Ik zie toch een positief iets in de wijk, een gesloopt huisquote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:33 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Er woont ook echt alleen maar vuilnis in die wijk
Nee, inderdaadquote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:34 schreef Infection het volgende:
Jammer dat het geluid alleen maar rechts is. Niet zo prettig met een koptelefoon.
Als dit in Nederland was gebeurd, kwam de straatcoach erbij.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:33 schreef BlackLining het volgende:
Had overigens niet verwacht van de Belgische politie dat ze die hele pauprzooi daar zodanig onder controle zouden kunnen houden
Zo te zien moeten die een hont bij zich hebben, dat werkt uitstekendquote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:34 schreef Max-Westerman het volgende:
Hoe is het eigenlijk als je als tata door die wijk loopt?
Onder controle?quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:33 schreef BlackLining het volgende:
Had overigens niet verwacht van de Belgische politie dat ze die hele pauprzooi daar zodanig onder controle zouden kunnen houden
Ben benieuwd wanneer de politievarkens komen.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:35 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Zo te zien moeten die een hont bij zich hebben, dat werkt uitstekend
+helm en schildquote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:35 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Zo te zien moeten die een hont bij zich hebben, dat werkt uitstekend
Ze zijn een stukje naar voren geschoven met die afzetting lijkt wel.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:36 schreef Allyo het volgende:
Zetten ze nou steeds meer af van die straat?
Dat dacht ik ook inderdaad. Leek wel alsof ze met die honden gingen rennen om plaats vrij te makenquote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:36 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ze zijn een stukje naar voren geschoven met die afzetting lijkt wel.
NWS zal wel een stuk leger zijn de komende weekquote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:37 schreef BarryOSeven het volgende:
De Banhammer van Damocles hangt boven dit topic.
Goeie manquote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:37 schreef PirE het volgende:
Voor de grap bellen met just-eat.be voor een levering in Molenbeek
quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:37 schreef Infection het volgende:
Waar is trouwens de stream waar dat plaatje eerder van gepost werd? Met dat vuur enzo...
Ik miste net de ontknoping omdat ik hier zat te kijken.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:38 schreef Allyo het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook inderdaad. Leek wel alsof ze met die honden gingen rennen om plaats vrij te maken
Dankje. Lijkt nu hetzelfde als RT op te zijn. En een beeld van wat stilstaande agentjes erbij dan.quote:
Wat wil je daar in godsnaam gaan doen?quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:38 schreef Joezi het volgende:
Iemand zin om er heen te gaan? Ik wil wel rijden vanuit Ede
Oh, daar herkende ik jouw username dus van..quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:38 schreef Joezi het volgende:
Iemand zin om er heen te gaan? Ik wil wel rijden vanuit Ede
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |