Mogelijke kanshebbers zijn Bronno en Rob en wellicht Cees of Cemal, maar er kunnen zo nog meer op de bank terecht koment. Maar Bronno gaat naar huis aankomende stremming.quote:Op maandag 28 maart 2016 23:46 schreef Koeskoes01 het volgende:
Wie zou eruit gaan volgende stemming? Cees ben ik bang voor. Bronno zit er te kort in. Ook als zeurt ie lekker maar hij zegt nog niet weg te willen.
ze gaan zingen en daarna slapen morgen feestjequote:Op maandag 28 maart 2016 23:54 schreef Odaiba het volgende:
Huiskamer zit vol. Feestje gaat zo beginnen.
gaat hij zijn 24 uur aanvragen ?quote:
haken om het theaterdoek op te hangen, zou Ivan doen, maar die is vertrokken. Toen zou ZK het regelen, maar die genieten ook van hun lange weekend.quote:
Haken. Waarschijnlijk voor de badkamer of zo.quote:
Vicky's linkerhand kroelt door het haar van Do, rechterhand houd de hand vast van Cemal.quote:Op maandag 28 maart 2016 23:59 schreef Pearlbitch het volgende:
Even lekker kroelen met Vicky
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |