apple rekent geen btw in Amerika bij hun adviesprijzen omdat het afhankelijk van staat is toch?quote:
Die kun je niet in het menu vinden.......quote:Op maandag 21 maart 2016 20:49 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
http://www.apple.com/nl/final-cut-pro/
http://www.apple.com/nl/logic-pro/
Nog niet zo gek lang geleden was een nieuwe iphone $699,- gelijk aan ¤729,-quote:Op maandag 21 maart 2016 20:55 schreef Pheno het volgende:
[..]
apple rekent geen btw in Amerika bij hun adviesprijzen omdat het afhankelijk van staat is toch?
ik denk dat wij de onderzoekskosten van Liam betalenquote:Op maandag 21 maart 2016 20:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nog niet zo gek lang geleden was een nieuwe iphone $699,- gelijk aan ¤729,-
Nu is $399,- opeens ¤479,-
Dat zit echt niet alleen in BTW en koers
Dat bedoel ik.quote:Op maandag 21 maart 2016 20:55 schreef Pheno het volgende:
[..]
apple rekent geen btw in Amerika bij hun adviesprijzen omdat het afhankelijk van staat is toch?
Wil ik ook wel weten. Ik wil schreeuwen naar m'n tv!quote:Op maandag 21 maart 2016 21:48 schreef RoW_0 het volgende:
Kan ik op mijn Apple TV4 Siri enablen? In de zin van, gewoon op US zetten en gebruiken maar?
quote:Op maandag 21 maart 2016 21:52 schreef quirina het volgende:
[..]
Wil ik ook wel weten. Ik wil schreeuwen naar m'n tv!
Snel even gegoogled, kan dus wel! Maar dan weet je dat ook weurrr.quote:Snelle methode om Siri te activeren
Neem de volgende stappen:
Ga naar Instellingen > Accounts.
Ga naar iTunes & App Store.
Blader naar beneden en wijzig de Locatie van je account in Verenigde Staten.
Ga naar Instellingen > Algemeen > Taal en wijzig dit in Engels.
Het nadeel van deze methode is dat je wordt uitgelogd van je iTunes-account en dat je geen apps meer kunt downloaden. Zodra je probeert in te loggen met je account wordt de regio weer op Nederland gezet en ben je de Siri-bediening kwijt.
Daarom een tip: download eerst alle apps die je wilt hebben en voer dan de stappen hierboven uit.
Staat en gemeente. Staat pakt een procentje of 4 tot 6, de gemeentje ook nog eens 2 tot 4 en dan kan de stad ook nog eens een procentje inpikkenquote:Op maandag 21 maart 2016 20:55 schreef Pheno het volgende:
[..]
apple rekent geen btw in Amerika bij hun adviesprijzen omdat het afhankelijk van staat is toch?
Dat heeft hier helaas niet zoveel zin; iPhone 5... #NoNightShiftquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
1: zet nooit je telefoonnummer op marktpIaats.quote:Op maandag 21 maart 2016 20:38 schreef RoW_0 het volgende:
Wow, zojuist mijn iPhone 6 op marktplaats gezet. Binnen no-time, echt serieus 3 seconden na het plaatsen, word ik gebeld door opgefokte Marokkanen die proberen er een tientje op te besparen. Eerlijk waar, het totaalbedrag boeit mij nog niet eens. Maar de manier WAAROP.Wat ga je mij onder druk zetten? *prijs verhoogt met 60 euro*
Joa het ging al mis bij 1. Maar 2 vind ik nogal onzin. Ik ben zelf ook Turks, express gekozen voor een Nederlandse naam omdat niemand anders bij mij een overeenkomst wil sluiten.quote:Op woensdag 23 maart 2016 19:46 schreef Funkel het volgende:
[..]
1: zet nooit je telefoonnummer op marktpIaats.
2: verkoop niet aan iemand met een naam als mohammed, achmed of hassan, krijg je geheid gezeik mee. Afdingen aan de deur, dreigementen etc. Ik verkoop nog liever iets voor 50,- minder aan een normaal persoon.
Ben je dan ook zo iemand die aan de deur af gaat dingen?quote:Op vrijdag 25 maart 2016 22:50 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
Joa het ging al mis bij 1. Maar 2 vind ik nogal onzin. Ik ben zelf ook Turks, express gekozen voor een Nederlandse naam omdat niemand anders bij mij een overeenkomst wil sluiten.
Incidentjequote:Op zaterdag 26 maart 2016 00:08 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik ben één keer in zaken gegaan met iemand die uit het buitenland kwam...werd meteen helemaal onder druk gezet. Ter plekke werd me verteld dat ik een ''afspraak'' had gemaakt met hun dochter, maar dat hun het niet eens waren met de prijs, dat er nog wat vanaf moest. Niet gedaan en uiteindelijk betaalden ze, maar ik was heel blij dat m'n vriend thuis was. Kwamen erg intimiderend over. Genoeg mensen met soortgelijke namen waarmee je prima handel kan drijven uiteraard, maar ik ga het in de toekomst ook wel uit de weg helaas
Met de meest gunstige koers zou je op 430 euro uitkomen inclusief btw. Komt er nog die 'thuiskopieheffing' bij, ook al weer een tientje volgens mij, en dan is het verschil nog maar zo'n 40 euro. Ik weet niet wat je als Apple nog kwijt bent aan invoerrechten bijvoorbeeld, maar ik vind het geen heel vreemde prijs.quote:Op maandag 21 maart 2016 20:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nog niet zo gek lang geleden was een nieuwe iphone $699,- gelijk aan ¤729,-
Nu is $399,- opeens ¤479,-
Dat zit echt niet alleen in BTW en koers
Ik dus wel, want het prijsverschil wordt groter en groter. Nogmaals, toen ik mijn 5s kocht was het bijna 1 op 1.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 08:49 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Met de meest gunstige koers zou je op 430 euro uitkomen inclusief btw. Komt er nog die 'thuiskopieheffing' bij, ook al weer een tientje volgens mij, en dan is het verschil nog maar zo'n 40 euro. Ik weet niet wat je als Apple nog kwijt bent aan invoerrechten bijvoorbeeld, maar ik vind het geen heel vreemde prijs.
Maar toen kreeg je voor een euro zo'n 1,35 dollar, nu 1,12 dollar.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 11:42 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik dus wel, want het prijsverschil wordt groter en groter. Nogmaals, toen ik mijn 5s kocht was het bijna 1 op 1.
Als ik een extra mankement zie wel ja. Meer dan logisch. Maar goed, een overeenkomst komt tot stand door aanbod en aanvaarding. Maar goed ik koop sowieso niets van Marktplaats.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 06:13 schreef Funkel het volgende:
Ben je dan ook zo iemand die aan de deur af gaat dingen?
Probleem is dat achmed's en mohammeds altijd wel een mankement zien.. Maargoed, ontopic weerquote:Op zaterdag 26 maart 2016 12:03 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
Als ik een extra mankement zie wel ja. Meer dan logisch. Maar goed, een overeenkomst komt tot stand door aanbod en aanvaarding. Maar goed ik koop sowieso niets van Marktplaats.
Ik heb toevallig vandaag in een oude White Unibody Macbook uit 2009 wat grotere reepjes geheugen gedaan. Scheelt redelijk watquote:Op zaterdag 26 maart 2016 12:15 schreef Funkel het volgende:
Mijn witte macbook uit 2009 is aan vervanging toe. Nu een macbook pro kopen of wachten op een upgrade?
Superirritant probleem ja!quote:Op dinsdag 29 maart 2016 00:40 schreef chibibo het volgende:
iOS 9.3 in combinatie met de booking.com app kan problemen met links in Safari veroorzaken. De links worden niet geopend, en een 'long press' laat Safari crashen. Ik heb het zelf ook ondervonden op mijn iPad Mini 2. De app is inmiddels al gepatched, maar het updaten of verwijderen ervan lijkt in de meeste gevallen niet te helpen; het is wachten op een fix van Apple.
Meer info: Unable to open links in Safari, Mail or Messages on iOS 9.3
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |