abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_161223821
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:52 schreef KetchupFTW het volgende:

[..]

Daarom heb je ook geen vriendin :{ .
Jij bent maagd.

Haha.
  woensdag 6 april 2016 @ 15:56:42 #127
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_161223828
Dit kan u allen wel amuseren vermoed ik:

quote:
Herman Heinsbroek woedend over 'jaloeziebelasting'
'Fuck de mensen met een beetje geld die dit land draaiende houden, en die veel landgenoten aan werk helpen. Jaag die rainmakers die hun nek uitsteken het land maar uit.'


Eigenlijk is vermogensbelasting een jaloeziebelasting uit de koker van links. In Nederland bestaat deze sinds 1964, maar pas in 2001 werd het echt serieus met de zogenaamde vermogensrendementsheffing. Met dank aan Frits Bolkestein en Gerrit Zalm van de VVD. Ik weet nog goed dat Bolkestein tijdens de verkiezingscampagne van 1998 riep: ‘Over mijn lijk wordt de vermogensbelasting verhoogd!’ Maar hij schoof aan bij Paars II en PvdA’er Wim Kok veegde zijn argumenten van tafel.

Bolkestein droop daarna al snel af naar het beter betalende politieke circuit in Brussel en Zalm verhoogde als minister van Financiën, samen met PvdA-staatssecretaris Willem Vermeend, de vermogensbelasting van 0,7 naar 1,2 procent. Bijna een verdubbeling dus. Sindsdien gaat de fiscus ervan uit dat u ten minste jaarlijks vier procent rendement over uw vermogen maakt en dat wordt belast met een tarief van dertig procent. Leuk gebracht, maar in feite betaalt u gewoon altijd 1,2 procent over uw vermogen, rendement of niet.

Dat het geld betreft dat u – eindelijk – netto overhoudt nadat u zich al blauw betaalde aan allerlei andere belastingen (Nederland kent een van de hoogste belastingdrukken ter wereld) doet niet ter zake.

Ofschoon de meeste Europese landen deze verfoeide en onrechtvaardige jaloeziebelasting de laatste twintig jaar hebben afgeschaft, verhoogde Nederland hem dus vrolijk in 2001. Fuck de mensen met een beetje geld die dit land draaiende houden, zoals ondernemers, boeren, tuinders en middenstanders, en die veel landgenoten aan werk helpen. Jaag die rainmakers die hun nek uitsteken het land maar uit!

Vermogensbelasting, hoe bedenk je zoiets? Het lijkt wel een soort voorheffing op de erfbelasting, ook zo’n schaamteloze taks. Begrijp me goed: ik heb niets tegen belasting betalen. We willen immers allemaal in een veilig land wonen met goed onderwijs, goede gezondheidszorg en mooie wegen. Daarvoor betalen we belasting aan de overheid, in de hoop dat die dat goed regelt. Zelf heb ik ook aardig wat bijgedragen aan de staatskas. Maar om mensen die zich een slag in de rondte werken nu tot in lengte van dagen te achtervolgen met belastingaanslagen, dat gaat mij veel te ver.

Vooral van ondernemerspartij VVD zou je mogen verwachten dat die zich tegen dit linkse stokpaardje zou verzetten. Maar nee hoor: voor de tweede keer wordt onder VVD-regie, ditmaal door premier Mark Rutte en staatssecretaris Eric Wiebes, de vermogensbelasting stiekem verder verhoogd. Per 2017 komen er drie tarieven, met als hoogste liefst 1,65 procent. En weer maakt het niet uit of u, in een tijd waarin de rente nagenoeg nul is en de beurzen op instorten staan, überhaupt rendement op uw vermogen behaalt. Betalen! We willen poen zien tot u er dood bij neervalt en dan zijn uw erfgenamen aan de beurt. Verkoopt u de aandelen van uw bedrijf? Fijn: 25 procent belasting over het prijskaartje graag. Gaat u dood? Ook heel fijn: dan kunnen wij uw nabestaanden uitkleden via successierechten en over wat ze overhouden natuurlijk ook weer vermogensbelasting heffen.

Leuker kunnen we het niet maken. Met de vriendelijke groeten van de VVD.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
  woensdag 6 april 2016 @ 15:56:45 #128
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_161223830
quote:
Leugens. VNL zou op 20 zetels moeten staan.
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
pi_161223839
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:55 schreef KetchupFTW het volgende:

[..]

Nee, de vraag is ''denkt u dat Oekraïne teveel deze kant opkomt''

Oekraïne is wat anders dan de Oekraïners .
Je kleurt het wel heel rooskleurig in hoor, lijkt alsof hij dat hele Oekraïne verhaal niet hoort.

"Wat mot dat met al die buutnlanders hier? "
  woensdag 6 april 2016 @ 15:57:24 #130
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_161223846
quote:
TNS pipo.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
pi_161223849
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:55 schreef Perrin het volgende:

[..]

Bedenk dan maar ff Jan Roos dan ipv waar ik Geenstijl zei :P

En jij vult dus voor alle handtekeningenzetters in dat ze hun handtekening hebben gezet omdat Jan Roos hen dit zei. Geen van hen heeft interesse in een democratisch referendum over het associatieverdrag. Iedereen die naar het stembureau gaat, speelt alleen maar die nare Jan Roos in de kaart of ze het nu beseffen of niet.

Ik vind dat een erg vreemde gedachtengang. Waarom maak je die Jan Roos zo belangrijk? Waarom beschouw je al die lui als hersenloze drones die achter hem aanlopen?
Nee, je snapt het niet. Types als Roos misbruiken het referendum en de uitslag er van om hun eigen standpunten door te rammen. De enige reden dat het referendum over die verdrag gaat is dat het verdrag toevallig op de rol stond.

Het is niet dat de kiezers allemaal achter hem aan dreutelen, het is dat hij een democratisch middel gebruikt om zijn eigen campagne te voeren.
pi_161223857
quote:
15s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:56 schreef GSbrder het volgende:

[..]

Is dat erg, volgens je vriendin?
Ja.
  woensdag 6 april 2016 @ 15:58:10 #133
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_161223871
quote:
15s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:57 schreef Tchock het volgende:

[..]

Ja.
Zit ze in de windmolens?
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
  woensdag 6 april 2016 @ 15:58:31 #134
441812 KetchupFTW
Klassenstrijd der snacksauzen
pi_161223879
quote:
15s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:55 schreef Reya het volgende:

[..]

Kaas- is homo? Nooit geweten.
Niet dat daar wat mis mee is natuurlijk. *)
“As everybody knows, but the haters & losers refuse to acknowledge, I do not wear a “wig.” My hair may not be perfect but it’s mine.” - Donald Trump, 45th president of the United States.
  woensdag 6 april 2016 @ 15:58:36 #135
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_161223882
quote:
2s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:52 schreef 99.999 het volgende:

[..]

Dat het wat hoog gegrepen is voor je dat niet iedereen achter GS aanhuppelt lijkt me geen nieuws :P. En waarom zouden de argumenten waarmee een referendum is aangevraagd geen reden voor wel of niet gaan stemmen kunnen zijn? De uitleg waarmee een referendum verkocht wordt is nu zelfs van groter belang dan de daadwerkelijke impact.
Omdat een referendum per definitie wordt aangevraagd door een bepaalde politieke belangengroep. Er zal altijd bij een referendum een bepaalde groep in de samenleving zijn die zich geroepen voelt om voor het organiseren ervan campagne te voeren.

Als het een campagne voor een referendum over een wet over het toestaan van de plofkip was geweest, waren het overwegens mensen uit de GroenLinkse hoek en die van Dierenpoes geweest.

Als het een campagne voor een referendum over een wet voor het afschaffen van thuiszorg was geweest dan waren het mensen uit de 50+hoek geweest.

Het zullen zelden mensen zijn die precies in je politieke straatje vallen die een referendum bijeen sprokkelen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 6 april 2016 @ 15:59:18 #136
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_161223898
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:58 schreef Perrin het volgende:
Als het een campagne voor een referendum over een wet voor het afschaffen van thuiszorg was geweest dan waren het mensen uit de 50+hoek geweest.
Hee kijk je uit. Straks geef je ze nog ideeën.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
  woensdag 6 april 2016 @ 15:59:32 #137
66825 Reya
Fier Wallon
pi_161223906
Moch, Perrin heeft best een punt.
  woensdag 6 april 2016 @ 15:59:38 #138
441812 KetchupFTW
Klassenstrijd der snacksauzen
pi_161223912
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:56 schreef Kaas- het volgende:

[..]

Jij bent maagd.

Haha.
;(
“As everybody knows, but the haters & losers refuse to acknowledge, I do not wear a “wig.” My hair may not be perfect but it’s mine.” - Donald Trump, 45th president of the United States.
  woensdag 6 april 2016 @ 15:59:54 #139
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_161223916
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:57 schreef Tchock het volgende:

[..]

Nee, je snapt het niet. Types als Roos misbruiken het referendum en de uitslag er van om hun eigen standpunten door te rammen. De enige reden dat het referendum over die verdrag gaat is dat het verdrag toevallig op de rol stond.

Het is niet dat de kiezers allemaal achter hem aan dreutelen, het is dat hij een democratisch middel gebruikt om zijn eigen campagne te voeren.
Lekker boeiend toch? Hij is een van de vele stemmen in het politieke landschap.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 6 april 2016 @ 16:00:05 #140
441812 KetchupFTW
Klassenstrijd der snacksauzen
pi_161223925
quote:
13s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:56 schreef Reya het volgende:

[..]

De tien zetels voor DENK worden vakkundig verzwegen door deze marionetten van de staatsmedia.
Erdogan zal het niet veel langer pikken!
“As everybody knows, but the haters & losers refuse to acknowledge, I do not wear a “wig.” My hair may not be perfect but it’s mine.” - Donald Trump, 45th president of the United States.
  woensdag 6 april 2016 @ 16:00:30 #141
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_161223936
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:58 schreef Perrin het volgende:
Het zullen zelden mensen zijn die precies in je politieke straatje vallen die een referendum bijeen sprokkelen.
Ja, en dat is ook precies de reden waarom die hele opkomstdrempel is ingesteld. Referenda worden traditioneel georganiseerd over een onderwerp dat slechts een relatief kleine groep aanspreekt. Een groep die veelal ook fanatiek tegen is. Dat is in de behandeling van dit "democratisch instrument" ook allemaal meegenomen.
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
pi_161223940
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:58 schreef Perrin het volgende:

[..]

Omdat een referendum per definitie wordt aangevraagd door een bepaalde politieke belangengroep. Er zal altijd bij een referendum een bepaalde groep in de samenleving zijn die zich geroepen voelt om voor het organiseren ervan campagne te voeren.

Als het een campagne voor een referendum over een wet over het toestaan van de plofkip was geweest, waren het overwegens mensen uit de GroenLinkse hoek en die van Dierenpoes geweest.

Als het een campagne voor een referendum over een wet voor het afschaffen van thuiszorg was geweest dan waren het mensen uit de 50+hoek geweest.

Het zullen zelden mensen zijn die precies in je politieke straatje vallen die een referendum bijeen sprokkelen.
Als je de meerderheidsopvatting hebt, is het sowieso onzinnig om een referendum aan te vragen aangezien je meerderheidsopvatting al wordt uitgedragen door de heersende machten.
  woensdag 6 april 2016 @ 16:01:20 #143
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_161223962
Tussen 2000 en 2014 is de belasting per vat olie opgelopen van $10 naar $30.
Op dit moment tappen sommige landen >80% van de opbrengst af aan belastinginkomsten.
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
  woensdag 6 april 2016 @ 16:01:26 #144
66825 Reya
Fier Wallon
pi_161223966
quote:
10s.gif Op woensdag 6 april 2016 16:00 schreef Pokkelmans het volgende:

[..]

Als je de meerderheidsopvatting hebt, is het sowieso onzinnig om een referendum aan te vragen aangezien je meerderheidsopvatting al wordt uitgedragen door de heersende machten.
Niet noodzakelijk, natuurlijk.
  woensdag 6 april 2016 @ 16:01:42 #145
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_161223974
quote:
15s.gif Op woensdag 6 april 2016 16:00 schreef Ryon het volgende:

[..]

Ja, en dat is ook precies de reden waarom die hele opkomstdrempel is ingesteld. Referenda worden traditioneel georganiseerd over een onderwerp dat slechts een relatief kleine groep aanspreekt. Een groep die veelal ook fanatiek tegen is. Dat is in de behandeling van dit "democratisch instrument" ook allemaal meegenomen.
Eens. Een opkomstdrempel lijkt me essentieel.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 6 april 2016 @ 16:01:54 #146
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_161223978
quote:
10s.gif Op woensdag 6 april 2016 16:00 schreef Pokkelmans het volgende:

[..]

Als je de meerderheidsopvatting hebt, is het sowieso onzinnig om een referendum aan te vragen aangezien je meerderheidsopvatting al wordt uitgedragen door de heersende machten.
Idd! Tenzij je denkt dat de meerderheidsopvatting niet wordt gesteund door de parlementariërs om welke reden dan ook.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 6 april 2016 @ 16:01:57 #147
441812 KetchupFTW
Klassenstrijd der snacksauzen
pi_161223979
quote:
15s.gif Op woensdag 6 april 2016 16:01 schreef GSbrder het volgende:
Tussen 2000 en 2014 is de belasting per vat olie opgelopen van $10 naar $30.
Op dit moment tappen sommige landen >80% van de opbrengst af aan belastinginkomsten.
Het einde is nabij.
“As everybody knows, but the haters & losers refuse to acknowledge, I do not wear a “wig.” My hair may not be perfect but it’s mine.” - Donald Trump, 45th president of the United States.
  woensdag 6 april 2016 @ 16:02:22 #148
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_161223986
quote:
15s.gif Op woensdag 6 april 2016 16:01 schreef GSbrder het volgende:
Tussen 2000 en 2014 is de belasting per vat olie opgelopen van $10 naar $30.
Op dit moment tappen sommige landen >80% van de opbrengst af aan belastinginkomsten.
Landen waar wij wat om geven of niet?
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
  woensdag 6 april 2016 @ 16:02:38 #149
452713 Gutmensch
Sociaal-liberaal
pi_161223989


Meh.
[i]In verscheidenheid verenigd[/i]
pi_161224000
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2016 15:59 schreef Perrin het volgende:

[..]

Lekker boeiend toch? Hij is een van de vele stemmen in het politieke landschap.
Klopt, maar toevallig wel de initiator en belangrijkste gezicht van dit referendum.

Als Geert Wilders een referendum organiseert over *welke wet dan ook toevallig op tafel ligt* en campagne voert alsof je stem gericht is voor of tegen het aanblijven van de regering, zou ik net zo goed niet gaan stemmen. Het gáát niet over de wet die op je stembiljet staat.

Daarnaast speelt nog mee dat het verdrag al lang is ingevoerd en het systeem met de kiesdrempel maakt dat strategisch stemmen belangrijker is dan je mening laten horen. Het is van alle kanten een faalreferendum en het is zonde van het geld en de tijd. Ten slotte polariseert het alleen maar de bevolking en dat is sowieso niet goed.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')