Zal niet de eerste hopeloze verspreking zijn van marc zijn kant.quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat laatste zal allemaal wel meevallen maar 2 jaar geleden wilde hij alleen bij een club spelen die hem gegarandeerd op 10 zou zetten.
Ik zou het ook een vreemde overstap vinden van zijn kant op dit moment.
Ik vind het geen PL speler. Denk eerder aan een Hoffenheim oid.quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Lijkt me niet, iemand als Koeman zal hem wel oppikken
Ik heb eigenlijk geen idee hoeveel kilometers hij maakt tijdens een wedstrijd?quote:Op woensdag 4 mei 2016 09:11 schreef Vasion het volgende:
[..]
Ik vind het geen PL speler. Denk eerder aan een Hoffenheim oid.
Zou ook kunnen, maar dat dachten ze van Mahrez ookquote:Op woensdag 4 mei 2016 09:11 schreef Vasion het volgende:
[..]
Ik vind het geen PL speler. Denk eerder aan een Hoffenheim oid.
Nee, die kiest voor en stap hoger of blijft.quote:Op woensdag 4 mei 2016 10:15 schreef mokkiemok het volgende:
Als Ajax dus naar een opvolger op zoek is voor Frank, is het dus al zo goed al zeker dat hij weg gaat.
Zou Frank naar Southampton gaan, als Koeman inderdaad vertrekt?
Best wel leuke club voor hem.
Bedankt Badder.quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:23 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Ik heb een aantal keer met Ziyech rond de tafel gezeten. Het is een erg bescheiden jongen die totaal niet een ikke ikke ikke mentaliteit heeft.
Hij is erg verstandig in zijn woordkeuze en komt zelfverzekerd over. Hij ziet fouten bij zichzelf en kan goed omgaan met kritiek.
Als Ajax zich inzet zie ik ZiIyech komen, hij zal alleen niet zelf de eerste stap maken.
Southampton is meer dan een stap hoger dan Ajaxquote:Op woensdag 4 mei 2016 10:26 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Nee, die kiest voor en stap hoger of blijft.
elke club in de PL is een stap hoger, zeker qua competitie.quote:Op woensdag 4 mei 2016 10:26 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Nee, die kiest voor en stap hoger of blijft.
Dat zie ik liever dan Boszquote:Op woensdag 4 mei 2016 11:26 schreef Vermecelli het volgende:
Haal Ten Hag maar op als opvolger van de Boer.
Die boer? Nee dank je. Lekker laten zitten daar.quote:
Hoger dan Southampton, debiel.quote:Op woensdag 4 mei 2016 11:28 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Southampton is meer dan een stap hoger dan Ajax
waarom zou die in vredesnaam terug naar de eredivisie komen?quote:
zal ook vast een debiel zijn ja, want heb geen idee wat je nou bedoel.quote:
P.I. niet gezien?quote:Op woensdag 4 mei 2016 13:17 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
waarom zou die in vredesnaam terug naar de eredivisie komen?
eerder Arsenal of Everton.
nee wadan?quote:
Cruijff is nu dood, dus het kan.quote:Op woensdag 4 mei 2016 13:18 schreef Tagliano het volgende:
Ik voel aan alles dat het Van den Brom wordt (tenzij Louis een comeback wil maken ofzo), maar ik hoop Bosz
Jonk zou natuurlijk ook schitterend zijn maar dat gebeurt niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |