Je kijkt echt veel te veel naar leeftijd en staart je daar, zoals vaak, blind op. Je opmerking over mbo is ook echt op niks gebaseerd. Denigrerend zelfs.quote:Op donderdag 21 april 2016 09:00 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hier is zelfs een 23+ café... Bekijk daar weleens de foto's van, maar zoveel sprankelends loopt er niet meer bij vergeleken met een studentencafé. Tja, ook een paar jaar ouder, maar op die leeftijd is het verschil in uiterlijk en uitstraling gewoon erg groot.
Paintball? Laserquest? Poolen?quote:Op donderdag 21 april 2016 17:39 schreef Elvi het volgende:
Bedankt voor de tips! Ik kies wel dingen die ik ook leuk vind of wil proberen anders zit ik er nog bij met een kop als een oorwurm
Ik ben zelf niet heel sportief, yoga kan ik wel met wat aanpassingen alleen is het niet echt een mannending.
Je kan inderdaad zien waar anderen zich voor aanmelden, alleen vind ik niet altijd alles leuk. Nu is er even een overvloed aan spelletjes spelen bij mensen thuis en dat vind ik zelf meer iets voor als ik de mensen vaker heb gezien.
Ik heb wel een keer een boogschieten clinic voorbij zien komen waar ook redelijk wat mannen op afkwamen. Een keer naar een schietbaan lijkt me ook leukEscaperooms zie ik ook vaak voorbij komen (helaas ben ik steeds te laat met aanmelden
) Murdermystery lijkt me ook wel wat
Dank je voor de bevestiging van mijn zelfbeeldquote:Op donderdag 21 april 2016 13:38 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Zit je alleen weer met de dikke tokkies opgescheept..
Is dat ook de reden waarom je geen mensen wilt ontmoeten met een MBO achtergrond?quote:Op donderdag 21 april 2016 10:36 schreef Deezertje het volgende:
[..]
mbo'ers heb ik geen raakvlakken mee, moet wel een beetje niveau in zitten.
Mwoahh, uiteindelijk is iedereen in de datingscene kort door de bocht. Kijk die enorme eisenlijstjes maar waarmee sommige vrouwen aankomen.quote:Op donderdag 21 april 2016 20:37 schreef syndroom het volgende:
[..]
Is dat ook de reden waarom je geen mensen wilt ontmoeten met een MBO achtergrond?
Ben ik de enige die vind dat dit een beetje te kort door de bocht is?
Genoeg verenigingen waar je aan kunt sluiten... Weinigen ontmoeten hun partner in de kroeg. Je luistert te veel naar mensen hier en er zijn 1000 gradaties in uitgaan.quote:Op woensdag 20 april 2016 23:07 schreef Deezertje het volgende:
Serieuze vraag: als je als student niet van uitgaan houdt, moet je dan meer moeite doen om 'leuk' contact te krijgen en dus zelf afspraakjes zien te regelen, in plaats van dat de drank en 'uitgelaten sfeer' de context bepaald?
Zou je iemand met jouw problematiek willen opzadelen dan?quote:Op donderdag 21 april 2016 20:38 schreef misterxvany het volgende:
[..]
Mwoahh, uiteindelijk is iedereen in de datingscene kort door de bocht. Kijk die enorme eisenlijstjes maar waarmee sommige vrouwen aankomen.
Vandaag toch maar niet uit. Mijn psychische gesteldheid doet moeilijk. Hier, weer een reden waarom ik voor altijd alleen zal blijven.
- De meeste aantrekkelijke dames zijn niet voor mij weggelegd.
- De vrouwen rennen weg als ze achter mijn problematiek komen.
- Ik ben gewoon een sukkel in hun ogen, ze snappen er niets van. Ze geven me de kans vaak niet eens.
Dan zou je zeggen: zoek dan een vrouw uit een situatie zoals de mijne. Maar, dat is ook twee keer ellende. 1 + 1 = 0
Het is niet zo dat ik altijd raar doe, of niet aanspreekbaar ben, of altijd klaag. En zowel, dan doe ik dat bij mijn hulpverlener en niet bij mijn eventuele vriendin.quote:Op donderdag 21 april 2016 21:02 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Zou je iemand met jouw problematiek willen opzadelen dan?
Ik weet niet wat jouw problematiek is, maar de meeste mensen zijn niet getraind om daar mee om te gaan.quote:Op donderdag 21 april 2016 20:38 schreef misterxvany het volgende:
[..]
Mwoahh, uiteindelijk is iedereen in de datingscene kort door de bocht. Kijk die enorme eisenlijstjes maar waarmee sommige vrouwen aankomen.
Vandaag toch maar niet uit. Mijn psychische gesteldheid doet moeilijk. Hier, weer een reden waarom ik voor altijd alleen zal blijven.
- De meeste aantrekkelijke dames zijn niet voor mij weggelegd.
- De vrouwen rennen weg als ze achter mijn problematiek komen.
- Ik ben gewoon een sukkel in hun ogen, ze snappen er niets van. Ze geven me de kans vaak niet eens.
Dan zou je zeggen: zoek dan een vrouw uit een situatie zoals de mijne. Maar, dat is ook twee keer ellende. 1 + 1 = 0
Dat hoeft ook niet. Meer dan steun verwacht ik niet, concrete hulp zoek ik bij een hulpverlener.quote:Op donderdag 21 april 2016 21:11 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jouw problematiek is, maar de meeste mensen zijn niet getraind om daar mee om te gaan.
Over kortzichtige aannames gesproken.quote:Op donderdag 21 april 2016 13:38 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Zit je alleen weer met de dikke tokkies opgescheept..
Kijk naar de PI.quote:Op vrijdag 22 april 2016 01:14 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Over kortzichtige aannames gesproken.
Wat verwacht je dan wel? En je zegt het zelf al dst je liever ook geen partner hebt met de zelfde problematiek. Waarom zal iemand die "normaal" is dan wel voor jou moeten gaan.quote:Op donderdag 21 april 2016 21:12 schreef misterxvany het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet. Meer dan steun verwacht ik niet, concrete hulp zoek ik bij een hulpverlener.
Ik ben het hier anders wel mee eens.quote:Op donderdag 21 april 2016 17:00 schreef Deezertje het volgende:
Volgens onze banaan is aan mijn foto's wel degelijk te zien dat ik autistisch ben, knapis namelijk niet van buitenaf te zien.. Hooguit dat ik wat onzeker kijk, maar dat doen meer mensen.
Je zegt het nu best makkelijk, maar zoiets zou misschien best een zware last voor een ander kunnen zijn.quote:Op donderdag 21 april 2016 21:12 schreef misterxvany het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet. Meer dan steun verwacht ik niet, concrete hulp zoek ik bij een hulpverlener.
Ja ik heb wel goede ideeën gekregenquote:Op vrijdag 22 april 2016 09:57 schreef DoubleDip het volgende:
@Elvi: meeste dingen zijn al genoemd, maar: lasergamen? bierproeverij? escape room? karten?
Leuk! Ben benieuwd!quote:Op vrijdag 22 april 2016 10:22 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ja ik heb wel goede ideeën gekregenIk heb een shortlist gemaakt en ik ga dit weekend even kijken wat het makkelijkste is om te organiseren.
De reden dat ik zo iemand niet zie zitten, is omdat die vaak hun problemen op de ander afschuiven. En de hele tijd klagen over hun problemen. Of ze zijn cognitief gehandicapt.quote:Op vrijdag 22 april 2016 09:43 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wat verwacht je dan wel? En je zegt het zelf al dst je liever ook geen partner hebt met de zelfde problematiek. Waarom zal iemand die "normaal" is dan wel voor jou moeten gaan.
Wellicht, maar ik kan ook goed voor mezelf zorgen. Ik stel me niet afhankelijk op tegenover mijn eventuele vriendin. Daar heb ik andere mensen voor.quote:Op vrijdag 22 april 2016 10:11 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Je zegt het nu best makkelijk, maar zoiets zou misschien best een zware last voor een ander kunnen zijn.
Alsof jij mij kent.quote:Op vrijdag 22 april 2016 11:36 schreef Bananenpap het volgende:
"Iedereen met mijn ziekte is kut, maar ik niet, want ik ben een uitzondering!"
Spannend, ik ben benieuwd wat het gaat worden!quote:Op vrijdag 22 april 2016 10:22 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ja ik heb wel goede ideeën gekregenIk heb een shortlist gemaakt en ik ga dit weekend even kijken wat het makkelijkste is om te organiseren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |