Ja oke maar dat is ook gewoon leuk om te doenquote:Op maandag 4 april 2016 23:27 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
bij jou zitten er ook nog een paar ''ik pers studenten af'' tussen
Haha zij is de Bob, snap je?quote:Op maandag 4 april 2016 23:26 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Hoop dat Chloro aan het stuur zit dan.
Ja ontken ook niet dat ik vaak een bitch ben hoor, weet ook wanneer het onterecht is. Niet dat het me soms helemaal niet tegenhoudquote:Op maandag 4 april 2016 23:27 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
jij doet ook veel mensen pijn hoor
En huurdersquote:Op maandag 4 april 2016 23:27 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
bij jou zitten er ook nog een paar ''ik pers studenten af'' tussen
Je hebt Jimmy weggepestquote:Op maandag 4 april 2016 23:27 schreef Crip het volgende:
[..]
Ja ontken ook niet dat ik vaak een bitch ben hoor, weet ook wanneer het onterecht is.
Ik heb het niet over deze SC maar over heel fok. Iedereen wilde hem helpen en jij doet alsof iedereen altijd al zo dom doet. Nee, er is al zo vaak advies gegeven, hulp geboden en weet ik veel wat.quote:Op maandag 4 april 2016 23:26 schreef Crip het volgende:
[..]
Weet verder voor de rest niet hoe er op hem wordt gereageerd buiten deze sc, maar het advies dat hier werd gegeven was altijd ook met een minachtend toontje. Begrijpelijk dat je er op een gegeven moment moe van word maar zulke zure reacties zijn alsnog niet op zn plek.
Zelf ben ik ook zuur geweest tegen braddie daar niet van, maar vind dat hij te veel shit krijgt hier voor zijn bedoelingen ook al komt hij vaak over als een lompe boer.
Hjb dikkequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 12 mei 2017 12:45 schreef NoelGallagher het volgende:
Ik zal natuurlijk elke mogelijkheid aangrijpen om een tr te zetten zodat je weer een ban krijgt.
beetje veel werk voor iets wat binnen een minuut is opgegetenquote:
opgegtenquote:Op maandag 4 april 2016 23:30 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
beetje veel werk voor iets wat binnen een minuut is opgegeten
lekker geskate?quote:Op maandag 4 april 2016 23:31 schreef Kurovski het volgende:
Zooow, vandaag maar weer op een normale tijd naar bed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |