Ach dat heb ik zelden bij GoT. Ja behalve als de Sandsnakes in beeld komen, maar die zijn gewoon kut.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:45 schreef Slayage het volgende:
[..]
ik heb het wel door om niet te veel te verwachten, hierdoor zal je niet makkelijk teleurgesteld zijn/worden
Weet je wat niet vet was? De 'Salt Throne', de Seastone Chair was iets uit de verhalen van Lovecraft. Het lijkt er op dat de Iron Throne de enige chique stoel in de serie mag zijn.quote:
De Iron Throne is ook vetter in GRRM's mind. Veel groter, maar dat zal wel teveel gedoe zijn geweest om te maken.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:47 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Weet je wat niet vet was? De 'Salt Throne', de Seastone Chair was iets uit de verhalen van Lovecraft. Het lijkt er op dat de Iron Throne de enige chique stoel in de serie mag zijn.
ik zie hem helemaal niet als evil, zoals ik hier vaker heb gelezen, hij is gewoon berekenend tot het zieke, "he has a certain way pf doing things" om roose te citeren, net als dat ze myranda voert aan de honden omdat het "good meat" is, rationeel bekeken is dat ook gewoon zo, dead meat geen persoon meerquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:42 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik vind dat ze net iets overdrijven met z'n 'evilheid' wat hem vrij voorspelbaar maakt. Hij speelt de psycho goed, maar qua karakter is hij vrij eentonig waardoor ik het niet zo'n interessante antagonist vindt.
Van de Boltons vond ik de vader eigenlijk toffer. Helaas hebben ze die vrijwel alleen gebruikt als bijspeler-van-Ramsey nadat Robb de pijp uit was.
eensquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:44 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Hoe Ramsey altijd op zoek was naar herkenning van zijn vader was wel tof..dat leek ook zijn weak link. Dat hij nu juist zijn vader ook te grazen nam was voor mij wel wat verrassend. Niet zozeer out of character, maar meer een volgende stap in zijn psycho ontwikkeling.
nu je het zegt, idd, ik vond salt throne al zo raar klinkenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:47 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Weet je wat niet vet was? De 'Salt Throne', de Seastone Chair was iets uit de verhalen van Lovecraft. Het lijkt er op dat de Iron Throne de enige chique stoel in de serie mag zijn.
Daar dacht ik eerst ook aan, maar bij nader inzien denk ik aan een jonge Rodrik Cassel. Zie de bakkebaarden. En als Ned oud genoeg is om bijna naar Eyrie gestuurd te worden dan zal Brandon ook al wel bij zijn eigen pleegfamilie zitten.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En die oudere jongen die erbij stond was toch Brandon Stark? In de rol zoals Robb daar stond dan
misschien moesten ze ff het een en ander overleggen ja toch, ze zijn volgens sommige maesters slimmer dan mensenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:50 schreef JR-Style-93 het volgende:
Maar gaan die draken in die kelder er nou nog uit? Beetje gek dat ze meteen terug naar achteren gingen ipv de vrijheid opzoeken.
er zijn genoeg dire wolves gekilled vind je niet?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik had trouwens het idee dat Ghost ging sterven zodat Jon terug kon komen
Ik kwam net tijdens het googlen erachter dat er in seizoen 1 een deleted scène was van Brandon Stark die werd geëxecuteerd door de Mad King. Had ik toch wel willen zien hoorquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:51 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Daar dacht ik eerst ook aan, maar bij nader inzien denk ik aan een jonge Rodrik Cassel. Zie de bakkebaarden. En als Ned oud genoeg is om bijna naar Eyrie gestuurd te worden dan zal Brandon ook al wel bij zijn eigen pleegfamilie zitten.
Ik zou mijn vleugels gaan strekken als draakje hoor.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:51 schreef Slayage het volgende:
[..]
misschien moesten ze ff het een en ander overleggen ja toch, ze zijn volgens sommige maesters slimmer dan mensen
Ja, maar ik had zo'n theorie gelezen dat Ghost dan dood zou moeten gaan om Jon terug te laten keren. Ook omdat Jon in de boeken in Ghost wargt nadat hij vermoord wordt.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:52 schreef Slayage het volgende:
[..]
er zijn genoeg dire wolves gekilled vind je niet?
ow? filmpje?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kwam net tijdens het googlen erachter dat er in seizoen 1 een deleted scène was van Brandon Stark die werd geëxecuteerd door de Mad King. Had ik toch wel willen zien hoor
[ afbeelding ]
ja maar jij bent dan ook een mens en mensen zijn minder slim dan draken volgens sommige meestersquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zou mijn vleugels gaan strekken als draakje hoor.
[..]
Ja, maar ik had zo'n theorie gelezen dat Ghost dan dood zou moeten gaan om Jon terug te laten keren. Ook omdat Jon in de boeken in Ghost wargt nadat hij vermoord wordt.
Is er niet volgens mij.quote:
Ik ook niet.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:57 schreef Slayage het volgende:
[..]
ja maar jij bent dan ook een mens en mensen zijn minder slim dan draken volgens sommige meesters
ah okay, heb dance nog niet uitgelezen
ja want de laatste seizoenen blurays hebben wel een paar geknipte scenes erinquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Is er niet volgens mij.
Had HBO wel mogen uitbrengen verder. Desnoods extended edition bij de afleveringen op bluray
Echt extra scènes?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:59 schreef Slayage het volgende:
[..]
ja want de laatste seizoenen blurays hebben wel een paar geknipte scenes erin
misschien willen ze dat wargen "speciaal" houden voor bran. kan ik me wel voorstellen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
Maar in de boeken zijn Jon en Arya ook veel duidelijker een warg. In de serie komt dat niet voor voren in elk geval.
dacht et wel, volgens mij niks super sensationeel iigquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Echt extra scènes?
Als de gehele serie uit is koop ik wel een bluray box denk ik
Ja en anders wordt het te ingewikkeld waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:00 schreef Slayage het volgende:
[..]
misschien willen ze dat wargen "speciaal" houden voor bran. kan ik me wel voorstellen.
in lore krijgen we het wel te zien als animatie.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:01 schreef Mr.Major het volgende:
Volgens het amerikaanse forum waar het plaatje ook was geplaatst kwam het voor in de trailer van seizoen 1 (die ik, bedenk ik me nu, nooit gezien heb). Later is het eruitgehaald omdat D&D normale flashbacks lazy storytelling vinden (goede beslissing m.i.). Het stukje is helaas nooit meer ergens opgedoken. Misschien doen ze het nu alsnog als vision van bran? Anders vind ik wel dat ze het kunnen releasen.
lijkt me ook niet aannemelijk. moet wel een lekkere mokkel zijn je weetzquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
De suggestie eerder in dit topic dat de Lyanna uit deze episode ook in ToJ gaat spelen lijkt me wat gek. Deze Lyanna was 10 ofzo, terwijl ze in ToJ 18 is oid?
Ik denk niet dat ze het als vision van Bran doen, omdat Bran meestal echt in de scène aanwezig is en ze die scène al hebben opgenomen. Zou ook niet perse iets toevoegen voor hem wat hij echt moet weten.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:01 schreef Mr.Major het volgende:
Volgens het amerikaanse forum waar het plaatje ook was geplaatst kwam het voor in de trailer van seizoen 1 (die ik, bedenk ik me nu, nooit gezien heb). Later is het eruitgehaald omdat D&D normale flashbacks lazy storytelling vinden (goede beslissing m.i.). Het stukje is helaas nooit meer ergens opgedoken. Misschien doen ze het nu alsnog als vision van bran? Anders vind ik wel dat ze het kunnen releasen.
Maar misschien wel wat meer characterbuilding.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:01 schreef Slayage het volgende:
[..]
dacht et wel, volgens mij niks super sensationeel iig
drie jaar wachten nog
Al zal ze er niet op haar lekkerst uit zien gok ikquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:05 schreef Slayage het volgende:
[..]
lijkt me ook niet aannemelijk. moet wel een lekkere mokkel zijn je weetz
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh.
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Al zal ze er niet op haar lekkerst uit zien gok ik![]()
Weet je wie er appetijtelijk uit zag in de episode van vandaag: Meera.
meera is een stootSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.die krullen
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
nu jon alweer terug is zal nu al voorbereidingen worden getroffen voor de echt oorlog met de wws, dus dan kan ik me wel voorstellen dat ze het minder eps kunnen voor de volgende twee seizoenen, die dan wel weer groter in schaal zullen wordenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
Over twee jaar al het laatste seizoenen dan wel met minder afleveringen
Ik denk dat Jon zich eerst opmaakt voor een andere oorlog hoor.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:12 schreef Slayage het volgende:
[..]
nu jon alweer terug is zal nu al voorbereidingen worden getroffen voor de echt oorlog met de wws, dus dan kan ik me wel voorstellen dat ze het minder eps kunnen voor de volgende twee seizoenen, die dan wel weer groter in schaal zullen worden
Ik weet niet hoe oud ze hier was. In de boeken was ze zestien tijdens de ToJ en vijftien tijdens 'the moment when all the smiles died.' Vertaalt dat naar 18 in de serie? Ik ben de draad een beetje kwijt wat betreft hoe de serie met leeftijden van de personages omgaat.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
De suggestie eerder in dit topic dat de Lyanna uit deze episode ook in ToJ gaat spelen lijkt me wat gek. Deze Lyanna was 10 ofzo, terwijl ze in ToJ 18 is oid?
Daar is dan in het vorige seizoen een eind aan gekomen met de flashback naar de Woods Witch die Cersei haar voorspelling deed. Aan de ene kant best jammer want ik vond het wel mooi hoe de GoT personages elkaar verhalen verteleden over het verleden, maar goed het probleem met alle verhalen en anecdotes was dat iedereen (dwz de kijkers en de schijvers ze vergaten) Tysha wie etc.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:01 schreef Mr.Major het volgende:
Volgens het amerikaanse forum waar het plaatje ook was geplaatst kwam het voor in de trailer van seizoen 1 (die ik, bedenk ik me nu, nooit gezien heb). Later is het eruitgehaald omdat D&D normale flashbacks lazy storytelling vinden (goede beslissing m.i.). Het stukje is helaas nooit meer ergens opgedoken. Misschien doen ze het nu alsnog als vision van bran? Anders vind ik wel dat ze het kunnen releasen.
dat wordt een battle (of the bastards) geen oorlogquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk dat Jon zich eerst opmaakt voor een andere oorlog hoor.
Rise as Jon Stark, lord of Winterfell
neequote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
Het zou ook kunnen dat Theon volgende week weer terugkeert als de gift voor Ramsay
Aan het begin hebben ze alle kinderen wel twee jaar ouder gemaakt, en dus ook de tijdlijn van Roberts Rebellion verschoven. Maar kan best dat Lyanna gespeeld wordt door een 18-jarige, dan kan ze nog door voor 16.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:17 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe oud ze hier was. In de boeken was ze zestien tijdens de ToJ en vijftien tijdens 'the moment when all the smiles died.' Vertaalt dat naar 18 in de serie? Ik ben de draad een beetje kwijt wat betreft hoe de serie met leeftijden van de personages omgaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
Dat wordt wel een heerlijke aflevering denk ik hoor.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:18 schreef Slayage het volgende:
[..]
dat wordt een battle (of the bastards) geen oorlogde strijd om het noorden met een deel van de noordelijke huizen en de wildlings tegen de huizen die trouw zijn aan de boltons, ep 9 pas te zien helaas (denk ik)
Zou ook matig zijn.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh.
jon trekt naar winterfell met een hele grote contingent. in castle black blijft een kleine contingent over die de wall moeten bewaken tegen de wws, maar dat gaat dus mis omdat de wws de wall neerhalen en zodoende castle black overlopen, the end.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat wordt wel een heerlijke aflevering denk ik hoor.
En we krijgen volgens mij ook nog wat White Walker episodes
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zou ook matig zijn.
Want ben benieuwd wat Theon gaat doen bij de Greyjoys.hij gaat zich aansluit bij euron die ondertussen koning is geworden uiteraardSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
dat heet powerplayquote:
i hope so. sam is masterquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
Krijgen we Sam en Oldtown nog te zien dit seizoen trouwens![]()
En benieuwd wanneer Lord Accent opduikt
Littlefinger natuurlijkquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:30 schreef Slayage het volgende:
[..]
i hope so. sam is master![]()
wie is lord accent?
Klopt. Maar misschien dat het met een green screen nog goed past. Anders niet doen natuurlijk.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze het als vision van Bran doen, omdat Bran meestal echt in de scène aanwezig is en ze die scène al hebben opgenomen. Zou ook niet perse iets toevoegen voor hem wat hij echt moet weten.
[..]
Ned's kinderen zijn ouder dus Robert's Rebellion gebeurde eerder, dus Lyanna was nog jonger?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
Aan het begin hebben ze alle kinderen wel twee jaar ouder gemaakt, en dus ook de tijdlijn van Roberts Rebellion verschoven. Maar kan best dat Lyanna gespeeld wordt door een 18-jarige, dan kan ze nog door voor 16.
Obvious girl being obviousquote:Op dinsdag 3 mei 2016 03:20 schreef Moira. het volgende:
Wat denken jullie eigenlijk van het idee (de R+L=J theorie) dat Jon Snow helemaal geen bastaardzoon van Ned is, maar het kind van Lyanna Stark en Rheagar Targaryan, geboren uit een verkrachting na ontvoering in the Tower of Joy, waarna Lyanna stierf in 'a pool of blood' toen Ned haar kwam redden, en Ned haar op haar sterfbed beloofde voor haar zoon te zorgen en Jon mee terug nam als zijn 'bastaardzoon'?
Maakt dat Jon niet the rightful heir of the Iron Throne als rasechte Targaryan?
Ik vind 'm wel sterk in ieder geval, ook vanwege die visioenen die Daenerys zag in the House of the Undying.
Heb de boeken niet gelezen overigens.
Eerste keer dat we Meera zagen vond ik haar al een babequote:
Goeiemiddagquote:Op dinsdag 3 mei 2016 03:20 schreef Moira. het volgende:
Wat denken jullie eigenlijk van het idee (de R+L=J theorie) dat Jon Snow helemaal geen bastaardzoon van Ned is, maar het kind van Lyanna Stark en Rheagar Targaryan, geboren uit een verkrachting na ontvoering in the Tower of Joy, waarna Lyanna stierf in 'a pool of blood' toen Ned haar kwam redden, en Ned haar op haar sterfbed beloofde voor haar zoon te zorgen en Jon mee terug nam als zijn 'bastaardzoon'?
Maakt dat Jon niet the rightful heir of the Iron Throne als rasechte Targaryan?
Ik vind 'm wel sterk in ieder geval, ook vanwege die visioenen die Daenerys zag in the House of the Undying.
Heb de boeken niet gelezen overigens.
Ik denk dat het geen verkrachting was maar een buitenechtelijke liefdesbaby...quote:Op dinsdag 3 mei 2016 03:20 schreef Moira. het volgende:
Wat denken jullie eigenlijk van het idee (de R+L=J theorie) dat Jon Snow helemaal geen bastaardzoon van Ned is, maar het kind van Lyanna Stark en Rheagar Targaryan, geboren uit een verkrachting na ontvoering in the Tower of Joy, waarna Lyanna stierf in 'a pool of blood' toen Ned haar kwam redden, en Ned haar op haar sterfbed beloofde voor haar zoon te zorgen en Jon mee terug nam als zijn 'bastaardzoon'?
Maakt dat Jon niet the rightful heir of the Iron Throne als rasechte Targaryan?
Ik vind 'm wel sterk in ieder geval, ook vanwege die visioenen die Daenerys zag in the House of the Undying.
Heb de boeken niet gelezen overigens.
Ik denk niet eens buitenechtelijk. Targaryens in het verleden hebben vaker meerdere vrouwen gehad.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 07:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik denk dat het geen verkrachting was maar een buitenechtelijke liefdesbaby...
En nee, de Targaryens zijn afgezet dus dat maakt Jon niet automatisch de opvolger.
Mja, goed dan. Ik kan me er iets vaags van herinneren uit seizoen 1. Gewoon een mooiere badass Aryaquote:Op maandag 2 mei 2016 23:24 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Vond het wel mooi dat ze constant in beweging is, maar dat maakt het dan weer wel moeilijker redelijke stills van haar te vinden.
Ned zei dat juist Arya op Lyanna leek qua looks, logisch want Arya is zo'n beetje de enige van Neds kinderen (minus Jon) die er Noors uitzien en niet de rood-bruine Tully krullen hebben.
Ze heeft wel een dik gezicht vind ik hoor. De beide actires die Myrcella speelden waren knapper.
[ afbeelding ]
Nee het is waarschijnlijk iemand andersquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
Het zou ook kunnen dat Theon volgende week weer terugkeert als de gift voor Ramsay
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Arya had de haarkleur en het wilde gedrag van Lyanna, volgens Ned. Maar verder werd ze Arya Horseface genoemd in de boeken, dus die gaat meer de Brienne-kant van het schoonheidsspectrum op denk ik.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 07:37 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Mja, goed dan. Ik kan me er iets vaags van herinneren uit seizoen 1. Gewoon een mooiere badass AryaEn Myrcella's zagen er
uit maar ik ben toch echt voor Arya, Tyrion en Dany. Als mijn drie favorieten om het ver te schoppen.
Dat horseface was alleen omdat ze een lang gezicht had. Ze is juist door een heel aantal mensen omschreven als knap, maar omdat ze altijd zo smerig was kon niet iedereen dit zien.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 07:40 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Arya had de haarkleur en het wilde gedrag van Lyanna, volgens Ned. Maar verder werd ze Arya Horseface genoemd in de boeken, dus die gaat meer de Brienne-kant van het schoonheidsspectrum op denk ik.
Over andere boekenserie gesproken , lag het nou aan mij of riep Carice meerdere keren Morgoth aan?quote:
Zekerquote:Op dinsdag 3 mei 2016 07:54 schreef padlarf het volgende:
[..]
Over andere boekenserie gesproken , lag het nou aan mij of riep Carice meerdere keren Morgoth aan?
Uh,nee. Jon een mudblood noemen slaat in dit verhaal helemaal nergens op.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 07:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik denk dat het geen verkrachting was maar een buitenechtelijke liefdesbaby...
En nee, de Targaryens zijn afgezet dus dat maakt Jon niet automatisch de opvolger.
Hij is ook geen 'rasechte' Targaryen aangezien hij dan nog altijd half Stark is. Beetje een mudblood dus. Ow andere boekenserie.
Ik meende het te horen. Tijd voor een GoT meets LotR videoquote:Op dinsdag 3 mei 2016 07:54 schreef padlarf het volgende:
[..]
Over andere boekenserie gesproken , lag het nou aan mij of riep Carice meerdere keren Morgoth aan?
Was sowieso een liefdesbaby. Het is al vaak gezegd, ook in de tv-serie dat Raeghar een vriendelijke, eervolle man was.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 07:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik denk dat het geen verkrachting was maar een buitenechtelijke liefdesbaby...
En nee, de Targaryens zijn afgezet dus dat maakt Jon niet automatisch de opvolger.
Hij is ook geen 'rasechte' Targaryen aangezien hij dan nog altijd half Stark is. Beetje een mudblood dus. Ow andere boekenserie.
quote:Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Het verpestte de scène een beetje voor me, want ik zat direct met "They're taking the hobbits to Isengard " in mijn hoofd.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 08:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik meende het te horen. Tijd voor een GoT meets LotR video
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 03:20 schreef Moira. het volgende:
knip
Ik vind 'm wel sterk in ieder geval, ook vanwege die visioenen die Daenerys zag in the House of the Undying.
Heb de boeken niet gelezen overigens.
Ja, wel heel erg t Jezus complex nuquote:
Het was wel een "smash against wall" afleveringquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt....
Had eerst ook zo'n vermoeden maar ik denk dat ze dan te veel van het verhaal weggeven in 1 aflevering.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 08:12 schreef VacaLoca het volgende:
Ik had eigenlijk verwacht dat ze John zouden verbranden en dat ie dan daaruit levend opstaat. Dat ie halfbroer van Khaleesi blijkt te zijn oid. Vond het nu niet zo sterk, je zag het nu mijlenver aankomen.
Geen Dawn? De Sword of the Morning zonder zijn iconische zwaard? Wat een farce.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:40 schreef Repelsteeltju het volgende:
ToJ is voor eeuwig verpest door dual wielding Arthur Dayne.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:11 schreef Ang3l het volgende:
Hmm, ik las net de recap van afl 2 en ik ben in de war. Ik prop t maar ff in een spoiler, want ik weet niet of ik nu per ongeluk iets "des boeks" heb gelezen of nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:11 schreef Ang3l het volgende:
Hmm, ik las net de recap van afl 2 en ik ben in de war. Ik prop t maar ff in een spoiler, want ik weet niet of ik nu per ongeluk iets "des boeks" heb gelezen of nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Graag op anoniem
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Graag op anoniem
Ik ookquote:Op dinsdag 3 mei 2016 08:45 schreef padlarf het volgende:
[..]
Het verpestte de scène een beetje voor me, want ik zat direct met "They're taking the hobbits to Isengard " in mijn hoofd.
Het is niet anders dan andere seizoenen, misschien tijd voor een andere serie?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:14 schreef Verbal het volgende:
Ik heb de eerste twee afleveringen nu gezien en moet zeggen... mwah.
Ik ben nog enigszins underwhelmed. Misschien te hoge verwachtingen, wellicht bouwt men rustig op, maar ik vind het nogal matjes allemaal.
V.
dit, zou onzin zijn geweest om dat een heel seizoen uit te smeren... tis ook wel praktisch natuurlijk, omdat het lijk anders begint te rotten enzo.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 08:53 schreef -Strawberry- het volgende:
Fijn dat ze hem zo vroeg in het seizoen alweer tot leven hebben gewekt. Iedereen verwachtte toch al wel dat het zou gebeuren.
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:13 schreef Twiitch het volgende:
[..]He gelukkig. Begon al aan mezelf te twijfelenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
Rustig? Er zijn in twee aflevering drie heersende Lords (plus een echtgenote en twee van hun kinderen) vermoord, Arya heeft haar training zo goed als afgerond, Sansa en Theon zijn ontsnapt door hulp van Brienne, Alliser Thorne zit in de cel, Jon Snow leeft weer.quote:
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:15 schreef Twiitch het volgende:
[..]Ja. Vandaar dat ik ff in de war was. Who the fuck is Robert Strong?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kan dus gewoon zonder spoilers blijkbaar
Ik dacht echt: Huh? Hij heet toch Clegane alias The Mountain?L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
Andere serie? Hoe kom je daar nu bij? (en het is natuurlijk niet of/of, ik kijk genoeg andere series).quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:19 schreef byah het volgende:
[..]
Het is niet anders dan andere seizoenen, misschien tijd voor een andere serie?
Ja, er gebeurt wel een en ander, maar ik vind het zo matjes allemaal. Kijk naar Bolton. Mes in buik. Klaar. Die IJzerharses: oh, we gooien hem van de brug. O, de Onion Knight en de zijnen worden aangepakt... o nee, daar is een reus.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:26 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Rustig? Er zijn in twee aflevering drie heersende Lords (plus een echtgenote en twee van hun kinderen) vermoord, Arya heeft haar training zo goed als afgerond, Sansa en Theon zijn ontsnapt door hulp van Brienne, Alliser Thorne zit in de cel, Jon Snow leeft weer.
Er gebeurd wel eens minder in 2 afleveringen.
Als je een toffe serie wil zien waar mensen echt gruwelijk worden afgemaakt in plaats van matjes zou ik je Banshee willen aanraden.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 09:31 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ja, er gebeurt wel een en ander, maar ik vind het zo matjes allemaal. Kijk naar Bolton. Mes in buik. Klaar. Die IJzerharses: oh, we gooien hem van de brug.
Het is de toon, iedereen heeft hangende schouders en er wordt geen spanning opgebouwd.
Er wordt tegen mij gezegd: andere serie, ik zou zeggen tegen de makers: andere serie?
V.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |