Net zoals bij die parachute sprong van GTST. Echt super spannend.quote:Op maandag 4 april 2016 13:15 schreef YellowBlacks het volgende:
Wat een top afsluiting. Nu zal er 6 maanden worden gediscussieerd wie het nu niet heeft overleefd.
Ik wens helemaal niemand dood, ik zei alleen dat ik het niet zo erg zou vinden.quote:Op maandag 4 april 2016 01:50 schreef Peace99 het volgende:
[..]
Morgan dood wensen![]()
Morgan fungeert als een stukje geweten voor de overlevers.
Vermoed dat Morgan, Carol vindt![]()
Tja, ..relaties in die situatie ... brengen uitsluitend MEER mensen in gevaar
Ben heel benieuwd/angstig naar Negan en zijn slachtoffer(s)![]()
Ja, maar de mensen in Hilltop beseften zich ook vrij snel dat ze eigenlijk niet anders konden om te overleven en dat Rick en co het niet deden omdat ze het nou zo leuk vinden, meer als noodzakelijk kwaad.quote:Op maandag 4 april 2016 09:06 schreef marzman het volgende:
[..]
Die mensen van de Hilltop hebben ze gewoon vermoord omdat dit hun enige ruilmiddel was bij die andere groep. Vanuit het perspectief van de Hilltop zijn zij echt wel de agressors.
Een seizoensfinale moet ook deels afsluiten, nu is het meer een half-seasonfinale geworden.quote:Op maandag 4 april 2016 13:44 schreef Beaudelaire het volgende:
Iedereen die haat op de cliffhangers snapt het principe niet van een seizoensfinale.
Nu praten we nog ruim een half jaar over de slotscene. Als er iemand tot pulp geslagen was dan was dat na een enkele week voorbij.
Klopt, iedereen wil nu al de eerste aflevering zien van seizoen 7. Als ze nu al bekend hadden gemaakt, wie het zou zijn, dan had je een hele stille zomer gehad.quote:Op maandag 4 april 2016 13:44 schreef Beaudelaire het volgende:
Iedereen die haat op de cliffhangers snapt het principe niet van een seizoensfinale.
Nu praten we nog ruim een half jaar over de slotscene. Als er iemand tot pulp geslagen was dan was dat na een enkele week voorbij.
Alsof we echt nog maandenlang hierover kunnen discussiëren. We kunnen speculeren over het slachtoffer, maar na een paar dagen is alles wel gezegd. Daarnaast is de kans heel groot dat tijdens de opnames van seizoen 7 al wordt uitgelekt wie het slachtoffer is, dus de verrassing is er dan al af.quote:Op maandag 4 april 2016 13:44 schreef Beaudelaire het volgende:
Nu praten we nog ruim een half jaar over de slotscene. Als er iemand tot pulp geslagen was dan was dat na een enkele week voorbij.
Alleen heeft Alexandria geen dokter meer en die had ze nou net nodig.quote:Op maandag 4 april 2016 14:09 schreef Ooku het volgende:
damn wat een matige aflevering tot Negan.
Waarom werd Maggie nou precies meegenomen? Als ze zo ziek was kon ze toch beter in Alexandria blijven?
Deels waar, maar ook grote onzin. Game of Thrones word niet minder populair omdat er niet een vergelijkbare cliffhanger in zit. Walking Dead speelt het wat dat betreft veel te veel op safe. Als of mensen denken dat wanneer "..." dood gaat ze niet meer gaan kijken. Ze willen juist weten hoe de groep er mee om gaat en hoe met Negan etc gaat aflopen.quote:Op maandag 4 april 2016 14:10 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
Klopt, iedereen wil nu al de eerste aflevering zien van seizoen 7. Als ze nu al bekend hadden gemaakt, wie het zou zijn, dan had je een hele stille zomer gehad.
Precies wat ik dacht.quote:Op maandag 4 april 2016 13:39 schreef Mani89 het volgende:
Maar nu ik weet dat Trevor Phillips bij de Saviors zit kan ik niet anders dan #TeamSaviors zijn. Negan is eigenlijk ook best wel een redelijke man, 1 van de Survivors voor ongeveer 50 van zijn mensen. Daar moet je gewoon tevreden mee zijn.
Zelf denk ik Eugene of Abrahamquote:Op maandag 4 april 2016 14:19 schreef tralalala het volgende:
Er zaten alleen maar irritante figuren in de RV dus boeiend wie er doodgeknuppeld wordt.
Als het Daryl maar niet is.
Dat wordt toch op AMC uitgezonden? Hoe krijg je dat te zien?quote:Op donderdag 31 maart 2016 00:12 schreef Michie_ het volgende:
[..]
Zelfs de nooit kritische Chris Hardwick begon hierover in Talking Dead.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |