Meen me nog te herinneren dat hij eerder dit seizoen deze meesterlijke tip gaf aan één van zijn wissels tegen Roda:quote:Op woensdag 4 mei 2016 13:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Van den Brom is zo mogelijk een nog grotere twijfelaar dan Frank de Boer. Totdat El Hamdaoui op zondagochtend van AZ 4-2 Feyenoord was vertrokken, heeft hij vanaf het begin van het seizoen praktisch iedere wedstrijd zijn elftal omgegooid. De dag dat El Hamdaoui vertrokken was, stond Janssen in de spits en voila..
Misschien stemt hij zijn instructies gewoon af op degene aan wie hij ze geeft. Voor veel voetballers lijkt me dit gewoon een instructie op het juiste niveau.quote:Op woensdag 4 mei 2016 14:25 schreef Brammess het volgende:
[..]
Meen me nog te herinneren dat hij eerder dit seizoen deze meesterlijke tip gaf aan één van zijn wissels tegen Roda:
"Schiet de bal erover heen naar Dabney, die is goed snel."Tactisch genie
Niet met druk om kunnen gaan, je elftal constant omgooien en het al dan niet passen bij de club zijn randzaken?quote:Op woensdag 4 mei 2016 14:56 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Jullie laten je mening weer beïnvloeden door allerlei randzaken merk ik wel. En ook als ik het huidige AZ zie, vind ik het niet gek als je een Hamlap opstelt. Dat het niet goed uitpakt, oké, maar je kan nu eenmaal niet alles controleren.
Op z'n minst puur subjectief.quote:Op woensdag 4 mei 2016 15:01 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Niet met druk om kunnen gaan, je elftal constant omgooien en het al dan niet passen bij de club zijn randzaken?
Er worden inderdaad geen statistieken benoemd, maar dit zijn toch niet echt randzaken
Het gaat mij natuurlijk niet om John Troost op zich, maar om het feit dat de druk hem op bepaalde momenten duidelijk te veel werd. Dat lijkt me nou niet een ideale eigenschap voor een trainer van Ajax.quote:Op woensdag 4 mei 2016 15:13 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Op z'n minst puur subjectief.
Die John Troost die je erbij haalt als argument voor niet met druk om kunnen gaan? In een jaar dat hij nota bene kampioen werd en de voorronde van de CL overleefde?
Constant elftal omgooien wordt inderdaad genoemd, net als het te lang blijven opstellen van El Hamdaoui. En waarom past hij niet bij de club? Juist de enige van de serieuze kandidaat die bij Ajax gespeeld heeft. Die andere kandidaten vallen als voetballer ook in het niet bij wat er bij Ajax nu rondloopt.
Ik ben het wel met je eens hoor maar probleem is dat als het eventjes niet goed gaat die Piet weinig steun zal krijgen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 15:19 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Het gaat mij natuurlijk niet om John Troost op zich, maar om het feit dat de druk hem op bepaalde momenten duidelijk te veel werd. Dat lijkt me nou niet een ideale eigenschap voor een trainer van Ajax.
Het zal mij verder een zorg zijn of hij al dan niet bij Ajax gespeeld heeft, wat mij betreft moet hij als persoon, qua voetbalidee en noem maar op bij de club passen. Als (en nu overdrijf ik) Piet van drie straten verderop Ajax fantastisch kan laten voetballen en bij voorkeur daar ook nog prijzen mee wint zie ik ook het probleem niet
Dat is helaas wel zo inderdaad, mensen van buitenaf doen het vaak sneller foutquote:Op woensdag 4 mei 2016 15:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik ben het wel met je eens hoor maar probleem is dat als het eventjes niet goed gaat die Piet weinig steun zal krijgen.
Gaat niet gebeuren als je elk jaar hopeloos faalt in Europa. Die kampioenschappen zal ze een worst wezenquote:
Ik denk dat hij er wat beter op staat maar top wordt het ook nietquote:Op woensdag 4 mei 2016 15:52 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren als je elk jaar hopeloos faalt in Europa. Die kampioenschappen zal ze een worst wezen
Oké, maar waar baseer je dat dan op? Want zijn twee beste prestaties waren juist op de momenten van hoge druk: voorronde CL overleven, en kampioen worden na een grote voorsprong te hebben weggegeven.quote:Op woensdag 4 mei 2016 15:19 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Het gaat mij natuurlijk niet om John Troost op zich, maar om het feit dat de druk hem op bepaalde momenten duidelijk te veel werd. Dat lijkt me nou niet een ideale eigenschap voor een trainer van Ajax.
Het zal mij verder een zorg zijn of hij al dan niet bij Ajax gespeeld heeft, wat mij betreft moet hij als persoon, qua voetbalidee en noem maar op bij de club passen. Als (en nu overdrijf ik) Piet van drie straten verderop Ajax fantastisch kan laten voetballen en bij voorkeur daar ook nog prijzen mee wint zie ik ook het probleem niet
keer een jaartje tweede worden met sprankelend en volop aanvallend voetbal zou ik niet erg vinden.quote:Op woensdag 4 mei 2016 16:24 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Oké, maar waar baseer je dat dan op? Want zijn twee beste prestaties waren juist op de momenten van hoge druk: voorronde CL overleven, en kampioen worden na een grote voorsprong te hebben weggegeven.
En z'n voetbal ideeën passen beter bij Ajax dan een Ten Hag lijkt me.
Begrijp me overigens niet verkeerd, Peter Bosz heeft ook mijn voorkeur. Maar dan moeten we straks niet met z'n allen gaan klagen als we met 100+ doelpunten tweede worden achter PSV met een achterstand van acht punten
Zijn houding tijdens en rond die wedstrijden zei wel heel veel over hoe hij het beleefde. Wellicht dat hij spelers nog voor een wedstrijd goed kan voorbereiden, daar kan ik niet over oordelen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 16:24 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Oké, maar waar baseer je dat dan op? Want zijn twee beste prestaties waren juist op de momenten van hoge druk: voorronde CL overleven, en kampioen worden na een grote voorsprong te hebben weggegeven.
En z'n voetbal ideeën passen beter bij Ajax dan een Ten Hag lijkt me.
Begrijp me overigens niet verkeerd, Peter Bosz heeft ook mijn voorkeur. Maar dan moeten we straks niet met z'n allen gaan klagen als we met 100+ doelpunten tweede worden achter PSV met een achterstand van acht punten
Als ze deze groep bij elkaar kunnen houden met nog wat erbij zou je met sprankelender voetbal kampioen kunnen worden, even afhankelijk wat de anderen gaan doen op de transfermarktquote:Op woensdag 4 mei 2016 16:28 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
keer een jaartje tweede worden met sprankelend en volop aanvallend voetbal zou ik niet erg vinden.
Ik zie PSV zich niet significant versterken, eerder verzwakken. Maar wat betreft attractief voetbal zal gebrek aan creativiteit op het middenveld een probleem voor Ajax blijven. Misschien wisselt een nieuwe trainer Gudelj voor Sinkgraven of uiteindelijk Nouri... Een Bosz zie ik dat nog wel doen, alle andere kandidaten niet. Zelf verwacht ik op de korte termijn ook niet superveel van beiden.quote:Op woensdag 4 mei 2016 16:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als ze deze groep bij elkaar kunnen houden met nog wat erbij zou je met sprankelender voetbal kampioen kunnen worden, even afhankelijk wat de anderen gaan doen op de transfermarkt
Zeker welquote:Op woensdag 4 mei 2016 18:09 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Maar Ajax heeft dit jaar al een goede stap gezet, dat kan niet ontkend worden.
PSV zal veel wisselingen in de selectie krijgen ja. Paar bankzitters die gaan vertrekken en ik zie een De Jong en Bruma daar ook wel weggaan. Dus eigenlijk moet Ajax ze wel de baas kunnen zijn volgend jaar, want ik zie bij ons niet heel veel spelers vertrekken.quote:Op woensdag 4 mei 2016 18:09 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik zie PSV zich niet significant versterken, eerder verzwakken. Maar wat betreft attractief voetbal zal gebrek aan creativiteit op het middenveld een probleem voor Ajax blijven. Misschien wisselt een nieuwe trainer Gudelj voor Sinkgraven of uiteindelijk Nouri... Een Bosz zie ik dat nog wel doen, alle andere kandidaten niet. Zelf verwacht ik op de korte termijn ook niet superveel van beiden.
Maar Ajax heeft dit jaar al een goede stap gezet, dat kan niet ontkend worden.
Nu is je kans om weg te lopen van ze . Iets wat ze verzuimt hebben de afgelopen jaren . Nu kan je voor het seizoen begint je al zeker ''kopen'' voor in ieder geval een volgende titelquote:Op woensdag 4 mei 2016 19:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
PSV zal veel wisselingen in de selectie krijgen ja. Paar bankzitters die gaan vertrekken en ik zie een De Jong en Bruma daar ook wel weggaan. Dus eigenlijk moet Ajax ze wel de baas kunnen zijn volgend jaar, want ik zie bij ons niet heel veel spelers vertrekken.
PSV heeft wel weer wat vet op de botten, itt twee jaar terug.quote:Op woensdag 4 mei 2016 19:58 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nu is je kans om weg te lopen van ze . Iets wat ze verzuimt hebben de afgelopen jaren . Nu kan je voor het seizoen begint je al zeker ''kopen'' voor in ieder geval een volgende titel
Ik geloof daar niet zo in, uiteindelijk blijven ze toch wel bij elkaar in de buurt.quote:Op woensdag 4 mei 2016 19:58 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nu is je kans om weg te lopen van ze . Iets wat ze verzuimt hebben de afgelopen jaren . Nu kan je voor het seizoen begint je al zeker ''kopen'' voor in ieder geval een volgende titel
Die gerichte aankopen zijn vaak het probleem.quote:Op woensdag 4 mei 2016 20:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik geloof daar niet zo in, uiteindelijk blijven ze toch wel bij elkaar in de buurt.
Weglopen gebeurt alleen als je begroting structureel veel hoger is, zie een PSG in Frankrijk. Al vind ik wel dat Ajax volgend jaar dan ook kampioen moet worden als ze deze groep bij elkaar houden met wat gerichte aankopen
Er hoeft niet heel veel bij opzich.quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:13 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Die gerichte aankopen zijn vaak het probleem.
Ik denk dat er deze zomer ook zeker 2 basisspelers weggaan, dus dan wordt t alweer lastig voor Overmars..quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Er hoeft niet heel veel bij opzich.
Alleen een back-up linksback en spits eigenlijk.
Wie dan? Ik zie eigenlijk niemand die goed genoeg is voor het buitenland. Klaassen zou wel mee kunnen en Bazoer zal ongetwijfeld interesse voor zijn maar die vinden volgens mij zelf dat ze niet zo nodig weg hoeven. Denk dat ze allebei nog minstens een seizoen mee kunnen. Mocht er wel iemand vertrekken dan zou je eventueel Ziyech kunnen halen als die dan nog beschikbaar is.quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:17 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik denk dat er deze zomer ook zeker 2 basisspelers weggaan, dus dan wordt t alweer lastig voor Overmars..
Ik zie het niet gebeuren.quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:17 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik denk dat er deze zomer ook zeker 2 basisspelers weggaan, dus dan wordt t alweer lastig voor Overmars..
Milik kan zomaar weg gaan, Klaassen ook, als Real bijvoorbeeld een topkeeper koopt gaat er gewoon veel schuiven, en is Cillessen weg.quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zie het niet gebeuren.
Had anders geweest als Nederland had meegedaan aan het EK.
Waarom zou Real een topkeeper kopen? Die hebben ze alquote:Op woensdag 4 mei 2016 22:43 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Milik kan zomaar weg gaan, Klaassen ook, als Real bijvoorbeeld een topkeeper koopt gaat er gewoon veel schuiven, en is Cillessen weg.
Klaassen wil nog niet weg. Alleen Milik gaat misschien weg.quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:43 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Milik kan zomaar weg gaan, Klaassen ook, als Real bijvoorbeeld een topkeeper koopt gaat er gewoon veel schuiven, en is Cillessen weg.
Loos dan Gudeljquote:Op woensdag 4 mei 2016 22:51 schreef PicoMMP het volgende:
Wat ziet iedereen toch in die Klaassen? Zelfde geldt voor Bazoer. Als je voor zulke spelers kunt cashen, pak dat geld. Ziyech erbij en een goede cvm en je hebt dan met Gudelj gewoon echt een prima middenveld. Met Nouri en Van de Beek achter de hand.
Ten eerste zei ik al bijvoorbeeld, en ten tweede is Navas geen topkeeper.quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:46 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Waarom zou Real een topkeeper kopen? Die hebben ze al
Wat een onzin, alsof er geen andere goede jonge keepers zijn. Als je op Manchester doelt.. Tja, als Van Gaal er nog zit dan zou het misschien kunnen maar ik zie eerder een Bernd Leno of Alphonse Areola naar een topclub gaan. Als Jasper zich kon bewijzen op het EK of in de CL was het een heel ander verhaal geweest.quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:43 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Milik kan zomaar weg gaan, Klaassen ook, als Real bijvoorbeeld een topkeeper koopt gaat er gewoon veel schuiven, en is Cillessen weg.
Daarover verschillen de meningen danquote:Op woensdag 4 mei 2016 22:54 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ten eerste zei ik al bijvoorbeeld, en ten tweede is Navas geen topkeeper.
Gudelj is momenteel de beste speler van Ajax.quote:
Als dat al zo is, zegt dat meer over de 10 anderen dan over Gudelj. Buiten dat is Ajax na de winterstop wel meer een spelletje gaan spelen wat hem ligtquote:Op woensdag 4 mei 2016 22:56 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Gudelj is momenteel de beste speler van Ajax.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |