Zijn moslima's geen mensen dan?quote:Op dinsdag 12 april 2016 09:30 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
.... Is dat de woordkeus die ons Nederlanders er toe ijvert onze beschaving veilig te stellen?
... beetje naief...quote:Op dinsdag 12 april 2016 13:31 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Zijn moslima's geen mensen dan?
Haatbaard paste niet, hoewel...
Dat is ook niet het geval. Niet elke moslim is en ziet zichzelf als minderwaardig. In dit geval kun je je wel afvragen hoe iemand er ineens bij komt. Daarnaast wat je kinderen er mee moeten.quote:Op dinsdag 12 april 2016 14:27 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
... beetje naief...
Jouw omschrijving mbt "mens" is de variant die wordt gebruikt om neerbuigend een vrouw te definiëren. Net als "dat beest" als het bv om een hond gaat...
Dichter bij god, islam-perfectionisme, meer zichtbare onderscheiding/afwending van kufars, Fatima is aan het radicaliseren. Mirjam moet hier fulltime een waarnemer bij in de klas zetten. En anders de AIVD wel.quote:Op dinsdag 12 april 2016 12:35 schreef Montagui het volgende:
Brief van de juf aan de ouders.
[ afbeelding ]
Reactie van Jan Dijkgraaf in TPO
[..]
bron: http://media.tpo.nl/column/aan-fatima-zbair/
Op zich vind ik dat er niets mis is met het dragen van een hoofddoek. Staat soms ook best mooi!
Het is in dit geval eigenlijk meer zoals Jan Dijkgraaf aangeeft....waarom?
Is het omdat ze het beste met iedereen voor heeft en daarom graag uitleg wil geven?
Of is het haar te doen om islampropaganda zoals Jan Dijkgraaf aangeeft?
Zolang ze, zoals ze zelf schrijft, gewoon dezelfde juf blijft en haar geloof niet verspreid op deze openbare school hoeft er wat mij betreft niet zo'n ophef over gemaakt te worden. Maar daarentegen, ze gáát een hoofddoek dragen. Dat neigt toch naar meer 'islam' en of ze dat dan, op deze openbare school, voor zich kan houden?
De inhoud en toon van de brief zegt meer dan genoeg.quote:Op dinsdag 12 april 2016 12:43 schreef Ludachrist het volgende:
Islampropaganda. Ze voorziet gewoon dat er nogal wat reacties op zullen komen, en om die allemaal voor te zijn stuurt ze even een brief. Zo moeilijk is het niet, hoewel de Jan Dijkgraven van deze wereld er graag meer in lezen natuurlijk.
Ze zegt niets raar. Er is duidelijk goed nagedacht over die brief.quote:Op dinsdag 12 april 2016 14:42 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
De inhoud en toon van de brief zegt meer dan genoeg.
Wat zegt het dan precies volgens jou?quote:Op dinsdag 12 april 2016 14:42 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
De inhoud en toon van de brief zegt meer dan genoeg.
Begrijpend lezen, gast. De moslim stelt zich ver boven de ongelovigen, dicteert ze, en strooit zand in hun ogen met een onsamenhangend irrelevant bullshitverhaal over persoonlijkheid.quote:Op dinsdag 12 april 2016 14:44 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ze zegt niets raar. Er is duidelijk goed nagedacht over die brief.
Dat zegt zij niet in die brief. Juist niet.quote:Op dinsdag 12 april 2016 14:47 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Begrijpend lezen, gast. De moslim stelt zich ver boven de ongelovigen, dicteert ze, en strooit zand in hun ogen met een onsamenhangend irrelevant bullshitverhaal over persoonlijkheid.
Niet iedereen met een hoofddoek vormt gevaar. Ik heb het met deze stap ook niet direct eens. Maar ik zou haar ontslag niet gaan eisen.quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:07 schreef frietenstamp het volgende:
De hoofddoek is niet om hip te zijn maar een ideologisch statement. Ze doet daar niet eens geheimzinnig over. Devotie en idealisme.
Zij is een risicofactor, was dat al zonder hoofddoek waarschijnlijk, en is sowieso niet op haar plek bij een openbare school.
Ouders vinden het wel best?
Hoezo ben je het met deze stap niet direct eens?quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:08 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Niet iedereen met een hoofddoek vormt gevaar. Ik heb het met deze stap ook niet direct eens. Maar ik zou haar ontslag niet gaan eisen.
Zoals ik hier na beschrijf. Ik hou mij bij kinderen ver van religie. Dat verwacht ik bij/van anderen ook.Maar Christen doen het ook regelmatig fout in bijv. Afrika.quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:10 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Hoezo ben je het met deze stap niet direct eens?
Jij moet gewoon een pvv forum gaan bezoeken.quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:11 schreef Pino0 het volgende:
Wat een stinkhoer. Oprotten naar Mekka deze NSB vrouw.
Laren Afrika.quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:12 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Zoals ik hier na beschrijf. Ik hou mij bij kinderen ver van religie. Dat verwacht ik bij/van anderen ook.Maar Christen doen het ook regelmatig fout in bijv. Afrika.
Van de 4 keer dat ik heb gestemd, heb ik alleen de eerste keer PVV gestemd... zo'n 4/5 jaar geleden. De rest van de keren op VVD en CDA.quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:13 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Jij moet gewoon een pvv forum gaan bezoeken.
Wat is er zo erg aan? Het is een verklaring.quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:23 schreef truthortruth het volgende:
Die brief bevestigd het beeld, helaas.
Ja, want onze beschaving is in gevaar.quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:11 schreef Pino0 het volgende:
Wat een stinkhoer. Oprotten naar Mekka deze NSB vrouw.
Ah, lekker wegkijken weer. En dat voor een nuchtere Tukker.quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:26 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Ja, want onze beschaving is in gevaar.
Ik ben ineens overtuigd.
Je kan ook gevaar zien in wat er niet is. En daar commentaar op hebben.quote:Op dinsdag 12 april 2016 15:32 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Ah, lekker wegkijken weer. En dat voor een nuchtere Tukker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |