nummer 6, 17 en 4quote:Op vrijdag 15 april 2016 10:39 schreef gianni61 het volgende:
dat geldt voor meerderen in dat team wel
Laura, Nycke en Angelaquote:
denk het wel... ze kijken allemaal zo boos op die foto... das wel jammer...quote:Op vrijdag 15 april 2016 16:11 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Laura, Nycke en Angela
dat is je top 3?
Gekozen ja?quote:Op vrijdag 29 april 2016 21:35 schreef heywoodu het volgende:
Ik had toch liever gezien dat in elk geval een Noorwegen of Brazilië ook bij Nederland zou zitten. Brazilië heeft dus in elk geval slim gekozen: moeilijke poule en dan op papier een makkelijker tegenstander in de kwartfinales.
Ja, Brazilië mocht als gastland kiezen in welke poule ze zouden komen.quote:
Jemigquote:Op vrijdag 29 april 2016 21:38 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja, Brazilië mocht als gastland kiezen in welke poule ze zouden komen.
Over het algemeen prima tijdenquote:Op zaterdag 21 mei 2016 20:22 schreef TheArt het volgende:
Olympische speelschema's zijn bekend en te vinden hier: http://www.handbal.nl/use(...)le_-_handball_en.pdf
Zaterdag 6 augustus 2016, 11.30 uur (Nederlandse tijd 16.30 uur): Frankrijk-Nederland.
Maandag 8 augustus 2016, 19.50 uur (Nederlandse tijd 00.50 uur): Argentinië-Nederland.
Woensdag 10 augustus 2016, 19.50 uur (Nederlandse tijd 00.50 uur): Zuid-Korea-Nederland.
Vrijdag 12 augustus 2016, 11.30 uur (Nederlandse tijd 16.30 uur): Zweden-Nederland.
Zondag 14 augustus 2016, 14.40 uur (Nederlandse tijd 19.40 uur): Rusland-Nederland
Mijn gedachtequote:
quote:De handbalsters Marieke van der Wal en Yvette Broch zijn door bondscoach Henk Groener opgenomen in de voorselectie van het Nederlands damesteam dat zich gaat voorbereiden op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro.
De voorbereiding start op 27 juni en eindigt op 22 juli 2016. In de laatste week zal er op 19, 20 en 21 juli een vierlandentoernooi worden gespeeld in Indoor Sportcentrum Eindhoven. De deelnemende landen zijn Zweden, Rusland en Montenegro en gastland Nederland. Alle landen komen tijdens de Olympische Spelen in actie.
Van de 21 geselecteerde speelsters zullen zes speelsters afvallen, waaronder naar alle waarschijnlijkheid één van de drie keepsters. De overgebleven 15 speelsters, waarvan 14 speelsters en één reserve, zullen de laatste week van de voorbereiding ingaan.
De selectie is als volgt: Marieke van der Wal, Tess Wester, Jasmina Jankovic (keepsters), Yvette Broch, Ailly Luciano, Laura van der Heijden, Jessy Kramer, Debbie Bont, Nycke Groot, Estavana Polman, Danick Snelder, Martine Smeets, Michelle Goos, Lynn Knippenborg, Angela Malenstein, Kelly Dulfer, Sanne van Olphen, Lois Abbingh, Esther Schop, Isabelle Jongenelen en Sanne Hoekstra.
geen verrassingen in de voorselectie.quote:
quote:Selectie handbaldames voor Olympische Spelen bekend gemaakt
Bondscoach Henk Groener heeft de 15 speelsters bekend gemaakt die mee gaan naar de Olympische Spelen in Rio de Janeiro. Hierin is de meeste opvallende naam keepster Jasmina Jankovic, die het WK en het OKT miste door een zware knieblessure, maar op tijd hersteld is voor Rio. Dit betekent dat keepster Marieke van der Wal niet bij de selectie zit. Andere ontbrekende namen van het WK zijn Debbie Bont en Lynn Knippenborg.
De groep van 21 speelsters blijft mee draaien in de voorbereiding die eindigt op 22 juli 2016. Gedurende deze periode verblijft het team doordeweeks op Papendal. In het weekend zijn de speelsters thuis. Op 24 juli vliegt het team naar Brazilië. Mochten er blessures zijn dan kunnen alsnog andere speelsters worden toegevoegd aan de selectie.
In de laatste week zal er op 19, 20 en 21 juli het Cocoa from Ghana 4-landentoernooi worden gespeeld in Indoor Sportcentrum Eindhoven. Kaarten kunnen worden besteld via de website http://www.handbal.nl/oranje/kaarten-bestellen/. Deze laatste week zal alleen de selectie voor de Olympische Spelen bij elkaar zijn.
Samenstelling selectie:
Jasmina Janković - TuS Metzingen
Tess Wester - SG BBM Bietigheim
Ailly Luciano - Metz Handball
Laura van der Heijden - Team Esbjerg
Jessy Kramer - Toulon Saint Cyr Var Handball
Nycke Groot - Győri Audi ETO KC
Estavana Polman - Team Esbjerg
Yvette Broch - Győri Audi ETO KC
Danick Snelder - Ferencvárosi TC
Martine Smeets - SG BBM Bietigheim
Michelle Goos - Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam
Angela Malestein - SG BBM Bietigheim
Kelly Dulfer - VfL Oldenburg
Sanne van Olphen - Toulon Saint Cyr Var Handball
Lois Abbingh - Issy Paris Hand
Reservespeelsters:
Marieke van der Wal - HV Virto/Quintus
Debbie Bont - København Håndbold
Lynn Knippenborg – Buxtehuder SV
Esther Schop - Nantes Loire Atlantique
Isabelle Jongenelen - Nantes Loire Atlantique
Sanne Hoekstra - HSG Bensheim Auerbach
Leiding/begeleiding:
Henk Groener - Bondscoach
Peter Portengen - Assistent trainer
Debbie Klijn - Assistent trainer
Jelle Heisen - Fysiotherapeut
Carla van Dijk - Teammanager
Geen verrassingen eigenlijk, alleen jammer voor Knippenborgh dat zij nu buiten de boot valt.quote:
dat wel, maar van de andere kant: als Jasmina geen blessure had gekregen voor het wk, had van de Wal toen waarschijnlijk al thuis gezeten..quote:Op vrijdag 1 juli 2016 13:41 schreef heywoodu het volgende:
Ik vind het maar zielig voor Van der Wal
Zo gigantisch lang voor Nederland gespeeld, plaatst Nederland zich eindelijk voor de Spelen en dan is ze er net niet meer bij
Ja, ik snap het ook zeker wel en uiteraard moeten gewoon de twee beste fitte keepsters gaan. Maar ja, ik kan me voorstellen dat het feit dat Jankovic weer fit is voor Van der Wal misschien wel hét drama uit haar carrière isquote:Op vrijdag 1 juli 2016 13:43 schreef gianni61 het volgende:
[..]
dat wel, maar van de andere kant: als Jasmina geen blessure had gekregen voor het wk, had van de Wal toen waarschijnlijk al thuis gezeten..
natuurlijk, iedereen wil graag naar de OS.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 13:45 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja, ik snap het ook zeker wel en uiteraard moeten gewoon de twee beste fitte keepsters gaan. Maar ja, ik kan me voorstellen dat het feit dat Jankovic weer fit is voor Van der Wal misschien wel hét drama uit haar carrière is
Hadden de laatste wedstrijd op het OKT met drie goals moeten winnen van Zweden, het werd 25-23quote:Op maandag 4 juli 2016 09:38 schreef Columbiafan het volgende:
Wel erg verrassend dat Spanje zich niet heeft weten kwalificeren bij de mannen.
quote:"Het Handbalsprookje"
In samenwerking met Ziggo Sport Totaal bieden wij een unieke inkijk in het leven van het Het Nederlands Handbal Team op weg naar Rio. Wat drijft de dames en hoe hard hebben zij hiervoor gewerkt? Volg aanstaande dinsdag 12 juli om 22:00 deel één van de vierdelige serie "Het Handbalsprookje" en ontdek de verhalen achter de handbaldames.
Thnx voor de herinnering, ff kijkenquote:Op dinsdag 19 juli 2016 19:31 schreef borisz het volgende:
Om 20.30 uur oefenen tegen Zweden.
Live op het sportkanaal van de de kabelboer.
Mhua valt wel mee denk ik. Zelf mist Nederland ook het nodige.quote:Op woensdag 20 juli 2016 21:48 schreef mstx het volgende:
Gelukkig hebben we Wester, anders stond Rusland nu al 5 doelpunten voor
Dat zeg ikquote:Op woensdag 20 juli 2016 21:53 schreef TheArt het volgende:
[..]
Mhua valt wel mee denk ik. Zelf mist Nederland ook het nodige.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |