Maar heb je seks gehad? Was je vrij zeker van vorige week!quote:Op zondag 3 april 2016 21:30 schreef Etsu het volgende:
Ik zie nu trouwens dat ik het misschien verkeerd heb verwoord. Ik wilde hem zoenen in mijn hoofd, heb geen actie gedaan en hij ook niet. Oogcontact was er, maar ineens begonnen we handen te schudden.
Ik kan alleen die post in vorig topic niet meer wijzigen, dus dan maar even zo.
We hebben wel uit dezelfde bak ijs gegeten, telt dat ook?quote:Op zondag 3 april 2016 21:39 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Maar heb je seks gehad? Was je vrij zeker van vorige week!
quote:Op zondag 3 april 2016 21:41 schreef Etsu het volgende:
[..]
We hebben wel uit dezelfde bak ijs gegeten, telt dat ook?
Wow zo intiem.quote:Op zondag 3 april 2016 21:47 schreef over_hedge het volgende:
[..]wie weet hebben jullie wat speeksel uitgewisseld.
quote:Op zondag 3 april 2016 21:41 schreef Etsu het volgende:
[..]
We hebben wel uit dezelfde bak ijs gegeten, telt dat ook?
Tuulkquote:Op zondag 3 april 2016 21:41 schreef Etsu het volgende:
[..]
We hebben wel uit dezelfde bak ijs gegeten, telt dat ook?
Om die afstand maak ik niet zoveel zorgen eigenlijk, we treinen allebei best veel de alle kanten op en zelf studeert ie in het oosten van het land, maar komt ie uit Friesland (zelfs familie in Groningen). En ik kom dan weer uit het zuiden, dus we hebben in de 4 grote windstreken wel wat te zoeken.quote:Op maandag 4 april 2016 00:11 schreef eefje801 het volgende:
[..]
TuulkLeuk verslag heb je geschreven trouwens. Het kan best zijn dat hij al die dingen ook dacht en nu ergens een lange post zit te tikken. Wel een flinke reisafstand trouwens, drie uur. Maar goed, dat is voor later zorg. Je hebt vast een OVkaart. Dat ongemakkelijke afscheid is erg herkenbaar hoor
Zag het helemaal voor me. Leuk idee om de Martini-to'en te beklimmen.
Even in het vorige deel kijken.quote:Op maandag 4 april 2016 08:10 schreef Cue_ het volgende:
Etsu, post je verhaal hier ook even inBen wel benieuwd geraakt (of linkje)
Klinkt leuk! Dit is je eerste internetdate ever? Spannond! Oh dat scheelt weer dat de afstand geen issue is. Heb je nog gecontact met hem?quote:Op maandag 4 april 2016 07:56 schreef Etsu het volgende:
[..]
Om die afstand maak ik niet zoveel zorgen eigenlijk, we treinen allebei best veel de alle kanten op en zelf studeert ie in het oosten van het land, maar komt ie uit Friesland (zelfs familie in Groningen). En ik kom dan weer uit het zuiden, dus we hebben in de 4 grote windstreken wel wat te zoeken.
Vertel eens wat meer over je ongemakkelijke afscheid![]()
Het zit me nog steeds een beetje dwars ergens.
Nee, wel vaker dates gehad via FOK!, maar deze keer eerste keer via Tinder.quote:Op maandag 4 april 2016 16:12 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Klinkt leuk! Dit is je eerste internetdate ever? Spannond! Oh dat scheelt weer dat de afstand geen issue is. Heb je nog gecontact met hem?
Ha ha welk afscheid wil je horen?
De "per ongeluk" kus? Of de man die opeens heel erg hoog ging praten?
De man die me als begroeting gelijk zoende? Been there, done that![]()
Nee, dat klopt.quote:Op maandag 4 april 2016 18:32 schreef Bananenpap het volgende:
Mja, zo vanzelfsprekend hoeft het ook niet te zijn om op de eerste date te zoenen toch?
Jammer, lang wachten op antwoord na de date is vaak geen goed teken..quote:Op maandag 4 april 2016 19:56 schreef Etsu het volgende:
[..]
Nee, dat klopt.
-
Nou, de kogel is door de kerk. Ik ga terug naar stap 1/2, want hij vond dat er geen klik was. Wel een beetje jammer, want voor mij voelde het wel zo, maar dat kan ook aan mijn onervarenheid mbt daten liggen.
Hij heeft wel gezegd dat ik een schatje ben, meer kon ik er niet uithalen.
Straks ga ik ook naar de VS voor 10 maanden, misschien beter om daarop te focussen. En ik heb ook niet superveel zin in een (nieuwe) jongen. Deze was gewoon toevallig omdat hij me aansprak.
quote:Op maandag 4 april 2016 20:05 schreef Deezertje het volgende:
lang wachten op antwoord na de date is vaak geen goed teken..
Omdat als het echt goed klikte van 2 kanten je dat (uit mijn ervaring dan, geen idee of dat bij andere ook zo is) je dat binnen een uur wel al uitgesproken hebtquote:Op maandag 4 april 2016 20:06 schreef Etsu het volgende:
[..]Ik vroeg het vanmiddag en 2/3 uurtjes later heeft die erop geantwoord omdat die college/andere bezigheden had. Hoezo is het geen goed teken?
Mwoah, het was ongelezen en had geen blauwe vinkjes, ik vind het niks zeggen.quote:Op maandag 4 april 2016 20:13 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Omdat als het echt goed klikte van 2 kanten je dat (uit mijn ervaring dan, geen idee of dat bij andere ook zo is) je dat binnen een uur wel al uitgesproken hebt
Ja dat kan natuurlijk. Al kan je berichtjes ook makkelijk lezen zonder dat jij blauwe vinkjes krijgt te zien maar dat is weer een heel ander verhaalquote:Op maandag 4 april 2016 20:14 schreef Etsu het volgende:
[..]
Mwoah, het was ongelezen en had blauwe vinkjes, ik vind het niks zeggen.
Dat blijft speculeren.quote:Op maandag 4 april 2016 20:15 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja dat kan natuurlijk. Al kan je berichtjes ook makkelijk lezen zonder dat jij blauwe vinkjes krijgt te zien maar dat is weer een heel ander verhaal
Gewoon je notificatie balk naar beneden slepen ja zonder de app openen..quote:Op maandag 4 april 2016 20:15 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja dat kan natuurlijk. Al kan je berichtjes ook makkelijk lezen zonder dat jij blauwe vinkjes krijgt te zien maar dat is weer een heel ander verhaal
Dat kan gebeuren. Niet netjes om het op die manier te doen, maar soms verdwijnt de interesse gewoon. Mensen ontdekken dingen van elkaar die ze niet zo geweldig vinden etcetc, dat kan na één date, maar ook na 10 gebeuren.quote:Op maandag 4 april 2016 20:28 schreef Happel het volgende:
Over het algemeen is het wel klaar als de tegenpartij lang op zich laat wachten met reageren. Heb het nu zelf weer mogen ervaren.
Drie hele leuke dates gehad en nu reageert ze niet of nauwelijks meer. Geen idee waarom en ik vind het frustrerend.
Jammer maar helaas, op naar de volgende date met een ander over twee weken...
Als je elkaar toch nooit meer ziet kan er toch best 1 zinnetje: 'hey, bedankt voor de afgelopen keren, maar ik voel helaas toch niets... succes!' ofzo er makkelijk vanaf? Zou veel sierlijker zijn dan het maar in stille dood laten sterven, helemaal als je dus al paar keer op stap bent geweest met elkaar.quote:Op maandag 4 april 2016 20:31 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat kan gebeuren. Niet netjes om het op die manier te doen, maar soms verdwijnt de interesse gewoon. Mensen ontdekken dingen van elkaar die ze niet zo geweldig vinden etcetc, dat kan na één date, maar ook na 10 gebeuren.
Klopt, ben ik mij van bewust. Kan er weinig aan veranderen.quote:Op maandag 4 april 2016 20:31 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat kan gebeuren. Niet netjes om het op die manier te doen, maar soms verdwijnt de interesse gewoon. Mensen ontdekken dingen van elkaar die ze niet zo geweldig vinden etcetc, dat kan na één date, maar ook na 10 gebeuren.
Wat was daar mis mee dan?quote:Op maandag 4 april 2016 20:54 schreef Happel het volgende:
[..]
Klopt, ben ik mij van bewust. Kan er weinig aan veranderen.
Ze heeft mijn appartement gezien, dat zal de doorslag wel hebben gegeven
Jammer. Had gehoopt voor je dat er nog een date in zat. Maar in dat geval beter om je op de VS te gaan focussen.quote:Op maandag 4 april 2016 19:56 schreef Etsu het volgende:
[..]
Nee, dat klopt.
-
Nou, de kogel is door de kerk. Ik ga terug naar stap 1/2, want hij vond dat er geen klik was. Wel een beetje jammer, want voor mij voelde het wel zo, maar dat kan ook aan mijn onervarenheid mbt daten liggen.
Hij heeft wel gezegd dat ik een schatje ben, meer kon ik er niet uithalen.
Straks ga ik ook naar de VS voor 10 maanden, misschien beter om daarop te focussen. En ik heb ook niet superveel zin in een (nieuwe) jongen. Deze was gewoon toevallig omdat hij me aansprak.
Inderdaad heel hinderlijk als er niet gereageerd wordt.quote:Op maandag 4 april 2016 20:52 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als je elkaar toch nooit meer ziet kan er toch best 1 zinnetje: 'hey, bedankt voor de afgelopen keren, maar ik voel helaas toch niets... succes!' ofzo er makkelijk vanaf? Zou veel sierlijker zijn dan het maar in stille dood laten sterven, helemaal als je dus al paar keer op stap bent geweest met elkaar.
Ligt ook compleet aan jou.. 6 keer gapen en moe zijn.. Hints naar iets anders doen naar een filmpje kijkenquote:Op dinsdag 5 april 2016 12:15 schreef MrBradge het volgende:
Mijn datemisser van afgelopen weekend:
- Ze heeft een zoontje van 7 waar ze mij niet over vertelde voor het afspreken
- Ze schelt om het minste geringste. En dan niet shit maar echt tyfus, tering, kanker..
- Ze boert veel.
- Is énorm asociaal en racistisch. (Constant melden hoe erg ze buitenlanders haat)
- Was niet echt gastvrij. (Ik moest alles zelf pakken, 1e date.. kan je het je voorstellen?)
- We hebben naar YouTube filmpjes (Muziekvideo's) Gekeken
- Ze kon haast d`r telefoon niet los laten.
- Ze heeft in de 1,5 uur dat ik er was zeker 6 keer lopen gapen en gemeld hoe moe ze wel niet was.
- Ik ben na die 1,5 uur weer naar huis gegaan
En daar rij je dan voor naar Groningen vanuit Hilversum, het had leuker kunnen worden zeg maar, ik had niet verwacht dat iemand zich zo zou profileren op een eerste date..
We zouden een film gaan kijken, en het zou óh zo fijn worden en zó gezellig want ik was zó`n lieve kerel en ze zou in m`n armen gaan liggen en weet ik veel wat allemaal. Nope, op YouTube een film gekeken met 2 meter tussen ons in zo`n beetje![]()
Ze heeft echt bijna liggen slapen op de bank, dus ze was écht moe..quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ligt ook compleet aan jou.. 6 keer gapen en moe zijn.. Hints naar iets anders doen naar een filmpje kijkenverder wel logisch dat ze vrijgezel is. Toevallig ook flink wat tattoos?
Ook nog beetje mollig? Vooroordelen i know maar bij alleenstaande mama's kloppen ze vaak wel. Wel kut dat ze het niet ff meld van die koter, was je zeker thuis gebleven?quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:25 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Ze heeft echt bijna liggen slapen op de bank, dus ze was écht moe..
En ja, tattoos heeft ze, drinkt, rookt, blowt
Ja, ook een beetje mollig inderdaad.quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:29 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ook nog beetje mollig? Vooroordelen i know maar bij alleenstaande mama's kloppen ze vaak wel. Wel kut dat ze het niet ff meld van die koter, was je zeker thuis gebleven?
Hoe ligt dit compleet aan hem?quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ligt ook compleet aan jou.. 6 keer gapen en moe zijn.. Hints naar iets anders doen naar een filmpje kijkenverder wel logisch dat ze vrijgezel is. Toevallig ook flink wat tattoos?
Sarcasme man. Maar er zullen vast wel degelijk mensen zijn die zulke hints niet zouden snappen..quote:
Er zullen ook genoeg mensen die achter elke handeling iets zoeken en niet snappen dat ze misschien wel gewoon écht moe is.quote:Op dinsdag 5 april 2016 13:38 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Sarcasme man. Maar er zullen vast wel degelijk mensen zijn die zulke hints niet zouden snappen..
Tja, zulke dingen gebeuren helaas, al heb ik met jouw 'geschiedenis' in het hoofd nu ook niet echt een heel verbaasd iets na het lezen van deze post. Iets met keuzes etc. Heb je zelf wat gedaan om het haar naar de zin te maken?quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:15 schreef MrBradge het volgende:
Mijn datemisser van afgelopen weekend:
- Ze heeft een zoontje van 7 waar ze mij niet over vertelde voor het afspreken
- Ze schelt om het minste geringste. En dan niet shit maar echt tyfus, tering, kanker..
- Ze boert veel.
- Is énorm asociaal en racistisch. (Constant melden hoe erg ze buitenlanders haat)
- Was niet echt gastvrij. (Ik moest alles zelf pakken, 1e date.. kan je het je voorstellen?)
- We hebben naar YouTube filmpjes (Muziekvideo's) Gekeken
- Ze kon haast d`r telefoon niet los laten.
- Ze heeft in de 1,5 uur dat ik er was zeker 6 keer lopen gapen en gemeld hoe moe ze wel niet was.
- Ik ben na die 1,5 uur weer naar huis gegaan
En daar rij je dan voor naar Groningen vanuit Hilversum, het had leuker kunnen worden zeg maar, ik had niet verwacht dat iemand zich zo zou profileren op een eerste date..
We zouden een film gaan kijken, en het zou óh zo fijn worden en zó gezellig want ik was zó`n lieve kerel en ze zou in m`n armen gaan liggen en weet ik veel wat allemaal. Nope, op YouTube een film gekeken met 2 meter tussen ons in zo`n beetje![]()
Hoe zit het met jou dan? al kinderen?quote:
Dan heb je het op de date ook al wel gezegd.quote:Op maandag 4 april 2016 20:13 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Omdat als het echt goed klikte van 2 kanten je dat (uit mijn ervaring dan, geen idee of dat bij andere ook zo is) je dat binnen een uur wel al uitgesproken hebt
Klinkt perfect.quote:Op dinsdag 5 april 2016 14:12 schreef yats het volgende:
Afgelopen weekend ben ik bij mijn date op bezoek geweest in Parijs (daar woont ze sinds twee weken geleden voor een jaar). Een flinke afstand natuurlijk, maar minder ver weg dan de naar de VS. Vooraf wist ik niet direct hoe of wat het zou gaan aangezien we elkaar in september voor t laatst zagen en daarna alleen via app contact hadden maar het liep eigenlijk vanaf de eerste minuut vlekkeloos. We hebben het hele weekend allerlei dingen gezien en gedaan (ille de la cité, le canal saint martin, pere lachaise, een zonnig dagje park en foire gecombineerd, gezoend op trocadero etc.) en raakten niet uitgepraat. Verder enorm veel gelachen en natuurlijk ook de ander goed 'leren kennen'. Ik was bang dat ik wat roestig zou zijn, maar dat bleek gelukkig verre van waar. Gek ook hoe snel je aan sommige dingen gewend raakt. Helaas kwam het afscheid te vroeg, al komt ze eind deze maand naar mij toe. Al met al een zeer geslaagde date waarvan het mij niets zou verbazen als mijn tijd in dit topic qua nieuwe dateervaringen niet heel lang meer gaat duren
Hahahaquote:Op dinsdag 5 april 2016 12:15 schreef MrBradge het volgende:
Mijn datemisser van afgelopen weekend:
- Ze heeft een zoontje van 7 waar ze mij niet over vertelde voor het afspreken
- Ze schelt om het minste geringste. En dan niet shit maar echt tyfus, tering, kanker..
- Ze boert veel.
- Is énorm asociaal en racistisch. (Constant melden hoe erg ze buitenlanders haat)
- Was niet echt gastvrij. (Ik moest alles zelf pakken, 1e date.. kan je het je voorstellen?)
- We hebben naar YouTube filmpjes (Muziekvideo's) Gekeken
- Ze kon haast d`r telefoon niet los laten.
- Ze heeft in de 1,5 uur dat ik er was zeker 6 keer lopen gapen en gemeld hoe moe ze wel niet was.
- Ik ben na die 1,5 uur weer naar huis gegaan
En daar rij je dan voor naar Groningen vanuit Hilversum, het had leuker kunnen worden zeg maar, ik had niet verwacht dat iemand zich zo zou profileren op een eerste date..
We zouden een film gaan kijken, en het zou óh zo fijn worden en zó gezellig want ik was zó`n lieve kerel en ze zou in m`n armen gaan liggen en weet ik veel wat allemaal. Nope, op YouTube een film gekeken met 2 meter tussen ons in zo`n beetje![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |