dat clubje is niet zo klein vrees ik , lees een reactie op nu.nl, op newsfeeds op facebook, het lijk wet of het gros niet denkt.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:47 schreef Samzz het volgende:
[..]
En dat is het kleine clubje dat sowieso nergens echt bij stil staat.
Ik vind het gewoon jammer dat een voor mij (en voor heel veel mensen) belangrijk moment aangegrepen wordt om dergelijke geluiden te laten horen. Het mag, natuurlijk, ik heb er alleen een naar gevoel bij.
Wel in vergelijk met alle inwoners van NL.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:49 schreef PeZu het volgende:
[..]
dat clubje is niet zo klein vrees ik , lees een reactie op nu.nl, op newsfeeds op facebook, het lijk wet of het gros niet denkt.
of jij verdiept je eerst even in wat ze echt zegt en bedoeltquote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:50 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik denk dat die griet van #geen4meivoormij is even terug moet de boeken in en is goed na moet denken wat de dagen voor haar kunnen betekenen en wat ze kunnen betekenen voor de samenleving.
Juist als we er niet bij stil staan, denkt niemand er meer over na.
ik help het je hopenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Wel in vergelijk met alle inwoners van NL.
Tenminste, dat hoop ik toch.
haha, mooi gezegd. Maar dat impliceert dat we restrictie aan vrijheid moeten aanbrengen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:48 schreef misterxvany het volgende:
[..]
Wat ik bedoel te zeggen, als wij zo vrij zijn dat wij mensen vrijlaten om geen vrijheid te hebben, ja dan hebben we geen vrijheid.
Denk dat dat wel meevalt.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:52 schreef HostiMeister het volgende:
Is er echt een beweging die dodeherdinging willen afschaffen dan?Waarom?
Ik zet toch geen kinderen op deze aardkloot, waar moet ik me zorgen om makenquote:
Ik hoop ook met je mee Sammz. Mensen zijn hard en denken niet. Geen empathie. En problemen lijkt men te willen oplossen door uitsluiting en over een kam scheren. En men draait het zo dat humaan willen zijn iets vies is en verraderlijk gedrag. Eng gewoon.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Wel in vergelijk met alle inwoners van NL.
Tenminste, dat hoop ik toch.
Ik snap best wat ze bedoelt, maar ze had ook juist gebruik kunnen maken van deze dagen en er meer positieve draai aangeven. Zo van: laten we deze dagen eens gebruiken om na te denken over de onderwerpen die zij aansnijdt. Zoals moslimhaat, vrijheid van meningsuiting, e.d. Veel van haar onderwerpen passen makkelijk in het thema van 4 en 5 mei.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:52 schreef PeZu het volgende:
[..]
of jij verdiept je eerst even in wat ze echt zegt en bedoelt
ik ben blij dat ze vrij is om het zelf te bepalen hoe ze zich uitquote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:59 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik snap best wat ze bedoelt, maar ze had ook juist gebruik kunnen maken van deze dagen en er meer positieve draai aangeven. Zo van: laten we deze dagen eens gebruiken om na te denken over de onderwerpen die zij aansnijdt. Zoals moslimhaat, vrijheid van meningsuiting, e.d.
Haar post komt bij mij over als ik ben gefrustreerd dat ik niet in de samenleving pas omdat ik een bepaalde afkomst heb. Als ze echt zo'n duidelijke mening heeft en zo openbaar durft te maken had ze er ook echt iets mee kunnen doen.
Had mss wat langer geduurd voordat ze medestanders had gehad, maar dan was er een ander gevoel geweest.
jemig..hoe kan het dat joey zo tekeer ging?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:04 schreef crv het volgende:
Aardig bloedbad, iedereen gevoerd, verpleegd, uitgelaten etc nu het halve huis poetsen
ooh vertel dan maar niet hoe het is met de verwondingen dan , gissen is beterquote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:04 schreef crv het volgende:
Aardig bloedbad, iedereen gevoerd, verpleegd, uitgelaten etc nu het halve huis poetsen
We waren er volgens mij wel klaar mee.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:11 schreef Spezza19 het volgende:
Oh leuk. Discussie over 4 mei en vrijheid enzo.
Wtfquote:Op dinsdag 3 mei 2016 06:57 schreef Molo het volgende:
[..]
dit
En voor Zwabber mocht hij terug lezen:
http://www.volkskrant.nl/foto/octopus-slingeren~p4293540/
Het is zo, hoor. Maar ik zou ook niet weten hoe dat te veranderen is. Het is denk ik mens-eigen...quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:58 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ik hoop ook met je mee Sammz. Mensen zijn hard en denken niet. Geen empathie. En problemen lijkt men te willen oplossen door uitsluiting en over een kam scheren. En men draait het zo dat humaan willen zijn iets vies is en verraderlijk gedrag. Eng gewoon.
Ja, laten we het weer hebben over seks, eten en andere veel belangerijker zakenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:11 schreef Spezza19 het volgende:
Oh leuk. Discussie over 4 mei en vrijheid enzo.
Ik ook niet. Tegengeluid laten horen dan. Dus daarom vind ik het ook niet zonde dat rond deze dagen dit soort geluiden en discussies er zijn.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Het is zo, hoor. Maar ik zou ook niet weten hoe dat te veranderen is. Het is denk ik mens-eigen...
Je vergeet het allerbelangrijkste: drugs.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:15 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ja, laten we het weer hebben over seks, eten en andere veel belangerijker zaken
Definieer 'van binnen uit' ?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:16 schreef ieniminimuis het volgende:
En nog even iets. Als je iets wil veranderen en zekers een traditie, dan begin je van binnenuit en dan ga je er niet tegenaan schoppen. Tradities veranderen kost tijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |