Ik vind het zo jammer dat de drama zo oeverloos onnodig wordt uitgerekt in deze series. En nu ze geen tijd meer hebben. Paf. Elias dood. Root gaat naar ziekenhuis. Dood. Die contrast is een beetje ergerlijk. Ik werd altijd getergd met die onnodige lange dramatische conversaties. Dan wil ik dat de characters met iets meer eer heengaan.quote:Op vrijdag 3 juni 2016 11:29 schreef SunChaser het volgende:
Elias dood was wel mooi. Hij leefde natuurlijk al jaren in reservetijd
ik vind juist het tegenovergestelde. die conversaties maken de serie zo goed. lange sterfbeddrama's heb ik al genoeg gezien. Mgoed je kunt zoiets ook al voorspellen in je hoofd.quote:Op vrijdag 3 juni 2016 12:42 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Ik vind het zo jammer dat de drama zo oeverloos onnodig wordt uitgerekt in deze series. En nu ze geen tijd meer hebben. Paf. Elias dood. Root gaat naar ziekenhuis. Dood. Die contrast is een beetje ergerlijk. Ik werd altijd getergd met die onnodige lange dramatische conversaties. Dan wil ik dat de characters met iets meer eer heengaan.
Ik ga wel mee wat de makers uitbeelden. Anders is het niet 'echt'. En geef daar mijn kritiek op. Anders kan ik nu ook wel stoppen met POI. En mijn eigen Blu-Ray special edition 6 Alternative season finale endings bedenkenquote:Op vrijdag 3 juni 2016 12:46 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ik vind juist het tegenovergestelde. die conversaties maken de serie zo goed. lange sterfbeddrama's heb ik al genoeg gezien. Mgoed je kunt zoiets ook al voorspellen in je hoofd.
'Lionel... zeg tegen Sameen dat ik van haar houd.. en dat ik voortleef in the Machine.'
En waarschijnlijk nog een flauw grapje erbij waaruit blijkt dat ze zelf met nog enkele seconden te leven nog steeds knetterkrankjorum is. Speculeer maar raak
oh, ik vind het juist altijd heel leuk om zelf spinoffs in mijn hoofd te bedenkenquote:Op vrijdag 3 juni 2016 13:04 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Ik ga wel mee wat de makers uitbeelden. Anders is het niet echt. En geef daar mijn kritiek op. Anders kan ik nu ook wel stoppen met POI. En mijn eigen Blu-Ray special edition 6 Alternative season finale endings bedenken...
Hij deed dar ook zo goed in Lost. Je hebt opeens een heel ander persoon opeens. Ik vond het ook erg sterk, il had echt het gevoel van "eindelijk gaat hij los" je ziet hem ook heel langzaam in dat gesprek veranderen. Eerst spelen volgens m'n eigen regels naar langzaam hatelijk en eindigen met "ik heb het niet tegen u, maar tegen jou en kijkt met oorlog ogen recht in de camera. Geweldig!quote:Op vrijdag 3 juni 2016 11:37 schreef Maanvis het volgende:
Het beste stukje vond ik overigens de falling down van Harold. Dat ie ineens op een andere kwaadaardigere toon gaat praten dan ie in de hele serie heeft gedaan. Geweldig geacteerd
Ik heb idd in de reviews gelezen dat ie ook zo goed was in lost, maar ik heb lost nooit gevolgdquote:Op vrijdag 3 juni 2016 19:06 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Hij deed dar ook zo goed in Lost. Je hebt opeens een heel ander persoon opeens. Ik vond het ook erg sterk, il had echt het gevoel van "eindelijk gaat hij los" je ziet hem ook heel langzaam in dat gesprek veranderen. Eerst spelen volgens m'n eigen regels naar langzaam hatelijk en eindigen met "ik heb het niet tegen u, maar tegen jou en kijkt met oorlog ogen recht in de camera. Geweldig!
Het geeft een zekere mate van realisme, al hoop ik dat het plotselinge tempo niet een overhaast resultaat geeft.quote:Op vrijdag 3 juni 2016 12:42 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Ik vind het zo jammer dat de drama zo oeverloos onnodig wordt uitgerekt in deze series. En nu ze geen tijd meer hebben. Paf. Elias dood. Root gaat naar ziekenhuis. Dood. Die contrast is een beetje ergerlijk. Ik werd altijd getergd met die onnodige lange dramatische conversaties. Dan wil ik dat de characters met iets meer eer heengaan.
Ik ken hem van lost en daar speelde hij ook onwijs goed, z'n stem past daar ook heel erg bij. Heel kalm en kil net als in dat stukje waar recht in de camere praat.quote:Op zaterdag 4 juni 2016 00:14 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ik heb idd in de reviews gelezen dat ie ook zo goed was in lost, maar ik heb lost nooit gevolgd.
Ik dacht op een gegeven moment zag ik zijn oog trillen en toen dacht ik hij gaat huilen. Maar hij verloor dus 'zijn cool'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 7 juni 2016 21:45 schreef SunChaser het volgende:
SPOILERS
Hieronder een link naar de gelekte subtitels van de finaleIk ga niet kijken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar hoe krijgen ze dat nou weer voor elkaar, dat de CC's lekken![]()
foutje van cbsquote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:49 schreef Flitskikker het volgende:
[..]
Ik ga niet kijken.
Maar hoe krijgen ze dat nou weer voor elkaar, dat de CC's lekken
Wat Root is iverkomen had ik niet verwacht. Aflevering 11 voelde als een "filler episode".quote:Op zondag 5 juni 2016 13:13 schreef Nic1 het volgende:
Wow wat een einde.![]()
Michael Emerson![]()
![]()
Jammer van Elias en Root, maar zat er ook wel een beetje aan te komen.
Ik heb het net gezien en ik heb dat zelfde gevoel. Alleen het einde was interesant, en kan een grote rol aan het einde gaan spelen.quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:51 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Wat Root is iverkomen had ik niet verwacht. Aflevering 11 voelde als een "filler episode".
Een heel leger aan Machine agentsquote:Op woensdag 8 juni 2016 21:39 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik heb het net gezien en ik heb dat zelfde gevoel. Alleen het einde was interesant, en kan een grote rol aan het einde gaan spelen.
Je bedoelt waar 'shaw' vandaan kwam? Dat was de oorspronkelijke taak van de machine om terroristische aanvallen te voorspellen. En daarmee gingen Shaw en een andere agent dus aan de slag. Die nummers die harold kreeg kwamen via een 'backdoor' die ie zelf in dat systeem had ingebouwd.quote:Op woensdag 8 juni 2016 22:03 schreef Kamina het volgende:
Ligt het aan mij of was het al eens eerder langsgekomen dat The Machine andere agenten had?
Zou kunnen, AI verhalen komen vaak van dezelfde oorsprong.quote:Ze hebben zich trouwens wel sterk laten inspireren door The Forbin Project; het kiezen van een eigen stem is regelrecht daaruit overgenomen. Samaritan zijn persoonlijkheid trouwens ook, maar dat past in deze serie heel goed. Voor wie het niet kent: nú kijken!
Ik vond het grappigquote:
quote:
Misschien was het weer een 'scenario' ofzo... geen ideequote:Op woensdag 15 juni 2016 13:12 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Ik vond het grappig![]()
Maar was het einde van deze aflevering niet meer gepast bij de series finale? Wat gaat er nou in de volgende aflevering komen als er geen machines meer zijn?
(en hoe moeten Shaw en Reese zich laten rijden door een auto als "Root" er niet meer is om die voor hun te besturen?)
idd, 2x een 9,9 en 2x een 9,8 da's beter dan game of thrones. Naja, hopelijk is het einde dan ook zo goedquote:Op woensdag 15 juni 2016 17:28 schreef Friday12 het volgende:
Wel jammer dat het bijna afgelopen is nu het zo een goede serie is
Er werd voor mijn gevoel weer teveel geouwehoerd om weinig. En dat in de één na laatste aflevering.quote:Op woensdag 15 juni 2016 17:28 schreef Friday12 het volgende:
Wel jammer dat het bijna afgelopen is nu het zo een goede serie is
Denk ik soms ook (vooral bij de twee vorige afleveringen).quote:Op woensdag 15 juni 2016 17:23 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Misschien was het weer een 'scenario' ofzo... geen idee.
ik had ook ergens, onder de douche ofzo, de gedachte dat de machine toch nog ergens 1-0 kon komen te staan.. ach ja, we zullen het wel zien de komende weekquote:Op woensdag 15 juni 2016 22:03 schreef PPL het volgende:
[..]
Denk ik soms ook (vooral bij de twee vorige afleveringen).
Dat hetgeen wij zien een van de gevechten is in de kooi tussen machine en samaritan.
En dat je dan aan het eind van de aflevering ziet dat de machine zijn eerste punt scoort en dat zijn aantal steeds sneller gaat oplopen.
Ook al staat machine nu met triljoen tegen 0 achter.
Dan zouden we dus met een open einde worden achtergelaten met een heleboel hoop dat het op een of andere manier goed gaat komen.
Dit denk ik ookquote:Op donderdag 16 juni 2016 06:45 schreef ook_gek het volgende:
De bron code van de machine heeft al 1x gecomprimeerd overleefd. Het kan goed zijn dat ze van zich zelf een copie gemaakt heeft en ergens opgeslagen heeft? Wetende wat er ging komen. Zelfs het wachtwoord wist ze namelijk en wist ook al dat het virus er was en ingezet zou worden. Want zoals ze zelf al zei "misschien ken ik jou echt beter dan jij je zelf kent"
Ik denk eerder dat de telefoon gaat.quote:Op donderdag 16 juni 2016 10:50 schreef Flitskikker het volgende:
[..]
Dit denk ik ook
Alles lijkt voorbij, dan een pan naar een random computer waarop de tekst "Decompressing..." of "Looking for admin..." verschijnt... Einde.
Ah, natuurlijk. Ook een goeie!quote:Op donderdag 16 juni 2016 11:08 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat de telefoon gaat.
Als ze dit niet doen zou het zo een gemiste kans zijnquote:Op donderdag 16 juni 2016 11:08 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat de telefoon gaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
QFTquote:
Ik ook! Juist dat werd prima open gelaten. Misschien... Prison break krijgt immers nu ook weer een vervolg. Ik hoop en duim.quote:Op woensdag 22 juni 2016 20:08 schreef Molurus het volgende:
[..]
[..]
QFT![]()
En toch hoop ik stiekem op een zesde seizoen... ooit...
Ik ook wel.. Of een spinoff met dat team in Washingtonquote:Op woensdag 22 juni 2016 20:08 schreef Molurus het volgende:
[..]
[..]
QFT![]()
En toch hoop ik stiekem op een zesde seizoen... ooit...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |