We hebben O vijf keer meegenomen. Drie keer sliep hij (toen was hij ook nog heel jong), en twee keer was hij wakker en was hij het na vijf minuten zat waarna hij ging piepen en alleen op schoot stil was (qua geluid, qua beweging bleef hij druk). Maar dat was nog van voor hij zelfstandig kon zitten en mee at, dus ik heb goede hoop dat het beter wordt, maar nog steeds vind ik het spannendquote:Op donderdag 21 april 2016 21:29 schreef Selvaria het volgende:
[..]
We hebben N. Altijd meegenomen vanaf het moment dat ze geen hele dagen meer gilde (8 weken ongeveer), ik denk al wel een keer of 20 a 30.Ze is echt heel makkelijk en vermaakt zich heel goed met kijken naar mensen en wat spelen/eten in haar stoel. Sinds ze vaste voeding krijgt vragen we in restaurants gewoon of ze ook wat groente/pasta/aardappels voor haar kunnen koken/bakken zonder zout. Gaat tot nu toe altijd heel goed.
Een broodplankje met smeersels vooraf doet het ook altijd goed, N. krijgt dan wat broodkorstjes om haar alvast tevreden te houden en wij nommen de rest lekker op.
We nemen het er nu nog lekker van, want met een dreumes of peuter *schijnt* het allemaal niet meer zo makkelijk te gaan.
![]()
LB.We kochten deze fiets tweedehands met alles erop en eraan (als je goed kijkt zie je zelfs een buggydrager terwijl wij geen buggy hebben en ook niet van plan zijn te kopen.
), maar man en ik zijn niet zo handig en zijn bang dat we het achterzitje er later niet meer op krijgen als we hem er nu afhalen.
Haha, je stond te gillen en te juichen zeker?quote:Op donderdag 21 april 2016 21:36 schreef gestreeptestoel het volgende:
Spring, ik moet er niet aan denken dat Y altijd op mij slaapt! Maar als ik t zo lees vind jij dat juist heerlijk?! Hoe kom je nog aan iets toe?![]()
Wat n leuke fotos weer en fiets fotos
Y was vandaag voor t eerst n stukje aan t tijgeren. Toen ik keek en ze t zag.. Stopte ze natuurlijk.
Ja hoor, tweede keer overigens. Ik zit nu met mijn 6 dagen oude dochter te stomen in de badkamer om haar neus wat vrijer te maken. Ook goedemorgenquote:Op vrijdag 22 april 2016 01:05 schreef dcadapter het volgende:
Hallo allemaal! Ik breek even in... zitten hier ook ergens "verse" papa's of bijna papa's? Ik zie ze maar weinig voorbij komen namelijk![]()
haha, lekker wakker wordenquote:Op vrijdag 22 april 2016 06:08 schreef Nitzer het volgende:
[..]
Ja hoor, tweede keer overigens. Ik zit nu met mijn 6 dagen oude dochter te stomen in de badkamer om haar neus wat vrijer te maken. Ook goedemorgen
Welkom dcadapter! Je kan ook posten in Zwangerschap en Geboorte, als je wil vragen of je al genoeg hebt gedaan. Overigens is dat een heel normaal gevoel rn dat blijft ook na de geboorte zo!quote:Op vrijdag 22 april 2016 07:37 schreef dcadapter het volgende:
[..]
haha, lekker wakker wordenik geniet nog zo'n 2 maanden, heerlijk uitgeslapen vanochtend
Is ze al verkouden o.i.d.? Of komt dat vaker voor bij pasgeborenen?
Had jij kort voor je eerste kind ook zo'n onzeker gevoel? Ik heb echt het gevoel dat ik te weinig geregeld heb, ik niet genoeg weet etc...
Oh en nog gefeliciteerd!
Het proberen waard Cassandra, maar vergeet niet dat 'sporen' van huisdieren lang in huis aanwezig kunnen zijn. Die zijn niet in een weekje verdwenen. Sterkte voor G. en jullie trouwens .. Klinkt sneu!quote:Op vrijdag 22 april 2016 12:30 schreef Cassandra87 het volgende:
Advies gevraagd..
G zit aan de ventolin wegens benauwdheid. Hij hoest al vanaf januari. Zijn longetjes zitten steeds vaker vol (rochelende ademhaling). De ventolin is een proef voor twee weken, bronchiale hyperreactiviteit noemen ze dat, zolang hij nog te jong is om te testen.
Nou hebben we twee katten en een hond. De katten haren enorm. Ik vermoed dat zij niet mee helpen
Maar hoe kom ik daar achter? G gaat voor alles dus als hij echt last heeft moeten ze weg![]()
Ik wil ze alleen niet preventief weg doen. Ze tijdelijk in een pension doen is ook geen optie, de haren zitten bijv ook in de bank, die bank moet vervangen worden dan.
Stel dat ik een week bij mijn schoonouders zou logeren, die hebben geen huisdieren. Zou ik dan verbetering moeten merken?
Het is het proberen waard toch? Of misschien, als je schoonouders wat te veel zijn, een weekje een huisje huren waar geen huisdieren meegenomen mogen worden?quote:Op vrijdag 22 april 2016 12:30 schreef Cassandra87 het volgende:
Advies gevraagd..
G zit aan de ventolin wegens benauwdheid. Hij hoest al vanaf januari. Zijn longetjes zitten steeds vaker vol (rochelende ademhaling). De ventolin is een proef voor twee weken, bronchiale hyperreactiviteit noemen ze dat, zolang hij nog te jong is om te testen.
Nou hebben we twee katten en een hond. De katten haren enorm. Ik vermoed dat zij niet mee helpen
Maar hoe kom ik daar achter? G gaat voor alles dus als hij echt last heeft moeten ze weg![]()
Ik wil ze alleen niet preventief weg doen. Ze tijdelijk in een pension doen is ook geen optie, de haren zitten bijv ook in de bank, die bank moet vervangen worden dan.
Stel dat ik een week bij mijn schoonouders zou logeren, die hebben geen huisdieren. Zou ik dan verbetering moeten merken?
Hier hetzelfde. Ik weet nog wel dat O de eerste nacht in het ziekenhuis lag te huilen in zijn bedje tussen ons in (hadden een prive-kamer omdat het weekend was), en dat ik tegen mijn man zei haal hem eruit dan en dat hij dat niet durfde. Een verpleegster kwam uiteindelijk langs lopen en vroeg of ze hem bij iemand kon leggen waarop ik snel naar mn man wees en daar heeft hij de rest van de nacht tegenaan geslapen (en mijn man natuurlijk niet meer, maar die had de nachten daarvoor wel geslapen).quote:Op vrijdag 22 april 2016 11:46 schreef twist02 het volgende:
Altijd leuk om ook van de papa's te horen!
Mijn man had dat in het begin inderdaad ook hoor, dat onzekere gevoelMaar dat is het fijne van een kraamhulp; die legt je precies uit hoe je alles kunt/'moet' doen!
En je wordt er echt heel snel heel handig in, wees maar niet bang!
Mijn man vond het altijd al 'eng' om een pasgeboren baby vast te houden (deed-ie ook nooit op kraamvisites ofzo), maar een paar uur na de bevalling liep-ie al met onze dochter rond alsof-ie nooit anders gedaan had, dat ging zo natuurlijk
Ja, wil ik ook gaan doen, maar is alleen op woensdag en ben zelf om de week vrij. Komende woensdag is het echter koningsdag, dus dicht, dus eerstvolgende keer is dan 11 mei. Schiet allemaal lekker op dus.quote:Op vrijdag 22 april 2016 15:49 schreef Mariposas het volgende:
Je kan ook gewoon naar weeguurtje, Jantina! Maar wel vervelend zeg....
Ik kom wsl met een stom advies, maar toch: ventolin is symptoombestrijding he, letterlijk. Het vermindert de benauwdheid tijdelijk, maar stel dat je last hebt van een ontsteking of luchtweginfectie wordt die er echt niet minder van; alleen de gevolgen ervan (benauwdheid) worden tijdelijk verlicht...Naar mijn idee zie je het effect dan ook niet "pas" na 2 weken..quote:Op vrijdag 22 april 2016 12:52 schreef Cassandra87 het volgende:
Even met man overlegd, we wachten sowieso de twee weken ventolin af omdat we anders niet weten of de ventolin helpt, of dat het gebrek aan katten helpt.
Dat het bij ons even duurt voor alle haren en sporen weg zijn weet ik inderdaad, scheelt al dat ze praktisch alleen in de huiskamer komen.
Dot mijn schoonouders werken gelukkig haha dus ik zit daar overdag alleen. Maar dat wordt dan een weekje vanaf half mei. Toch geen beslissing die je zo makkelijk neemt over de katten![]()
Allergie hebben we laten testen, die was negatief, maar inderdaad, kan vals negatief zijn zo jong. Een andere optie is nog vier jaar aanmodderen of hopen dat hij er overheen groeit maar dat vind ik geen reële optie
Wanneer begint ze te huilen? Hier merkten we in het begin dat het aan het moment lag, als ze weer wat moe werd, dan was proeven te intensief en resulteerde dat in mopperen / huilen.quote:Op vrijdag 22 april 2016 16:15 schreef hetzusjevan het volgende:
Ik snap niks van die bijvoeding. Wij mochten met bijvoeding beginnen en volgens GO begon E al interesse te krijgen. Maar tot nu toe is het elke keer huilen. Lijkt me niet de bedoeling wel?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |