Dit is strafbaar.quote:Op woensdag 6 april 2016 19:22 schreef agter het volgende:
Wie wil mijn stem kopen?
Ik heb nog twee stembiljetten liggen..
Hoogste bieder wint.
Hoezo?quote:Op woensdag 6 april 2016 19:23 schreef Merode32 het volgende:
Wtf wat is er in maastricht aan de hand?
quote:Stembus Bonaire open tot 3 uur vannacht
Mocht het heel spannend gaan worden bij de uitslag van het Oekraïne-referendum, dan zouden kiezers op de Nederlandse Antillen vannacht zomaar de doorslag kunnen geven. Op Bonaire, Sint Eustatius en Saba zijn de stembussen vannacht tot 3.00 uur Nederlandse tijd geopend.
De Caribische Nederlanden, zoals de drie eilanden samen officieel heten, tellen een kleine 25 duizend inwoners. Dat staat gelijk aan een kleine gemeente als Wassenaar.
?quote:Op woensdag 6 april 2016 19:23 schreef Merode32 het volgende:
Wtf wat is er in maastricht aan de hand?
Handig, nu weet iedereen waar je het over hebt.quote:Op woensdag 6 april 2016 19:23 schreef Merode32 het volgende:
Wtf wat is er in maastricht aan de hand?
De vlaaien zijn op.quote:Op woensdag 6 april 2016 19:23 schreef Merode32 het volgende:
Wtf wat is er in maastricht aan de hand?
De stemmen daar zijn toch alleen in België geldig?quote:Op woensdag 6 april 2016 19:23 schreef Merode32 het volgende:
Wtf wat is er in maastricht aan de hand?
Dat zou idd humor zijn.quote:Op woensdag 6 april 2016 19:23 schreef freako het volgende:
Het lijkt me geweldig als straks de BES-eilanden de doorslag gaan geven.
Of de schijfjes salami op de Nederlandse pizza's. Die schijnen in Napels een grotere diameter te hebben, ik wil dat wel graag EU-breed gelijk getrokken zien.quote:Op woensdag 6 april 2016 19:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Dan moet het wel iets over moslims zijn
Ja dat is wel waar.quote:Op woensdag 6 april 2016 19:25 schreef invalidusername het volgende:
[..]
Gewoon, in zijn algemeenhied, wat is er mis in Maastricht. Lijkt me een legitime vraag
quote:
quote:Van Es leert te ‘interimperen’
“Wa wawa wawa, wa wawa wawawa…
– Eh…HEE! KLEINE MIERENNEUKER!
– Nee, Van Es!
– WIL JIJ WEL EENS GAUW JE MUIL HOUWE!
– Kijk, nou springen er dus vier griffiers op jouw nek en die dumpen jou zo in de hofvijver…
“Wa wawa wawa, wa wawa wawawa…
– Eh, meneer de voorzitter…
– Hèhè, hij heb het door.
– Wat de geachte afgevaardigde daar zegt…
– Goedzo, van Es.
– Is natuurlijk gelul van een dronken aardbei en daarom vragen wij van de Tegenpartij, of de geachte kleine miereneuker z’n afgevaardigde muil ken houden. Zoiets? Zo hè, zo doen wij dat. Dat is interimperen.”
Er waren maar enkele gaan stemmen, volgens de lokale media heeft maar 1 iemand zich erin verdiept, een oekraiensequote:Op woensdag 6 april 2016 19:24 schreef L3gend het volgende:
Mocht het spannend worden, kunnen jullie tot 3 uur nacht wachten
[..]
Reisvisum inderdaad, geen werkvisum.quote:Op woensdag 6 april 2016 19:22 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Nog steeds de link niet gelezen he?
-------------------------------------------
In het verdrag wordt er expliciet gesproken over het vergemakkelijken van de migratie vanuit Oekraïne. Bijvoorbeeld door er een visumvrije zone van te maken:
Erkennend dat het van belang is op termijn een visumvrije regeling in te voeren voor de burgers van Oekraïne, mits aan alle voorwaarden voor een goed beheerde en veilige mobiliteit wordt voldaan.
----------------------------
http://joostniemoller.nl/(...)g-oekraine-longread/
Dat is toch exact wat ik schrijf? Ze overwegen op termijn de visumplicht af te schaffen. Maar dat gaat enkel om reizen. Niet om werkvergunningen e.d.quote:Op woensdag 6 april 2016 19:22 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Nog steeds de link niet gelezen he?
-------------------------------------------
In het verdrag wordt er expliciet gesproken over het vergemakkelijken van de migratie vanuit Oekraïne. Bijvoorbeeld door er een visumvrije zone van te maken:
Erkennend dat het van belang is op termijn een visumvrije regeling in te voeren voor de burgers van Oekraïne, mits aan alle voorwaarden voor een goed beheerde en veilige mobiliteit wordt voldaan.
----------------------------
http://joostniemoller.nl/(...)g-oekraine-longread/
Het zou wel werken. Een loterij met leuke prijzen, de komst van populaire bekende mensen bij een stembureau waar ze een clinic geven of zoiets.quote:Op woensdag 6 april 2016 19:20 schreef Nielsch het volgende:
Stem VOOR als je een gratis PS4 en naakte vrouwen wilt!!!
Want als er geen visumplicht is kan je er niet werkenquote:Op woensdag 6 april 2016 19:26 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat is toch exact wat ik schrijf? Ze overwegen op termijn de visumplicht af te schaffen. Maar dat gaat enkel om reizen. Niet om werkvergunningen e.d.
zuchtquote:Op woensdag 6 april 2016 19:26 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Reisvisum inderdaad, geen werkvisum.
Tevens is dat dus niets concreets en slechts een aanmoediging van het ondertekenen van een ander verdrag, dat waarschijnlijk ook zal worden aangenomen als men vandaag tegen stemt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |