abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_161319160
Zusje dat lijkt mij schrikken... Bleef het bij 1x?

Lb en Dot we moeten onze mini's eens met elkaar laten praten. Mijne moet ik zo weer wakker maken om te eten.

Sicilia hopelijk kan de huisarts helpen. Ik had dat ook bij ct en Ken dat gevoel ook bij overbelasting van mijn elleboog.

Dot wat stom van dat scheurtje!
Ik moet ook even laten kijken met de nacontrole. De knoopjes van de hechtingen waren weg gehaald de laatste controle van de kraam week maar er zit er geloof ik nog 1...
En er zit een aambeitje te irriteren like hell :(

Zo ik ga er 1 wakker maken ;)
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_161319490
Ik heb ook zo iets Dot. Het begint nu langzaam minder gevoelig te zijn. Hoop dat het snel niet meer te voelen is.

En dat stijve, pijnlijke gevoel in mijn vingers en polsen heb ik eigenlijk ook in mijn voeten en enkels. Dacht eerst dat dat kwam door mijn vitamine B12 deficiëntie, maar ik heb pas weer een injectie gehad dus dat kan bijna niet de oorzaak zijn. Even kijken of ik een gaatje kan vinden om een bezoekje aan de huisarts te brengen dan maar.

Wij zijn net thuis. Zijn bij mijn ouders op visite geweest. N. slaapt de laatste paar avonden al vanaf 8 uur tot een uur of 3 in 1 ruk door in de puckababy in zijn wieg, maar had verwacht dat hij nu wel wakker zou worden voor een flesje. Hij lag bij mijn ouders in de box, hebben hem dus in zijn jas moeten hijsen, in de maxicosi, in de auto, thuis weer uit maxicosi en jas en in wieg, maar hij tukt gewoon verder :D. Ga dus ook maar proberen te slapen, ben heeeel benieuwd hoe laat hij komt, mijn slaapkopje O+.
Zwangerschapsdocent bij de vereniging Samen Bevallen ❤
pi_161321673
En hoe laat was het Sicilia? :)

Goed plan van die babybabbel Lamb! :P Ik heb vannacht denk ik weer elk uur wel gezien. Op de een of andere manier trek ik het eigenlijk wel veel beter dan toen Stip het deed, maar dat komt denk ik ook wel omdat deze de borst beter pakt en zolang zij ligt te drinken pak ik ook wel wat rust. Ik moet er wel echt aan denken dat ik zelf genoeg drink merk ik, vooral s nachts. Droge mond!

Die knoopjes kunnen idd erg irritant doen ja!
pi_161321861
Elkuurvandeklokboks :') ! Kleine pluis is aan het regelen omdat mijn productie door buikgriep gekelderd was. Lag dus ook gisteravond de hele avond aan de borst. Samen in bed, gezellig hoor. Maar.. Gaaaaaaaap :O . Gelukkig is het 6u geweest en hoor ik de vogels zingen O+ . Dan is het geen nacht meer, en dat voelt wat minder hopeloos.

Veel drinken inderdaad wel essentieel ja, ik merk nu het verschil! Zeker met buikgriep. Probeer bij elke voeding nu een flesje water te drinken en ik hoorde hem bij de voeding van 6:00 pas echt weer goed regelmatig slikken :o .
pi_161321870
Het was half 3 en 6 uur hier! En nu ligt hij weer. Hoop dat de andere kindjes ook nog even slapen, dan kan ik ook nog even mijn ogen dicht doen :)
Zwangerschapsdocent bij de vereniging Samen Bevallen ❤
pi_161322046
Dank voor alle felicitaties!
J heeft een fijne 1e verjaardag gehad :) Hij trakteerde ons op een nacht doorslapen, was dol op de slingers en ballonnen die we opgehangen hadden, heeft lekker gegeten van zijn eigen appeltaartje en had na een paar pakjes door hoe je papier moet scheuren O+ Hij is ontzettend verwend met aandacht en cadeautjes (en vond het maar raar dat zijn kleine neefje in zíjn box lag). Vannacht was hij veel wakker, alle indrukken verwerken, denk ik.
Wij moesten gisteren nog wel terugdenken aan een jaar geleden ('toen stond nu de ambulance voor de deur') en gaan nu vol goede moed op naar een beter jaar dan het afgelopen jaar. Het heeft ons zo'n knauw gegeven, onze huilbaby die tóch iets bleek te mankeren... het kan alleen maar beter worden.

Wij kruipen door naar het volgende topic :W
  zondag 10 april 2016 @ 08:35:25 #187
171422 LadyBlack
paint it black
pi_161322079
Ach ja, ik heb gewoon (alweer) een superaanhankelijk kind dat supergoed slaapt mits onder de juiste omstandigheden. Het helpt wel dat ik weet dat E nu zo'n goeie slaper is.

En de doek is mijn vriend, dan kan ik toch nog wat doen. Misschien... moet ik er toch nog wel een doek bij oO<
  zondag 10 april 2016 @ 08:36:26 #188
171422 LadyBlack
paint it black
pi_161322085
Oooh Hupje, nog gefeliciteerd! *O*

Zo bijzonder zo'n eerste verjaardag O+
pi_161322139
Het lijkt alweer zo lang geleden, die kleine baby's... sterkte met het gebrek aan slaap!

Fijn dat de verjaardag zi leuk was Hupje!! *O*

En leuk al die stababy's! N. wil heel graag staan (als je dr neerzet weigert ze haar benen te buigen), maar zelf optrekken doet ze nog niet. !el heel lang blijven staan als je haar rechtop zet.

Hier heb ik N. net een rompertje 86-92 aangetrokken, het was niet eens te wijd (wel een beetje te lang, maar soit...) :o
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_161322482
Nog gefeliciteerd hupje *O* :* ! Wat fijn dat het zo'n leuke dag was.
pi_161323185
Klinkt als een fijne dag Hupje! En het gaat zeker allemaal beter worden nu jullie steeds beter doorkrijgen wat er aan de hand is. :Y

Klinkt fijn Sicilia, heerlijk slaapkoppie. O+

Als je zo afhankelijk bent van je doek is een tweede wel handig ja LB. :7

Nogmaals respect voor alle tweede-kindjes-mama's, hopelijk snel weer meer slaap en rust voor jullie. :*

Saskia, je saurus. :o

Wij komen net uit het zwembad en N. was weer zo heerlijk vrolijk. :D Wat is dat kind van mij toch fantastisch, zo'n lachebekje! O+

N. klapte en zwaaide al een tijdje als we het voordeden, maar nu doet ze het al als we alleen zeggen 'klappen' of 'zwaaien' en voor haar verjaardag zijn we haar 'HOERA!' aan het aanleren, als we alleen al 'hiep hiep' zeggen schieten haar armpjes al de lucht in. _O- O+
pi_161324360
wat fijn dat ze zo opgeknapt is zeg!
Schudden voor gebruik
pi_161324414
Ik ben bijgeslapen! O+

Toen ik gister half slapend koemelk ipv afgekolfde bv in de flessenwarmer had staan besloten dat het gewoon écht niet ging.
W. heeft vannacht bij mijn ouders gespookt (als sliep 'ie nog wel ergsns 5 uur aaneen, dus opzich viel het nog mee) en ik heb 10 uur aan een geslapen. Toen werd ik wakker met stuwing. :')
pi_161324514
Heerlijk Sillie! Als je het af en toe echt nodig hebt, gewoon doen hoor! Als jij uitgerust bent, is dat uiteindelijk voor W ook heel fijn ;)

Selvaria: wel foto maken van dat hiephiep-momentje straks als ze jarig is he :D

Nog gefeliciteerd met J Hupje! w/

Saskia: herkenbaar... heb mijn 5,5-maander gister een romper maat 80 aangetrokken. Zat eigenlijk prima :{ En dan te bedenken dat ik een hele lading maat-80-rompers voor de zomer had ingeslagen. Hoop dat ze nu eventjes iets minder hard groeit qua formaat :P

En las nog iets over stevige slapers en iets minder stevige slapers :)
pi_161324728
Een poosje terug ging het hier over speelgoed wat je (niet) wilde voor je kind. Wij zijn nu in het bezit van twee dingen met batterij en J vindt ze geweldig :')
  zondag 10 april 2016 @ 12:27:53 #196
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_161325168
quote:
0s.gif Op zondag 10 april 2016 11:59 schreef Hupje het volgende:
Een poosje terug ging het hier over speelgoed wat je (niet) wilde voor je kind. Wij zijn nu in het bezit van twee dingen met batterij en J vindt ze geweldig :')
Herkenbaar. De zoefzoef dieren die een vriendin cadeau heeft gegeven (omdat er niks met geluid op het lijstje stond) vinden N en L geweldig.
pi_161325242
Batterijen gaan vanzelf leeg.
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_161325742
quote:
0s.gif Op zondag 10 april 2016 11:59 schreef Hupje het volgende:
Een poosje terug ging het hier over speelgoed wat je (niet) wilde voor je kind. Wij zijn nu in het bezit van twee dingen met batterij en J vindt ze geweldig :')
Dit hebben wij ook al lang geaccepteerd. N. krijgt nu voor haar verjaardag van ons zelfs de Zoef Zoef boerderij omdat haar favoriete speelgoed nu ook:
-van plastic is
-er hysterisch uitziet
-enorm veel herrie maakt.
:')

Gelukkig is Zoef Zoef ook nog wel educatief verantwoord. :P
pi_161329125
:W

Wij gingen vandaag op de O+ fiets O+ naar het O+ strand O+ . L. vond het allemaal machtig mooi. Zat naar iedereen die voorbij kwam te brabbelen. Nu ligt ze uitgeteld samen met pappa op de bank te slapen. [insert willekeurig cliché over rijkdom *; ]
Want het leven is niet meer dan een sprookje
  zondag 10 april 2016 @ 16:22:40 #200
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_161329574
Wij gingen ook naar het strand! Maar nog maar even niet met de fiets maar lopend. Was alleen nogal druk vanwege de duinenmars.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_161330026
Oh Kris ik ben zo jaloers, die tuthola van mij gaat nog steeds niet zelf zitten dus ik durf nog niet te fietsen. Volgens mij kan ze het fysiek wel, ze kruipt heel snel, gaat staan en stapt langs de tafel en aan onze handen. Volgens mij ziet ze gewoon de noodzaak van het zitten niet. :+

Heerlijk zeg Mari!

Wij waren vandaag op de kinderboerderij N. keek haar ogen uit, ze vond vooral de kippen zo interessant! De speeltuin was ook een groot succes. :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_161330067
lekker zeg, die weekenden van jullie!

Hier was ik vanmorgen heerlijk even in m'n eentje op stap.

Morgen gaat de duutser weer op stap voor de hele week. Niets aan...
  zondag 10 april 2016 @ 16:43:46 #203
171422 LadyBlack
paint it black
pi_161330080
Ok, vergeet wat ik zei over lang leve de draagdoek... vandaag is mijn baby zelfs in de doek niet tevreden :( Zo gauw ik maar een seconde stilsta begint ie gelijk weer te wurmen!

Dus nu ligt ie maar wéér aan de borst terwijl mijn moeder buiten de peuter vermaakt omdat die vandaag ook maximaal in mn irritatiezone zit :X

[/frustratie]
  zondag 10 april 2016 @ 16:45:29 #204
171422 LadyBlack
paint it black
pi_161330117
Selvaria, als ze al wel zelfstandig gaat staan en stapt, zou ik lekker gaan fietsen hoor! Met staan en lopen zijn de laatste spieren getraind volgens mij.
  zondag 10 april 2016 @ 18:34:12 #205
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_161332538
Oh bluh KB! L had dat ook, wij hebben een woonkamer met twee deuren (eetkamer en zitkamer ) due uitkomen in de gang, bizar veel rondjes heb ik zo gelopen. 8)7 héél veel buiten wandelen... :{

Waarom lees ik altijd van die lyrische verhalen over maisboogjes? Wat een kutdingen. :X het wordt een vieze kleverige bende.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_161333553
quote:
0s.gif Op zondag 10 april 2016 18:34 schreef Mariposas het volgende:
Oh bluh KB! L had dat ook, wij hebben een woonkamer met twee deuren (eetkamer en zitkamer ) due uitkomen in de gang, bizar veel rondjes heb ik zo gelopen. 8)7 héél veel buiten wandelen... :{

Waarom lees ik altijd van die lyrische verhalen over maisboogjes? Wat een kutdingen. :X het wordt een vieze kleverige bende.
Omdat alle andere kinderkoekjes een nóg viezere kleverige bende worden :+ .
pi_161333661
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2016 19:13 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Omdat alle andere kinderkoekjes een nóg viezere kleverige bende worden :+ .
Vooral de koekjes van Hipp van 6 maanden en ouder...
pi_161333794
Eten en baby is sowieso goor.
  zondag 10 april 2016 @ 19:31:26 #209
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_161333952
Plakmaisboogjes :( Ik ben van team soepstengel :Y)

F tijgert. Nog niet snel, nog niet ver, maar hij MOET en ZAL komen waar ie wil zijn. Dat is dus bij de auto's van J, mijn koffiekopje, de brokjes van de poes, de bak met duplo en de snoeren van de TV. Ik ben dit niet gewend, zo'n avontuurlijk kind. J kon ik rustig 5 minuten alleen laten in de woonkamer, F heeft na een minuut al iets te pakken wat ie niet mag hebben. Even schakelen dus. De grote pieps is wel ver over, want geen frustratie meer ^O^
pi_161334259
Mijn smeerlapje lost het op door een hele maisboogie in z'n geheel in de brede weg in z'n mond te doen.. 😂
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')