Die goede bekende liegt tegen je.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:55 schreef Bolletjesvla het volgende:
Ik hoor net van een goede bekende dat zij vorige week de belastingteruggave al op haar rekening is gestort.
Vandaag inderdaad hier ook de aanslag ontvangen via mijnoverheid.nl. Ontvangen op 4 mei met een dagtekening van 11 mei 2016. Nu nog wachten op die van mijn vrouw.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 18:30 schreef MyTiredFeet het volgende:
Ik heb al (elektronische) aanslagen gezien. Dagtekening 11 mei 2016.
Dit dus.quote:Op woensdag 4 mei 2016 18:09 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Vandaag inderdaad hier ook de aanslag ontvangen via mijnoverheid.nl. Ontvangen op 4 mei met een dagtekening van 11 mei 2016. Nu nog wachten op die van mijn vrouw.
PS. aangifte was gedaan op 1 maart.
idemquote:Op dinsdag 3 mei 2016 18:30 schreef MyTiredFeet het volgende:
Ik heb al (elektronische) aanslagen gezien. Dagtekening 11 mei 2016.
Nee, was het maar een maand.quote:Op donderdag 5 mei 2016 12:18 schreef mrboulanger het volgende:
Is het niet zo dat je als je voor 1 mei aangiften hebt gedaan je voor 1 juni bericht hebt? Dat betekent dus dat als je tussen 1 maart en 1 mei aangiften hebt gedaan je binnen een maand je aanslag ontvangt. Dus reken maar uit. Ik heb op 28 maart mijn aangiften gedaan. Dat zou dus betekenen dat ik rond 28 juni mijn aangiften ontvang en daarna eventuele teruggaven, maar ik kan het natuurlijk fout hebben
1 week.quote:Op donderdag 5 mei 2016 12:19 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
gister pas bericht gekregen van definitieve aanslag, dus dat duurt nog wel paar weekjes.
Officeel 5 dagen na dagtekening. In praktijk meestal 2 dagen na dagtekening.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 15:09 schreef Tafersit het volgende:
Op 4 mei een bericht ontvangen met dagtekening 10 mei.
Nu nog afwachten.
Hopen dat ik het maandag binnen heb.
Ben al blij dat ik een bericht heb gekregen. ik weet nu naar welke week ik toe kan kijkenquote:Op vrijdag 6 mei 2016 15:16 schreef NoXia het volgende:
[..]
Officeel 5 dagen na dagtekening. In praktijk meestal 2 dagen na dagtekening.
Bij de Belastingdienst is het ook weekend.quote:Op zondag 8 mei 2016 21:53 schreef xaban06 het volgende:
Gisteren digitaal bericht gekregen, maar nog niks gestort gekregen.
Klopt, computers schakelen zich vrijdag middag uit.quote:Op zondag 8 mei 2016 22:16 schreef Incendio het volgende:
[..]
Bij de Belastingdienst is het ook weekend.
Waarschijnlijk krijg je de brief morgen (10-05) binnen. De digitale had namelijk ook deze datum als dagtekening.quote:Op maandag 9 mei 2016 07:50 schreef whoeier het volgende:
24-3 aangifte gedaan, tot op heden niks gehoord, al zou ik graag de brief hebben.
Ik zal als 1 van de weinige in dit kippenland niet ontvangen, maar mogen doneren
Heb je een Mijn Overheid account?quote:Op maandag 9 mei 2016 16:19 schreef visje83 het volgende:
2 maart aangifte gedaan maar hier nog niks binnen
Nope, hier ook nog niet. Ligt er misschien ook aan welke bank je hebt.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:45 schreef Tafersit het volgende:
Dagtekening 10 mei Update:
Nog niet binnen.
Heeft iemand het al gestort gekregen met deze datum als dagtekening?
Ik heb ing.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:46 schreef NoXia het volgende:
[..]
Nope, hier ook nog niet. Ligt er misschien ook aan welke bank je hebt.
van de site van de belastingdienst:quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:45 schreef Tafersit het volgende:
Dagtekening 10 mei Update:
Nog niet binnen.
Heeft iemand het al gestort gekregen met deze datum als dagtekening?
En aangezien de dagtekening 10 mei is heb je dus voor 17 mei je geld, alles eerder is mooi meegenomen, niet zo ongeduldig dus....quote:U krijgt geld terug als u gedurende het jaar al meer belasting betaald hebt dan u verschuldigd bent. U hebt deze belasting dan al betaald via uw werkgever (ingehouden loonheffing), dividendbelasting of eerder opgelegde voorlopige aanslagen. Het bedrag dat u terugkrijgt wordt op uw rekening overgemaakt, binnen een week nadat u de aanslag hebt ontvangen.
Waarom niet ongeduldig. Het is toch echt mijn geld, het is niet dat ik het cadeau krijg ofzo.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 16:58 schreef ender_xenocide het volgende:
[..]
van de site van de belastingdienst:
Wanneer geld terug?
[..]
En aangezien de dagtekening 10 mei is heb je dus voor 17 mei je geld, alles eerder is mooi meegenomen, niet zo ongeduldig dus....
Brááf zoquote:Op dinsdag 10 mei 2016 18:46 schreef Adnap het volgende:
2 mrt aangifte gedaan..6 mei bericht op mijn overheid en vandaag de brief met dagtekening 10mei.
Inmiddels al netjes betaaldgeld teruggeven ben ik nl goed in
Ik wist t al van te voren, dus dan kun je er maar aan zijn hequote:
Nope. IB wordt niet verrekend met toeslagen en vice versa.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 19:22 schreef Pindasoepje het volgende:
6 mei bericht op mijn overheid. Dagtekening 12mei.
denk dat alles verrekend gaat worden aangezien ik nog wat openstaande posten (toeslag waar ik het absoluut niet mee eens ben) moet terugbetalen.
Email ga je ook niet krijgen. Volgens mij heeft niemand een email gekregen. Gewoon even inloggen op mijn overheid. Grote kans dat je op 4 mei al bericht had.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 19:32 schreef lolnoob123 het volgende:
Ik heb de brief al wel maar nog geen mail dat er iets in mijnoverheid staat. Heb wel mijn email adres ingevuld.
Ik heb mail gekregen van Mijn Overheidquote:Op dinsdag 10 mei 2016 20:10 schreef NoXia het volgende:
[..]
Email ga je ook niet krijgen. Volgens mij heeft niemand een email gekregen. Gewoon even inloggen op mijn overheid. Grote kans dat je op 4 mei al bericht had.
Ik denk in mijn geval wel. Ben slachtoffer van kinderopvang fraude (zie het nieuws) moet dus duizenden euros terugbetalen.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 19:48 schreef Renesite het volgende:
[..]
Nope. IB wordt niet verrekend met toeslagen en vice versa.
mijn ervaring zegt nee. En dat is werkervaringquote:Op woensdag 11 mei 2016 00:06 schreef Pindasoepje het volgende:
[..]
Ik denk in mijn geval wel. Ben slachtoffer van kinderopvang fraude (zie het nieuws) moet dus duizenden euros terugbetalen.
mijn ervaring zegt van wel, en dat is praktijkervaringquote:Op woensdag 11 mei 2016 06:35 schreef Renesite het volgende:
[..]
mijn ervaring zegt nee. En dat is werkervaring
Jeetje, wat een situatie!quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:58 schreef Pindasoepje het volgende:
[..]
mijn ervaring zegt van wel, en dat is praktijkervaring
maar als jij aangeeft dat dat niet mag, kan ik beter bezwaar aantekenen (al ging het toen om inkomsten 2011) de belasting verrekend alles momenteel bij mij. het gaat om een paar jaar KOT en mn huurtoeslag van dit jaar is al weg, de kgb ook. En het duurt al maanden om alles recht te trekken. (dus als de IB 2015 toch op mn rekening staat, kan ik dat iig gebruiken om een paar maanden te eten)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |