Ik, vanmiddag. Net op het moment dat die bui overtrokquote:
Klopt!quote:Op woensdag 18 mei 2016 23:34 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wat een schattige interviewer.
Die woont ook in Rotterdam?
Die Mocro is natuurlijk weer geen zemmel. Helaas.quote:Op woensdag 18 mei 2016 23:37 schreef Charleville het volgende:
[..]
Klopt!
Hij vlogt z'n hele leven en doet interviews in Rotterdam, en hij heeft een leuke vrouw, die past wel bij hem,
Wat heeft die op? Ik hoef het niet in elk geval.quote:Op woensdag 18 mei 2016 23:19 schreef Charleville het volgende:
De vraag luid ''Met wat mag jouw dochter niet thuiskomen?''
En dan krijg je hem voor de camera, wat een lui daar op de Lijnbaan.![]()
Zeggen ze nog, Money Over Bitches. In de geest van fuck bitches, get money.quote:
Ah. De mocroversie van bro's before ho's.quote:Op woensdag 18 mei 2016 23:46 schreef viagraap het volgende:
[..]
Zeggen ze nog, Money Over Bitches. In de geest van fuck bitches, get money.
Wij hebben in dit topic ook eentje met streedcredz, onze boy die shinet met z'n auto over de Witte de With.quote:Op donderdag 19 mei 2016 00:01 schreef viagraap het volgende:
En ik maar denken dat streetcred in Rotterdam evenredig hoog verdeeld is over de inwoners.
Wil de autoloze topicleden hier best een keer over de Meent chauffeuren hoor. Stereo kan best hard. Weet alleen niet of m'n papawagon voldoende streetcred heeftquote:Op donderdag 19 mei 2016 00:49 schreef Kaas- het volgende:
Ik zou wel een dagje in dat milieu willen verkeren. Dat je net met je Gucci petje en Burberry nektasje staat te chillen als je oom ineens met z'n gepimpte tweedehands BMW voorrijdt en tegen je zegt "stap in vriend we gaan hem even showen aan de Meent", om daar vervolgens met harde muziek en de raampjes open traag langs te rijden. Heerlijk toch haha.
Autorijden?quote:Op donderdag 19 mei 2016 13:55 schreef Kaas- het volgende:
Mensen moeten sowieso opzouten met hun auto's uit de stad. Doe dat lekker thuis achter de gordijnen!
Hij is geen mocro, hoewel zijn stijl anders doet vermoeden. Hij heeft wel een seizoentje als undercover journalist gewerkt bij Rambam, dat is wel baasquote:Op woensdag 18 mei 2016 23:38 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Die Mocro is natuurlijk weer geen zemmel. Helaas.
Ik heb hem de eerste dag even gedaan. Ik kwam toch van het station af en er stond geen rij. Dus ik ben maar even naar boven gelopen zonder te hoeven wachten. Is wel grappig om gedaan te hebben maar ik zou er geen seconde voor in de rij gaan staan. Zo boeiend is het ook weer niet.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 14:56 schreef Noretz het volgende:
Vandaag de trap beklommen, maar daarvoor een paar minuten in de rij gestaan.
Ik denk dat ik gewoon maandag om 9:30 ga ofzoquote:Op zaterdag 21 mei 2016 14:57 schreef clumsy_clown het volgende:
Er stond vanmiddag een rij tot voorbij de tramhaltes, voor de trap
Ze lieten een groot aantal mensen tegelijk binnen, die rij was steeds binnen no time weer weg maar stapelde dan weer op. Wij sloten vanmiddag aan rond 1 uur, nog wel voor de trambaan maar waren binnen 5 minuten boven. Wel leuk om alle oude foto's te zien.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 14:57 schreef clumsy_clown het volgende:
Er stond vanmiddag een rij tot voorbij de tramhaltes, voor de trap
Mijn oom heeft n autobedrijf op de binckhorst mss kan ik as zaterdag porsche cayenne meenemen, meestal begin ik op nieuwe binnenweg, westkruiskade daarna delftsestraat waar vroeger holly zat, dan 2 x coolsingel op af race , meent, daarna naar noordereiland daar 1 rondje rijden dan terug naar het centrum, ff ergens 1 wiskey zippen 10 minuten daarna naar huis echt uitgaan doe ik niet eens meer toen met holly die tijden was zwaar aan maar tegenwoordig is niet meer echt mijn ding misschien word ik wel ouder als mensen nog meewillen rijden keer paas ff je nummer in me inbox kunnen we appe vorequote:Op donderdag 19 mei 2016 00:49 schreef Kaas- het volgende:
Ik zou wel een dagje in dat milieu willen verkeren. Dat je net met je Gucci petje en Burberry nektasje staat te chillen als je oom ineens met z'n gepimpte tweedehands BMW voorrijdt en tegen je zegt "stap in vriend we gaan hem even showen aan de Meent", om daar vervolgens met harde muziek en de raampjes open traag langs te rijden. Heerlijk toch haha.
vandaag lag er een bootje in de haven en daardoor stond de halve stad vast. Misschien had je daar last van (overigens, wat Breuls zegtquote:Op dinsdag 24 mei 2016 01:37 schreef Bolasie het volgende:
De kruispunt bij de Erasmusbrug thv Eendrachtsplein blijft een hel
Heb die van Utrecht maar bezocht en was gelukkig ook niet zo druk. Dit weekend de Asia aan de Maas doen?quote:Op zondag 8 mei 2016 21:16 schreef Breuls het volgende:
[..]
Nee, het was goed te doen. Lekker gevuld, maar niet overal rijen.
quote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:14 schreef NedKelly het volgende:
Iedereen heeft toch wel net naar de Hokjesman gekeken op NPO2?
Potverdikkie wat wonen we toch in een mooie stad. En wat werd het mooi in beeld gebracht. Ik zag alleen maar blije mensen op straat.
![]()
![]()
![]()
Nee, maar ik ga nu kijken!quote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:14 schreef NedKelly het volgende:
Iedereen heeft toch wel net naar de Hokjesman gekeken op NPO2?
Potverdikkie wat wonen we toch in een mooie stad. En wat werd het mooi in beeld gebracht. Ik zag alleen maar blije mensen op straat.
![]()
![]()
![]()
als ik oud word wil ik in dat bejaardenhuisquote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:14 schreef NedKelly het volgende:
Iedereen heeft toch wel net naar de Hokjesman gekeken op NPO2?
Potverdikkie wat wonen we toch in een mooie stad. En wat werd het mooi in beeld gebracht. Ik zag alleen maar blije mensen op straat.
![]()
![]()
![]()
Zeer zeker. De hokjesman is altijd leuk en interessant. Maar zo over je eigen stad deed het me toch wel watquote:
Zeker, ik was een beetje bang dat het weer zo'n stereotype Rotterdammert aflevering zou worden maar ze hebben het heel mooi gebracht. Die internationale kant zo goed in beeld gebracht en het verhaal van de kaapverdiaanse gemeenschap was ook mooi om te horen.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:19 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Zeer zeker. De hokjesman is altijd leuk en interessant. Maar zo over je eigen stad deed het me toch wel wat![]()
Mijn oudoom van 96 woonde tot zijn overlijden twee jaar terug in de Wielewaal, daar gaan wonen in 1949. Was zo'n mooi huisje. Ben ergens blij dat hij de afbraak niet meer mee hoeft te maken.
Had er nog nooit vasn gehoord maar dit is tof!quote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:18 schreef littledrummergirl het volgende:
En sowieso de hokjesmanmijn favoriete serie.. Maar nu is ie afgelopen
Eens!quote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:27 schreef Tem het volgende:
[..]
Zeker, ik was een beetje bang dat het weer zo'n stereotype Rotterdammert aflevering zou worden maar ze hebben het heel mooi gebracht. Die internationale kant zo goed in beeld gebracht en het verhaal van de kaapverdiaanse gemeenschap was ook mooi om te horen.
Hoe hoog komt dat fijnstof eigenlijk? Is misschien wel een mooie oplossingquote:Op zondag 29 mei 2016 13:01 schreef ebeaydojraes het volgende:
tja... nog meer plek voor paar russen om buiten London te gaan wonen ..
Leuk stukje over de Kaapverdianen in Rotterdam en de geschiedenis daar achter.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:14 schreef NedKelly het volgende:
Iedereen heeft toch wel net naar de Hokjesman gekeken op NPO2?
Potverdikkie wat wonen we toch in een mooie stad. En wat werd het mooi in beeld gebracht. Ik zag alleen maar blije mensen op straat.
![]()
![]()
![]()
Scheveningen is de voor de hand liggende optie.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 16:35 schreef DancingPhoebe het volgende:
Weten jullie waar je in zuid holland een beetje leuk aan het strand kunt liggen? Door de week? Met een bedje en een parasolletje huren enzo? En knappe mannen die drankjes met felle kleuren en pauwenrietjes serveren?
Ja idd, maar die spreekt me weer totaal niet aanquote:Op dinsdag 7 juni 2016 16:39 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Scheveningen is de voor de hand liggende optie.
Ik zag van de week dit voorbij komen, maar ben er nog nooit geweest.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 16:42 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ja idd, maar die spreekt me weer totaal niet aan
Had ik er bij moeten zetten. Sorry.
Nu alle afleveringen aan het kijken. Wat een lieve man is dat.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 22:18 schreef littledrummergirl het volgende:
En sowieso de hokjesmanmijn favoriete serie.. Maar nu is ie afgelopen
Hele rel gemaakt op twitter omdat een aantal mensen aangaven dat echt niemand die bijnamen gebruiktequote:Op dinsdag 7 juni 2016 17:44 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Nu alle afleveringen aan het kijken. Wat een lieve man is dat.
Boeiend. Ik vind het een prachtig, integer programma met veel liefde voor mensen. Vooral die over het gekkenhuis.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 17:48 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Hele rel gemaakt op twitter omdat een aantal mensen aangaven dat echt niemand die bijnamen gebruikteMaar nee, hij wist het beter!
sowieso leuk strandje daar. De pit is n beetje laid back geen gelul strandtentje en elements is n beetje hip met ibiza parasollen en ligbedden ect.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 16:51 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Ik zag van de week dit voorbij komen, maar ben er nog nooit geweest.
http://www.strandtentdepit.com/ in 's-Gravenzande
En in Hoek van Holland zit denk ik ook wel iets met ligstoelen en bediening enzo.
Ik heb alleen de aflevering over Rotterdammers gezien en vond de presentator nogal pretentieus overkomen, maar niet per sé onsympathiek.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 17:59 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Boeiend. Ik vind het een prachtig, integer programma met veel liefde voor mensen. Vooral die over het gekkenhuis.
Het is pizza geworden bij Salerno. Die is altijd goed en snel.quote:Op woensdag 8 juni 2016 20:56 schreef Breuls het volgende:
We wonen in een stad. We kunnen alles laten bezorgen!
In Oost is het wel slap en koud als je iets uit het centrum laat komen, maar je hebt gelijkquote:Op woensdag 8 juni 2016 20:56 schreef Breuls het volgende:
We wonen in een stad. We kunnen alles laten bezorgen!
Moet de Erasmusbrug niet in storing staan. Anders is je eten alsnog koudquote:Op woensdag 8 juni 2016 20:56 schreef Breuls het volgende:
We wonen in een stad. We kunnen alles laten bezorgen!
Volgens mijn Italiaanse bovenbuurman (die zelf bij Very Italian Pizza werkt) is de beste pizza van Rotterdam te krijgen bij Da Angelo in Delfshaven. Iemand van jullie daar wel eens gegeten? Ga binnenkort zelf maar eens de proef op de som nemen.quote:Op woensdag 8 juni 2016 20:58 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Het is pizza geworden bij Salerno. Die is altijd goed en snel.
Dat vereist een pragmatische aanpak als je pizza bij Angelo Betti gescoord hebt. Uit de tas, doos open en knabbelen maar!quote:Op woensdag 8 juni 2016 22:49 schreef ChatGirl het volgende:
Was wel gezellig om met z'n allen een half uur te staan wachten totdat die slagbomen weer open zouden gaan
Mona Lisa voor pizza is nummer 1.quote:Op woensdag 8 juni 2016 20:58 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Het is pizza geworden bij Salerno. Die is altijd goed en snel.
Ik wilde daar een keer naar binnen maar er hing zo'n verschrikkelijke stank dat ik het niet aandurfde.quote:Op donderdag 9 juni 2016 01:10 schreef dcadapter het volgende:
[..]
Dat vereist een pragmatische aanpak als je pizza bij Angelo Betti gescoord hebt. Uit de tas, doos open en knabbelen maar!
Oh ja, @heiden6: Betti staat bij mij nog op #1, zal binnenkort eens naar Delfshaven kachelen
Alsof ik iets uit Zuid bestel.quote:Op woensdag 8 juni 2016 22:49 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Moet de Erasmusbrug niet in storing staan. Anders is je eten alsnog koud
Huh, kom er regelmatig maar weet niet welke stank je bedoelt.quote:Op donderdag 9 juni 2016 02:00 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik wilde daar een keer naar binnen maar er hing zo'n verschrikkelijke stank dat ik het niet aandurfde.
Niet haten op Zuidquote:
brrrr als ze allemaal in de rui zijnquote:Op donderdag 9 juni 2016 10:16 schreef MsMessy het volgende:
Liefhebbers voor een kattencafé in Rotterdam? Kwam dit initiatief tegen op de pagina van Metro.
http://www.metronieuws.nl(...)kattencafe-rotterdam
https://www.voorjebuurt.nl/campaigns/pebbles/
Ja! Ja doei! Voor dat geld ga ik wel een wijntje drinken. Ergens anders dusquote:
Ik kom niet vreselijk veel in Delfshaven, maar deze post deed me besluiten om snel op een mooie zomerse dag even door de oude buurt te wandelen, wat biertjes te drinken op het terras van De Pelgrim, en daarna pizza halen bij De Angelo.quote:Op donderdag 9 juni 2016 00:33 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Volgens mijn Italiaanse bovenbuurman (die zelf bij Very Italian Pizza werkt) is de beste pizza van Rotterdam te krijgen bij Da Angelo in Delfshaven. Iemand van jullie daar wel eens gegeten? Ga binnenkort zelf maar eens de proef op de som nemen.
Haha.quote:Op donderdag 9 juni 2016 08:43 schreef Tem het volgende:
[..]
Gebakken vleermuis ofzo. Zou het anders ook niet weten.
Gatverdamme.quote:Op donderdag 9 juni 2016 10:16 schreef MsMessy het volgende:
Liefhebbers voor een kattencafé in Rotterdam? Kwam dit initiatief tegen op de pagina van Metro.
http://www.metronieuws.nl(...)kattencafe-rotterdam
https://www.voorjebuurt.nl/campaigns/pebbles/
Ik zou betalen om geen katten om me heen te hebben.quote:Op donderdag 9 juni 2016 11:37 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ja! Ja doei! Voor dat geld ga ik wel een wijntje drinken. Ergens anders dus
quote:Op donderdag 9 juni 2016 11:38 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik kom niet vreselijk veel in Delfshaven, maar deze post deed me besluiten om snel op een mooie zomerse dag even door de oude buurt te wandelen, wat biertjes te drinken op het terras van De Pelgrim, en daarna pizza halen bij De Angelo.
*ril*quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |