Die weet dus nu alles van je, van top tot kont teenquote:Op maandag 9 mei 2016 15:44 schreef Toto69 het volgende:
Het moment dat de collega die naast je ziet dit topic leest en op FOK! blijkt te zitten...hoe toevallig kan het zijn
^
Goeie tip, thnx!quote:Op maandag 9 mei 2016 16:07 schreef knokkels het volgende:
Mocht je de tijd een keer hebben (ik weet niet wat je rooster is), kan ik je aanraden een uitstapje te doen naar Stranraer. De ferry pakken vanuit Belfast, en dan ben je er zo.
Leuk stadje is dat wel.
quote:Op maandag 9 mei 2016 16:12 schreef Molo het volgende:
[..]
Die weet dus nu alles van je, van top tot kont teen
Hoi collega van Toto
quote:
Zoek naar een chinees waar speeldoosmuziek te horen is. Muziek is tenenkrommend, maar het is een geweldige chinees voor de rest.quote:
In Stranraer?quote:Op maandag 9 mei 2016 18:56 schreef knokkels het volgende:
[..]
Zoek naar een chinees waar speeldoosmuziek te horen is. Muziek is tenenkrommend, maar het is een geweldige chinees voor de rest.
Yupquote:
quote:
quote:Op maandag 9 mei 2016 20:16 schreef Toto69 het volgende:
Nou wordt 'ie mooi, mijn Noord-Ierse huisgenoot net voor het eerst gesproken en die begint ineens doodleuk Nederlands tegen me te spreken![]()
blijkt ie 20 jaar in België gewoond te hebben
quote:Op maandag 9 mei 2016 20:16 schreef Toto69 het volgende:
Nou wordt 'ie mooi, mijn Noord-Ierse huisgenoot net voor het eerst gesproken en die begint ineens doodleuk Nederlands tegen me te spreken![]()
blijkt ie 20 jaar in België gewoond te hebben
Wtfquote:Op woensdag 11 mei 2016 14:46 schreef motorbloempje het volgende:
Hou je bommen eens bij je
http://www.bbc.co.uk/news(...)s&ns_source=facebook
Geniet ervanquote:Op zaterdag 21 mei 2016 12:46 schreef Toto69 het volgende:
Straks naar 't vliegveld voor acht dagen Nederlandvakantie
Veel plezier!!quote:Op zaterdag 21 mei 2016 12:46 schreef Toto69 het volgende:
Straks naar 't vliegveld voor acht dagen Nederlandvakantie
Tof man!quote:Op zondag 22 mei 2016 02:12 schreef Arn0 het volgende:
Hey, leuk topic. Ik heb zelf net haast dezelfde stap gemaakt, maar dan naar Dublin. Al wel genoeg IT-ervaring maar nog nul callcenter ervaring, dus wel spannend. Voor HP (nou ja, technisch gezien een tussenbedrijf) die dan weer support bieden aan Nederlandse bedrijven. Eerste week training achter de rug, al was dat vooral basiskennis IT en introductie bedrijf. Wel ontzettend wennen, van in een kleine start-up als developer naar een massa-bedrijf als dit, ik ga echt verloren lopen in de vele gebouwen![]()
Maar uitstekende en heel snelle doorgroeimogelijkheden en idealiter een opstapje naar de andere bedrijven die hier zitten. Maar ben heel benieuwd naar jouw ervaringen ook, wie weet eindig ik in de toekomst ook in Belfast.
Yep, klopt! Hier zit heel veel in de buurt ook ja, Intel naast de deur zelfs. Maar ook Facebook, Google, Paypal, Dropbox, .. eindeloze mogelijkheden. Nu gewoon ervaring op doen, heel veel mogelijkheden voor extra certificaten enzo ook, mooi CV opbouwen en dan over een jaar, anderhalf jaar kijken en dan hopelijk iets meer technisch als job. Mensen die de Nederlandse taal machtig zijn, zijn echt gewild hier heb ik het idee, dus dat is mooi meegenomen.quote:Op zondag 22 mei 2016 02:16 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Tof man!
Bedrijf zit in Leixlip zeker? Collega van me heeft er ook gewerkt en is doorgegroeid naar google a 27k per jaar. Ben benieuwd naar je Ireland Experience!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |