Tsjongejongejonge.quote:Op donderdag 14 april 2016 23:08 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Dus? Moet je ze uit het oog verliezen? =edit=
nee, je opmerking is dom, je kan n kind, ook n kind van drie, zeker als je meer kinderen hebt, niet 24/7 aan de hand houden.quote:Op donderdag 14 april 2016 23:29 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ik ben dom omdat ik wel goed op mijn kinderen wil passen?
Goed verhaal.
Potje hier sloeg ze over, wilde direct op de grote wc.quote:Op vrijdag 15 april 2016 01:25 schreef john2406 het volgende:
[..]
Even op inhaken dit staat me toch echt wel tegen het woordje zindelijk!
De hond en kat hebben we zindelijk gekregen het kind hebben wij geleerd op het potje zijn behoefte te doen!
Kijk eens op google maps, wat een stuk dat is, daar had het al fout kunnen gaan vele wegen welke overgestoken is.quote:Op vrijdag 15 april 2016 07:54 schreef Twiitch het volgende:
Het kind liep op sokken, dus vanuit het ouderlijk huis naar die sloot gelopen. Tja, ook een ouder blijft een mens en mensen maken fouten.
Of je wel of geen kinderen hebt maakt niet heel veel uit, maar als ik mijn kinderen even als normaal bestempel vinden die met hun ruim 2 jaar 700 meter echt niet ver hoor. Ze rennen het niet in 20 seconden ofzo, maar het is echt niet 'ver'.quote:
En dan ben je de plantjes aan het verpotten, is je kind rustig op het gras aan het spelen met zn blokken en blijkt de poort tóch niet zo goed afgesloten te zijn als je denkt..quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:27 schreef Joweh het volgende:
[..]
Of je wel of geen kinderen hebt maakt niet heel veel uit, maar als ik mijn kinderen even als normaal bestempel vinden die met hun ruim 2 jaar 700 meter echt niet ver hoor. Ze rennen het niet in 20 seconden ofzo, maar het is echt niet 'ver'.
Erg voor die ouders, ongeacht of ze nu onverantwoord gehandeld hebben of niet.
En voor de discussie of je wel/niet 24/7 moet opletten: in een veilige omgeving kunnen ze best alleen zijn eventjes. Een kinderproof woonkamer en een goed afgesloten achtertuin zijn daar prima geschikt voor. (Niet om boodschappen te doen, maar om iets te pakken binnen gehoorsafstand...)
Daar wijst vooralsnog niks op. Een kind van drie kan al heel mobiel zijn hoor.quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:20 schreef john2406 het volgende:
[..]
Kijk eens op google maps, wat een stuk dat is, daar had het al fout kunnen gaan vele wegen welke overgestoken is.
Zou er toch iets meer aan de hand zijn geweest ontvoering misschien?
Dat betwijfel ik toch helemaal niet of wel, dan sorry, heb je gezien hoeveel wegen kruispunten dat kind heeft gedaan misschien.quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:37 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Daar wijst vooralsnog niks op. Een kind van drie kan al heel mobiel zijn hoor.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:37 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Daar wijst vooralsnog niks op. Een kind van drie kan al heel mobiel zijn hoor.
Die kans zit erin.quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:40 schreef john2406 het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik toch helemaal niet of wel, dan sorry, heb je gezien hoeveel wegen kruispunten dat kind heeft gedaan misschien.
Een kind van drie wacht tot de auto s voorbij zijn en steekt dan pas over?
Feit is, het was hem toch gelukt om over te steken.quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:45 schreef john2406 het volgende:
[..]
Staatslotterij winnen die kans zit er ook in.
Paricipatie zal wel nog niet goed werken of wat denk je zelf?quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:43 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Inderdaad.
Kleuter van net 4 rent 1200 meter in 15 minuten.
tuurlijk zoek je eerst het complete huis af, tuin en bij de buren. Die kleuter kan dan al een eindje weg zijn, als je dan vervolgens eerst links zoekt richting speeltuin en kleuter is rechtsaf gegaan, tja. Wel opmerkelijk dat er in die afstand van 700 meter niemand dacht van goh wat doet dat menneke daar alleen.
Jij weet al meer dan gemeld?quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:46 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Feit is, het was hem toch gelukt om over te steken.
Over de tuin: nee ik heb geen poort. Jammer. Plus dat zou ik dan eerst controleren. Stap uit je eigen kader en lees wat er staat.quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:32 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
En dan ben je de plantjes aan het verpotten, is je kind rustig op het gras aan het spelen met zn blokken en blijkt de poort tóch niet zo goed afgesloten te zijn als je denkt..
Of ligt er in je kinderproof woonkamer per ongeluk tóch een stukje glas dat je gemist hebt met stofzuigen nadat je een longdrinkglas had laten vallen.
Royal Sadnessquote:Op vrijdag 15 april 2016 10:33 schreef RijstNatie het volgende:
mensen, ze zijn het kind niet even uit het oog verloren...
het gaat om een kind van 3 jaar en hij heeft 700 meter afgelegd.
als je een kind 30seconden uit het oog verliest gebeurd dat niet.
hier hebben het over meerdere minuten uit het oog verliezen, anders kan het kind niet zo'n afstand afleggen
Ik weet niet hoeveel kinderen jij hebt, maar ik heb er 2, volwassen en ze leven nog, en weet verdomd goed dat het heel lastig is ze continu in de gaten te houden. Je kunt kind 2 op de wc zijn billen staan poetsen, terwijl kind 1 achter de poort uitglipt. Nu kun je alles op sloot draaien, maar misschien klimt ie wel op de bank en dan op de rugleuning om hoog bij de kast te komen waar de snoepjes staan. Flikkert vervolgens naar beneden en valt zich een dwarsleasie.quote:Op vrijdag 15 april 2016 00:06 schreef madam-april het volgende:
[..]
Mijn partner, ouders, schoonouders, buren, vrienden..
even serieus he, ik neem aan dat jij je kind van 3 niet alleen buiten laat spelen?quote:Op vrijdag 15 april 2016 10:39 schreef Joweh het volgende:
[..]
Royal Sadness
Want in die 30 seconden ga jij zoeken waar je het kind uiteindelijk vindt, en niet ergens anders waardoor het kind langer uit je zicht is....
Dat is dan toch ook de schuld van de ouders. Want, uit het oog verloren.quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:20 schreef john2406 het volgende:
Zou er toch iets meer aan de hand zijn geweest ontvoering misschien?
Buurtcontrole is er nog nauwelijks. De meeste mensen werken met zijn tweeën, de rest zit achter de pc, of continu naar de slapende baby te kijken, want stel dat hij wakker wordt en gaat klimmen.quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:43 schreef ootjekatootje het volgende:
Wel opmerkelijk dat er in die afstand van 700 meter niemand dacht van goh wat doet dat menneke daar alleen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |