Meer dat geen tijd geen excuus maakt tussen 1 console meer of minder als je het tof genoeg vindt.quote:Op donderdag 26 mei 2016 21:01 schreef Young_David het volgende:
[..]
Die volg ik niet. Als volwassene heb je toch wat meer zaken die aandacht van je vragen dan een gameconsole. Werk, relatie, kinderen ... allemaal zaken waar een student wat minder last van heeft. Vrije tijd is gewoon minder en dan game je gewoon wat minder, dus koop je minder.
alsof er op de Wii U nog wat uitkomt.quote:Op donderdag 26 mei 2016 06:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Yup nieuw en zeker goedkoop. En met games als Quantum Break en Killer Instinct is er ook echt wat te spelen die ik op de PoepStation 4 niet kan spelen.
Ik heb echter nog een grote backlog en de XBO krijgt weer minder rpgs die ik wel wil spelen.
Een paar jaar terug had ik het zonder nadenken gedaan. Nu weet ik dat ik geen tijd heb voor drie consoles.
Dan is er nog altijd het kostenargument. Als volwassene heb je ook wat meer onkosten. Meer dingen die geld kosten. Misschien verwar je volwassen zijn met veel geld (over) hebbenquote:Op donderdag 26 mei 2016 23:33 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Meer dat geen tijd geen excuus maakt tussen 1 console meer of minder als je het tof genoeg vindt.
Schrap de kinderen en je hebt tijd en geld over.quote:Op donderdag 26 mei 2016 21:01 schreef Young_David het volgende:
[..]
Die volg ik niet. Als volwassene heb je toch wat meer zaken die aandacht van je vragen dan een gameconsole. Werk, relatie, kinderen ... allemaal zaken waar een student wat minder last van heeft. Vrije tijd is gewoon minder en dan game je gewoon wat minder, dus koop je minder.
Precies, als mijn vaste laste ten koste gaan van m'n hobbies doe ik toch echt wat fout.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 11:51 schreef Catkiller het volgende:
Ik lees allemaal slappe excuses, nepgamers.
kwoot voor troesquote:Op vrijdag 27 mei 2016 10:52 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Schrap de kinderen en je hebt tijd en geld over.
*win*
Daar heb je, door latency, geen zak aan om VR mee te supporten.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 13:56 schreef Rossdale het volgende:
Waarom zou er een Xbox One Two nodig zijn? De One zou toch beschikking krijgen over het fantastisch revolutionaire cloud computing waarbij ze de rekenkracht wel konden verviervoudigen?
Of was dat dan misschien dan toch gewoon marketingbullshit?
http://www.cinemablend.co(...)ith-Cloud-63703.html
quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:07 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Daar heb je, door latency, geen zak aan om VR mee te supporten.
Jij hebt niet eens een X1, scheer je weg naar het Turkstation 4 topic, vlegel.quote:
Klopt, ik ben niet zo'n fan van BMWquote:Op vrijdag 27 mei 2016 16:56 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Jij hebt niet eens een X1, scheer je weg naar het Turkstation 4 topic, vlegel.
Haha :,) zo slecht?quote:Op vrijdag 27 mei 2016 19:59 schreef SpankmasterC het volgende:
NBA 2k16 is nu ff gratis te spelen, holy shit wat is dit geweldig! Er zit een verhaalmode in, geregisseerd door Spike Lee. Dat is zo fantastisch slecht, en zo enorm diep in zijn reet, echt genieten!
quote:
Oh zeker hoor, speel 2k15 met veel plezier. Ga 16 niet halen, te weinig verschil. Misschien 17 als ze wat tofs toevoegen, anders laat ik het wel bij 15. Speel het ook weer geen honderden uren ofzo...quote:Op vrijdag 27 mei 2016 21:18 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Prima game is dat anders hoor. Al slaat dat Spike lee gedeelte nergens op
Opbokken jijquote:Op vrijdag 27 mei 2016 13:56 schreef Rossdale het volgende:
Waarom zou er een Xbox One Two nodig zijn? De One zou toch beschikking krijgen over het fantastisch revolutionaire cloud computing waarbij ze de rekenkracht wel konden verviervoudigen?
Of was dat dan misschien dan toch gewoon marketingbullshit?
http://www.cinemablend.co(...)ith-Cloud-63703.html
Hey, ik kies bewust voor een console en heb niet om de haverklap de neiging er een bij te kopen. Maar als je er toch al twee hebt staan vind ik "geen tijd" toch wel een kutexcuus.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 10:51 schreef Young_David het volgende:
[..]
Dan is er nog altijd het kostenargument. Als volwassene heb je ook wat meer onkosten. Meer dingen die geld kosten. Misschien verwar je volwassen zijn met veel geld (over) hebben
Idem. Meteen weer zwaar hooked.quote:
Zodra in in NL weer ben wel!quote:Op vrijdag 3 juni 2016 10:02 schreef 2dope het volgende:
Behalve Nick en ik geen Overwatchers hier?
Dat wordt dus geen FOK! Xbox One-dreamteam.
Heb ik jou uberhaupt online?quote:Op vrijdag 3 juni 2016 10:02 schreef 2dope het volgende:
Behalve Nick en ik geen Overwatchers hier?
Dat wordt dus geen FOK! Xbox One-dreamteam.
Volgens mij niet, zal je ff toevoegenquote:
Je zat dus al met een Anniversary build te werken? Leuk!quote:Op zaterdag 4 juni 2016 22:58 schreef Sjors_Peter het volgende:
Ik kreeg vorige maand een random bericht op m'n dashboard dat ik aan een quest kon beginnen met feedback ect. Dus ik drukte daar op kon ik opeens de preview dashboard app downloaden.
Maand lang stond er in beeld; Bedankt dat je wilt helpen .. Dus vandaag toch maar eens aan de program manager van Xbox vragen of het wel klopt. Bleek het een bug/lek te zijn die ik gevonden had :p
Als dank hoor ik nu wel bij de preview program
Daarom vroeg ik of hij voor dertig de moeite waard was :pquote:Op maandag 6 juni 2016 07:46 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
https://www.bol.com/nl/p/deadpool-xbox-one/9200000050225216/
neuh
*pakt nog een koffie*quote:Op maandag 6 juni 2016 08:21 schreef larry_flynt het volgende:
[..]
Daarom vroeg ik of hij voor dertig de moeite waard was :p
Een 6 op metacritic.. Ik zou er niet meer dan 5 euro aan besteden imo. Voor 20 euro heb je stuk betere games 2e hands.quote:Op maandag 6 juni 2016 13:13 schreef OMG het volgende:
Valt ook allemaal wel mee. Erg standaard game met wat Deadpool grappen en grollen, maar meer dan 20 zou ik er niet voor uitgeven. Leuk als tussendoortje, meer niet.
Ah, dat is toch die 'enge' game over een verlaten pretpark ofzo?quote:Op maandag 6 juni 2016 14:29 schreef OMG het volgende:
20 voor Deadpool is een oneindig betere deal dan wat dan ook voor The Park. Als je het over slechte games en deals wilt hebben, dan is dat toch een beter voorbeeld.
Ja. Ik was in geloof ik 30 minuten door die game heen.quote:Op maandag 6 juni 2016 14:35 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ah, dat is toch die 'enge' game over een verlaten pretpark ofzo?
Ooit wel eens een nieuwsbericht over geschreven.
Deal, wanneer haal je em op?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |