Dé strijd tussen Conte en Del Bosque. Vanavond live vanaf 20:45.quote:De oefeninterland Italië - Spanje kent vanavond, in het Italiaanse Udine, in meerdere opzichten een startschot. Want voor beide landen gaat de voorbereiding op het Europees kampioenschap voetbal nu toch echt beginnen. En het is tevens het begin van een afscheidstournee, die van bondscoaches Antonio Conte en Vicente del Bosque.
Dat het EK van dit jaar het laatste toernooi is voor Del Bosque, als keuzeheer van het Spaanse nationale elftal, dat was al wel een tijdje duidelijk. Maar vorige week kondigde bondscoach Conte van Italië ook zijn vertrek aan. Zijn naam wordt nadrukkelijk in verband gebracht met Chelsea, als opvolger van Guus Hiddink.
Voor Conte betekent dit dat het EK zijn eerste en voorlopig laatste kans is op een prijs als bondscoach. De voormalig trainer van Juventus is namelijk pas sinds augustus 2014 coach van Italië, na het WK nam hij het stokje over van Cesare Prandelli. Hoe anders is dat voor Del Bosque. Met zijn vertrek komt er een eind aan acht jaar bondscoachschap. Hij loodste Spanje in 2010 naar de wereldtitel en veroverde twee jaar later de Europese titel.
Ik vond Duitsland in de groep echt totaal niet overtuigen, Engeland daarentegen deed dat wel. Dan kan je wel zeggen dat ze tegen G-landen speelde, Duitsland had dat natuurlijk ook (net als Oranje). Alleen Polen en Zwitserland hadden nog een beetje niveau.quote:
Butlandgodquote:Op zaterdag 26 maart 2016 00:41 schreef Anoonumos het volgende:
England team to face Germany: (4-3-3) Butland, Clyne, Smalling, Cahill, Rose, Henderson, Dier, Alli, Lallana, Kane, Welbeck.
Duitsland speelt altijd slecht totdat het moet. Noem een goede wedstrijd van Duitsland van wedstrijden die er niet toe doen?quote:Op zaterdag 26 maart 2016 13:21 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Ik vond Duitsland in de groep echt totaal niet overtuigen, Engeland daarentegen deed dat wel. Dan kan je wel zeggen dat ze tegen G-landen speelde, Duitsland had dat natuurlijk ook (net als Oranje). Alleen Polen en Zwitserland hadden nog een beetje niveau.
Al snap ik ook wel dat Duitsland de favoriet is vanavond.
Zit wat in natuurlijk, al hoop ik dat ze geen EK worden dit jaar. Tijd voor een ander land.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 13:30 schreef xzaz het volgende:
[..]
Duitsland speelt altijd slecht totdat het moet.
Duitsland-Nederlandquote:Op zaterdag 26 maart 2016 13:30 schreef xzaz het volgende:
[..]
Noem een goede wedstrijd van Duitsland van wedstrijden die er niet toe doen?
Ik verwacht sowieso wel een aardig showtje. Al vind ik de opstelling toch maar matigquote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:37 schreef Coco98 het volgende:
[..]![]()
Het wachten is natuurlijk op KingRoland.
Dat is Hectorquote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Verdediger bij Köln. Bezig aan een sterk seizoen.
Daar heeft hij bij Bayern ook vaak gespeeldquote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:40 schreef Ajacied422 het volgende:
Maar waarom staat Müller rechtsbuiten? Ik niet snappen.
Ferme tegenvaller, ditquote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:40 schreef Ajacied422 het volgende:
Disclaimer: niet alles wat ik post is waarheid.
Onder Guardiola niet, lijkt me. Ik vind hem de beste schaduwspits die er is, zet hem dan dus op 10 achter de spits en Ozil en Reus op de flanken.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:40 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Daar heeft hij bij Bayern ook vaak gespeeld
Lijkt je? Misschien handig om het even te checken, zeker als je er net al behoorlijk naast zat.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:41 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bij Bayern niet, lijkt me. Ik vind hem de beste schaduwspits die er is, zet hem dan dus op 10 achter de spits en Ozil en Reus op de flanken.
Nee onder Guardiola corrigeer ik net, dakhaasje.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:42 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Lijkt je? Misschien handig om het even te checken, zeker als je er net al behoorlijk naast zat.
Jaja, zelf iets posten wat je niet bedoelt en dan mij uitmaken voor 'dakhaasje' als ik niet kan voorspellen dat je gaat editen.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee onder Guardiola corrigeer ik net, dakhaasje.
Sorry, zegquote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:45 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Jaja, zelf iets posten wat je niet bedoelt en dan mij uitmaken voor 'dakhaasje' als ik niet kan voorspellen dat je gaat editen.
Smerig gedrag dit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |