quote:Op zondag 17 april 2016 10:56 schreef Yasmin23 het volgende:
In het Thailand topic zei iemand dat de temperaturen kunnen oplopen tot 44 graden nu. Dus ik ga gewoon dood.
40 graden in NL?quote:Op zondag 17 april 2016 10:58 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Mja wel anders dan die 40 graden hier vorig jaar, dat was echt vies.
Qatar airlines.quote:Op zondag 17 april 2016 10:50 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nee Emirates. Ben ook gewoon maar een sloeber. Met wie vlieg jij?
Niks van mee gekregen :pquote:Op zondag 17 april 2016 10:59 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Ja, we hebben vorig jaar zo'n dag gehad.
Ja natuurlijk werkt dat ook.quote:Op zondag 17 april 2016 11:00 schreef Yasmin23 het volgende:
Ik heb een ietswat technische vraag;
Ze hebben gister het doortrekmechanisme in mijn wc gesloopt.Nu zag ik vorig jaar in Thailand toiletten waar je dan een emmer water in de pot moest gooien en dan door een of andere natuurwet 'trok' die dan zelf door. Werkt dat hier ook?
In deze SC kijken we alleen naar de enige talentvolle Nick, Nick Carter.quote:
Het maken is trouwens niet zo heel moeilijk, dat moet JIJ zelfs kunnen, zoek gewoon even een filmpje op youtube, meestal is het maar 1 dingetje die je recht moet zetten.quote:Op zondag 17 april 2016 11:02 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Oke dat scheelt weer allemaal. Irritant allemaal.
Hmmm ja. De technische mannen heb het al geprobeerd maar konden het niet fixen.quote:Op zondag 17 april 2016 11:03 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Het maken is trouwens niet zo heel moeilijk, dat moet JIJ zelfs kunnen, zoek gewoon even een filmpje op youtube, meestal is het maar 1 dingetje die je recht moet zetten.
Ja die waren natuurlijk bezopen gister.quote:Op zondag 17 april 2016 11:04 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hmmm ja. De technische mannen heb het al geprobeerd maar konden het niet fixen.
Ja echt stomdronken idd...quote:Op zondag 17 april 2016 11:04 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Ja die waren natuurlijk bezopen gister.
Nee dat gelukkig nog niet :pquote:Op zondag 17 april 2016 11:06 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Hebben ze in je stortbak staan zeiken?
Ik voelde mij veiliger daar dan hier.quote:Op zondag 17 april 2016 11:07 schreef timmmmm het volgende:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Crime_in_Thailand
Klinkt leuk, veilig ook
Want? in de wasbak kun je het tenminste wegspoelen.quote:Op zondag 17 april 2016 11:07 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nee nee wel gewoon in het toilet. Zijn geen tokkies ofzo
Ja maar daar heb je weinig mocro's met petjes.quote:Op zondag 17 april 2016 11:07 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik voelde mij veiliger daar dan hier.
Wasbak is daar niet voor bedoeld.quote:Op zondag 17 april 2016 11:08 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Want? in de wasbak kun je het tenminste wegspoelen.
Het meeste wordt gestolen trouwens door andere toeristen.quote:Op zondag 17 april 2016 11:08 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Ja maar daar heb je weinig mocro's met petjes.
Neem gewoon je eigen scooter mee!quote:Op zondag 17 april 2016 11:11 schreef Yasmin23 het volgende:
En je moet eigenlijk geen Tuk Tuks meer nemen. En in Phuket wordt je zwaar opgelicht bij het huren van een jetski. Scooters huren kan ook voor problemen zorgen.
Amsterdam heeft meer moorden per 100.000 inwoners dan Bankokquote:Op zondag 17 april 2016 11:07 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik voelde mij veiliger daar dan hier.
Heb daar ook scooter gereden. Achteraf gezien was dat eigenlijk wel dom.quote:Op zondag 17 april 2016 11:12 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Neem gewoon je eigen scooter mee!
Of nog beter, laat het vliegtuig staan, en ga er heen op de scooter.
Ik zal ze ook vragen om een filmpje voor de slowchat.quote:Op zondag 17 april 2016 11:14 schreef timmmmm het volgende:
Dus ik denk dat jd niet doodgaat. Maar als je dan toch doodgaat, zou ik onthoofd willen worden met een zwaard in de taxi. Dat klonk toch wel het meest fabulous
Of dat ze levend haar organen er uit halen voor de verkoop, lijkt me ook wel schattig.quote:Op zondag 17 april 2016 11:14 schreef timmmmm het volgende:
Dus ik denk dat jd niet doodgaat. Maar als je dan toch doodgaat, zou ik onthoofd willen worden met een zwaard in de taxi. Dat klonk toch wel het meest fabulous
Wat een baas!quote:Op zondag 17 april 2016 11:15 schreef Yasmin23 het volgende:
Het grootste gevaar is een tsunami. LTVDK houdt 24/7 de sites in de gaten.
Ik zal een thailand-alert aanvragen bij frutselquote:Op zondag 17 april 2016 11:15 schreef Yasmin23 het volgende:
Het grootste gevaar is een tsunami. LTVDK houdt 24/7 de sites in de gaten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |