederlandse belastingbetaler bed-bad-brood.
pi_162086144
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:05 schreef Elzies het volgende:

[..]

Met open grenzen kun je niet screenen, want dan zijn ze al binnen. Kijk alleen al naar die uitgeprocedeerde asielzoekers in Amsterdam die daar al jaren rondzwerven. Zijn die al niet eerder gescreend en beoordeeld? In plaats van uitzetting krijgen ze op kosten van de Nederlandse belastingbetaler bed-bad-brood.
Heb je hier cijfers van? :)
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_162086231
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:05 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Heb je hier cijfers van? :)
Welke cijfers?
pi_162086235
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:09 schreef Elzies het volgende:

[..]

Welke cijfers?
Oke, punt bij deze gemaakt.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_162086286
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:10 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Oke, punt bij deze gemaakt.
Dat is lekker makkelijk. Of ontken je simpelweg dat er in Amsterdam uitgeprocedeerde asielzoekers rondlopen die zich niet laten uitzetten?

Als je als overheid zo'n groepje al niet kunt uitzetten, wat betekent dit voor al die illegale immigranten die onder het mom van vluchteling verblijven in een land met open grenzen? Die gaan echt niet vrijwillig weg.
  woensdag 11 mei 2016 @ 11:15:32 #51
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_162086334
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:07 schreef syndroom het volgende:
Hebben jullie dan echt niet door dat het vanuit die mannen vooral om de gewillige westerse dames te doen is? :')
Iedereen weet natuurlijk dat die studentes en geile mannen uit het Midden-Oosten en Afrika elkaar helemaal kapot neuken. Maar wat voor last heb jij daar van? Je woont er toch niet in de buurt.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_162086427
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:36 schreef Elzies het volgende:

[..]

Ik vind het oneerlijk en onverteerbaar dat Nederlanders die hier al jaren staan ingeschreven beschikbare woningen moeten afstaan aan buitenlanders die hier net binnenkomen.

Dat we al jaren roepen dat lege kantoorpanden moeten worden omgebouwd tot appartementen, maar dat daar jarenlang geen gehoor aan is gegeven. Nu kan het ineens wel voor de buitenlander en hiervoor mag de hardwerkende belastingbetaler de portemonnee trekken.

Nederland is vol. Vol is vol. Er zijn te weinig huizen, onze sociale voorzieningen zijn verstopt geraakt en de gezondheidszorg is overbelast. Er is een enorme werkloosheid en de multiculturele integratie staat zwaar onder druk.

Maar toch blijven importeren, terwijl andere lidstaten allang hun grenzen hebben gesloten of dicht houden. Dat heeft niets te maken dat ik iedere buitenlander een slecht mens zou vinden. Maar het zijn er teveel. Echte vluchtelingen zijn nauwelijks meer te onderscheiden van economische gelukzoekers. Alles halen we maar binnen.

Waarom leren we niet van eerdere fouten? Dat de wet op gezinshereniging in de jaren zeventig averechts is uitgevallen en dat het de hedendaagse polarisatie juist in de hand heeft gewerkt? Dat open grenzen en visumvrij kunnen reizen niet werkt en dat je simpelweg als klein en overbevolkt land niet iedereen meer kan opnemen? Dat heeft niets met racisme te maken maar met het gebruiken van het gezonde verstand.
Ik hoop niet dat je vader bent of vader wordt dan is het vrij hypocriet om te zeggen Nederland is vol. Verder ben ik het met je eens over leegstaande kantoorpanden. Dat kon allang omgebouwd worden tot appartementen of studentenwoningen.
Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.
pi_162086478
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 08:53 schreef Loekie1 het volgende:
In Utrecht is het ook bar en boos:
Leroy laat zijn vriendin de laatste weken niet meer in haar eentje in het donker van station Overvecht naar zijn studentenkamer lopen. De route langs een voetbalveldje, vindt hij te gevaarlijk.
Het is maar één van de vele voorbeelden van de toegenomen criminaliteit bij studentencomplexen in de Utrecht. Bij alle studentenwoningen worden bedreigingen en intimidaties gemeld. Zo is een vrouw door een aantal jonge mannen ingesloten in een fietshok en een ander moest haar huissleutels onder bedreiging afgeven. ,,Dit soort incidenten hebben een enorme impact op het gevoel van veiligheid voor deze vrouwen,'' meent VVD-raadslid Queeny-Aimee Rajkowski. ,,Ik ben vooral erg geschrokken van de intimidaties.''
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)entencomplexen.dhtml
quote:
De politie herkent de problemen niet.
Niks aan de hand dus.
  woensdag 11 mei 2016 @ 11:29:04 #54
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_162086574
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:07 schreef syndroom het volgende:
Hebben jullie dan echt niet door dat het vanuit die mannen vooral om de gewillige westerse dames te doen is? :')
Beetje dommig, niet? _O-
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 11 mei 2016 @ 11:29:49 #55
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_162086588
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:23 schreef Specularium het volgende:

[..]

[..]

Niks aan de hand dus.
Gisteren met "internetpesters aangepakt" was er ook niks aan de hand, aldus de politie :P
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_162086642
quote:
1s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:20 schreef Berk-24 het volgende:

[..]

Ik hoop niet dat je vader bent of vader wordt dan is het vrij hypocriet om te zeggen Nederland is vol. Verder ben ik het met je eens over leegstaande kantoorpanden. Dat kon allang omgebouwd worden tot appartementen of studentenwoningen.
Allesbehalve hypocriet. Hoeveel ouders hebben noodgedwongen hun twintigers nog in huis wonen omdat er simpelweg geen woonruimte beschikbaar is. Dan is het moeilijk te verteren dat wanneer er een huis vrijkomt dit beschikbaar wordt gesteld aan een buitenlander die hier pas verblijft. Dat valt niet uit te leggen.

Daarom is het ook terecht om te zeggen dat Nederland vol is. Hoeveel meer ruimte is er niet in een land als Polen die simpelweg zijn grenzen dicht houdt.
pi_162086706
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:41 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Ja hoor schat. 1% van de huurwoningen gaat naar vluchtelingen. En dat is ook ongeveer het gedeelte wat er wordt uitgegeven aan de zorg voor hen.

En niet enorm veel lidstaten hebben hun grenzen dicht gegooid hoor? En we halen niet maar alles binnen. Ieder persoon wordt gescreend. Maar daar moet je inderdaad even verder voor kijken dan je neus lang is.
Eén op de tien vrijkomende sociale huurwoningen ging vorig jaar naar een vluchteling.

En al zou 1% van het totale aantal huurwoningen naar een vluchteling gaan (heb je cijfers?) dan is dat sowieso een enorm aantal omdat er miljoenen huurwoningen in Nederland zijn.
pi_162086734
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:32 schreef Elzies het volgende:

[..]

Allesbehalve hypocriet. Hoeveel ouders hebben noodgedwongen hun twintigers nog in huis wonen omdat er simpelweg geen woonruimte beschikbaar is. Dan is het moeilijk te verteren dat wanneer er een huis vrijkomt dit beschikbaar wordt gesteld aan een buitenlander die hier pas verblijft. Dat valt niet uit te leggen.

Daarom is het ook terecht om te zeggen dat Nederland vol is. Hoeveel meer ruimte is er niet in een land als Polen die simpelweg zijn grenzen dicht houdt.
Een vluchteling moet veiligheid krijgen en minimale leefomstandigheden, ik snap niet waarom ze dezelfde rechten krijgen als een Nederlander. Let op, er worden geen Syriërs teruggestuurd en vrijwel allemaal hebben ze recht om hier te blijven. Een heel land dat hier recht heeft om te verblijven.
pi_162087196
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:32 schreef Elzies het volgende:

[..]

Allesbehalve hypocriet. Hoeveel ouders hebben noodgedwongen hun twintigers nog in huis wonen omdat er simpelweg geen woonruimte beschikbaar is. Dan is het moeilijk te verteren dat wanneer er een huis vrijkomt dit beschikbaar wordt gesteld aan een buitenlander die hier pas verblijft. Dat valt niet uit te leggen.

Daarom is het ook terecht om te zeggen dat Nederland vol is. Hoeveel meer ruimte is er niet in een land als Polen die simpelweg zijn grenzen dicht houdt.
Je ontwijkt mijn stelling. Als je beweert dat Nederland vol is, dan moet je je hand in eigen boezem steken en geen vader worden. Want kinderen moeten later ook woonruimte hebben, kunnen studeren, etc. Door het krijgen van kinderen wordt Nederland ook steeds voller.

Er is genoeg woonruimte te vinden als je minder hoge eisen stelt door bijvoorbeeld op een studentenkamer of in een mindere buurt te gaan wonen. Verplicht thuiswonen is echt niet nodig als je goed zoekt.

Polen heeft een veel zwakkere economie en veel zwaardere geschiedenis gekend. Daarom is het in mijn ogen terecht dat zij niet alle azielzoekers hoeven op te vangen. Iets met de sterkste schouders dragen de zwaarste lasten. Een land als Denemarken heeft een sterke economie, minder zware geschiedenis gekend en is dunbevolkt. Dat land moet gewoon verplicht worden veel asielzoekers op te nemen, of ze willen of niet.
Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.
pi_162087545
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:36 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Eén op de tien vrijkomende sociale huurwoningen ging vorig jaar naar een vluchteling.

En al zou 1% van het totale aantal huurwoningen naar een vluchteling gaan (heb je cijfers?) dan is dat sowieso een enorm aantal omdat er miljoenen huurwoningen in Nederland zijn.
Het is wat.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  woensdag 11 mei 2016 @ 12:35:41 #61
28033 Pek
je moet wat
pi_162087811
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 08:19 schreef Loekie1 het volgende:
Amsterdam Oost, nee hè? Waarom niet een beetje verdelen? Wat dachten we van Zuid?

Hier in Zuid wonen al genoeg allochtonen. :{w
Westerse gelukkig, met geld.
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
pi_162087939
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 11:36 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Eén op de tien vrijkomende sociale huurwoningen ging vorig jaar naar een vluchteling.

En al zou 1% van het totale aantal huurwoningen naar een vluchteling gaan (heb je cijfers?) dan is dat sowieso een enorm aantal omdat er miljoenen huurwoningen in Nederland zijn.
Toen mijn ouders nog paupers waren en ook woonden in een sociale huurwoning, moesten we door omstandigheden verhuizen. Ze stonden inmiddels 7/8 jaar ingeschreven (spreek ik over 1994/95). Bij het reageren op fatsoenlijke woningen werd tot 3 maal toe voorrang verleend aan een urgentie geval, allemaal mensen van allochtone afkomst (huizen waren enkele straten verder, en de buurt kent elkaar vandaar dat we dat wisten) pas bij de 4e reactie waren wij aan de beurt. En dan spreek ik over 20 jaar geleden, ik hoor vaker dat deze situatie nog altijd speelt. Het lijkt mij dan ook sterk dat het maar bij 1 op de 10 voorkomt.
pi_162088045
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 12:43 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Toen mijn ouders nog paupers waren en ook woonden in een sociale huurwoning, moesten we door omstandigheden verhuizen. Ze stonden inmiddels 7/8 jaar ingeschreven (spreek ik over 1994/95). Bij het reageren op fatsoenlijke woningen werd tot 3 maal toe voorrang verleend aan een urgentie geval, allemaal mensen van allochtone afkomst (huizen waren enkele straten verder, en de buurt kent elkaar vandaar dat we dat wisten) pas bij de 4e reactie waren wij aan de beurt. En dan spreek ik over 20 jaar geleden, ik hoor vaker dat deze situatie nog altijd speelt. Het lijkt mij dan ook sterk dat het maar bij 1 op de 10 voorkomt.
Em dan lezen ze nu dit in de media. "Amsterdam bouwt huizen voor gelukszoekers". En maar hopen dat de gelukszoekers stroom opdroogt. Beter lieten ze berichten als dit uit de media.
pi_162089278
quote:
1s.gif Op woensdag 11 mei 2016 12:49 schreef naiipajiiau het volgende:

[..]

Em dan lezen ze nu dit in de media. "Amsterdam bouwt huizen voor gelukszoekers". En maar hopen dat de gelukszoekers stroom opdroogt. Beter lieten ze berichten als dit uit de media.
Ach het boeit ze nu niet meer hoor, ze hebben 16 jaar geleden een huis gekocht. Maar toen zorgde het nogal voor wat frustratie, je hebt het niet over een wachtrij van een half jaar of een jaar, maar echt jaren. En dan komt er een iemand en krijg je te horen dat je de woning niet krijgt omdat er een urgentie geval is. En elke keer iemand met een allochtone achtergrond, niet weten of ze asielzoekers waren trouwens! Waren altijd gezinnen met kinderen, maar ja mijn ouders liepen ook met mij en mijn jonger zusje.
pi_162089728
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:19 schreef syndroom het volgende:

[..]

Zoiets horen ze wel van vrienden of bekenden. Op internet staan genoeg artikelen waarin die asielzoekers beloofd werd, een huis, auto, en jawel een blonde dame.
Ja en die dames zitten te wachten op een dolle moslim met een verrot gebitje.
pi_162089839
quote:
1s.gif Op woensdag 11 mei 2016 14:13 schreef hoas het volgende:

[..]

Ja en die dames zitten te wachten op een dolle moslim met een verrot gebitje.
Een asielzoeker heeft recht op gezondheidszorg, daar kunnen ze voor bellen, ze betalen ook geen eigen risico.
pi_162091105
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:07 schreef syndroom het volgende:
Hebben jullie dan echt niet door dat het vanuit die mannen vooral om de gewillige westerse dames te doen is? :')
Zolang kneuzen als jij het alternatief zijn is iedereen gewillig bij kansarme Syriërs.
pi_162091563
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 14:19 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Een asielzoeker heeft recht op gezondheidszorg, daar kunnen ze voor bellen, ze betalen ook geen eigen risico.
Dat klopt, maar gezondheidszorg voor het gebit is beperkt. Ze krijgen eigenlijk een gratis basisverzekering zonder eigen risico of eigen bijdrage.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_162091689
quote:
2s.gif Op woensdag 11 mei 2016 15:33 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Dat klopt, maar gezondheidszorg voor het gebit is beperkt. Ze krijgen eigenlijk een gratis basisverzekering zonder eigen risico of eigen bijdrage.
gratis basisverzekering + mondzorg (hoewel beperkt).

Tandartskosten worden niet vergoed in de basisverzekering.
pi_162091741
quote:
1s.gif Op woensdag 11 mei 2016 12:08 schreef Berk-24 het volgende:

[..]

Je ontwijkt mijn stelling. Als je beweert dat Nederland vol is, dan moet je je hand in eigen boezem steken en geen vader worden. Want kinderen moeten later ook woonruimte hebben, kunnen studeren, etc. Door het krijgen van kinderen wordt Nederland ook steeds voller.

Er is genoeg woonruimte te vinden als je minder hoge eisen stelt door bijvoorbeeld op een studentenkamer of in een mindere buurt te gaan wonen. Verplicht thuiswonen is echt niet nodig als je goed zoekt.

Polen heeft een veel zwakkere economie en veel zwaardere geschiedenis gekend. Daarom is het in mijn ogen terecht dat zij niet alle azielzoekers hoeven op te vangen. Iets met de sterkste schouders dragen de zwaarste lasten. Een land als Denemarken heeft een sterke economie, minder zware geschiedenis gekend en is dunbevolkt. Dat land moet gewoon verplicht worden veel asielzoekers op te nemen, of ze willen of niet.
Dus Nederlanders mogen geen ouderschap meer aangaan omdat we rekening moeten houden dat buitenlanders onze huizen innemen? Het moet niet veel gekker worden. 8)7

Polen een zwakkere economie? Een subsidie verslindend EU-land? Dus je stelt dat we én moeten opdraaien voor de Polen (die hun grenzen hermetisch dichthouden maar miljarden EU- subsidies binnen harken) én vervolgens onze volle pond mogen betalen voor buitenlandse import die parasiteren op onze uitkeringen, onze sociale voorzieningen en voor de hun gratis gezondheidszorg. Begrijp je nu mijn diepgewortelde haat jegens pro-Europeanen?
pi_162091779
Ah, weer een mooi topic waar de gefrustreerden hun frustratie kwijt kunnen. Toch altijd een beetje smullen.
pi_162095881
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 15:39 schreef Elzies het volgende:

[..]

Dus Nederlanders mogen geen ouderschap meer aangaan omdat we rekening moeten houden dat buitenlanders onze huizen innemen? Het moet niet veel gekker worden. 8)7

Polen een zwakkere economie? Een subsidie verslindend EU-land? Dus je stelt dat we én moeten opdraaien voor de Polen (die hun grenzen hermetisch dichthouden maar miljarden EU- subsidies binnen harken) én vervolgens onze volle pond mogen betalen voor buitenlandse import die parasiteren op onze uitkeringen, onze sociale voorzieningen en voor de hun gratis gezondheidszorg. Begrijp je nu mijn diepgewortelde haat jegens pro-Europeanen?
Denken aan de medemens, dat bestaat zeker niet meer in een neoliberale samenleving
Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.
  woensdag 11 mei 2016 @ 18:50:15 #73
80690 hooibaal
Be prepared.
pi_162095962
Goed plan. De woningen zijn hard nodig en dit zijn de mensen die ze het hardste nodig hebben.
Brutalen hebben de halve wereld; doe mij die andere helft dan maar
pi_162096267
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:53 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Tijden zijn wel redelijk veranderd. Als wordt afgesproken om de huizen te laten staan voor een periode van tien jaar, dan is de kans heel groot dat die afspraak na wordt geleefd.

In mijn woonplaats hebben ze bijvoorbeeld soortgelijke plannen. En daar worden de tijdelijke woonunits gebouwd op een terrein dat op termijn een hoogwaardige wijk moet worden.
Het wrange vind ik dat het probleem zelf niet tijdelijk is. Normaal gesproken is het eigenlijk de bedoeling dat die containers niet langer dan een jaar of vijf blijven staan. Maar in Amsterdam wordt die periode soms verlengd, en als het ene containerdorp voor studenten verdwijnt dan wordt ergens anders wel weer een nieuwe gebouwd.

Er gaat toch iets fout als het de stad structureel niet lukt om voldoende woonruimte te bouwen? En aan plaatsgebrek ligt het heus niet. De bebouwingsdichtheid van Amsterdamse wijken is doorgaans letterlijk maar iets van 1/10 van de dichtheid in een woonwijk in pakweg Hong Kong (grofweg 0,75 m² vloeropp. per m² grond in A'dam vs. 7,5 m² vloeropp. per m² grond in HK).

Natuurlijk is Hong Kong wel een beetje een horrorscenario, dat moeten we niet willen, maar we hebben het ook niet erover om in Nederland 200 miljoen mensen te willen huisvesten.
pi_162099000
quote:
1s.gif Op woensdag 11 mei 2016 18:46 schreef Berk-24 het volgende:

[..]

Denken aan de medemens, dat bestaat zeker niet meer in een neoliberale samenleving
Denken aan de niet blanke mens*, is wat je eigenlijk denkt. En dit hele migratiecircus is bij uitstek een neoliberaal gedoe.
pi_162099714
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 20:32 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Denken aan de niet blanke mens*, is wat je eigenlijk denkt. En dit hele migratiecircus is bij uitstek een neoliberaal gedoe.
Polen zijn gewoon blank hoor.
pi_162099765
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 08:35 schreef syndroom het volgende:
Die mannelijke asielzoekers lachen zich rot dat ze in het vrije Nederland ook nog lekker tussen die jonge studentes worden gestopt. Dit had in een land als Syrië nooit gekund waarbij mannen en vrouwen totaal gescheiden opgroeien.
:') :')
  woensdag 11 mei 2016 @ 20:59:10 #78
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_162099951
Denken dat daar ook echt studenten komen te wonen :')
pi_162100388
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:03 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Dit is een vreselijke onderbuik uitspraak. Al die jonge mannen komen niet maar naar Europa maar hebben inderdaad wel de beste overlevingskans met vluchten in plaats van zwangere vrouwen of vrouwen met een kindje. Deze komen dus ook later, door middel van gezinshereniging. Dat gaat dan allemaal net wat minder moeilijk en met net wat minder kans om vermoord of mishandeld te worden.
Dit is een vreselijke politiek-correcte uitspraak. Al die jonge mannen komen niet maar naar Europa (?) maar hebben inderdaad wel de beste overnamekans met het binnenvallen, in plaats van de zwangere broedmachines. Deze komen dus ook later, door middel van gezinshereniging. Dat gaat dan allemaal net wat minder moeilijk met de demografische vervanging.
pi_162100445
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 21:09 schreef LelijKnap het volgende:
zwangere broedmachines
Dit soort ideeën over vrouwen hebben niks te zoeken in Nederland (behalve misschien in Staphorst ofzo).
pi_162101578
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 21:11 schreef Igen het volgende:

[..]

Dit soort ideeën over vrouwen hebben niks te zoeken in Nederland (behalve misschien in Staphorst ofzo).
Joh..
pi_162102253
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 21:39 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Joh..
Ik denk ik zeg het maar even, want in grote delen van Europa (en volgens mij ook in de VS) gaan anti-vluchtelingen en anti-islam hand in hand met anti-vrouwenemancipatie.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 11-05-2016 21:57:34 ]
pi_162110654
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 19:03 schreef Igen het volgende:
Er gaat toch iets fout als het de stad structureel niet lukt om voldoende woonruimte te bouwen? En aan plaatsgebrek ligt het heus niet. De bebouwingsdichtheid van Amsterdamse wijken is doorgaans letterlijk maar iets van 1/10 van de dichtheid in een woonwijk in pakweg Hong Kong (grofweg 0,75 m² vloeropp. per m² grond in A'dam vs. 7,5 m² vloeropp. per m² grond in HK).

Natuurlijk is Hong Kong wel een beetje een horrorscenario, dat moeten we niet willen, maar we hebben het ook niet erover om in Nederland 200 miljoen mensen te willen huisvesten.
Ja, koekoek, Hongkong staat vol torens van meer dan 100m hoog, in Amsterdam (Centrum) mag je tegenwoordig niet hoger bouwen van 75 meter (vanwege Schiphol) als je al hoger wil/kan dan 5 lagen vanwege wordt dat tegengehouden vanwege "het historische karakter".
FOK! verstandig, lees een P.I.
pi_162947591
Naast kamernood is er in de klassieke studentensteden ook een groot mannentekort. Om ervoor te zorgen dat de premium girls niet met autisten moeten daten, worden vluchtelingen juist geplaatst in studentensteden, zodat het mannentekort opgelost wordt.
Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.
pi_162954114
Wij nemen u mee naar mooi Hong Kong:




Als je die Walled City in het echt ziet dan is dat nog veel indrukwekkender.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_162954516
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2016 20:05 schreef Bart2002 het volgende:
Wij nemen u mee naar mooi Hong Kong:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Als je die Walled City in het echt ziet dan is dat nog veel indrukwekkender.
Dat ding is ruim 20 jaar geleden al helemaal met de grond gelijk gemaakt, dus dat "in het echt zien" wordt 'm niet zomaar.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 12-06-2016 20:15:09 ]
pi_162957328
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:03 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Dit is een vreselijke onderbuik uitspraak. Al die jonge mannen komen niet maar naar Europa maar hebben inderdaad wel de beste overlevingskans met vluchten in plaats van zwangere vrouwen of vrouwen met een kindje. Deze komen dus ook later, door middel van gezinshereniging. Dat gaat dan allemaal net wat minder moeilijk en met net wat minder kans om vermoord of mishandeld te worden.
Lees eens wat je hier neerplempt. Naar Europa komen is gevaarlijker dan thuisblijven. Wat jij beschrijft is dat we bijna alleen maar economische vluchtelingen zien dus.
pi_162959289
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2016 20:14 schreef Igen het volgende:

[..]

Dat ding is ruim 20 jaar geleden al helemaal met de grond gelijk gemaakt, dus dat "in het echt zien" wordt 'm niet zomaar.
Dat is goed nieuws. Ik was daar meer dan 25 jaar geleden en het leek echt een ding van een heel andere wereld. Zo indrukwekkend dat ik ruim 25 jaar later nog een afschrikwekkend plaatje post. :)
Zoiets geeft wel goed aan tot welke uitwassen het "woongebeuren" in staat is.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_162959379
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2016 21:42 schreef Bart2002 het volgende:

[..]

Dat is goed nieuws. Ik was daar meer dan 25 jaar geleden en het leek echt een ding van een heel andere wereld. Zo indrukwekkend dat ik ruim 25 jaar later nog een afschrikwekkend plaatje post. :)
In dat geval, gaaf dat je het nog in het echt hebt gezien. :) Heb er wel youtube-filmpjes van gekeken, moet idd indrukwekkend zijn geweest.
pi_162959473
Maar tegenwoordig heb je nog steeds bijv. de Chungking Mansions, met heel veel goedkope hotelletjes, nauwelijks daglicht, en op de begane grond allemaal Afrikaanse toko's enzo. Is ook wel een belevenis. Zo volgebouwd hoeft Nederland idd niet.
pi_162959504
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:41 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Ja hoor schat. 1% van de huurwoningen gaat naar vluchtelingen. En dat is ook ongeveer het gedeelte wat er wordt uitgegeven aan de zorg voor hen.

En niet enorm veel lidstaten hebben hun grenzen dicht gegooid hoor? En we halen niet maar alles binnen. Ieder persoon wordt gescreend. Maar daar moet je inderdaad even verder voor kijken dan je neus lang is.
Ja dat zagen we in parijs. En 't ging in Keulen ook zo goed allemaal.
Hou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!
  maandag 13 juni 2016 @ 02:50:38 #92
415718 TheLostArtofGivingaFuck
The King of Trolling
pi_162967048
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2016 08:19 schreef TUFKAL het volgende:

[..]

waarom niet?
Omdat onze lekkere studentes zeer waarschijnlijk gegangraped gaan worden door Mo , Ali , Amir enz :X
  maandag 13 juni 2016 @ 02:52:49 #93
415718 TheLostArtofGivingaFuck
The King of Trolling
pi_162967058
quote:
1s.gif Op woensdag 11 mei 2016 09:31 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Uhuh

Of je kan dit anders zeggen: Doordat er nieuwe tijdelijke huizen voor die vluchtelingen komen kunnen wij ook eens kans maken op een normaal huis.
En kans op een onvrijwillige snikkel in je ster , volk wat een gemiddeld IQ van rond de 80 heeft is gewoon een ramenlikker en moet je hier niet willen :X
  maandag 13 juni 2016 @ 06:54:46 #94
345377 GoCanucksGo
Have a good one, eh!
pi_162967333
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2016 10:03 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Dit is een vreselijke onderbuik uitspraak. Al die jonge mannen komen niet maar naar Europa maar hebben inderdaad wel de beste overlevingskans met vluchten in plaats van zwangere vrouwen of vrouwen met een kindje. Deze komen dus ook later, door middel van gezinshereniging. Dat gaat dan allemaal net wat minder moeilijk en met net wat minder kans om vermoord of mishandeld te worden.
Jij bent echt heel schattig naief O+
pi_162967591
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2016 21:45 schreef Harlon het volgende:

[..]

Ja dat zagen we in parijs. En 't ging in Keulen ook zo goed allemaal.
Ja die screening laat nog wel eens te wensen over :')

http://www.bnr.nl/nieuws/(...)zenden-vluchtelingen

Staatssecretaris Dijkhoff van Justitie kan niet garanderen dat jihadisten en oorlogsmisdadigers buiten de deur zijn gehouden. Begin dit jaar zijn duizenden vluchtelingen Nederland binnengekomen, zonder dat ze goed zijn gescreend.
  maandag 13 juni 2016 @ 08:05:21 #96
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_162967622
quote:
10s.gif Op maandag 13 juni 2016 06:54 schreef GoCanucksGo het volgende:

[..]

Jij bent echt heel schattig naief O+
Dat heb ik ook al eens tegen haar gezegt _O-
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_162968529
quote:
10s.gif Op maandag 13 juni 2016 06:54 schreef GoCanucksGo het volgende:

[..]

Jij bent echt heel schattig naief O+
Het is anders wel de verwachting. In Duitsland bijv. verwachten ze 500.000 extra Syriers die via gezinshereniging nog zullen komen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')