SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Note: voor de comiclezers en degene die de tallgames spelen.
Wat er in de spellen, comics of in de serie afspeelt, het wijkt allemaal af, maar bepaalde elementen komen terug.
Het gaat hier om de serie, dus wat er in andere media speelt, zet het gaarne in een spoiler.
Game on..
LP:Theorie over TWD:quote:Ik ben overigens wel benieuwd wat voor een persoon Negan was, voor de zombie-apocalyps (ehm uiteraard geen zombie-apocalyps sec, want zombies bestaan niet in het universum van TWD). Ik kan er niets over vinden nl.
Jullie enig idee?
Vond ik wel aardige theorie.
Mijn theorie mbt cliffhangerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I´m back.
quote:Op dinsdag 12 april 2016 17:48 schreef Ryan3 het volgende:
"The Walking Dead" Episode #7.1 (TV Episode 2016) - Full Cast & Crew - IMDb
In de link staat de cast voor aflevering 1 van seizoen 7 op imdb.
Steven Yeun die Glenn Rhee speelt staat onderaan.
In de link van de cast voor aflevering 15 van seizoen 6 op imdb
"The Walking Dead" Last Day on Earth (TV Episode 2016) - IMDb
Wordt hij als derde genoemd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je weet dat imdb gewoon door users wordt beheerd? Niet door iemand die ook maar iets met de serie te maken heeft?
[ Bericht 6% gewijzigd door Mike op 19-04-2016 12:44:39 ]
Moet in een spoiler hè.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:04 schreef GGMM het volgende:
[..]
Je weet dat imdb gewoon door users wordt beheerd? Niet door iemand die ook maar iets met de serie te maken heeft?
Een theorie?quote:
Ongetwijfeld, maar die houdt zich niet met dit soort dingen bezig. Er heeft ook maanden bij Game of Thrones gestaan dat er iemand terug zou komen, wat helemaal niet gebeurde.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:05 schreef Ryan3 het volgende:
Maar hoezo die hebben toch gewoon een professionele redactie?
Toch vind ik het vreemd 6/15 plaats 3 genoemd.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:07 schreef GGMM het volgende:
[..]
Een theorie?
[..]
Ongetwijfeld, maar die houdt zich niet met dit soort dingen bezig. Er heeft ook maanden bij Game of Thrones gestaan dat er iemand terug zou komen, wat helemaal niet gebeurde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I´m back.
quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Toch vind ik het vreemd 6/15 plaats 3 genoemd.
7/1 plaats onderaan genoemd.Hetgeen wat om de GOT-imdb stond kwam ook overeen met het boek.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daarom heeft iemand het waarschijnlijk ook zo neergezet.
Imdb.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:10 schreef OMG het volgende:
Net zo veelzeggend als dat iemand op Wikipedia nu de rollen door elkaar husselt.
Ja, nou ja, ik weet dat het eerder speelde met die dumpster waar Glenn onder schoof, maar toen kwam hij niet voor op een titel, dat ligt anders. Was fuckertje van de makers.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:10 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hetgeen wat om de GOT-imdb stond kwam ook overeen met het boek.
Daarom heeft iemand het waarschijnlijk ook zo neergezet.
Ja. Ook dat boeit niet. De volgorde zegt niks over het lot van iemand. Ik zou me pas iets af gaan vragen als een bepaalde hoofdpersoon niet meer in de credits voorkomt of plots als "also starring" staat aangekondigd.quote:
Waarom is hij dan verplaatst? Als dat verder nooit voorkomt, tenzij je in die uitzending geen main cast meer bent, omdat je uit de serie bent geschreven bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:14 schreef OMG het volgende:
[..]
Ja. Ook dat boeit niet. De volgorde zegt niks over het lot van iemand. Ik zou me pas iets af gaan vragen als een bepaalde hoofdpersoon niet meer in de credits voorkomt of plots als "also starring" staat aangekondigd.
Ja, okee, als dat kan, dan is dat een mogelijkheid. Het is echter niet wikipedia.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:17 schreef GGMM het volgende:
[..]
Omdat een willekeurige user ingelogd is op imdb en dat heeft gedaan om mensen te pesten.
quote:Op dinsdag 12 april 2016 21:59 schreef Evienne het volgende:
Rest of cast listed alphabetically: Slimmerds!
Liever Rick dood dan een Darylquote:Op dinsdag 12 april 2016 22:20 schreef OMG het volgende:
Snel, iemand, draai het om, dan gaat Rick dood!
Ik heb altijd het gevoel dat die reacties nogal geacteerd zijn. Als je jezelf gaat opnemen terwijl je The Walking Dead kijkt, dan moet je gewoon al van plan zijn om een bepaalde reactie te gaan geven.quote:
Dit filmpje staat echt symbool voor alle bagger die op YouTube staat anno 2016quote:
quote:Op zaterdag 16 april 2016 11:48 schreef EilandjeOnline het volgende:
Scrummie snapt het![]()
Ondanks dat het idd waarschijnlijk half fake is vind ik het nog steeds erg grappig.
Wat een bedroevend gezeik is dat over die cliffhangerquote:Op dinsdag 19 april 2016 12:24 schreef stijn_ het volgende:
http://io9.gizmodo.com/th(...)ing-liars-1771650279
En dat toontje dan ook.quote:Op dinsdag 19 april 2016 15:20 schreef Byzantynixschii het volgende:
Is dat gejank over die cliffhanger nou nog steeds bezig? Het is een TV serie, die werken nou eenmaal met cliffhangers. Ga anders een film kijken of zo, als je het niet trekt om te moeten wachten voordat je weet wat er gebeurd.
Dit dus, zo idioot en Youtube staat er vol meequote:Op vrijdag 15 april 2016 23:17 schreef Merkie het volgende:
wat voor retard ben je als je jezelf gaat opnemen terwijl je een serie kijkt.
Het levert dan ook kijkers en dus geld op. Zo gek is het niet.quote:Op vrijdag 22 april 2016 19:34 schreef Pippi het volgende:
[..]
Dit dus, zo idioot en Youtube staat er vol mee
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ze smelten de kazen!
quote:Op dinsdag 14 juni 2016 01:35 schreef Stickertje het volgende:
AMC is bezig met brieven te sturen van advocaten naar oprichters van een facebook groep, The Spoiling Dead Fans, die zich bezig houdt met het uitvogelen wat er in een nieuw seizoen van TWD gebeurd, zoals nieuwe personages...
Er is grote kans dat ze uitgevogeld hebben wie er in de finale dood ging door bij te houden wie er opkomen dagen om scenes op te nemen en daar een conclusie bij hebben getrokken... En AMC is daar niet blij mee omdat het schending van het auteursrecht zou zijn.
Vanaf nu mogen ze nog wel foto's plaatsen, maar geen conclusies meer trekken![]()
The Spoiling Dead Fans
Als je wilt weten wie er hoogstwaarschijnlijk dood is, klik de spoiler:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. in de comics!
My friends all drive horses
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die Ezekiel ziet er badass uit héquote:
Dat mensen zich bij deze serie zo focussen op wie er dood gaat of niet zegt veel. Was vroeger niet zo met de oudere series. Toch blijf ik doorkijkenquote:Op zondag 25 september 2016 19:14 schreef Tamabralski het volgende:
Ik ga de eerste paar afleveringen opsparen. Straks zul je zien dat ze de ontknoping na tien jaar in de eerstvolgende aflevering uitstellen tot de volgende aflevering.
Of dat er toch niemand van belang is vermoord hi ha ho.
Ik kijk liever 35 minuten alleen rottende zombie-actie met veel gore. Dat drama in TWD is namelijk erg slecht geschreven en uitgevoerd. Zo langdradig om niets. Het is tergend.quote:Op zondag 25 september 2016 20:42 schreef Mirel het volgende:
[..]
Dat mensen zich bij deze serie zo focussen op wie er dood gaat of niet zegt veel. Was vroeger niet zo met de oudere series. Toch blijf ik doorkijken
Nja, dan kan je dus Z Nation kijkenquote:Op maandag 26 september 2016 11:20 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Ik kijk liever 35 minuten alleen rottende zombie-actie met veel gore. Dat drama in TWD is namelijk erg slecht geschreven en uitgevoerd. Zo langdradig om niets. Het is tergend.
Aanrader?quote:Op maandag 26 september 2016 11:36 schreef Mirel het volgende:
[..]
Nja, dan kan je dus Z Nation kijken
Als je van belachelijke dingen houd wel ja. Heb het zelf 1 of 2 eps gekeken, maar meer comedy dan wat anders.quote:
Ik twijfelde tussen iZombie en Z-Nation. iZombie is vermakelijk, maar niet wat ik verwacht hadquote:Op maandag 26 september 2016 12:27 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als je van belachelijke dingen houd wel ja. Heb het zelf 1 of 2 eps gekeken, maar meer comedy dan wat anders.
iZombie heb ik na 3 eps ook afgedaan als 'niet mijn ding'. Te veel humor voor een zombie serie (naar mijn smaakquote:Op maandag 26 september 2016 17:55 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Ik twijfelde tussen iZombie en Z-Nation. iZombie is vermakelijk, maar niet wat ik verwacht had
Ik gok omdat Fear TWD er ook is nu, en ze dus dat af laten lopen en dan beginnen met TWD.quote:Op woensdag 5 oktober 2016 19:05 schreef thecleaninglady het volgende:
Nog maar 2,5 week! Weet iemand eigenlijk waarom dit seizoen later begint dan voorgaande?
Dat dacht ik eerst ook, maar van ftwd was zondag de finale al dus dan hadden ze aankomende zondag toch alweer door gekund...ben erg ongeduldigquote:Op woensdag 5 oktober 2016 19:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik gok omdat Fear TWD er ook is nu, en ze dus dat af laten lopen en dan beginnen met TWD.
Oh meen je. Heb de laatste van fear nog niet gezien, vandaarquote:Op woensdag 5 oktober 2016 19:39 schreef thecleaninglady het volgende:
[..]
Dat dacht ik eerst ook, maar van ftwd was zondag de finale al dus dan hadden ze aankomende zondag toch alweer door gekund...ben erg ongeduldig
Ja heb een paar afleveringen van het eerste en van het tweede seizoen gezien maar vond het lang zo spannend niet als twd. Ben nu seizoen 5 en 6 aan het terugkijken om mijn geheugen wat op te frissen...en ik wil nu eindelijk wel eens weten wie het loodje heeft gelegdquote:Op woensdag 5 oktober 2016 19:41 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oh meen je. Heb de laatste van fear nog niet gezien, vandaar.
Hehe ja herkenbaar, ik zit ook met verlangen te wachten. Fear TWD is leuk weg kijk spul, haalt het natuurlijk niet bij de echte maar het is TWD universum dus kijk ik 't.quote:Op woensdag 5 oktober 2016 20:00 schreef thecleaninglady het volgende:
[..]
Ja heb een paar afleveringen van het eerste en van het tweede seizoen gezien maar vond het lang zo spannend niet als twd. Ben nu seizoen 5 en 6 aan het terugkijken om mijn geheugen wat op te frissen...en ik wil nu eindelijk wel eens weten wie het loodje heeft gelegd
wat dan? Want de right hand man wijst op daryl en dat kleed/deken aan het einde dat op de grond ligt was toch dat kleed dat daryl om had?quote:Op zondag 9 oktober 2016 11:53 schreef Mss het volgende:
Goed filmpje! Sowieso dat het Glenn is die dood is gegaan. Alles wijst er op
Glenn is toch meer de rechterhand van Rick? Daarnaast is Glenn vorig seizoen al zo vaak net aan de dood ontsnapt dat ik denk dat dat nu niet gaat gebeuren.quote:Op zondag 9 oktober 2016 13:23 schreef stinkie het volgende:
[..]
wat dan? Want de right hand man wijst op daryl en dat kleed/deken aan het einde dat op de grond ligt was toch dat kleed dat daryl om had?
Ik snap alleen de 'Joke too soon' referentie nog niet
Volgens mij vraagt Negan of degene die hij net gedood heeft of het Rick's rechterhand was, ik bedoel alsof hij dat dus echt niet wist. En vervolgens dat mss Rick's rechterhand er letterlijk afgaatquote:Op zondag 9 oktober 2016 13:23 schreef stinkie het volgende:
[..]
wat dan? Want de right hand man wijst op daryl en dat kleed/deken aan het einde dat op de grond ligt was toch dat kleed dat daryl om had?
Ik snap alleen de 'Joke too soon' referentie nog niet
Is er ergens nog een filmpje hiervan?quote:Op zondag 9 oktober 2016 10:00 schreef Scrummie het volgende:
Oh en het panel was ook tof. Carol en Maggie moesten huilen.
Yes: https://www.twitch.tv/nycc/v/45156099quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:09 schreef thecleaninglady het volgende:
[..]
Is er ergens nog een filmpje hiervan?
eerdte seizoen wel. Nu?quote:Op zondag 9 oktober 2016 14:51 schreef Mss het volgende:
[..]
Glenn is toch meer de rechterhand van Rick? Daarnaast is Glenn vorig seizoen al zo vaak net aan de dood ontsnapt dat ik denk dat dat nu niet gaat gebeuren.
En als Daryl dood gaat stop ik met kijken
Dat denk ik ookquote:Op zondag 9 oktober 2016 16:47 schreef Remqo het volgende:
Ik denk nog steeds dat Abraham de knuppel krijgt
Ik snap het anti gedoe tegen Carl niet echtquote:Op maandag 10 oktober 2016 10:51 schreef jogy het volgende:
En hoeveel mensen hopen stiekem dat Carl de kop doormidden wordt geslagen?
Ik vind hem op zich ook wel meevallen hoor, zeker nu hij een beetje zijn draai gevonden heeft. Maar toch. Hij heeft een redelijk lange tijd gehad waar ik echt een beetje een hekel aan hem had.quote:Op maandag 10 oktober 2016 11:02 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik snap het anti gedoe tegen Carl niet echt
Of hij is zo murw en "beyond reason" dat hij niet eens meer normaal kan reageren. Ik zie ze sowieso niet meer als mensen die normaal emotioneel kunnen reageren.quote:Op maandag 10 oktober 2016 11:19 schreef stinkie het volgende:
Als dit Rick's reactie is na het neerslaan van Carl dan zit ie bij de rest waarschijnlijk te lachen
Ook vor daryl en Glen zit ie er vrij lauw bij, dus ik begin langzaam voor een abe te vrezen
Inmiddels niet meer,quote:Op maandag 10 oktober 2016 10:51 schreef jogy het volgende:
En hoeveel mensen hopen stiekem dat Carl de kop doormidden wordt geslagen?
Is geen officiële hequote:
Ja precies, hij is nu best goed te hardenquote:Op maandag 10 oktober 2016 16:50 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Inmiddels niet meer,
Ik had een hekel aan Carl maar niet meer.
Dat hoop ik al sinds aflevering 1.quote:Op maandag 10 oktober 2016 10:51 schreef jogy het volgende:
En hoeveel mensen hopen stiekem dat Carl de kop doormidden wordt geslagen?
De titel van de show en de comics slaat dan ook op hun als de walking dead.quote:Op maandag 10 oktober 2016 12:05 schreef Kali-Mist1 het volgende:
[..]
Of hij is zo murw en "beyond reason" dat hij niet eens meer normaal kan reageren. Ik zie ze sowieso niet meer als mensen die normaal emotioneel kunnen reageren.
Best verwarrend als je de zombies walkers gaat noemen.quote:Op maandag 10 oktober 2016 18:08 schreef Evertjan het volgende:
[..]
De titel van de show en de comics slaat dan ook op hun als de walking dead.
Erg logisch zou het niet zijn. Groepen mannen hebben doorgaans wel andere toepassingen voor buitgemaakte vrouwen.quote:Op maandag 10 oktober 2016 17:09 schreef Dr.Mikey het volgende:
Eigenlijk verdient Maggie wel die knuppel. Ik ben haar gedrag toen Beth weg was nog niet vergeten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |