Ik vind het sowieso raar dat hij eerst wel de pogingen tot een lapo verwijdert en nu de fipo niet verwijdert.quote:Op donderdag 17 maart 2016 21:23 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Raar dat je dit soort beslissingen niet zelf kan nemen zeg
Ik moet nog steeds wennen dat jij niet meer blauw bent.quote:Op donderdag 17 maart 2016 21:23 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik ben nu al bezig met de lapo
''HIER VERDWIJNEN POSTS''quote:Op donderdag 17 maart 2016 21:23 schreef GGMM het volgende:
[..]
vanaf het volgende topic
Wat een slappe hap.
Diegene met de fipo dus de post na de OP moet morgen een UI nemen van Aad de Mos.quote:Op donderdag 17 maart 2016 21:23 schreef Mani89 het volgende:
Ok volgende topic gaan we allemaal fipo hunten.
#ties4modquote:Op donderdag 17 maart 2016 21:24 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Moet jij niet crew worden Tiesje?
Zou dit ons af moeten schrikken?quote:Op donderdag 17 maart 2016 21:24 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Diegene met de fipo dus de post na de OP moet morgen een UI nemen van Aad de Mos.
Die man was zijn tijd ver ver voor uit.quote:Op donderdag 17 maart 2016 21:23 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Zijn stukjes zijn al 15 jaar lang even negatief over het Nederlandse voetbal terwijl het pas nu zo slecht is als hij altijd beweerd heeft.
Ga jij KingRolands fipo's verwijderen?quote:Op donderdag 17 maart 2016 21:23 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Speciaal voor jou ga ik vanaf het volgende topic er iets aan doen.
Dat lijkt me een uitstekend ideequote:Op donderdag 17 maart 2016 21:24 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Moet jij niet crew worden Tiesje?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |