SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verlof!quote:Op dinsdag 29 maart 2016 20:19 schreef Dyre het volgende:
Blue, wat heb je een grote vent al johIk verbaas me er echt iedere keer over dat die 2 van ons bijna even oud zijn... Maar stiekem is mijn babietje natuurlijk ook allang geen baby meer
En het theekransje met AWat is het toch een vrolijkerd!
Ik heb me vandaag op de eerste officiele dag van mijn verlof bezig gehouden met documentaires kijken, webshoppen, doelloos internetten en slapen. Héérlijk! Morgen ga ik een to-do-lijstje maken voor de komende weken, maar vandaag mocht ik echt even lekker niks doen, om in te halen dat ik vorige keer geen pre-baby-verof heb gehad
En L is zo zoet geweest vandaag. Lekker gedanst en gezongen![]()
Ze kletst echt steeds meer, iedere dag komen er woorden bij waarvan we denken: dat zei ze gisteren nog niet! Ze verzint zelf spelletjes, zo schattig. Kwestie van tijd voordat de nieuwe sprong moet komen, want het gaat té goed
quote:Op dinsdag 29 maart 2016 22:31 schreef BlueEyes het volgende:
Gm je peuter![]()
Stoere F met auto ♡
Hier nog bewegend materiaal met smetvrees op het eindeOoooeeeeeeh bah!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Daar is ook niks kleins meer aan he... ze gaan hard! Dreumespeuters.S. 2014
J. 2016
quote:Op dinsdag 29 maart 2016 22:31 schreef BlueEyes het volgende:
Gm je peuter![]()
Stoere F met auto ♡
Hier nog bewegend materiaal met smetvrees op het eindeHahaha jouw jochie is zo anders dan die van mijSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
Hoe dan? Die van mij is wat doldriester en lomper zekerquote:Op woensdag 30 maart 2016 10:30 schreef Chanty het volgende:
[..]
Hahaha jouw jochie is zo anders dan die van mij
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Speelotheek, he leuk! Eens kijken of wij dat ook hebben hier...
Ah bij Els! Zij doet het echt heel leuk, ze doet ook de muzieklessen op ons kdv. Ze had me ook uitgenodigd, maar het is voor mij een werkdag en kindjes zijn dan natuurlijk op het kdvquote:Op woensdag 30 maart 2016 13:11 schreef Gevalletje het volgende:
Die foto van Melba! Dat gefrustreerde hoofd er ook bij "ja, help me dan!!"
![]()
Verder nog geen bijlees. Zometeen is er hier een de speelotheek iemand die muziekles geeft aan (kleine) kinderen, zo nu en dan komt ze even les geven waarbij je zo mee mag doen. Ben heel benieuwd! Zag dat ik vandaag niet ingeroosterd ben en wilde met Q gaan, maar kreeg paar dagen terug een mail dat er een foutje in het rooster zat en ik wel moet werken, dus maar aan m'n moeder gevraagd of zij met Q wil gaan. Hoop dat het rustig is met uitlenen, zodat ik tussendoor ook met Q muziek kan maken, want ik werk in diezelfde speelotheekBen zo benieuwd wat hij ervan zal vinden!!
Ja echt zo'n klein wild jongetje. Lucas is gewoon veel bedachtzamer en voorzichtiger.quote:Op woensdag 30 maart 2016 17:12 schreef BlueEyes het volgende:
[..]
Hoe dan? Die van mij is wat doldriester en lomper zeker
Sumoworsteltackelknuffellaar toch?quote:Op woensdag 30 maart 2016 17:12 schreef BlueEyes het volgende:
[..]
Hoe dan? Die van mij is wat doldriester en lomper zeker
Arme Louquote:Op woensdag 30 maart 2016 22:08 schreef Skittles het volgende:
[..]
Sumoworsteltackelknuffellaar toch?
Ja, hij is wel een schatje hoorquote:Op woensdag 30 maart 2016 22:24 schreef BlueEyes het volgende:
[..]
Arme Lou![]()
Moest laatst weer heel hard grinniken toen ik de foto's zag.
Maar ook hoe lief hij haar druifjes voerde![]()
Chanty klopt wel hoor, tis gewoon een klein onbesuisd jochie die nergens gevaar ziet en overal op afduikt.
Maar ook hij kan heel verlegen zijn hoor, en even de kat uit de boom kijken. Zal je vast zien de 8e
jup, drooms en piekers, en huilmelba rond vier uur en daaromheen af en toe een gil (tandjes komen door en hij droomt denk ik).quote:
Ik doe met je meequote:Op donderdag 31 maart 2016 10:40 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
jup, drooms en piekers, en huilmelba rond vier uur en daaromheen af en toe een gil (tandjes komen door en hij droomt denk ik).
en dan om 05.45 zomertijd (4.45 wintertijd) de wekker.... maar gaat nu wel weer hoor!
Het wordt zelfs juist aangeraden om zo lang mogelijk op van die slofjes (of op blote voeten) te lopen. Ivm het ont,- en afwikkelen van de voetjes. Zeker als ze net lopen. Binnenshuis zou ik nooit schoenen aan doen. Als ze goed lopen en naar buiten gaan, dan pas voor echte schoenen gaanquote:Op vrijdag 1 april 2016 08:17 schreef Rawedni het volgende:
Hoi allemaal. Ik breek even in met een vraagje. Als je kleine echt gaat lopen, kunnen ze dan nog veilig die leren, slappe slofjes met suede zool aan? Niet zozeer qua uitglijden maar qua vorm van het schoentje. Of kunnen ze beter echte, ondersteunende schoenen aan? Ik denk nu enkel aan binnenshuis trouwens. Ik zit te twijfelen of ik in de sale bij Alie nog wat grotere maten van die Sayoyo slofjes zal kopen
Alvast bedankt!
hoe bloter de voet, hoe beter in het beginquote:Op vrijdag 1 april 2016 08:17 schreef Rawedni het volgende:
Hoi allemaal. Ik breek even in met een vraagje. Als je kleine echt gaat lopen, kunnen ze dan nog veilig die leren, slappe slofjes met suede zool aan? Niet zozeer qua uitglijden maar qua vorm van het schoentje. Of kunnen ze beter echte, ondersteunende schoenen aan? Ik denk nu enkel aan binnenshuis trouwens. Ik zit te twijfelen of ik in de sale bij Alie nog wat grotere maten van die Sayoyo slofjes zal kopen
Alvast bedankt!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
[ Bericht 15% gewijzigd door #ANONIEM op 01-04-2016 15:16:05 ]
Daar wordt het helaas niet duidelijker vanquote:Op vrijdag 1 april 2016 15:11 schreef Razztwizzle het volgende:
Leuk is dat hè Chanty! Komt er eindelijk wat duidelijkheid. Hier gaat boekje uitzoeken nu zo:
Wil je Dikkie Dik lezen? - Nee
Wil je Kikker lezen? - Nee
Wil je Dribbel lezen? - Nee
Wil je Gonnie lezen? - JA!
Weet je het zeker? - JA!
Ik wacht met smart tot het moment dat ze ook de vraag: "Wat wil je lezen" snapt, want dit duurt alsnog best wel lang.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.S. 2014
J. 2016
Zand zit altijd overal, dagenlang als ze in de zandbak hebben gespeeld... in het haar, in de kleding, in de sokken OVERAL!!quote:Op zaterdag 2 april 2016 13:17 schreef Crumpette het volgende:
Ja ik had nog eens een vraag over dat zand he.. ik verschoonde W vanmorgen en ik zou echt zweren dat er zand tussen zijn billen zat. Komt dat zo weer naar buiten ja? Want hij is gisteravond in bad geweest dus dat kan het toch niet zijn? Away?
Moedig, willen werken met kind op schoot.
wat is er morgen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En met de boodschappen op weg naar huis..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
Nee lijkt mij meer dan prima en lang zat! En als mensen langer willen spelen met hun kinderen is dat hun keuze.quote:Op zaterdag 2 april 2016 16:54 schreef Fazzoletti het volgende:
Vraagje: we willen F's verjaardag in een speeltuin in de buurt vieren. Nu is de locatie te huur van 10-13. De speeltuin is daarna nog wel gewoon open, maar het clubhuis wordt in de middag voor andere doeleinden gebruikt (altijd op zaterdag).
Is het raar om op de uitnodiging 10-13 te zetten? Het voelt ergens zo kort (ook al gaat hij uiterlijk om 2 slapen)
Gelukkig was ik gister al geweest!quote:Op zaterdag 2 april 2016 17:51 schreef Chanty het volgende:
Ik heb net de HEMA leeggeshopt. Allemaal kinderkleding zwaar afgeprijsd dus lekker ingeslagen voor beeb en Lucas. Dus mochten jullie nog iets willen hebben dan moet je elders kijken dan in Zoetermeer
Ik zag de rekken woensdag al maar toen was lucas ziek dus wilde zsm naar huis. Maar slechts 1 slaapzak gekocht? Welke maat heeft S. Nu? Heb voor Lucas vooral tshirts en korte mouwenrompers maat 86-92 gehaald. Verder kleine maatjes voor baby en een paar dingen op de groei (kan ze in als ze een jaar is).quote:Op zaterdag 2 april 2016 17:58 schreef Butterflower het volgende:
[..]
Gelukkig was ik gister al geweest!
Score: 1 slaapzak
Ik heb niet heel goed gekeken, want handen al vol met andere dingen en een kind op een fietsje dat er steeds af wilde en het er niet mee eens was dat ze vastgesnoerd zatquote:Op zaterdag 2 april 2016 18:12 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik zag de rekken woensdag al maar toen was lucas ziek dus wilde zsm naar huis. Maar slechts 1 slaapzak gekocht? Welke maat heeft S. Nu? Heb voor Lucas vooral tshirts en korte mouwenrompers maat 86-92 gehaald. Verder kleine maatjes voor baby en een paar dingen op de groei (kan ze in als ze een jaar is).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
Nee wel een ding maat 80 want ubercute spijkerjurkjequote:Op zaterdag 2 april 2016 18:27 schreef Butterflower het volgende:
[..]
Ik heb niet heel goed gekeken, want handen al vol met andere dingen en een kind op een fietsje dat er steeds af wilde en het er niet mee eens was dat ze vastgesnoerd zat![]()
Ze zit nu in maat 86. Misschien kijk ik morgen nog ff, neem aan dat je voor baby nog geen maat 86 hebt gekocht
Oh bah wat naarquote:Op zaterdag 2 april 2016 20:36 schreef Razztwizzle het volgende:
Pff, lief is met A naar de HAP. Bleef maar spugen en heel suf en reageerde niet op ons. Ik thuis met C die zichzelf overmoe heeft gehuild omdat we steeds met A bezig waren. Wat een klotedag.
PCLE crème van Biodermal.quote:Op zaterdag 2 april 2016 21:28 schreef Chanty het volgende:
Weet iemand trouwens een wondermiddel tegen een jeukend keizersnedelitteken? Het heeft altijd al gejeukt maar nu word ik er echt gek van! Smeren doe ik al (bio oil en palmers cacaoboter).
Die ga ik eens opzoeken tnxquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |