En ik pas wel op hier om te speculeren over de dood van Ragnar!quote:Op zaterdag 23 april 2016 17:31 schreef Funzel het volgende:
Ik denk dat helemaal niemand Ragnar gaat vermoorden.
Matige spoilerquote:Op zaterdag 23 april 2016 17:36 schreef Funzel het volgende:
Ik heb geen idee, het is slechts wat ik denk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Grote spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die zal nog wel leven, verwacht ik.quote:Op donderdag 28 april 2016 20:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
Zo ik heb ook alles even gebinged. Leuk seizoen wel, en leuk die tijdsprong.
Maar is Lagertha nou dood? Die zag er niet echt gezond uit na die gevechten?
Ow, is die dood? Had ik niet eens gezienquote:Op dinsdag 26 april 2016 15:48 schreef 2Happy4U het volgende:
Toffe afleveringkan niet wachten op de volgende. Vraag me wel af hoe Bjorn nou reageerde op de dood van zijn dochter.
Ja heel vlug allemaalquote:Op vrijdag 29 april 2016 10:11 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Ow, is die dood? Had ik niet eens gezien
Ja dat ene ginger zoontje van Ragnar vond haar onder die steiger.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:11 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Ow, is die dood? Had ik niet eens gezien
Hij heeft wel een snake in the eye.quote:Op vrijdag 29 april 2016 13:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja dat ene ginger zoontje van Ragnar vond haar onder die steiger.
Al had ik telkens het gevoel dat die Sigurd een meisje was
Ja op de een of andere manier dacht ik dat Ivar het had.quote:Op vrijdag 29 april 2016 13:51 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Hij heeft wel een snake in the eye.
Ik dacht ook voor een moment dat hij opnieuw gecast was.quote:Op vrijdag 29 april 2016 18:48 schreef Droathoah het volgende:
Die ene zoon leek wel verdacht veel op die eikel van een Harbard
quote:
Eindelijk wraak halen in Engeland, wordt een tof seizoen zo te zien.quote:
Ik kan niet wachtenquote:
quote:
30 novemberquote:Op donderdag 28 juli 2016 16:35 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
[..]
Tot nu toe is het rond Feb. iedere keer.
In de herfst komt deel 2 van seizoen 4![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |