6% van 17 miljoen is ruim 1 miljoen mensen...quote:Op zondag 17 april 2016 14:17 schreef Magemelvin het volgende:
[..]
Nee, want als je een minuscuul percentage als voorbeeld geeft, is dat niet serieus te nemen.
die voor jequote:
quote:
Kun je dit soort posts niet in dat slowchatje van je houden?quote:
Prachtig hè. En ook nu stemmen ze braaf mee met de moederpartij van "Oprutte".quote:Op zondag 17 april 2016 14:37 schreef SR4 het volgende:
Wat ik trouwens wel geweldig vind van die PVV fanpagina's op Facebook is dat de PVV de hemel in wordt geprezen, Rutte "mot opkutte" enzo, want "de regering" bezuinigt alleen maar op de ouderenzorg en haalt asielzoekers binnen en de PVV weet het wel op te lossen, dat terwijl ik me nog kan herinneren dat in 2011 de PVV wetsvoorstellen steunde die juist bezuinigingen op de zorg veroorzaakten
Kun je wel lollig doen, maar jij bent wel precies zo'n figuur.quote:Op zondag 17 april 2016 14:39 schreef Geerd het volgende:
Maar dat heeft op facebook gestaan dus waar !!!
Deze marionetquote:Op zondag 17 april 2016 14:36 schreef Geerd het volgende:
Partij van Samson en Gert zal wel weer hoog tij vieren![]()
![]()
![]()
Dat heb gestaan op facebook*quote:Op zondag 17 april 2016 14:39 schreef Geerd het volgende:
Maar dat heeft op facebook gestaan dus waar !!!
Dat vind ik dan toch wel weer aardig. Alhoewel, ik zou de zegen van God aan alle mensen willen toewensen!quote:Nederland mijn Vaderland wenst haar christelijke achterban Gods zegen toe op deze zondag! God zij met ons en het geliefde Vaderland! Iedereen een mooie zondag toegewenst!
Hippies ??quote:Op zondag 17 april 2016 14:43 schreef SR4 het volgende:
- 50PLUS 55+ , lage opleiding, industrie
- SGP gezondheidszorg, industrie, Trouw
- D66 18-34, hoge opleiding, hoog inkomen, onderwijs en ICT, Volkskrant en NRC/Handelsblad
- SP 55-64, lage opleiding, laag inkomen, industrie, Metro
- PvdA 18-24, hoge opleiding, onderwijs, Volkskrant
- Partij vd Dieren lage opleiding
- ChristenUnie gezondheidszorg, onderwijs, Trouw
- PVV 35-54 jaar, lage opleiding, gezondheidszorg en industrie, Telegraaf en Metro
- CDA 65+, hoog inkomen, Trouw
- VVD 18-24, hoog inkomen, overheid, NRC/Handelsblad en Trouw
- GroenLinks 18-24, hoge opleiding, laag inkomen, onderwijs, Volkskrant en Trouw
http://tpo.nl/wp-content/uploads/2016/04/2016-04-17b.pdf
Jup.quote:
quote:
En kraken natuurlijk !!quote:Op zondag 17 april 2016 14:45 schreef SR4 het volgende:
[..]
Jup.
Maximaal profiteren van het systeem om pretstudies te volgen en dan aan de bedelstaf of laagbetaald kutwerk
Er staat toch dat ze voornamelijk in het onderwijs werken. Dat verdient niet heel goed inderdaad, maar ik zou dat geen kutwerk noemen.quote:Op zondag 17 april 2016 14:45 schreef SR4 het volgende:
[..]
Jup.
Maximaal profiteren van het systeem om pretstudies te volgen en dan aan de bedelstaf of laagbetaald kutwerk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |