ambulancepersoneel in België kan verschillende uniformen hebben. Je hebt het zwarte, met ergens reflecterende strepen, van ambulances die via een brandweerpost komen, er is het geel met blauw, van bepaalde ziekenhuizen, er is rood met wit en blauw van het rode kruis, er is geel en zwart van het wit-gele kruis en dan is er nog donkerblauw en geel-groen van nog andere ziekenhuizen. In geval van nood heb je dan nog het feit dat dokters en verpleegkundigen uit hun normale shift worden gehaald en een van de extra jassen aandoen, bovenop hun scrubs. In veel gevallen worden ter plaatse of onderweg nog bepaalde taken verdeeld, waarvoor dan fluohesjes of armbanden worden gebruikt.quote:Op donderdag 21 april 2016 16:19 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Dit is BNW als ik dit in Nieuws ging verkondigen had je gelijk voor een keer. Verder ben ik eens gaan zoeken naar uniform ambulancepersoneel, ze dragen totaal andere kleding dan wat je op de beelden ziet, ook in België. Zou kunnen dat er andere hulpverleners tussen lopen, voordeel van de twijfel maar waar zijn de hulpverleners uit de ambulance dan gebleven? Deze mensen zouden enorm moeten opvallen in hun uniform wat ook de bedoeling is. Ik heb ze nergens kunnen spotten.
https://www.gta5-mods.com(...)ie-belgian-paramedic
Klopt. Maar ze dragen een pak( jas/bovenkleding/broek) niet zo'n flutjasje/hesje wat die gast draagt. Nergens in de poppenkast zie je ergens ambulancepersoneel.quote:Op donderdag 21 april 2016 17:55 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
ambulancepersoneel in België kan verschillende uniformen hebben. Je hebt het zwarte, met ergens reflecterende strepen, van ambulances die via een brandweerpost komen, er is het geel met blauw, van bepaalde ziekenhuizen, er is rood met wit en blauw van het rode kruis, er is geel en zwart van het wit-gele kruis en dan is er nog donkerblauw en geel-groen van nog andere ziekenhuizen. In geval van nood heb je dan nog het feit dat dokters en verpleegkundigen uit hun normale shift worden gehaald en een van de extra jassen aandoen, bovenop hun scrubs. In veel gevallen worden ter plaatse of onderweg nog bepaalde taken verdeeld, waarvoor dan fluohesjes of armbanden worden gebruikt.
Dat is op zich al vooringenomen.quote:Op donderdag 21 april 2016 18:06 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Klopt. Maar ze dragen een pak( jas/bovenkleding/broek) niet zo'n flutjasje/hesje wat die gast draagt. Nergens in de poppenkast zie je ergens ambulancepersoneel.
Denk jij.quote:Op donderdag 21 april 2016 18:06 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Klopt. Maar ze dragen een pak( jas/bovenkleding/broek) niet zo'n flutjasje/hesje wat die gast draagt. Nergens in de poppenkast zie je ergens ambulancepersoneel.
Die nood zie ik ook niet , elk nieuw filmpje ondersteund de verklaring steeds minder . Die nood moet je er zelf bij verzinnen .quote:Op donderdag 21 april 2016 17:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
De nood spat er ook echt vanaf. De helft staat maar wat te niksen, om zich heen te kijken of wat heen en weer te lopen.
Je kijkt naar een bomaanslag he... besef dat even.
Het is echt ongekend, dat totale gebrek aan inlevingsvermogen.quote:Op donderdag 21 april 2016 20:02 schreef Summers het volgende:
[..]
Die nood zie ik ook niet , elk nieuw filmpje ondersteund de verklaring steeds minder . Die nood moet je er zelf bij verzinnen .
Ik denk dat er niks mis is met het inlevingsvermogen van Summers. Met dat van jou daarentegen...quote:Op donderdag 21 april 2016 20:12 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het is echt ongekend, dat totale gebrek aan inlevingsvermogen.
Ik trap niet in je act J0kkiequote:Op donderdag 21 april 2016 20:13 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik denk dat er niks mis is met het inlevingsvermogen van Summers. Met dat van jou daarentegen...
Oh, nou ben ik ineens een acteurquote:
Een echte crisis-actorquote:Op donderdag 21 april 2016 20:18 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Oh, nou ben ik ineens een acteur
Wat je ook denkt te hebben en ik zogenaamd mis , geef mijn portie maar aan fikkie .quote:Op donderdag 21 april 2016 20:12 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het is echt ongekend, dat totale gebrek aan inlevingsvermogen.
De EMT lijken alles aan 't 'publiek' te laten doen.quote:Op donderdag 21 april 2016 17:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
De nood spat er ook echt vanaf. De helft staat maar wat te niksen, om zich heen te kijken of wat heen en weer te lopen.
Je kijkt naar een bomaanslag he... besef dat even.
Yup, gewoon even een peukie en kletsje doen met iemand anders tussendoor. Volkomen normaal gedrag tijdens een aanslag. de rest laten we maar achterwege voor men weer uit de panty knaltquote:Op donderdag 21 april 2016 20:02 schreef Summers het volgende:
[..]
Die nood zie ik ook niet , elk nieuw filmpje ondersteund de verklaring steeds minder . Die nood moet je er zelf bij verzinnen .
Yup. Wat daar te zien is strookt niet met hoe professionals zo'n situatie zouden handelen.quote:Op donderdag 21 april 2016 20:50 schreef Tingo het volgende:
[..]
De EMT lijken alles aan 't 'publiek' te laten doen.
Misschien hadden ze ook bandages vergeten om mee te nemen.
Members of the public would be immediately cleared from the area en dat doen ze helemaal niet.
Als er mensen in de weg van hun werk zijn zullen echte professionelen niet vrolijk van zijn.
It would be a case of 'thank you for your help madam, now please get out of the way so we can do our jobs'.
En als ze dat niet doen zou het 'now stfu,we will now now physically remove you from the area'
Fake als in digitale trucage? Mwah.. ik denk niet dat dit nodig is of überhaupt het geval is. Volgens mij is de straat gewoon afgezet voor pottekijkers zodat de acteurs hun belachelijke act konden uitvoeren.quote:Wie weet, zou me ook niet verbazen als al de beelden ook fake zijn en tis allemaal 'conspiracy' fodder om miljoenen mensen over 't westerse wereld bezig te houden.
Goede vraag. Weet ook niet hoe dat in zijn werk gaat. Dat het gebeurt, ben ik wel van overtuigd.quote:Op donderdag 21 april 2016 20:58 schreef oompaloompa het volgende:
Hoe word je crisisacteur? Lijkt me heel moeilijk recruiten aangezien je best veel mensen nodig hebt en zeker moet weten dat ze niets zeggen, maar dat kun je niet echt uitvinden zonder ze te vertellen wat de baan is.
Moet ook vrij lucratief zijn.
Niet allemaal, sommige mesen respect voor z'n tijd en geduld om 'n punt te maken.quote:Op donderdag 21 april 2016 17:03 schreef Lavenderr het volgende:
J0kkebr0k zit ons allemaal te tr0llen en lacht zich een krul in zijn staart
En acteerervaring heb je niet nodig, want het merendeel van die actreutels acteert nog slechter dan de kinderen in de groep 8 musical. Daarom vallen ze elke keer weer overduidelijk door de mand. Met hun zakdoekje leggen-niemand zeggen-act. Omdat Ze geen echte acteurs kunnen gebruiken, want die zouden wel eens herkend kunnen worden. Dus is het het afval van de acteerclan dat we te zien krijgen.quote:Op donderdag 21 april 2016 20:58 schreef oompaloompa het volgende:
Hoe word je crisisacteur? Lijkt me heel moeilijk recruiten aangezien je best veel mensen nodig hebt en zeker moet weten dat ze niets zeggen, maar dat kun je niet echt uitvinden zonder ze te vertellen wat de baan is.
Moet ook vrij lucratief zijn.
Die zijn dan ook desperate genoeg om hun moraliteit voor een kruimel aan de kant te schuiven, het is dat of serveersterquote:Op donderdag 21 april 2016 21:03 schreef Copycat het volgende:
[..]
En acteerervaring heb je niet nodig, want het merendeel van die actreutels acteert nog slechter dan de kinderen in de groep 8 musical. Daarom vallen ze elke keer weer overduidelijk door de mand. Met hun zakdoekje leggen-niemand zeggen-act. Omdat Ze geen echte acteurs kunnen gebruiken, want die zouden wel eens herkend kunnen worden. Dus is het het afval van de acteerclan dat we te zien krijgen.
Dankjewel Tingoquote:Op donderdag 21 april 2016 21:02 schreef Tingo het volgende:
[..]
Niet allemaal, sommige mesen respect voor z'n tijd en geduld om 'n punt te maken.
Dat doet 'ie helemaal prima ook. imo
"Shit! How terrible! I wonder whats going on ! Oh, I'll just have a look om my smartphone to get the correct story"quote:Op donderdag 21 april 2016 20:53 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Yup, gewoon even een peukie en kletsje doen met iemand anders tussendoor. Volkomen normaal gedrag tijdens een aanslag. de rest laten we maar achterwege voor men weer uit de panty knalt
Ik denk dat ze dik betaald krijgen. Vandaar die dansjes en zee aan servetten en zakdoeken. Heel onprofessioneel, maar ja, het blijft het kaf, niet het koren.quote:Op donderdag 21 april 2016 21:05 schreef oompaloompa het volgende:
Die zijn dan ook desperate genoeg om hun moraliteit voor een kruimel aan de kant te schuiven, het is dat of serveerster
Het geheimhouden lijkt me wel echt een groot probleem. Een dusdanig groot probleem dat zonder plausibele praktische uitvoering zeggen dat je ervan overtuigd bent dat het gebeurt wellicht een beetje eigenaardig is.quote:Op donderdag 21 april 2016 21:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Goede vraag. Weet ook niet hoe dat in zijn werk gaat. Dat het gebeurt, ben ik wel van overtuigd.
Er zijn wel bedrijfjes in gespecialiseerd leert een hele snelle google search me:
http://crisiscast.com/
Maar ja, of die ook voor dubieuze zaken gebruikt worden?
Niet zo zeiken over details flauwertquote:Op donderdag 21 april 2016 21:08 schreef Molurus het volgende:
[..]
Het geheimhouden lijkt me wel echt een groot probleem. Een dusdanig groot probleem dat zonder plausibele praktische uitvoering zeggen dat je ervan overtuigd bent dat het gebeurt wellicht een beetje eigenaardig is.
(Plus dat het eenvoudig ontbreekt aan aanwijzingen dat het gebeurt en een plausibel motief om zo moeilijk te doen, maar dat terzijde.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |