Het enige dat niet te begrijpen is is waarom Roose dit allemaal liet gebeuren. Roose is toch een redelijk slimme kerel. Hij wist wat Ramsey was en hij had de aanslag op zijn eigen leven moeten zien aankomen en hier al lang een stokje voor moeten steken.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 15:42 schreef Metalfrost het volgende:
RamsayAls bastaardzoon van een hoge familie in het Noorden en zijn beweegredenen die daaruit voortvloeien, vind ik zijn karakter het best te begrijpen.
Dat, plus voor mij dan nog het blijven leven jezustificerenquote:
Grapje zeker? Heel lang waren de Karolingers en later hun erfgenamen Frankrijk en het Heilige Roomse Rijk de enige vorsten die tegen de Paus op zouden kunnen boksen. Als je kijkt naar de Investituurstrijd dan zie je de paus de strijd aan ging met de machtigste koning (keizer) van zijn tijd en won.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 12:24 schreef Nielsch het volgende:
Maar een Paus die machtiger was dan een soevereine koning is eigenlijk nooit vertoond.
Het zou logisch zijn als ze hem voor een Wight aanzien. Dat zijn de enige zombies die ze tot nu toe op de muur hebben gezien. En laten we eerlijk zijn, we hebben ook nog niets gezien dat bewijst dat hij meer dan een Wight is.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 13:15 schreef clumsy_clown het volgende:
Hoe dan ook komen er wat verbaasde gezichtjes bij kijken, daar in het noorden.
In de boeken is Tommen te jong om zich voort te planten. In de serie niet. Daarom denk ik niet dat Margaery Tyrell en Tommen Baratheon-Lannister elkaar ooit nog in vrijheid zien. In Martin's verhaal zal Margaery niet zwanger kunnen raken.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 14:10 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Als ik Tommen was (maagd als hij was) zou ik hemel en aarde bewegen om zo'n schoonheid terug te krijgen.
alles wat ik lees is ongelimiteerde sex zonder kans op kinderen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 15:57 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Grapje zeker? Heel lang waren de Karolingers en later hun erfgenamen Frankrijk en het Heilige Roomse Rijk de enige vorsten die tegen de Paus op zouden kunnen boksen. Als je kijkt naar de Investituurstrijd dan zie je de paus de strijd aan ging met de machtigste koning (keizer) van zijn tijd en won.
[..]
Het zou logisch zijn als ze hem voor een Wight aanzien. Dat zijn de enige zombies die ze tot nu toe op de muur hebben gezien. En laten we eerlijk zijn, we hebben ook nog niets gezien dat bewijst dat hij meer dan een Wight is.
[..]
In de boeken is Tommen te jong om zich voort te planten. In de serie niet. Daarom denk ik niet dat Margaery Tyrell en Tommen Baratheon-Lannister elkaar ooit nog in vrijheid zien. In Martin's verhaal zal Margaery niet zwanger kunnen raken.
Gast! In de boeken is Tommen tien ofzo.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 15:58 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
alles wat ik lees is ongelimiteerde sex zonder kans op kinderen.
Als Koning kan je wel andere chick nemen voor kinderen
Zijn ogen zijn niet blauw volgens mij toch??? Dat maakt hem denk ik geen wight.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 15:57 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Het zou logisch zijn als ze hem voor een Wight aanzien. Dat zijn de enige zombies die ze tot nu toe op de muur hebben gezien. En laten we eerlijk zijn, we hebben ook nog niets gezien dat bewijst dat hij meer dan een Wight is.
Wights hebben in de serie niet perse blauwe ogen, dat zijn alleen de Others.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:03 schreef Jasonjj90 het volgende:
[..]
Zijn ogen zijn niet blauw volgens mij toch??? Dat maakt hem denk ik geen wight.
Laat mij maar een Wight zien zonder blauwe ogen dan.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:06 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Wights hebben in de serie niet perse blauwe ogen, dat zijn alleen de Others.
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:07 schreef Jasonjj90 het volgende:
[..]
Laat mij maar een Wight zien zonder blauwe ogen dan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Indicentally: De acteur die Tormund speelt is wel écht een schot in de roos, castingtechnisch.
Akkoord. Hij lijkt qua uiterlijk helemaal niet op het personage zoals beschreven door Martin. Maar hij speelt het personage zo verdomde goed.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:11 schreef clumsy_clown het volgende:
Indicentally: De acteur die Tormund speelt is wel écht een schot in de roos, castingtechnisch.
twitter:caricevhouten twitterde op dinsdag 03-05-2016 om 13:52:08Haha https://t.co/7tk6tA9tnp reageer retweet
Ramsay deed er alles aan om in goede aarde te vallen bij zijn vader, en zo kostte het Roose minder moeite om in Ramsay's buurt op zijn hoede te zijn. Je merkt het ook aan de glimlach en kinderlijke onschuld die Ramsay op zijn gezicht toverde iedere keer als zijn vader het gesprek met hem aanging. De grimas die Ramsay op zijn gezicht toverde, elke keer wanneer Roose weer zijn eigen weg vervolgde en Ramsay de rug toekeerde, spreekt boekdelen over wat voor persoon Ramsay eigenlijk is.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 15:51 schreef Jasonjj90 het volgende:
[..]
Het enige dat niet te begrijpen is is waarom Roose dit allemaal liet gebeuren. Roose is toch een redelijk slimme kerel. Hij wist wat Ramsey was en hij had de aanslag op zijn eigen leven moeten zien aankomen en hier al lang een stokje voor moeten steken.
Eh, heb ik iets gemist?quote:Op maandag 2 mei 2016 17:45 schreef BaasBanaan het volgende:
Ik vond het wel tof hoe ze dmv die Karstark bij de moord van Roose duidelijk maakten dat het allemaal van tevoren al gepland was.
Oh, sowieso dat Ghost het op gaat nemen tegen de "ladies" van Ramsay. Daar twijfel ik niet meer aan.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 13:15 schreef clumsy_clown het volgende:
.
Komen we meteen bij mijn nr 1 wens voor dit seizoen: Ramsay die in stukken wordt gescheurd door Ghost.
Die maester wist er niks van, Karstark overduidelijk wel, die knipperde niet eens met z'n ogen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:35 schreef Vox_Populi het volgende:
[..]
Eh, heb ik iets gemist?Voor mij leek het 'toevallig', maar dat is dus blijkbaar niet zo?
hier ben ik het wel mee eens, er gebeurde heel veel en ook best veel grote ontwikkelingen. Misschien wel teveel voor 1 aflevering want het maakte allemaal niet zo een grote impact zoals dat bij deze serie met grote ontwikkelingen normaal wel is. Balon Greyjoy die we jaren niet zien en na 1 korte scene van een brug afgeflikkerd wordt. Roose Bolton die lafjes aan zijn eind komt door een enkele steek. De hondenscene had veel potentie maar was meer mee te doen zodat het ook schokkender overkwam. Nu hoef ik niet te zien hoe een vrouw en baby door honden verslonden wordt maar íets mochten ze wel laten zien. Voor mijn part alleen de restjes van die vrouw of een wijd shot waar je de honden bezig ziet.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 12:40 schreef Forbry het volgende:
Ik ben het eigenlijk wel met Verbal eens, though. De laatste aflevering vond ik goed/vermakelijk, maar ik ben er ook weer niet lýrisch over, zoals velen hier wel lijken te zijn. Er is in korte tijd veel gebeurd, maar de manieren waarop vond ik wel wat 'lafjes'. Er zat, naar wat Verbal ook al schreef, maar weinig spanning/sfeer/intrige/opbouw etc. in. Verder vond ik het qua humor en dialogen ook niet echt het hoogst haalbare ofzo (wat dat aangaat waren de scènes met Tyrion, zoals meestal, nog het leukst/best).
Ik heb de bewuste scène opnieuw gekeken. Goed punt! Is me volledig ontgaan de eerste keerquote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:40 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Die maester wist er niks van, Karstark overduidelijk wel, die knipperde niet eens met z'n ogen.
Mooie analyse, maar daarnaast zijn ouders wel vaker blind voor negatieve kanten van hun kinderenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:22 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Ramsay deed er alles aan om in goede aarde te vallen bij zijn vader, en zo kostte het Roose minder moeite om in Ramsay's buurt op zijn hoede te zijn. Je merkt het ook aan de glimlach en kinderlijke onschuld die Ramsay op zijn gezicht toverde iedere keer als zijn vader het gesprek met hem aanging. De grimas die Ramsay op zijn gezicht toverde, elke keer wanneer Roose weer zijn eigen weg vervolgde en Ramsay de rug toekeerde, spreekt boekdelen over wat voor persoon Ramsay eigenlijk is.
Verder spraken de laatste woorden van Roose Bolton grootsheid uit over Ramsay's bestaan:
"You will always be my firstborn."
In de huizen van Westeros betekenen die woorden evenveel als de opvolger van een heerser, wiens huis regeert over een stuk land. Met Heer Karstark als getuige, nota bene één van het Noorden grootste baniermannen, is die uitspraak onbreekbaar.
Ik zie überhaupt geen ogenquote:
En vervolgens later zelf door de vorst werd afgezetquote:Grapje zeker? Heel lang waren de Karolingers en later hun erfgenamen Frankrijk en het Heilige Roomse Rijk de enige vorsten die tegen de Paus op zouden kunnen boksen. Als je kijkt naar de Investituurstrijd dan zie je de paus de strijd aan ging met de machtigste koning (keizer) van zijn tijd en won.
Nu Ramsay Lord Bolton is speelt hij nog wel een belangrijke rol.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:25 schreef hafcfan het volgende:
Staan al die mensen met hun theorieën over comeback van Snowgod trouwens voor lul. Was gewoon heerlijk simpel. Ramsey mag nu ook wel snel doodgaan trouwens. Speelt toch geen belangrijke rol in het verhaal. Beetje irritante en voorspelbare opvulling, Weg ermee uit dat licht,
Ag je weet toch al dat hij snel doodgaat. Dan vind ik het altijd moeilijk om boeiend te blijven kijken.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nu Ramsay Lord Bolton is speelt hij nog wel een belangrijke rol.
Hij gaat eruit in episode 9 denk ik met Snowbowl
Dat je uberhaupt nadenkt over dat soort vooruitlopende zaken. Gewoon week op week genieten zonder al teveel vooruit te kijken is teveel gevraagd?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:32 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ag je weet toch al dat hij snel doodgaat. Dan vind ik het altijd moeilijk om boeiend te blijven kijken.
*überhauptquote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:39 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat je uberhaupt nadenkt over dat soort vooruitlopende zaken. Gewoon week op week genieten zonder al teveel vooruit te kijken is teveel gevraagd?
Volgens mij begonnen de meeste theorieën toch gewoon met "Mel doet iets"?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:25 schreef hafcfan het volgende:
Staan al die mensen met hun theorieën over comeback van Snowgod trouwens voor lul. Was gewoon heerlijk simpel. Ramsey mag nu ook wel snel doodgaan trouwens. Speelt toch geen belangrijke rol in het verhaal. Beetje irritante en voorspelbare opvulling, Weg ermee uit dat licht,
Maar dat lag te veel voor de hand, deze serie maakt mensen paranoïdequote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:46 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Volgens mij begonnen de meeste theorieën toch gewoon met "Mel doet iets"?
Muah de manier van doodgaan is nog steeds een raadsel, dus dat is nog boeiend genoeg.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:32 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ag je weet toch al dat hij snel doodgaat. Dan vind ik het altijd moeilijk om boeiend te blijven kijken.
Dat mag jij zeker vindenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Muah de manier van doodgaan is nog steeds een raadsel, dus dat is nog boeiend genoeg.
Welke stukken boeien jou eigenlijk wel in GoT?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:51 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Dat mag jij zeker vindenMij boeit het stuk niet zo.
Alles behalve Danyquote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Welke stukken boeien jou eigenlijk wel in GoT?
Nou ik ben een fanboy, maar ik vind zeker de Dorne stukken helemaal niks. Maar ik heb nog werkelijk van niemand gelezen (ook niet op reddit) dat ze Dorne boeiend vinden.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:55 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Alles behalve Dany![]()
en Dorne. Maar ik ben geen fanboy zoals de meesten hier die alles geweldig vinden.
Seizoen 4 vond ik juist het beste seizoen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:58 schreef hafcfan het volgende:
De eerste 3 seizoenen vond ik echt geniaal. Daarna dutte ik bij bepaalde scenes weg, omdat de vaart er gewoon totaal uit is(Danny) of het boeit niks en is voorspelbaar(Dorne)
Ik lees geen reddit en voor vrouwen als Emilia duik ik de stad wel in.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nou ik ben een fanboy, maar ik vind zeker de Dorne stukken helemaal niks. Maar ik heb nog werkelijk van niemand gelezen (ook niet op reddit) dat ze Dorne boeiend vinden.
Dany scènes kan ik wel van genieten, want Emiliagodin
Ik ken inderdaad weinig mensen die Dorne boeiend vinden. Volgens mij hadden ze dat beter een beetje mysterieus kunnen houden na de dood van Oberyn en hooguit af en toe in dialogen wat verwijzingen plaatsen als er perse iets in Dorne moet gebeuren voor een later plot.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nou ik ben een fanboy, maar ik vind zeker de Dorne stukken helemaal niks. Maar ik heb nog werkelijk van niemand gelezen (ook niet op reddit) dat ze Dorne boeiend vinden.
Dany scènes kan ik wel van genieten, want Emiliagodin
Snap ik, maar ze hadden het beter wat rustiger kunnen opbouwen. Nu loopt het al een tijdje spaak.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En met Dany is het gewoon dat ze pas moet aankomen in Westeros als alles vernietigd is ofzo.
Of ze hadden de Dorne verhaallijn uit de boeken moeten aanhouden. Dat was al een stuk boeiender.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:19 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik ken inderdaad weinig mensen die Dorne boeiend vinden. Volgens mij hadden ze dat beter een beetje mysterieus kunnen houden na de dood van Oberyn en hooguit af en toe in dialogen wat verwijzingen plaatsen als er perse iets in Dorne moet gebeuren voor een later plot.
Ach ik ben wel benieuwd hoe het nu met haar gaat bij die Dothraki. En altijd leuk om Drogon te zienquote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:19 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik lees geen reddit en voor vrouwen als Emilia duik ik de stad wel in.
Ja tot begin seizoen 4 zat er nog genoeg vaart in, toen ze van stad naar stad ging en er wel vooruitgang in kwam. Maar toen ze in Meereen was en echt daar de baas wou spelen werd het wat saaier. Daarom goed dat ze daar nu weg is en met de Dothraki is, dan is het wel iets boeiender. En Tyrion en Varys in Meereen is wel beter.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:20 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Snap ik, maar ze hadden het beter wat rustiger kunnen opbouwen. Nu loopt het al een tijdje spaak.
Dan zit je alleen alsnog met de tijdsdruk van al die verschillende verhaallijnen. Dat had mij vooral het voordeel geleken van Dorne meer op de achtergrond te houden.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Of ze hadden de Dorne verhaallijn uit de boeken moeten aanhouden. Dat was al een stuk boeiender.
Muah tijdsdruk valt ook wel weer mee. Ze hadden dan gewoon die Sandsnake onzin op een laag pitje kunnen zetten (zoals het ook in de boeken was) en de echte verhaallijn aanhouden.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:26 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Dan zit je alleen alsnog met de tijdsdruk van al die verschillende verhaallijnen. Dat had mij vooral het voordeel geleken van Dorne meer op de achtergrond te houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |