Ja maar hij leefde dus niet zolang héquote:Op donderdag 28 april 2016 11:08 schreef tong80 het volgende:
Volgens 'ingewijden' leed zanger Prince aan aids en is dat de reden dat hij zich - naar verluidt - volpropte met medicijnen en drugs...
Sinds Prince's dood vorige week en het voorlopig uitblijven van de resultaten van de autopsie op zijn lichaam - het duurt doorgaans twee weken tot dergelijke resultaten naar buiten worden gebracht - zijn de speculaties over zijn leven én dood niet van de lucht.
Tabloid National Enquirer beweert op basis van een aantal 'ingewijden' en personeel van zijn favoriete apotheek, dat de zanger leed aan de ziekte aids en daarom kind aan huis was bij dealers en apotheken... "Hij wist al lang dat hij zou sterven omdat hij aids had. Prince was er vreselijk slecht aan toe", aldus één van hen. "Artsen vertelden hem dat zijn bloedspiegel niet in orde was en zijn lichaamstemperatuur was bizar laag. Hij kwam ijzer te kort, was zwak en vaak volledig in de war. Prince at nauwelijks en als hij wel at, kwam het er net zo hard weer uit."
'Aids-medicatie'
Een werknemer van de apotheek waar hij vaak kwam, doet ook een boekje open tegen de controversiële tabloid. "De laatste keer dat we hem zagen konden we aan hem zien dat het slecht ging. Een collega zei dat hij buitenlandse medicijnen kwam halen en dacht dat het om het zikavirus ging. Maar een vriend van mij herkende die medicijnen en weet zeker dat het aids-medicatie was die hij kwam ophalen."
Prince was bij de medewerkers een graag geziene klant, vervolgt ze. "Toen hij de laatste keer langskwam zag hij er zo slecht uit dat wij zeiden dat we voor hem zouden bidden. Hij fluisterde: 'als jullie dat nou een jaar geleden hadden gedaan, was het nu anders geweest. Maar bedankt'. Ik zou niet willen stellen dat hij als familie was ofzo, maar hij was altijd heel betrokken."
Naar verwacht worden de resultaten van Prince's lijkschouwing over een week in de openbaarheid gebracht. Pas dan zal duidelijk zijn wat er nou precies met de poplegende is gebeurd.
http://www.telegraaf.nl/p(...)eed_aan_aids___.html
Misschien was ie HIV besmet. Dat is wat anders. Dan kun je met medicatie lang leven. Kijk naar magic Johnson of Greg louganis.
Toevallig zijn dit bekenden, vrienden, familie en zijn apotheker. Liever dat die het goed uitzoeken dan eeuwig gespeculeer.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:13 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja maar hij leefde dus niet zolang héDus dan is het logischer dat het al in het AIDS-stadium zat. Als hier uberhaupt al iets van waar is. Iedereen die hem ooit voorbij heeft zien wandelen weet ineens wat te vertellen over hem, z'n gebruiken, en z'n 'ziekte'.
Klinkt erg geloofwaardig inderdaad:quote:Op donderdag 28 april 2016 11:17 schreef tong80 het volgende:
[..]
Toevallig zijn dit bekenden, vrienden, familie en zijn apotheker. Liever dat die het goed uitzoeken dan eeuwig gespeculeer.
Ik mis trouwens de umlaut.
quote:Een collega zei dat hij buitenlandse medicijnen kwam halen en dacht dat het om het zikavirus ging. Maar een vriend van mij herkende die medicijnen
Ja maar een iemand z'n collega zag iets en die z'n vriend weer wist toen ZEKER dat het om AIDS ging. Dan heb je het niet over zomaar iemand natuurlijk hé.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:32 schreef Copycat het volgende:
Al die zelfverklaarde experts met indianenverhalen. Ik zag hem die pillen nemen en ik zag dat hij AIDS had en ik zie een loopneus die roep coke!11!!
Ik wacht eerst het autopsierapport af.
Volgens mij is ie al gecremeerd.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:32 schreef Copycat het volgende:
Al die zelfverklaarde experts met indianenverhalen. Ik zag hem die pillen nemen en ik zag dat hij AIDS had en ik zie een loopneus die roep coke!11!!
Ik wacht eerst het autopsierapport af.
Sterke pijnstillers als Percocet hebben mogelijk een rol gespeeld bij de dood van Prince. Dat meldden onderzoekers die nagaan of de Amerikaanse popster medicijnen kreeg van een dokter of overleed door een overdosis, aldus Amerikaanse media.quote:Op donderdag 28 april 2016 12:13 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik vraag me zelfs af of zo iemand zelf naar de apotheek gaat en boodschappen doet en zo. Dat laat hij toch door anderen doen of bezorgen. Wanne onzin weer zeg.
Dus? De autopsie is ook al geweest. Het rapport is er alleen nog niet.quote:
Dan wachten we rustig af moeder Theresa.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:11 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dus? De autopsie is ook al geweest. Het rapport is er alleen nog niet.
Dat zei ik dus.quote:
Ik pareer slechts.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:15 schreef Dagonet het volgende:
Lief spelen jullie twee. Jullie zitten elkaar de laatste dagen wel meer tegen de haren in te strijken.
Ja nou. Doe daar eens bij hoe hij in zichzelf terug trok tijdens interviews en als hem vragen werden gesteld door vreemden. Dat alleen al ... die zie ik echt niet een drugstore in de VS binnen lopen om dan opiaten te scoren. Die had dat echt wel uitbesteed.quote:Op donderdag 28 april 2016 12:13 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik vraag me zelfs af of zo iemand zelf naar de apotheek gaat en boodschappen doet en zo. Dat laat hij toch door anderen doen of bezorgen. Wanne onzin weer zeg.
In die tijd was muziek maken nog muziek maken. Met emotie, gevoel en visuele vorming.quote:Op donderdag 28 april 2016 12:43 schreef Aventura het volgende:
Gister Purple Rain gekeken, die had ik eigenlijk nog nooit gezien. Meteen de cd weer op repeat![]()
Komen allerlei jeugdherinneringen naar boven ook. Ik was 7 toen dit album en film uitkwamen. Herinner me wel de video's en optredens bij bv Toppop. Die meiden in hun ondergoed. Dat gegil en gekronkel van Prince. Er hing iets verbodens omheen al had ik natuurlijk niet door waar ze over zongen. Wat was dat ook eigenlijk mooi en onschuldig als je vergelijkt met wat je nu op tv ziet. Vieze wijven zoals Nicky Minaj. Geen klap aan en vooral echt totaal niet sexy.
En dat wordt dan weer ontkend door een woordvoerder van diezelfde politie..quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:10 schreef tong80 het volgende:
Op Paisley Park, het complex van Prince in een voorstad van Minneapolis, heeft de politie tijdens een huiszoeking voorgeschreven middelen gevonden.
Dat trok me ook zo aan aan Prince (en Bowie). Prince heeft het na Purple Rain erg goed gedaan qua muzikaliteit. Het vloog echt alle kanten op. De eerste keer dat ik Bob George hoorde had ik echt een W T F moment. "Batman" had ik niet achter hem gezocht maar achteraf pastte het erg goed bij hem. Housequake vond ik maar matig tot ik het de eerste keer live hoorde. Nu luister ik die ook alleen nog maar live daar niet van maar wat een ontiegelijk briljant nummer is dat. De Purple Rain versie van Syracuse is ook de enige PR waar ik nog naar luister.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:22 schreef Elzies het volgende:
[..]
In die tijd was muziek maken nog muziek maken. Met emotie, gevoel en visuele vorming.
Nu is muziek maken verworden tot een marketing business. Digitale rotzooi waar men elkaar na doet of een vergeefse poging doet de artiesten van toen te kopiëren.
Na de tweede helft van de jaren negentig was het eigenlijk wel gedaan. Toen kreeg je R&B, hiphopgeblaat, werd house een voorgeprogrammeerde usb-stick en werd de Amerikaanse bubblegum-pop geïntroduceerd.
Dit zal nog wel even doorgaanquote:Op vrijdag 29 april 2016 10:41 schreef Wantie het volgende:
[..]
En dat wordt dan weer ontkend door een woordvoerder van diezelfde politie..
Nou, ze hebben wel een foto gemaakt hoe hij bij zijn apotheek zijn dagelijkse dosis dope aan het uitzoeken was:quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:13 schreef wdn het volgende:
[..]
Ja nou. Doe daar eens bij hoe hij in zichzelf terug trok tijdens interviews en als hem vragen werden gesteld door vreemden. Dat alleen al ... die zie ik echt niet een drugstore in de VS binnen lopen om dan opiaten te scoren. Die had dat echt wel uitbesteed.
En wat dacht je van die hordes en hordes fans die hem zouden opwachten? Op prince.org zaten een hoop stalkers die precies wisten waar hij zat. En welke meid nou weer aan zijn arm hing![]()
Ze verkopen cd's in een apotheek?quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:54 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nou, ze hebben wel een foto gemaakt hoe hij bij zijn apotheek zijn dagelijkse dosis dope aan het uitzoeken was:
[ afbeelding ]
Sommige mensen worden high van Tom Waits of Coldplayquote:Op vrijdag 29 april 2016 11:46 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Ze verkopen cd's in een apotheek?
Ken je deze al? Dit is gewoon kunst.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:42 schreef wdn het volgende:
[..]
Dat trok me ook zo aan aan Prince (en Bowie). Prince heeft het na Purple Rain erg goed gedaan qua muzikaliteit. Het vloog echt alle kanten op. De eerste keer dat ik Bob George hoorde had ik echt een W T F moment. "Batman" had ik niet achter hem gezocht maar achteraf pastte het erg goed bij hem. Housequake vond ik maar matig tot ik het de eerste keer live hoorde. Nu luister ik die ook alleen nog maar live daar niet van maar wat een ontiegelijk briljant nummer is dat. De Purple Rain versie van Syracuse is ook de enige PR waar ik nog naar luister.
Komt nog eens bij dat we overspoeld werden met unreleased studio tracks (dream factory, camille, crystal ball... al dat spul dat uiteindelijk Sign of the Times werd. Dat was zo een grote hoeveelheid muziek en alles stuk voor stuk zoveel interessanter dan bijvoorbeeld 1999 en Purple Rain).
Zo had/heeft elk album wel iets waardoor ik kon blijven luisteren. Voor elke stemming is er wel een Prince nummer.
Jij snapt 'emquote:Op vrijdag 29 april 2016 11:52 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Sommige mensen worden high van Tom Waits of Coldplay
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |