Hoi Cavaliersquote:Op zondag 24 april 2016 22:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik kijk ondertussen naar de Super Clasico in Argentinië.
Heb je nog genoten van Anne Mulder bij Kamerbreed gisteren?quote:Op zondag 24 april 2016 22:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik kijk ondertussen naar de Super Clasico in Argentinië.
Nee, dat niet. Gisteren was ik aan het werken aan mijn schooldingen. Moet ook gebeuren.quote:Op zondag 24 april 2016 22:13 schreef Szura het volgende:
[..]
Heb je nog genoten van Anne Mulder bij Kamerbreed gisteren?
Een Wisgerhofje?quote:Op zondag 24 april 2016 22:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je miste een schitterende schwalbe van Gago. Hij blesseerde zich erbij, geen grap.
Kees Boonman en Anne Mulder aan een tafel, bijna net zo erg als Tom en Arnoquote:Op zondag 24 april 2016 22:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee, dat niet. Gisteren was ik aan het werken aan mijn schooldingen. Moet ook gebeuren.
quote:Op zondag 24 april 2016 22:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je miste een schitterende schwalbe van Gago. Hij blesseerde zich erbij, geen grap.
"Je moet elke wedstrijd willen winnen dus de beker is net zo belangrijk"quote:
Anne Mulder is een ander uiterste van ''what the fuck is dit mijn volksvertegenwoordiger'' wanneer je het vergelijkt met de Denk!goden.quote:Op zondag 24 april 2016 22:17 schreef Szura het volgende:
[..]
Kees Boonman en Anne Mulder aan een tafel, bijna net zo erg als Tom en Arno
Die Azarkan zat bij Buitenhof vanmiddag en weigerde stelling te nemen tegen het beknotten van de persvrijheid in Turkije. Verrassend.quote:Op zondag 24 april 2016 22:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Anne Mulder is een ander uiterste van ''what the fuck is dit mijn volksvertegenwoordiger'' wanneer je het vergelijkt met de Denk!goden.
ach Boca River is een klassiek affiche, niets mis mee. Ik volg het niet maar kan me voorstellen dat het genot is.quote:Op zondag 24 april 2016 22:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Voor de rest is het bol van schwalbes en verhitte opstootjes. Ik geniet.
Ja, de beelden zijn ook live.quote:
Elinee?quote:Op zondag 24 april 2016 22:19 schreef Coco98 het volgende:
Er was een goede grap over de naam van Elia.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |