die crediteuren lopen nog, dit is nog van de jaarrekening die teruggetrokken is en dan is er ook nog het onderzoek rond Coronaquote:Op maandag 4 april 2016 23:24 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hoeveel shit gaat FCT nog over zich heen krijgen johEerst dat crediteurengebeuren en nu deze puntenaftrek.. Benieuwd waar dit eindigt.
Hopelijk in het einde van FCTquote:Op maandag 4 april 2016 23:24 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hoeveel shit gaat FCT nog over zich heen krijgen johEerst dat crediteurengebeuren en nu deze puntenaftrek.. Benieuwd waar dit eindigt.
Dat crediteurenakkoord gaat er toch ook wel komen gok ik. Die gasten zijn allemaal met naam en adres bekend en zullen geen zin hebben om constant achterom te moeten kijken.quote:Op maandag 4 april 2016 23:29 schreef rubbereend het volgende:
[..]
die crediteuren lopen nog, dit is nog van de jaarrekening die teruggetrokken is en dan is er ook nog het onderzoek rond Corona
Welke?quote:Op dinsdag 5 april 2016 11:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Moet nog steeds lachen om die post van een paar jaar geleden van jou.
Maar er zal toch wel een tijdslimiet voor verjaring inzitten.quote:Op dinsdag 5 april 2016 11:10 schreef Loveless85 het volgende:
3 punten is niet boeiend, alleen is het nu wel automatisch zo dat bij een volgende misstap het betekent dat de licentie ingetrokken wordt, dan zit je nl. aan de 3x 3 punten aftrek. Dus wat dat betreft zitten er denk ik wel wat baasjes te zweten. Volgende lijk uit de kast kan zomaar de genadeklap zijn.
Dat Twente er financieel beter voor stond dan Feyenoord, wat ogenschijnlijk toen ook zo was met de informatie die er wasquote:
dat ze ook nog de belastingproblemen bij hun willen parkeren gaat nog wel een dingetje worden. Ik gok dat Joop en kornuiten liever flink afschrijven op schulden en daarmee basta dan nog een enorme naheffing op willen hoestenquote:Op dinsdag 5 april 2016 00:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat crediteurenakkoord gaat er toch ook wel komen gok ik. Die gasten zijn allemaal met naam en adres bekend en zullen geen zin hebben om constant achterom te moeten kijken.
De Rangers FC route bewandelen dan maar.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:24 schreef d1ce het volgende:
Ongelooflijk, wat een zure billenlikkers trekt dit topic
OT: Ik verwacht dat Twente FC hier niet meer boven op komt, vraag me af hoe de regio (waaronder dat mogelijk lege stadion) hier onder gaat lijden en hoe de mensen (supporters) die dagelijks met de club bezig zijn zullen reageren
Wat bedoel je? Hier staat niks nieuws hoorquote:Op dinsdag 5 april 2016 20:46 schreef Q. het volgende:
De KNVB is aan het voorsorteren op intrekken van de licentie:
http://www.knvb.nl/nieuws(...)crisis-bij-fc-twente
Misschien wel het beste. Nu heeft men het ene probleem nog niet opgelost of het volgende lijk rolt alweer uit een kast. Lijkt langzaamaan een gebed zonder end te worden. Dan kan je er beter voor kiezen om de zaak failliet te laten gaan en opnieuw beginnen.quote:Op woensdag 6 april 2016 00:03 schreef De_Pel het volgende:
[..]
De Rangers FC route bewandelen dan maar.
Nou...zijn voortbestaan toch? Maar even een andere vraag: Waarom blijft het zo stil bij al die BNérs die zo Twente minded zijn (Youri Mulder) en altijd met hun Enschede liefde te koop lopen,zeker toen ze landskampioen werden.quote:Op dinsdag 5 april 2016 11:08 schreef hafcfan het volgende:
Maakt toch geen reet uit. Twente speelt nergens om
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |