oh, dat klonk wat stomer dan dat ik het bedoelde. Natuurlijk is het afhankelijk van wat je gewend bent...quote:Op maandag 25 april 2016 11:40 schreef Jagärtrut het volgende:
Maar, als ik eerlijk ben vind ik je nacht ook niet zo slecht, sillie. 22, 3 en 7.plus even wakker om 1.30. Dat zou hier reden tot jubelen zijn.
Nahjah, ik was "gewend" aan 1 a 2 voedingen zonder drama.quote:Op maandag 25 april 2016 11:40 schreef Jagärtrut het volgende:
Maar, als ik eerlijk ben vind ik je nacht ook niet zo slecht, sillie. 22, 3 en 7.plus even wakker om 1.30. Dat zou hier reden tot jubelen zijn.
Hmm. Nou. Misschien moet ik een nieuwe poging gaan doen dan, maar eerdere pogingen om 'm eerder op bed te leggen waren drama. Urenlang gekrijs en boze baby. Maar goed, 't is het proberen weer een keer waard.quote:Op maandag 25 april 2016 11:32 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Het kan zijn (maar ik weet niet hoe je het nu doet natuurlijk) dat je W. te laat naar bed brengt 's avonds. Ik las ergens dat de ideale bedtijd rond die tijd ergens tussen 18.30-19.30u is. Geen idee waarom hoor. Wij zijn dat toen gaan proberen en hier ging het daarna een stuk beter (maarja, N=1 dus het zegt niets).
slaapbabyslaap.nl had toen wat tips voor mij.
Verder is het gewoon ruk. Dikkevoor alles.
Ik heb maar van ellende appelflappen gemaakt. Die 10 kilo babyoverblijfsel gaan er zo goed afquote:Op maandag 25 april 2016 13:39 schreef LadyBlack het volgende:
Volgens mij stopte E na een halfjaar ook met doorslapen trouwens. Probeerde het net terug te zoeken maar kan t helaas niet vinden.
En ik haat dit weer. Ben de deur nog niet uitgeweest en heb dus maar op de bank gehangen met slapende baby, en nu heb ik hoofdpijn en ben ik misselijk en chagrijnig
Ja, en nu eet Stip hem ook nog eens niet. Moet ik er een extra opeten!quote:Op maandag 25 april 2016 14:50 schreef LadyBlack het volgende:
Haha boks Dot, hier ook nog +10 een tijdje geleden
Zou het gewoon proberen, dat verandert toch wel weer af en toe. Een paar maanden terug hoefden we echt niet te proberen om M voor 21.00 uur naar bed te brengen, nu ligt ze eigenlijk iedere avond tussen 19.00 en 19.30 uur en slaapt ze dan prima (uitzonderingen altijd natuurlijk). Als ze zich ontwikkelen en overdag drukker zijn verandert het slaapritme ook weer.quote:Op maandag 25 april 2016 14:18 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Hmm. Nou. Misschien moet ik een nieuwe poging gaan doen dan, maar eerdere pogingen om 'm eerder op bed te leggen waren drama. Urenlang gekrijs en boze baby. Maar goed, 't is het proberen weer een keer waard.
Hij komt nu voor bevestiging dat is een beetje zijn leeftijd.. verwerkt meer op een dag (ook spanningquote:Op maandag 25 april 2016 10:09 schreef silliegirl het volgende:
Ik leef nog hoor, nacht was iets beter; nu elke 2 uur ellende ipv elk uur. Maar ik snap gewoon niet wat er dan aan de hand is.
W. Krijgt z'n laatste voeding rond 22:00. Slaapt dan om 22:30.
Soms komt 'ie dan nog een keer om 23:30; drinkt dan nog een keer goed en gaat weer slapen. Zo ook vannacht.
Toen om 1:30 huilen. Aai over zn bol en 't was weer goed. 3:30 weer huilen, 2 slokjes melk en klaar. Sliep doen door tot 7:00.
Als 'ie nou 1:30 overslaat kan ik net wat meer slapen
Alstuquote:Op maandag 25 april 2016 19:45 schreef Selvaria het volgende:
Nog een keervoor sillie en stoel. Klinkt echt heel erg zwaar.
Och IMA, wat een schrik! Gelukkig blijft het daar meestal ook bij, maar toch.![]()
Kan iemand (LuDann misschien?) me vertellen waar ik ongeveer die informatie over die W-houding terug kan lezen? Of een samenvatting geven?
Ik las er vorige keer wat vluchtig doorheen, maar sinds een paar dagen gaat N. ineens ook zo zitten.
That being said, wil ze nu al twee avonden weer niet slapenquote:Op maandag 25 april 2016 16:14 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Zou het gewoon proberen, dat verandert toch wel weer af en toe. Een paar maanden terug hoefden we echt niet te proberen om M voor 21.00 uur naar bed te brengen, nu ligt ze eigenlijk iedere avond tussen 19.00 en 19.30 uur en slaapt ze dan prima (uitzonderingen altijd natuurlijk). Als ze zich ontwikkelen en overdag drukker zijn verandert het slaapritme ook weer.
Hier lukt t ook niet. W. Was na 30 minuten weer klaar wakkerquote:Op maandag 25 april 2016 21:22 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
That being said, wil ze nu al twee avonden weer niet slapen
SPOILER: Plaatjes-bij-praatjeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door twist02 op 26-04-2016 11:59:53 ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |